311801
  • Shep
    #214206
    Egyébként meg a tippelés nem negatívoskodás, ugyanis én csak ennyit tettem, mert leírtam ,hogy úgyis ugyanazok lesznek, mint eddig, hogy ti ebbe már megint belemagyaráztok nem létező dolgokat az a ti marhaságotok, ráadásul erről meg ti szokhatnátok már le! Ja és amúgy meg kit érdekel a szar nyári vásár, mikor foci VB van?
  • Shep
    #214205
    Milyen saját bevallás, ti mit szívtok amúgy? Remélem nem adtok belőle másnak is!
  • Fpocok
    #214204
    Miért van ötször is a new releasek között a vikinges játék? Már megjelent.
  • Fpocok
    #214203
    Elnézést, hogy vannak léceim.
  • ratgab
    #214202
    Hát csinálja, akinek kedve van hozzá.
  • Dzsini
    #214201
    Nem, de ők is olvassák a fórumokat, a netes sajtót... és ha azt olvasták, hogy "40 befejezés", majd 1 héttel megjelenés után - amikor még nem vették meg - azt olvassák ugyanott, hogy "megszámoltuk: 6 különféle befejezés van, itt vannak a részletek", akkor az nem jó reklám. Úgyhogy inkább ők szólnak előre.

    És az már mindegy, hogy ez az információ hogy jött össze, hogy SQJ vett ki szabadságot hozzá, hogy napi 20 órán át tolja és strigulázzon, vagy egy 10 fős társaság osztja el, hogy "te játszod a jófiút ezekkel a szereplőkkel, én játszom a rosszfiút azokkal, a Béla meg az átlagost váltott karakterekkel". Egy ember lehet, hogy csak egyszer tolja végig, de a közösség nem csak belőle áll.
  • ratgab
    #214200
    Már ne haragudj, de te meg egy kicsit szemellenzős vagy pár dologban (de no offense, nem bántani akarlak... ez tény).

    Vannak dolgok, amik téged zavarnak, ami mellett én simán elsiklok.
  • Rapid81
    #214199
    92 játék van a kívánságlistámon és 501 a fiókomon. Van még mit beszerezni...
  • ratgab
    #214198
    Egyesek nagyon ráérnek kockulni... De a fizetősképes kereslet nem azok, akik tanulást színlelve 0-24-ben játszanak, hanem azok, akik örülnek, ha egy éven belül kétszer végigtolnak egy játékot.

    Bioware-t és EA-t se fogja érdekelni a picsogók hada, amíg a fizetőképes kereslet tejel a programért.
  • Totti5
    #214197
    Legyen más, más storyval, helyzettel ez természtes ( GTAk esetében is ), meg másik város. Játékmechanika persze ez marad, többet, jobban tudva.
  • Fpocok
    #214196
    Csak azt hidd el, amit én mondok. Sosem hazudok.
  • ratgab
    #214195
    Nem tud érdekelni. Nem hiszek én már el senkinek semmit. A hiszem ha látom elvet vallom. Marketing bullshitet meg nem nyalom be egyáltalán, mert némileg szakmába vág és tudom mekkora hatalma van a reklámgépezetnek és mennyi igazságtartalom van mögötte.
  • ratgab
    #214194
    Ha nem akarok személyeskedni, akkor csak annyit mondok, hogy az általános negatívkodásba bizony piszkosul igaza.

    Csak neked is észre kell még venni ezt a dolgot.

    Ui.: És még meg se szólaltam, hogy olyan dolgot szidsz, amire többnyire részt se veszel ugye saját bevallásod szerint.
  • Dzsini
    #214193
    A Mass Effect 3 befejezése után biztos lehetsz benne, hogy az első dolog lesz, hogy mindent végigpróbálgatnak. Pár napon belül fent lesz valahol a részletes felsorolás minden változatról.
  • IMYke2.0.0.0
    #214192
    Alien: Isolation - a hosszúságra nem lesz panasz

    "Ha egy stúdió úgy dönt, hogy a mai DLC-kkel és sokszor szükségtelenül odaragasztott multiplayer módokkal tarkított játékvilágban egy kizárólag egyjátékos módra koncentráló anyagot ad ki, akkor elvárjuk, hogy azért a hosszúság rendben legyen."

    "Gary Napper, az új Alien játék vezető tervezője elmondta" [...]

    "Vannak olyanok, akik akár órákat is tudnak majd haladni anélkül, hogy egyáltalán látnák az idegent, mert elég óvatosak, és elég ügyesen tudnak lopakodni. Ha semmi olyat nem tesznek, amivel felhívnák magukra a szörny figyelmét, akkor nem is fog odajönni. Ha nem robbantasz fel semmit, akkor az alien sem jelenik meg megnézni, hogy mi is történt."

    "Egy hosszú történetet írtunk, ami folyamatosan bontakozik ki. Egyéb (nem alien) veszélyek is leselkedhetnek rád az űrállomáson. Az egész kicsit olyan, mint egy Metroidvania-játék, ahol a történet ugyan lineáris, de visszamehetsz felfedezni korábban már bejárt pályarészeket, összegyűjteni, amit esetleg ott felejtettél, és új pályarészeket megnyitni. Tehát lesz tennivaló bőven."
  • grebber
    #214191
    Szerintem simán hülyék voltak. Hagyták volna a 40 végkifejlet látszatot a földön nincs olyan elvakult ember aki annyiszor végigtoltam volna mindig másokat választva ergo nem derült volna ki úgyse!

