792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • gabeone
    #432
    Köszike!

    Tudsz útmutatást adni a regisztrációnál megadandó szükséges adatokhoz? Pl. a CV2-őt nem tudom mi lehet. Köszi előre is .)
  • Gurren
    #431
    itt most csak 7,93font. az ingyenes házhoz szállítás csak UK-ra vonatkozik, hozzánk ha minden igaz kemény 1 fontér szállítanak. de inkább kérdezz erre rá ebben a topikban, itt elég sokan szoktak Zavvi-ról meg TheHut-ról rendelni.

    steamen meg biztos lehet aktiválni, mivel steames játék.
  • gabeone
    #430
    Ha itt megrendelem a játékt, tudom majd aktiválni a steamen? Ingyenes házhozszállítással csábító az ajánlat.
  • kifli
    #429
    joinoltam :)

    Dr. Traktor néven :D

    Tedd be tf2 meg cs meg gmod meg ilyen steames játékok topikjaiba is :)
  • MerlinW
    #428
    SG.hu csoport
  • tototto
    #427
  • kifli
    #426
    nem tudja valaki hogy tudok több mint 6 slotos szervert csinálni? :)
  • vegytek
    #425
    most hétvégére vonatkozik
  • vegytek
    #424
    KF akció (-50%) steam-en!
  • lolSL
    #423
    holnap update.


    Free content/changes

    - 3 new levels - three of the best grindhouse map making competition maps polished up for official release
    - New firebug weapon - not what you might think :-)
    - Balance changes/fixes
    - Bug fixes

    Pay content

    - 4 new DLC characters
    - 1 "locked" DLC character, which will be unlocked by a method to be announced soon
  • kishandris
    #422
    császtok nekem 1011 patch om van és vaaki tudna jönni multipayerre mert nincs egyetlen szeró..
  • Balázs 17
    #421
    :D
    van egy olyan, hogy KillingFloor-NoSteamFix_v1011
    nekem ezzel megy a v13is simán, mert nekem is connect gondom volt




  • lolSL
    #420
    3 napja csak ezzel foglalkozol? 2 nap délutánján kellett volna elmenned a mekibe krumplit sózni és megvehetted volna.
  • Shanem028
    #419
    Üdv mindenkinek.
    Nem az oldallal kapcsolatos lenne a kérdésem, hanem magával a játékkal.
    Nem tenném fel itt ezt a kérdést ha nem lenne muszáj, de nemtudok emiatt muti-ba játszani.
    Remélem ti tudjátok majd rá a megoldást.

    Játék megvan, fut(nem kell telepítés. megvan a setup.exe de hibaüzenetet ír ki ha rámegyek. Azonban a gépen nincs feltelepítve a KF de a system mappában lévő KF.exe fájlal indul. Ez csak érdekességképp).
    Megvannak a patchek, jelenleg az 1011-es van fent,(megvan a 1013.-as is de hibaüzenetet von maga után a telepítése, nem piszkálom) továbbá természetesen a revloa3der. Gar9ena viszi, onnan elindítom a játékot, látja a lan szervereket, de amikor ráklikkelek egyre, nem a szokott képernyőt adja ki(amikor egy random kép egy zombiról, a mapról, a pálya neve stb...) hanem egy "connecting", f10 cancel, és egy százalékos számolás(mindez a képernyő közepén). Nos ezzel annyi a gondom hogy egyszer hagytam had töltse végig. Fél órát számolgatta szépen lassan a százalékokat(igen, fél órát) utána kiírta hogy a szerver adminja kilépett, kapcsolat bontva.

    3 napja csak ezzel foglalkozom, tutorialokat nézek, beszélgetek garena-s emberkékkel, de senki nemtudja megmondani mi lehet a baj.
    a játék azóta 3szor van meg(különböző forrásokból) de mindnél ugyanez van.
    Egyszerűen már nincsen ötletem mi lehet a gond.
    Nagyon remélem hogy ti tudtok segíteni.
    Ja, elfelejtettem mondani hogy a solo rész megy gond nélkül, host is megy szerintem. betölt normálisan mindent("rendes képernyősen") bár még senki nem csatlakozott, pedig egyszer végigjátszottam egyedül 2 menetet, és vártam, de semmi.
    Nemtudom ez fontos e.

