311801
  • grebber
    #214246
    Na valahogy így kellene minden fejlesztőnek.

    Trine tulajoknak itt az Enchanted verzio ingyé
  • Botond #214245
    Én pénteken kezdem az úszást. Végre találtam vkit, akivel meló előtt eljárhatok az uszodába. Remelem hamar formába lendülök! :)
  • zorrobomber
    #214244
    Valóban Early Access szagú kicsit néhol. 5 map van benne, járműveket nem tudom, de modolható, és aktív közösség van. Új váltó, 900 fokos kormány támogatás elvileg később lesz. 4 fős multi megy, bár olvastam pár bugról. Valamiért viszont már most is addiktív, a terep deformálása elképesztő perspektívákra mutat előre. Lehet nem ebben a játékban fogjuk konkrétan viszont látni ezeknek a megvalósítását, de kis fantáziával már a SpinTires is egy élvezhető cím.
  • Fpocok
    #214243
    Na inkább térjünk vissza a foci offhoz, mint a futás off.
  • davidka003
    #214242
    Ha már foci. Engem marhára nem érdekel ahogy pár csávó rúgja a labdát.
    Inkább elmegyek futni vagy benyomok valami játékot.
    Itt jegyezném meg, hogy Tinman és grebber hatására kezdtem el futni és tényleg jó móka. :)
    Még csak pár hete nyomom, napi 5-6km-t. Nem tudom ez mennyire számít gagyinak.
  • ratgab
    #214241
    Ha ez megmondóemberkedés, hogy kérdeztem miért nem fér bele az idődbe valami (ami elméletileg érdekel is saját bevallásod szerint), akkor megmondó ember vagyok. Mifelénk ezt beszélgetésnek nevezik...

    Ez is törölhető amúgy nyugodtan.
  • ratgab
    #214240
    Persze, hogy van, mert kellemetlen a téma. Betörtem a fejed, mert nem érdekel a VB, helyette mást csinálsz. Ha ezzel megsértettelek, akkor sajnálom.

    Shep azért sértődött meg, mert elővettem a warez kártyát, ami nála mindig betalál.
  • ratgab
    #214239
    Akkor visszamenőleg törölj mindent a téma kezdetétől. Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #214238
    Mondom, ne akard nekem megmondani, mit tegyek, főképp ebben a kevés netes időben.
    Tényleg visszavehetnél ebből a "megmondó emebres" stílusból.

    Ha már Shep megsértődik, kell legyen benne valaminek...
  • Totti5
    #214237
    SpinTires

    Hány jármű van benne?
    Mit kell benne csinálni?
    Kormány, kontroller?

    Egy techdemónak tünt mindig is a dagonya fizikára kihegyezve, mint sem épkézláb játéknak.
  • ratgab
    #214236
    Nem kell megnéznem, mert 18-kor mindig van egy. Te is hisztizni fogsz?
  • zorrobomber
    #214235
    Játékra szánt időt feláldozni? Közben nálam megy a Fifa...meg a SpinTires :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214234
    Na, itt álljon meg a nászmenet!

    Nézd meg mikor kezdődnek a meccsek! Nemzeti Sport

    S mivel erősen off topic, mindent törlök, ami focis.
  • ratgab
    #214233
    Hisztizzél, mint egy kislány. Az a legegyszerűbb. Megérteni hogy miről hablatyolunk meg a legnehezebb. Viszlát.
  • ratgab
    #214232
    1 hónapig van VB. Ha érdekelne félreraknád a "multitaskingot" addig is, mert gondolom a fordítás nem határidős, ahogy a zenekészítés és a játék sem (ha tévedek persze javíts ki). Ráadásul amit tudsz nézni élőben az a napodból 1,5 órát vesz el...

    De túlbeszéltük, nem kell itt magyarázkodni. Többi elfoglaltságod fontosabb ,mint a VB. Nincs ezzel semmi baj. Folyamatos internetkapcsolatnak ehhez az ég adta világon semmi köze. De nem értem miért magyarázod a bizonyítványt. Nem kell. (Félreértés ne essék semmi támadó szándék nincs bennem... így a védekezésed se értem egy picit sem).

