792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • vegytek
    #472
    kb 3-4 hónap kihagyás után megint játszani akartam a játékkal. sajnos vmiért állandóan nagyon hosszan (1 percnél tovább) próbálkozik a szerverekhez csatlakozni és már én lövöm le a kapcsolatot.
    egyszer sikerül viszont hamar az egyik szerverre feljutnom, tehát nem a beállításaimmal van a gond.

    más is tapasztalt kapcsolódási nehézségeket?
  • Szikorarobi
    #471
    Most léptünk le :D holnap gyertek. Szivesen látunk.
  • DarkSl4yer
    #470
    Hmm..
    Lehet felnézünk haverral,általában minden este kenetjük fél 9-től 12:00-ig.
    Bár én csak Sharpshooter-böl vok lvl 6 a többi 3-4,szval van még mit gyúrni.
  • Szikorarobi
    #469
    Sziasztok! Esténként csinálunk zárt szervert ha van kedvetek nézzetek be. Szerver neve: [Killers]Long pass: game level5+ pls mert suicidal vagy hell on earth fokozaton van. Steam name: Szikorarobi
    Gyertek gyilkolászni!4!!4444
  • MerlinW
    #468
    Logikusan, hiszen a PVP a "player versus player" rövidítése.
  • hitman55
    #467
    Hello.

    Lenne egy kérdésem. a szerverkészitésnél belehet álitani a játéktipust hogy : feud , story killingfloorPvP, és az érdekelne hogy ha pvp re állitom akkor egymás ellen lehet játszani?mert még nemvolt mód kipróbálnunk. kösz a választ
  • wesker24
    #466
    Süt sokáig volt steam akcióban a Killing Floor 3 euró az összes DLc-vel együtt 5 Euro ! Ennyit igazán megért volna !

    Nem hiszem el hogy van még olyan ember aki még a warezzal szarakodik amikor nagyon sokáig 1 ezresért árulták a játékot steamen !
  • vegytek
    #465
    ha ott le van írva, akkor kérdezz ott.
    ha gépre, netre van pénz, akkor 3K is lehetne a játékra
  • JaSoN HuNTeR #464
    Hogy kell Non-steamoson játszani mert ahogy levan irva kf.hu-n nem jó :S Segitsetek pls.
  • Narxis
    #463
    Szerintem nem, warezolt CS: Source-al is a CS: Source topikba írt, hogy ez meg az a probléma vele. :D
  • vegytek
    #462
    eredeti a játékod?
  • miki10
    #461
    Sziasztok!
    nekem eddig működött a játék, de mióta fel telepítettem a patch-et azota nem indul a játék hanem critical error hibát ír ki:

    Build UT2004_Build_[2004-11-11_10.48]

    OS: Windows NT 6.1 (Build: 7600)
    CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 1778 MHz with 2047MB RAM
    Video: ATI Radeon HD 3850 (678)

    General protection fault!

    History: CheckTag <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::StaticAllocateObject <- (Class GUIPage) <- UObject::StaticConstructObject <- ULinkerLoad::CreateExport <- (GUIPage 1229075) <- IndexToObject <- ULinkerLoad::CreateExport <- (UT2K4GUIPage 1229075) <- ULinkerLoad::CreateImport <- IndexToObject <- ULinkerLoad::CreateExport <- (PopupPageBase 1913987) <- IndexToObject <- ULinkerLoad::CreateExport <- (FloatingWindow 1913987) <- IndexToObject <- ULinkerLoad::CreateExport <- (LargeWindow 1913987) <- ULinkerLoad::CreateImport <- IndexToObject <- ULinkerLoad::CreateExport <- (KickInfoPage 314313) <- IndexToObject <- ULinkerLoad<<UObject <- (LinkerLoad Package.LinkerLoad 314313)) <- SerializeExpr <- (2E) <- SerializeExpr <- (0F) <- UStruct::Serialize <- (Function xVoting.VotingReplicationInfo.SendPlayerID) <- UFunction::Serialize <- LoadObject <- (Function xVoting.VotingReplicationInfo.SendPlayerID 314313==314313/395381 314281 123) <- ULinkerLoad::Preload <- LinkProperties <- UStruct::Link <- UState::Link <- UClass::Link <- UStruct::Serialize <- (Class xVoting.VotingReplicationInfo) <- UState::Serialize <- UClass::Serialize <- (Class xVoting.VotingReplicationInfo) <- LoadObject <- (Class xVoting.VotingReplicationInfo 314313==314313/395381 22613 1736) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class xVoting.xVotingHandler NULL) <- UObject::ProcessEvent <- (GameInfo Entry.GameInfo, Function Engine.GameInfo.InitGame) <- BeginPlay <- UGameEngine::LoadMap <- UGameEngine::Init <- InitEngine <- FMallocWindows::Free




