311801
  • IMYke2.0.0.0
    #214166
    Magrunner: Dark Pulse a STEAM-en
  • Scooter
    #214165
    Olyan Portal szerű Magrunner: Dark Pulse
    Egész jónak néz ki!
  • Botond #214164
    Meddig? :)
  • ZsZso
    #214163
    Nemmind1? Ingyéééééééé vaaaaaaaan! :)
  • Fpocok
    #214162
    Emmeg milyen játék?
  • Scooter
    #214161
    Magrunner: Dark Pulse ingyen van a GOG-on!
  • ZsZso
    #214160
    Magrunner ingyenes a GoG -on.
  • Moby
    #214159
    Tudja, csak nehéz elfogadnia :D
  • Sir Quno Jedi
    #214158
    Én mindenesetre figyeltem játék közben mi folyik, ha ti nem, arról nem tehetek.
  • Sir Quno Jedi
    #214157
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Basszátok meg a dedsec feltörte már régen a cTOS-t így volt Aiden-nek is hozzáférése. Nem szenvedek delíriumban vaze?! Erről is szól a sztori többek között, a dedsec meg is keres a végén, hogy mosmá aztán hagyd ezt rájuk stb. Szal. aki a cTOS-hoz hozzáfér az gyakorlatilag elég sok mindenre képes. Mivel ez a sztori központi eleme, hogy abszolút ellenőrzést építenek ki és illegálisan figyelik meg az embereket stb., gyűjtik a terhelő bizonyítékokat a zsarolásokhoz stb.
  • zorrobomber
    #214156
    Én ebben nem lennék annyira biztos.
  • IMYke2.0.0.0
    #214155
    Nekem is hasonló gondolatmenet suhant át a buksimon.
    Sir Quno Jedi túl jószívű és naiv, ha azt hiszi, hogy a juniszofty is így gondolkodott... :))
  • ZsZso
    #214154
    De azt tudod, hogy ők csak kitalált karakterek, ugye? :)
  • Shep
    #214153
    Ugyanazok a már százszor lerágott akciók lesznek mint, mindig.
  • Moby
    #214152
    Mindenestere édes, ahogy ebbe az inkozisztens roncsba megpróbálod beleírni az értelmet :D
    Egy biztos, sokkal jobban csinálod, mint a buziszoft! Támogatnám, hogy inkább te írd ezeket :)
  • Moby
    #214151
    >Azt is meg kéne érteni..

    Te Kúnó, figyumán, az hogy van, a CSÁVÓ, aki ugye MINDENHOL ott van, mer trójait rakott az elnök titkárnőjének a bugyijába is, a rendőrőket mán nem tudja meghakkolni, hogy rá se bírjanak menni, mer széjjelhakkolja a rendőrségi kommcentert?
    Régi a telójában a zandroid? :D
  • zorrobomber
    #214150
    Jogos, lehet az lesz. Egyébként hardverapro-n ayo 5500-ért árulja.
  • kekeN7
    #214149
    -10%? Az semmi, vedd meg a CD Galaxisban, ott csak 5900, Steames.
    Egyébként nekem is óriási pozitív csalódás.
  • Sir Quno Jedi
    #214148
    Pontosan így történik. Meg sok-sok adatgyűjtés, megfigyelés, szélhámoskodás és social engineering. Ugye nem is a rendszereket "támadják", hanem a dolgozókat. Az embereken keresztül lehet bejutni gyakorlatilag MINDENHOVA. Van, hogy maguk is alkalmazásban állnak a cél cégeknél egy időre, beszivárognak stb. Máshogy nem megy. Ez kitartó munka eredménye.