    Ui.: Nekem is kevés időm van internet és gép előtt lenni és most konkrétan a játékra szánt időt áldozom fel a VB-ért. Valamit, valamiért.
  • Fpocok
    #214231
    [apro][off]EDDIG EZ A VB MECCSE! Mekkora csata!
  • Shep
    #214230
    Marhára nem erről van most szó de célotokat elértétek, csatlakozok a Bádogos klubhoz.
  • Fpocok
    #214229
    Baromi élvezetes egy monitoron nézni ezt... nem. Ráadásul ahogy látom a játék nem is támogatja, mert nem jó.
  • IMYke2.0.0.0
    #214228
    Nem tudom - még egyszer: olyan kevés időm van internet közelében, hogy nem tudom "multitask" mellett nézni is a kivételesen most "emberi időben" kezdődő meccset [ami ráadásul teljes böngészőt zabálna fel, a gyatra sávszélességről nem is beszélve]... a későbbieket [amik ugye 8 után kezdpdnek csak, hamarosan], meg nem tudom, ha akarom sem.
    Szóval... de minek is tépem a számat azoknak, akiknek természetes, hogy akár ágyból is netezhetnek.
  • IMYke2.0.0.0
    #214227
    1 órányi Gird Autosport - 3 monitoron.
  • ratgab
    #214226
    Gondoltam. Nem akarásnak nyögés a vége. :-)

    Nincs azzal baj, ha nem akarod nézni, de akkor ne mondd, hogy nem tudod...
  • zorrobomber
    #214225
    Ne fájdítsd :)
  • Totti5
    #214224
    Minden meccs élőben nézhető HDban, élő statisztikákkal a telesport.hu oldalon.
  • IMYke2.0.0.0
    #214223
    Mivel sok mindennel foglalatoskodom, míg internet közelében lehetek, így inkább én szabnám meg hogy mivel töltöm ezt a kevés időt :)
  • #214222
    Csak Én kaptam alienware-től Company of heroes Multiplayer kulcsot Steamhez? :)
  • Botond #214221
    Félidő van, szóval a fele már meglehetne. :)
  • ratgab
    #214220
    18:00-tól megy 19:30-ig... Tudtommal 20h körül hagyod el általában a könyvtárat.
  • IMYke2.0.0.0
    #214219
    Gondolom, te is szeretsz negyedéig megnézni egy meccset...
    ...én nem.
  • ratgab
    #214218
    Ausztrál-Holland speciel most megy, most meg ugye a könyvtárban vagy.
  • IMYke2.0.0.0
    #214217
    Kábé 5 éve hajtogatom: otthon nincs internetem.
  • Botond #214216
    Számítógép? Telesport.hu adja, én is ott szoktam nézni.
  • Fpocok
    #214215
    Online is lehet nézni, élőben.
  • IMYke2.0.0.0
    #214214
    SPINTIRES - Nuuvem-en jó áron lenne, csak régió korlátos.
  • IMYke2.0.0.0
    #214213
    Foci VB-t itt tényleg ne. Van topikja is, és valóban nem idevaló [az eredményekről nem is beszélve, mert pl. én majd a döntőt "felvételről" fogom tudni megnézni, tekintve, hogy nincs tévém].
  • ratgab
    #214212
    Ausztrália-Hollandia meglepően kiegyenlített csatát vív, most na de ennyit a foci offról, mert Imy leszedi a fejem.

    Kíváncsi vagyok új PES mennyire lesz jó... Előzőekben kicsit csalódtam. Visszafejlődésnek éreztem őket.
  • zorrobomber
    #214211
    Ott a pont. Tegnap-tegnapelőtt elég pocsék meccsek voltak, inkább a Spintires-t toltam. Meg kéne venni...áá
  • ratgab
    #214210
    Kettő megfér egymás mellett is minden további nélkül. Csak mi mindkettőt egyaránt érdeklődéssel figyeljük és ha tényleg szar, akkor utólag szarozzuk le nem előre...
  • ratgab
    #214209
    Én rigojáknak nevezném inkább .
  • zorrobomber
    #214208
    Engem érdekel a vásár meg a vb is.
  • ratgab
    #214207
    Te mondod mindig, hogy nem kényszervásárolsz. Ennek ellenére mindig játszol a legújabb játékokkal.

    Fáj az igazság vagy mi?