    mi lehet a baja?
  • tototto
    #460
    jah végül aztán észrevették hogy igy drágább a pack és azt is csökekntették 5,31re :D
  • vegytek
    #459
    nekem nem jött be...
  • SG fan
    #458
    Én inkább megvettem a csomagot hiszen így mégis csak egyszerűbb volt, mint külön-külön megvenni mindet! Még szerencse, hogy észrevettem, hogy 75%-os leárazás van! Nagyon komoly! Most töltötm de már alig várom, hogy lejjöjjön! Ja egyébként erről a Defence Alliance 2 MOD-ról mit tudtok az mi? Csak mert az is járt hozzá! Azt sejtem, hogy egy mod a játéhoz, de pontosan milyen mod?
  • tototto
    #457
    pakk
    de inkább külön külön vegye akinek az egész kell mert ugy csak 5,31 euro, pakkban meg 6+ :D
  • tototto
    #456
    75% steamen a KF és a DLCk is, tehát akinek kellenek a + karakterek most olcsón beszerezheti
  • Narxis
    #455
    lol
  • pityu61
    #454
    Hát igen így nem járnék túl jól :P
    Merlin Te kemény vagy lol.
  • BAk3R
    #453
    Just Cause 2 6,24 euró míg a Killing Floor 5,10 euró estig!!
  • PunkZoli
    #452
    just cause 2 ért a tied a sapka és a nyakörv is!!!!
  • MerlinW
    #451
    Így van, senkit sem érdekel.
  • pityu61
    #450
    Ja és kihagytam vmit:P
    Én már régota tradelek Team Fortress 2-ben, és 2 sapkából rengeteget csináltam, tudom hogy ez itt nem sok mindenkit érdekel,
    Azért mennek ezek a dolgok pénzért (TF2) mert itt nem arról van szó hogy ezért pénzt adnak és megkapják a cuccot, hanem sokan megveszik és azt a cuccot el tudják adni mondjuk egy játékbeli fülhallgatóért amit viszont már 20$-ért el lehet adni, rengeteg ilyen ember van aki sok profitot csinál ezekből,Pálda kedvérért vannak egyedi effectes sapkát amiket pl.:100-200$-árt, nagyon jót pl.:soldierhez:600$ ért láttam menni.
    Én személyszerint nem akarom eltradelni, de akár azis megtörténhet, hogyha eladom sokért, aztán olcsóbban vissza tudom venni.
    És ha még nem látjátok értelmét a dolgoknak akkor elmondom hogy a jelenlegi cuccaimat el tudnál kb.:180$ ért legalább.
    Üdv. és bocs a nem idevaló postért, csak eloszlatom a tévhiteket:)
  • pityu61
    #449
    Sziasztok Srácok!
    Tudom ez nem idevaló post és sokak nem örülnek ezeknek a sapkás dolgoknak.
    De ha valakined megvan Mindkét játék és nem érdeklik a sapkák, az legyen szíves segíteni nekem: http://steamcommunity.com/profiles/76561198020108871/
    Előre is köszönöm szépen Üdv.
  • lolSL
    #448
    adj pénzt egy bankkártyás ismerősödnek, és kérd meg hogy küldje el ajándékba a steamen.
  • misztic
    #447
    valaki meg tudná mondani hogy honnan tudnám beszerezni a killing floor-t
    bankkártya nélkül?
  • kifli
    #446
    én vettem mostanában pár leértékelt játékot, de leszarom a sapit :D

    Amúgy nemértem miért baj az hogy adnak mellé ajándékot? Ha valaki annyira hülye hogy csak azért megveszi, annak annyit tudok mondani hogy meg is érdemli hogy így le tudják húzni.
    A felháborodás akkor lenne jogos, ha valami olyat adnának, ami be is folyásólja a játékot.
  • MerlinW
    #445
    Zsenik, hogy látják mennyi vadbarom van, akik pénzt adnak egy játékmenetet nem befolyásoló 20pixeles szarért:) Én megértem, ha az emberek gyűjtenek dolgokat, de TF2 sapkákat amiért még fizetnek is? A világ legnagyobb baromsága:)
  • Narxis
    #444
    De ha már sapit akarsz venni ami ugyanannyiba kerül akkor nem jobb ha kapsz mellé egy játékot is?:D
  • Gurren
    #443
    a valve a legkevésbé idióta. rájöttek, hogy egy ilyen egyszerű dologgal mennyivel több játékot el tudnak adni. inkább zsenik.
  • buddabudda
    #442
    Ennyiért TF2 storeban simán kapsz egy sapkát, ajándék játék nélkül. Sok marha meg megveszi a KF-t és ajándékba kap egy TF2 sapkát. :D
  • Viktor99
    #441
    Az idióta steam hülyesége már eléggé idegel. Minden játékot úgy vetetnek meg hogy adnak hozzá tf2 sapit. Szánalom
  • kifli
    #440
    leárazás van!!!
  • vegytek
    #439
    linket!
  • lolSL
    #438
    http://www.killingfloorthegame.com/xmas/
  • lolSL
    #437
  • Gurren
    #436
    ideje volt
  • Balázs 17
    #435
    végre lesz új nehézségi szint:D
  • lolSL
    #434
    bankkártyádon 3 jegyű kód.
  • PunkZoli
    #433
    ja