    Persze a paraszt csak annyit lát a végén, hogy Aiden nyomja a Q betűt és BENG átáll a lámpa baszki. Azt hogy ez egy élet műve előtte... az már csak a benfenteseké. :DDD
  • Troger911
    #214147
    Arra ott a Hacker Evolution :)
  • Dzsini
    #214146
    Majd kiadnak egy prequelt, ahol a történet egy szobában játszódik, egy zölden világító (mert hekker) parancssoros monitor előtt, és pár éven át azzal kell foglalatoskodnod, hogy minden esetleg szükséges adatbázisba, rendszerbe bejutsz, és elhelyezed ott a később használható programrészeket.
    Nem szabad elfelejteni megfelelő időnként kimenni a wc-re és pizzát rendelni.
  • Rapid81
    #214145
    Holnap indul a Summer Sale. Én már kivárom. :) Már van 10€-m rá a walletban.
  • grebber
    #214144
    Coj Gunslinger Gamersgate-en

    £4.06/5.08 euro/5.08$
  • Sir Quno Jedi
    #214143
    Azt is meg kéne érteni, hogy NEM a telefonjával hekkeli a lámpákat, hanem nyilván van egy/több szervere jó helyen, be vannak juttatva backdoor-okon a központi rendszerébe a közlekedésirányításnak a kis vírusai, vannak zombigépek stb. és ő a telójával csak KIVÁLASZTJA hogy melyik lámpát akarja hekkelni és a tulajdonképpeni hekkelés már megtörtént (réges-régen), a központban a bejuttatott trójaik stb. teszik a dolgukat. Értjük? Ez olyan, mint az az app, amivel rámutatsz egy röpzire és MINDENT megmond róla azonnal, sőt jegyet is foglalhatsz stb. Na itt nem jegyet foglalsz, hanem átállíttatod a rendszerben. Ehhez a telefonnak már vajmi kevés köze van, ő csak választ, a többit végzi a nagy cucc.
  • Moby
    #214142
    Oké-oké, nem tudtam hirtelen szintben megfelelő analógiát előrántani a csikágóban közlekedésilámpát telefonnal hakkoló gigagenszterre
  • genndy
    #214141
    World of Tanks

    Most jön az új tejjel-mézzel folyó GoG kliens, nem?
  • zorrobomber
    #214140
    Na eddig kb. sose volt akciózva, most SS előtt meg kap egy 75%-ot... hmmmm

    Might & Magic X - Legacy Deluxe Edition
  • IMYke2.0.0.0
    #214139
    És a 4850-esem már helyből nem tudta FullHD-ben futtatni :))(
  • Sir Quno Jedi
    #214138
    Én a Sleeping Dogs HD remake-re vagyok kíváncsi!?!? Aztán azon mit turbóznak még?! PC-n barón festett már így is.
  • Sir Quno Jedi
    #214137
    Egy szaros bankrobbantó mocis egy balkáni államban ugyan kit izgat. Mondom ha a NAGYOK dolgába köpsz bele. Mégegyszer.
  • Moby
    #214136
    >Amint a nagyok levesébe beleköpsz, gyakorlatilag azonnal hulla vagy, csak még nem tudsz róla. Ez nem a rambókorszak...

    Hogy a bankrobbantót máig nem kapták el, az valami rendszerhiba lehetett csupán. Gyors volt az a mopci, nnnah :D
  • zorrobomber
    #214135
    Én alapvetően nem arra gondolok hogy legyen benne tank, hanem egy különálló játékra, mondjuk echte tank szimulátorra ahol lőni is kell, kampány van, stb :) Na de nem elégedetlenkedek, marha jó a játék jelenlegi formájában is!

    Más:
    GOG-on "valami" történni fog 2 óra 20 perc múlva. Középen ott egy visszaszámláló.
  • Sir Quno Jedi
    #214134
    Hát nem volt könnyű dolguk. Modern világ, már nem az űbermacsók uralják egy ilyen hekkernyálgeekkocka figurából hőst faragni és AKCIÓT párosítani hozzá gyakorlatilag szinte lehetetlen. Mármint úgy hogy ne röhögjük szét a tüdőnket. Ez a Mátrixban működött, mer ott nem számított a valós fizikai állapotuk, de ugye ebben a sztoriban nem.