    Szerintem minden lényeges infót elmondtam, ha bármilyen további kérdés lenne ami hasznos lehet esetleg a válasz megadásában, akkor azonnal válaszolok:)
    Köszönöm
    Üdv
  • MerlinW
    #418
    Steam-en.
  • BURCI03
    #417
    De hol lehet meg venni mert akk inkább én is megvenném ?????
  • BURCI03
    #416
    thx
  • Balázs 17
    #415
    garena
  • tototto
    #414
    legrosszabb esetben karácsonykor tuti lesz :)
  • wesker24
    #413
    Már nagyon sokszor volt akcios a steamen legalább 3-4 alkalommal és mindig 66-77 sőt volt olyan hogy 90 %-os leárazás volt !

    Majdnem minden egyes akció alkalmával benne volt az akcióban !

    A legközelebbi nem tudom mikor lesz lehet hogy lesz majd öszi game akció is valamikor és tuti hogy ismét benne lesz majd !
  • Gurren
    #412
    nem lehet tudni, hogy mikor lesz legközelebb akciós? van két ismerősöm, akik meg szeretnék venni.
  • wesker24
    #411
    Aki még 990 FT-ot is sajnált erre a nagyszerű játékra amikor kitudja már hányszor volt már akcios a steamen az meg is érdemli hogy szenvedjen a tört verzióval !

    Én is sokáig nyomattam a warezt de amint lehetett az első adandó alaklommal megvettem és gond egy szál se !
  • BURCI03
    #410
    Ha fent van a patch akk milyen progi kell hozzá ?? pls help
  • BURCI03
    #409
    És nem tudod törtön hogy lehet játszani mert már 3 napja baszom vele a rezet:S
  • Gurren
    #408
    inkább játszok eredetin
  • BURCI03
    #407
    Ha fent van a patch akk milyen progi kell hozzá ??
  • oregon1987
    #406
    Killing Floor tört szerver
  • oregon1987
    #405
    Ezt ajánlom figyelmetekbe én itt szoktam játszani:
    http://killingfloor.jatekoldal.net/tort.html
  • hkfcs
    #404
    Hellósztok!
    A killing floor-ban [én 1013 patch használok és ha van ien szeró csatlakozik is minden remek...cska kevés és gondoltam én csinálok szerót]
    (Inkább olyan tól várok segítséget aki a Garena-t használja[ha van ijen]...de lehet h másikaknál is így van)
    Az lenne , hogy hogyan kell működő képes szervert csinálni...mert hiába megyek a host-ra meg azon bellül, hogy mien fajta legyen(mármint ,hogy LAN... meg STB.) vlahogy nem jön össze.
    Valaki tud segíteni?
    Előre is köszi!!!!
  • uscGhost
    #403
    Értem, köszönöm szépen a segítséget!!!
  • tototto
    #402
    az aktuális árfolyam szerint átváltja a forintot eurora és annyit utal el a steamnek, szal ettől nem kell félni :)
  • MerlinW
    #401
    Bármilyen Visa/Master kártya jó hozzá. Steam-en tudod megvenni.
  • vegytek
    #400
    én simán a forint számlámról vettem meg
  • uscGhost
    #399
    Üdv!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan tudom megvenni ezt a játékot? Mert apám szerint eurós bankszámla kell hogy utalhassuk a pénzt. Valaki segítsen légyszi! Előre is köszönöm!
  • Masakari
    #398
    Tört server helyett jobban szeretjük ha mi kreálunk,tungle-t meg nem ismerjük.valami ötlet hogy miért nem akar joinolni?lehet még valami fix-et fel kéne rakni v valami más?
  • FSpofon
    #397
    menjetek fel vmelyik tört szerverre.
    vagy próbáljátok a tunggle-t hamachi helyett
  • Masakari
    #396
    Üdv!

    A 1013-as patch feltepelításe után Hamacsin keresztül nem tudunk egymáshoz csatlakozni haverokkal(no steames verzióval). Látni látja a játék a servert de nem tud csatlakozni mert a töltöképnél nem megy tovább,valami ötlet erre?
  • Narxis
    #395
    WOT szerint spam :p
  • Narxis
    #394
    Igazából nem vészes, de ne most ne kelljen már kikapcsolni a vírusirtót me úgy felejti az ember aztán megtörténik a baj, jelentsd be Kaspersky-nek és kiveszik ha tiszta az oldal...

    WOT



  • Kr0m3
    #393
    pedig garantálom hogy nincs semmi :) F5-öt próbáld meg vagy ha még minding akkor itt van EZ