  • ratgab
    #214190
    Ott van valószínűleg hátszél, némi maffiakapcsolat, meg egy kis kenőpénz itt-ott, némi megfélemlítéssel tarkítva. Mert, hogy véletlenek a mai világban márpedig nincsenek.
  • TBTPumpa
    #214189
    Nem az EA hazudott, hanem a Bioware. A producer mondta azt, hogy fcking awesome 40 féle befejezés lesz és 50 órás történeti szál.
    Gondolom az 50 óra is legalább annyira igaz, mint ez a 40 féle befejezés. Engem csak az lepett meg, hogy 1 héttel a "bejelentés" után már meg is cáfolták. Mi lesz itt még a későbbiekben.
  • ratgab
    #214188
    Tegye fel a kezét, akit ez meglepett...
  • zorrobomber
    #214187
    Igen! :D (nem)
  • Botond #214186
    Ennyire lázba hozott a summer sale? :D
  • zorrobomber
    #214185
    Holnaptól szabin vagyok hétfőig!
  • Shep
    #214184
    Neked üldözési mániád van, szerintem, vegyél ki egy hét szabit, menjél el a világtól jó messzire, pihend ki magadat valahol az erdő közepén, madárcsicsergés közepette, mert ha így folytatod csak az agyvérzéses halálok számát fogod gyarapítani!
  • zorrobomber
    #214183
    Forever Alone Pod
  • zorrobomber
    #214182
    A beböfögéseknek ez az előnye, hogy mivel nem túl hosszúak, és érvekben elég hiányosak általában, így könnyű utólag valami okos dologgal kiegészíteni őket.

    Hozzáteszem, lehet igen, igazad van, lehet szar lesz az akció, nem veszek semmit, de kezdem már unni ezt az általános negatív közhangulatot. Legalább egy nyomorult steam sale-t tudjak már kicsit várni, és ne érezze már mindenki azt hogy ebbe is jó előre bele kell szarni, mert úgyis rossz lesz :(

    Igenis, van pár játék amit várok, és ha azok kapnak egy kis akciót(netán a konkurencia price matchel), akkor én már elégedett leszek.

    Hozzáteszem, hol az Amazon? Mióta Tony lelépett, azóta a kanyarban sincsenek az akciókkal!
  • IMYke2.0.0.0
    #214181
    Magrunner meg is érkezett a profilra:

  • Shep
    #214180
    Na de ki mondta, hogy az ő hibájuk?
  • zorrobomber
    #214179
    +ez
  • zorrobomber
    #214178
    Mindenesetre szerintem a GOG Galaxy-ra valamit lépniük kell.
  • Botond #214177
    Azé mindig csak sikerült vmit venni mindenkinek. De nyilván az első 2-3 sale az izgis mindenkinek, amikor beharácsolja a wishlistje 90-95%-át utána a már annyira nem is fontos cuccokból nyilván nem vesz tucatszám. Ez nem a steam hibája, ez a normál hörcsögciklus. :D
  • zorrobomber
    #214176
    Oké, de ha nincs akció, az akkor sem a steam hibája. A steam csak a platformot és a lehetőséget adja.
  • Fpocok
    #214175
    Hé! Engem hagyjál ki ebből. Én csak akkor csinálok olyat, ha tényszerűen bizonyítható, hogy valami nem úgy van. Márpedig igazad van, az utóbbi egy két évben semmi izgalmas nem volt, csak ugyanazok a címek.
  • Botond #214174
    Most divat szídni a steamet. Persze egyszerűbb szídni, mint uplayre vagy originre váltani. :D

    Mindegy, csak anno1404 50-66-75% off legyen és akkor szép lesz minden.

    Scooter kösz az infót, annyi idő alatt hazaérek, és akkor én se maradok le az ingyen jóságról!
  • Shep
    #214173
    Őszintén szólva nem értem a kirohanásodat de ha neked ettől most jobb, hát egészségedre! Te is valami mindenre felpattanó alkat lehetsz, mint Pocok.
  • zorrobomber
    #214172
    Mer mi kéne? Ingyen sorozatgyilkosszimulátor Crysis 5? Duke "kurvázok és disznókat gyilkolok" Nukem -88%-ban? Half-Life 3?

    Az árakat az adott játék kiadója állítgatja. A CoD akciók hiánya miatt se a steam-et szapulják, de ha szar a sumér sale akkor mindenki azt mondja hogy de "szar aze a steaom!! blőőő".

    Harmadrészt, beböfögsz ide egy viccesnek szánt, a tapasztalatodon alapuló(hő de drága ez a haloween sale izé) hozzászólást, úgy hogy bele se gondolsz hogy azóta volt már egy GOG Galaxy bejelentés ami kvázi a Steam közvetlen konkurense akar lenni, úgy hogy helyzeti előnyből tervezi a startot.

    No offense, de ez kijött mint a három napja tartogatott hagymás bab fing.
  • MerlinW
    #214171
    Pedig a Portal 2 milyen zseniális alkotás...
  • Shep
    #214170
    Igazad van, lesz 3-4 újabb játék is 25%-ban :)
  • Fpocok
    #214169
    Kössz. A portal sem érdekelt, ez sem. Még ingyen sem.
  • Scooter
    #214168
    24 órán keresztül!
  • Scooter
    #214167
    Érdekes, hogy amikor rányomtam a GOG-on, hogy kell, még a keresőben meg lehetett nézni az adatlapját, de más nem találja meg.