    Manpság egyet köhentesz és egy modern, bekamerázott behúrozott, szénné megfigyelt városban fél percen belül lekapcsolnak, ha akarnak. Amint a nagyok levesébe beleköpsz, gyakorlatilag azonnal hulla vagy, csak még nem tudsz róla. Ez nem a rambókorszak...
  • IMYke2.0.0.0
    #214133
    "Watch Dogs 2 - Más lesz a főszereplő?

    Felemás fogadtatás ide, az ígértnél gyengébb grafikai megjelenítés oda, a Watch Dogs üzletileg sikeres volt, így egy pillanatig sem volt kérdés, hogy a Ubisoft folytatni fogja a játékot.

    A Watch Dogs karaktereinek papírmasé vékonyságára és a főhősre például így reagált a vezér:

    "Számítottunk rá, hogy megosztó lesz; volt, aki imádta a karaktereket, volt, aki nem. Nehéz lett volna mindenkit lenyűgözni azzal a karakterrel (Aidennel). Most, hogy láttuk a reakciókat, tudjuk mit kell tennünk legközelebb a fejlődés érdekében."

    Arra a kérdésre, hogy Guillemot el tudja-e képzelni Aident a Watch Dogs 2 főszereplőjeként, kétértelmű választ adott:

    "Nem mondhatnám, mivel még nem tudom. Meglátjuk." A riporter arra is kitért, hogy a legtöbb karakter a mai kasszasiker játékokban ugyanarra a sémára épül: a 'mérges fehér emberére'. "Dolgozunk rajta. Több időt szeretnénk tölteni a világgal és a karakterekkel a játékainkban... egyre többet fogtok ebből látni a Ubisoftnál. Igyekszünk majd kevésbé olyanok lenni, mint amilyenek a múltban voltunk néhány karakterrel kapcsolatban. Igyekszünk minél nagyobb változatosságot hozni."
  • Szabi #214132
    csak idő kérdése hogy mikor lesz tank mód is.. :D

    ~10 nap alatt több mint 200 mód készült, abból minimum 100 új jármű :)

    van már pl. sokféle Dakar járgány és sivatagos térkép.. de van 14 kerekű Dodge Ram, sőt Locomotive is :DD
  • zorrobomber
    #214131
    SpinTires review

    Nagyon találó a cikk, nem az a baja, hogy rossz a játék, hanem hogy egyből elképzeled hogy miket lehetne még kihozni a motorból, pl. ha tankok gördülnének ebben a sárban :) Nálam eddig az év meglepetése, megvárom a steam sale-t hátha kap egy -10%-ot és ugrik.

    Saját video:
  • Sir Quno Jedi
    #214130
    DA1-ben is alapvetően TÖKÉLETESEN ugyanaz a vége bármit is csinálsz, mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megölöd azt a kurva arkdémont szemtől-szembe (akkor is ha utána nem beléd száll a lelke, hanem a zigótába).
    Utána már csak rövid képek és némi írás tanúskodik arról, hogy mi lesz az epilógus a játékban történtek szerint (pont mint a Fallout3-nál, vagy az ME3 extended végében). Szal. a játékban hozott ÓRIÁSI döntések max. egy-egy képkockát érnek. Deee egy szerepjátékosnak ennyi elég is, mert a sztori a lényeg és azt elmondják, hogy kivel mi történik a továbbiakban.

    Ez pontosan elég. Aki azt hiszi, hogy majd iszonyat eltérő végek lesznek, annak bilibe lóg a mancsa.
  • ZsZso
    #214129
    Azért ezt illett volna spoilerbe tenni, X éves játék ide - X éves játék oda.
  • ZsZso
    #214128
    Áááááá, egy csepp szarkazmus se volt benne (de volt). Ahogy most ebben sem :D.
  • arty
    #214126
    ha nem volt is irónia a mondandóban, én akkor is látom, tudván h hányszor hazudott már az EA (is)... :)