311801
  • ACE
    #213041
    Legalább annyit hogy a számok színének van-e jelentősége?
  • ACE
    #213040
    Szóval nem akarsz adni támpontot?
  • tomsolo
    #213039
    nem hiszem - bár a jó intuíció is nindzsa tulajdonság :)
  • ACE
    #213038
    Lehet csak tippelt játékneveket :)
  • tomsolo
    #213037
    Hát mivel egy megfejtés már van, és kb előtte 50-szer visszaellenőriztem... :)
  • ACE
    #213036
    Én már próbáltam mindenféle tekergetést, kezdek attól félni hogy vagy én vagyok a hülye vagy nincs logika a feladványodban :D
  • arty
    #213035
    jah, közben már megláttam a másik hsz-t, amiben kiderült, h nem steames :(

    azért köszönet trógernek! (egyébként úgyse játszottam volna még1x végig :D )
  • genndy
    #213034
    Írta a kép alatt: "Minden van Steam logo, kivéve a Bionicot"
    Úgyhogy szerintem az pont nem.
  • arty
    #213033
    egy 50%-os Broforcét vennék :)
  • arty
    #213032
    bionic steames? 'nnyi?
  • genndy
    #213031
    Szerintem sok helyen majd játszanak a tükröződéssel, üvegekkel, és akkor láthatjuk majd magunkat.
  • tomsolo
    #213030
    Hogy működik egy széf?
  • Troger911
    #213029
    Na, feladtam a 3. feladatnál... Tudom, hogy minek kéne kijönni, de egyik kombináció se jó... Pedig biztos egyszerű a megoldás!
  • genndy
    #213028
    ZsZso jól írta, tényleg rendes dolog volt tőled még külön visszamenni és lerabolni a Tescot csak a mi kedvünkért
  • Shep
    #213027
    Majd a tükörben megnézheted :)
  • Rapid81
    #213026
    Én sem...
  • Troger911
    #213025
    Köszi, igazán nincs mit. Volt lehetőségem, éltem vele! Amúgy még elvileg van 1 Sleeping Dogs (nem jelzett vissza akit érdekelt volna), egy Cities in Motion és két Heroes VI kieg. ha valakit érdekel!
  • Botond #213024
    Azoknak mennyi volt a beszerzési ára?
  • ZsZso
    #213023
    Hálálkodás +1 csak az olvassa, aki még nem unja :). Belőlem mindenképpen kikívánkozott.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy pici háttér sztori

    Ma jeleztem a fórumon Trogernek, hogy igényt tartanék egy Dragonborn + Dawnguard együttesre, de csak együtt, mert ha csak az egyik van, akkor a legendary akciósan még mindig olcsóbb lehet mint egy nagyobb DLC. Az ebédszünetes akciójában Troger csak 1 Dragonbornt vett, úgyhogy nem lett belőle semmi. Maak alias Pedro emlékezve arra amit írtam a topikba hozzácsapott egy a nap végi vásárlása során szerzett Dawnguardot a másik DLChez és így meg lett mind2. Nagyon hálás vagyok nekik, írtó jófej emberkék. Köszönöm nekik mégegyszer!

    (Pedig már azt hittem buktam az egészet, amikor Szeged mindkét nagyobb Tescoját körbejárva se találtam ilyen olcsó példányokat.)
  • TBTPumpa
    #213022
    Annyira ráfeküdtek a Battlefield 4/Hardline DLC teljes árú játékként - 13 000 Ft - való eladásának fejlesztésére, hogy el is felejtették a Mirrors Edge-t. Gyorsan előszedtek egy tavaly készült videót és azt mondták, jó lesz ez az E3-ra, ezeknek!
    A Star Wars is csak azért került elő, mert jövőre érkezik a film. Ha nem jönne, gondolom a játék sem készülne ilyen rohamléptekben.

