792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • wesker24
    #392
    Nálam semmi gond sincs az oldallal nálam nem jelez a virusirtó !

    Legujabb Avast 5.0 Professional virusirtó van fennt !
  • MerlinW
    #391
    Pedig valami még mindig van, mert még a vírusirtó is jelez, ha az oldalra lépek. (Reason: phishing attack)
  • Kr0m3
    #390
    de nincs criptbe ágyazva mert én feleleke a killingfloor.hu és a killingfloor.jatekoldal.net-ért és újra lett írva a script a régi törölve lett
  • MerlinW
    #389
    Ha a KF oldalon van linkelve/scriptbe ágyazva, felhasználva kétes eredetű oldal, onnantól logikusan az is az lesz nem?
  • Kr0m3
    #388
    De én most Killingfloo-ra értettem mivel ez KF Fórum :)
  • MerlinW
    #387
    Olvasd tovább. A oldalon szereplő 3 megnevezett domain viszont igen.
  • Kr0m3
    #386
    Mi a(z) killingfloor.hu webhely jelenlegi listázási állapota?

    A webhely jelenleg nem szerepel a gyanús webhelyek listáján. ^^
  • Narxis
    #385
    Malicious software includes 3 exploit(s), 1 scripting exploit(s). Successful infection resulted in an average of 3 new process(es) on the target machine.

    re:
    http://www.google.com/safebrowsing/diagnostic?site=killingfloor.hu/

    ------- WOT Services Ltd. - gives us safety through Web of Trust. WOT Community - gives us security through unity. Thank you all - G7W
  • Kr0m3
    #384
    Magyar KillingFloor Közösség itt úgytűnik :)
  • Jaka923
    #383
    Nekem nem úgy tűnik :D
  • Kr0m3
    #382
    újra él a killinfloor.hu :)
  • Kr0m3
    #381
    ZweiTiger e107 hez se kell sok ész :)
  • Kr0m3
    #380
    Ez az újj működöképeas oldal :)
  • SZilaJMaGGoT
    #379
    Nem lehet csak úgy lelopni a témát, az pedig, hogy minimum olyat csinálj szerintem a minőségre értette...
  • ZweiTiger
    #378
    "minimum ilyet csinálj" értem tehát lopjam le a témát és rakjam fel hát ehhez nagyon sok ész kell... , mert én ugyan nem témát akarok lelopni a hivatalos oldalról , az tény hogy 2 ezer ft én is meg is vettem , de aki nem veszi meg az is nyugodtan játszhasson vele... ennyi
  • MerlinW
    #377
    Nem csodálom, hogy nem mered felvállalni, Te csináltad:)

    Amíg vírusos a magyar oldal, itt a hivatalos - Ha weboldalt szeretnél csinálni minimum ilyet csinálj.:
    www.killingfloorthegame.com

    A tört szerveres, patch-elős részt meg nem értem egy 2000Ft-os játék esetében (amit hetekig 1000Ft-ért árultak).
  • ZweiTiger
    #376
    Üdv!

    Itt megtalálhatjátok a killing floor fansiteot , minden fel van rakva :D , bár azt írják , hogy folyamatos feltöltés alatt van minden. Mindenesetre rengeteg direkt letöltés van nem rapidshare meg ezek a szirszarok , de még nem sok minden , de alakulgat

    ajánlom nektek:

    Üdv!

    A minap ezt találtam: mivel .hu-s megszűnt

    ÚJ Killing Floor Website
  • grebber
    #375
    Elkészült a magyarítás!
  • vegytek
    #374
    még 6 és fél órán át 5dollár a KF
  • maker345
    #373
    tudtok adni 1 másikat mert ez tiszta virus és nem tudok leolvasni belölle semmit

  • maker345
    #372
    thx :)
  • wesker24
    #371
    Gondolom nem eredeti verziód van meg mert wareznál szokta ezt a hibát kiirni menj a www.killingfloor.hu oldalra ott le van irva minden !
  • maker345
    #370
    hello van 1 kis gondom ezzel a játékkal nem tok semmien szerverre csatlakozni mert eszt irja pleas segitsetek köszi an unknow steam erroris preveting you from connecting to this server.if the problem persists pleas contect vale for support
  • tototto
    #369
    nekem anno ut2004nél memória hiba miatt csinálta mint később kiderült, mivel ezis ugyanazzal a motorral megy lehet ez a gond, persze lehet teljesen más
  • Jaka923
    #368
    Sziasztok!
    Mitől lehet, hogy újabban critical errorral kidob a játék?
  • Narxis
    #367
    Jah, azon játszottam, jó kis játék ez.

    Am. szerverkeresőben bejött még 1-2, talán 3 magyar szerver is.
  • Dj Tommy
    #366
    Én 2-ről tudok:
    **BmeG KF szerver**HUN**
    http://www.gametracker.com/server_info/80.249.173.114:7708/

    Meg van egy suicidal, ahol csak flashpoundok jönnek, csak a címét sajna most nem tudom
  • vegytek
    #365
    magyar szerverről nem tudok

    steam group - Killing Floor Hungary
  • Narxis
    #364
    Megvettem a gamet. Van magyar szerver vagy valami közösség?
  • Dj Tommy
    #363
    Én is így vettem
  • MerlinW
    #362
    Én karácsonykor a 7€-s GTA4 akciót kaptam el:)
  • tototto
    #361
    én meg előrendelésben, fogalmam sincs mennyiért :)
  • vegytek
    #360
    én karácsonyi akcióban 1200Ft-ért vettem, nagyon megérte.
  • wesker24
    #359
    Én meg amikor akció volt a steamen 3,75 Euroért ! :D
  • MerlinW
    #358
    Én is megvettem Steam-en 10€. Majd összehozunk egy csapatos bulit:)
  • vegytek
    #357
    14 dollár a játék, ami olya 3.2K HUF. Ennyit bőven megér, h ne kelljen szarakodni.
  • Rizsa93
    #356
    nem eredeti a KillingFloor igy steam nem peccseli :S
  • vegytek
    #355
    steam-en keresztül nem megy a frissítés?
  • Rizsa93
    #354
    hello
    nekem az lenne a problémám hogy nem tudom feltelepiteni az 1011 peccset, és ebböl következöena többit se... megadom neki hogy hol van telepitve a játék( d:\Program Files\KillingFloor\KillingFloor)elkezd tölteni de semmi uj nem történt meglátásom szerint :S
    a fansite-on olvastam hogy a peccs után valami play.exe(nem tom pontosan) de uj inditot kap a játék, na nálam ez nincs...
    lehet hogy az a baj hogy én az 1010-es verziót húztam át alapból haver gépéről?
    előre is kössz a válaszokat!
  • DarkSector
    #353
    jah csak van egy kostum mappunk, és mi akarunk host-olni, ezt elfelejtettem odairni.
    amire gondolsz, hogy a fent lévő szerokra felmenni az megy, csak ezek a kostumre nem. látjuk egymást, de kijön egy kis ablak, és azt irja, hogy axy ilyen kiszolgálón nem játszik, és nem enged csatizni.