    Az szuper dolog, hogy a Mirrors Edge-ben Faith nagyon gyönyörű lesz, de ebből a játékos mit fog látni?
    Mert, ha úgy játszanánk, mint Larával (külső nézetben), akkor rendben, dolgozzák ki rendesen a karakter arcát és adjanak a külsejére - de így, hogy FPS nézetben futkározunk és néha látjuk a kezünket és lábunkat...
  • Shep
    #213021
    Sokáig tart a fehért textúrák elkészítése, van ilyen :)
  • TBTPumpa
    #213020
    Azért jó tudni, hogy az EA egy tavalyi "buildot" mutatott a Mirrors Edge-ből. Az új E3-as videó végén lazán 2013 van kiírva... Kicsit vicces, hogy lassan már fél év eltelt ebből az évből.
  • Shep
    #213019
    Na igen, az vicces volt ,hogy a DRM mentes verzió jóval jobban futott.
  • TBTPumpa
    #213018
    Magyar felirat biztosan lesz. Ezt már a hazai kiadó is megerősítette.
    Talán az optimalizáció is jó lesz. Már eleve "tanultak" a Witcher 2 0day hibájából, mert ugye akkor volt egy idegesítő DRM - ami még a teljesítménybe is "beleszólt", most már az sem lesz.
  • Shep
    #213017
    Remélem majd akkor is gondolnak ránk, csóró magyarokra, mikor optimalizálják a cuccot! :)
  • ZsZso
    #213016
    4 óra? Ó mamám. Utolagosan is elnézésed kérem, hogy 1 órát tippeltem.
    És még voltam olyan pofátlan, hogy 1 óra szopás és idegeskedés után feladtam! Ehh. Max. respect érte, nem gondoltam volna.
  • Troger911
    #213015
    Na most tolom a harmadikat... Ez már kicsit durva...
  • Evoluti0N
    #213014
    A legszimpatikusabb és legfelhasználóbarátabb fejlesztőcsapat.
  • TBTPumpa
    #213013
    Azért a CDProjekt Red gondolt a magyarokra is. A Witcher 3 E3-as trailere el van látva magyar felirattal is, a német, lengyel és angol mellett. Na meg a hivatalos oldalon is magyar reklámszöveg jelenik meg. Apróság, de aranyos.
  • tomsolo
    #213012
    cirka 4 óra munka van benne
  • ZsZso
    #213011
    Hadd kérdezzem már meg, hogy mennyi idő volt kitalálni/elkészíteni ezeket a feladványokat? 1 óra?
  • tomsolo
    #213010
    na de ha mind ilyen félperces lenne ennyi erővel be kontrolvézhettem volna ide azt hello
  • IMYke2.0.0.0
    #213009
    Az lehet, hogy segítettem, de jómagam nem erőlködtem, amikor az első félpercben nem jutottam át rajta. :)
  • ZsZso
    #213008
    Hát de Te segítettél nekünk kb. 10 órával ezelőtt megfejteni az első feladatot.
  • IMYke2.0.0.0
    #213007
    Ez van. :)

    Ma ráadásul szavak se jutottak eszembe. Mintha az agyam szabadságra ment volna. Beszélgetés közben nem jutott eszembe a "fasírt" (étel) szó... és fél percig agyaltam, amennyire tudtam, hogy mi is az az étel, ami olyan, és aminek nem jut eszembe a neve... és a beszélgetőpartnerem persze nem tudott segíteni, mert hiába írtam körbe, neki sem esett le...
    ... és most, este 7 körül beugrott.
  • tomsolo
    #213006
  • IMYke2.0.0.0
    #213005
    Én még az 1. feladaton sem jutottam túl.
  • ZsZso
    #213004
    Hatalmas arcok vagytok, el se hiszem. Felvettelek Steamen (Zsozark) ... áhh ...
  • IMYke2.0.0.0
    #213003
    Far Cry 3 Deluxe Edition - 75% - 4,99font
  • tomsolo
    #213002
    miután már tudod, hogy az első sem volt nehéz ezért nem igaz ez a megállapítás