792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • FSpofon
    #352
    menjetek be egy üres serverre, van egy millió
  • DarkSector
    #351
    most szeretnénk eredetivel 2-en egy máshoz kapcsolódni, de azt irja hogy nem játszik a haver egy kiszolgálón se, meg nem látjuk egymást.
    mi a baj?
  • vegytek
    #350
    defence b2-t én is alig találok.

    viszont gyakran előfordul, disconnect-tel kilépek a szerverről, majd mikor utána megnézem a perk-eket, hibát dob fel. (nem ismeri fel a steam accountot) kilép-belép segít.
  • dalmar
    #349
    Hello tudja valaki ,hogy hova tüntek a szerverek?Alig találok 20-at régebben rengeteg,volt.Egyes pályák is eltüntek pl:
    2defence b2",egyesek átalakultak pl "doom final fix",domm final fix white fx.
  • szn0rbi
    #348
    egyben eladó a következő pack
    killing floor, team fortress 2, counter strike 1.6, counter strike CZ, counter strike Source, Defense Grid: The awakening, Foreign legion
    Madballs, Warhammer 40.000 Dawn of war 2
    Összesen:8000 FT
    msn: [email protected]
  • tototto
    #347
    Giga Map Pack
    egyenlőre még nincs helyem leszedni és kicsomagolni, de elég jónak néz ki benne vannak a grindhouse mapok és még sok egyéb
  • cs1rk3
    #346
    http://www.multiplay.co.uk/
  • vegytek
    #345
    honnan volt bérelve?
  • tototto
    #344
    szerintem meg pont jó hogy installer mert igy ha megunta az ember a mapokat sokkal könyebb uninstallálni mint egyenként nézegetni melyik textura melyik maphoz tartozik, mert nem csak a maps könyvtárba kell pakolni a cuccokat
    a wave 1 - 2 meg a tripwire által szervezett KF mapkészítő verseny első és második hulláma, mert két körös volt a verseny
    ezeknek a győztes mapjai ekrültek be a játékba alapból, icebreaker, departed, waterworks, filthscross, crash
  • vegytek
    #343
    mi is az, h wave 1 vagy wave 2 mapok?
  • vegytek
    #342
    ez a gond: "installer"

    a tesom és én is irtózunk ettől (bizalom rulez:). nincs olyan, h egyszerűen letöltöm, majd bemásolom a map könyvtárba?
  • tototto
    #341
    grindhouse mappack
    kb középtájon egyben lelehet szedni az összes wave1 mapot egyben egy installerrel mi ezeket hazsnáljuk, remélem a wave 2 mappack is előbb utobb felkerül egyben
  • vegytek
    #340
    KF mapokat honnan lehet letölteni?
    (tesom esete: elkezdte letölteni a mapot, de 10 wave alatt nem jött le, majd map váltás a szerveren)
  • BAk3R
    #339
    Kár, hogy sosincs rajta senki.
  • cs1rk3
    #338
    január 22.-ig
  • Vadnokedli
    #337
    az mikor? a nem sokára? 1 óra 2 óra?
  • cs1rk3
    #336
    eredetis :) csak nemsoká lejár a szerzödés :(
  • balee4
    #335
    Csatlakoztam én is. :)
  • Vadnokedli
    #334
    eredetis remélem.
  • cs1rk3
    #333
    Magyar szerom : 85.236.109.25:7957
    néha változik a nehézség meg néha jelszó is van: hun a jelszó :)
  • tototto
    #332
    teljesen más a két játék annyi a közös hogy lőni kell meg zombik vannak aztán ennyi :)
    l4d inkább sztori központú mint egy átlagos single fps csak többen mentek végig a játékon de folyamatosan menni kell, tehát inkább offenziv a mentalitása
    KF meg van egy pálya és körökben jönnek a zombik ti nektek meg tul kell élni a rohamokat, ajtó heggesztéssel barikádozással, tehát inkább deffenziv a mentalitása
    mind a kettő nagyon jó játék a a maga formájában de más
    KF sokkal olcsóbb mint L4D2
    ha én lennék a helyedben megvenném a KFet meg L4D1-et mert az most nagyon olcsó itthon 2000ft
    nyárig jól elleszel velük addigra meg L4D2 a mostani 12000es áráról lemegy 2-4000re és azt is megveheted, tul nagy különbség ugysincs L4D1 és 2 között, persze te döntesz, attól függ milyen vastag a pénztárca, ha nem számit az áruk vedd meg mind2t nem fogsz csalódni
  • tototto
    #331
    elvileg pedig a maps könyvtárba teszi a pályákat, ha szerverről töltötted le a pályákat akkor pedig a cache könyvtárba tölti le a játék, ezeket a cache.iniben látod melyik fájl melyiki, ezeket átnevezve és bemásolva a maps könyvtárba eltudod menteni hogy esetleg saját szerverre is feltedd
    perkeket csak olyan szerveren lehet fejleszteni meg használni ami alap beállításokat használ tehát a nehézségek a easy normál hard suicide, a hosszúságok short(4) asszem normal(7) és long(10)
    ha ezektől eltérő beállitást használsz akkor letiltja a perkeket, lehet azt is modositani hogy milyen szörnyből mennyi jöjjön, de ha azokat modositod a perkeket nem fogja engedni
  • Dj Tommy
    #330
    Én játszottam mind2-vel, mindegyiknek meg van a külön hangulata, ha teheted vedd meg mind2-t ;)

    u.i:
    Csatalkoztam a Csopothoz :D
  • dalmar
    #329
    Helló,úgy tudom ez a játék nagyon hasonlít a left4 dead 2 --höz.Most melyik a jobb, melyiket érdemes megvenni?Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik mindkét játékkal játszottak.Előre is Köszönöm.
  • SzocsA
    #328
    a mappokat amit letöltök hova kell tenni?
    a killing floor map könyvtárban csak az alap mappok vannak, de töltöttem le egy csomo mappot west london nicht defenseb2 de nincs ott a könyvtárban!

    és miért nem lehet 15 ös meccseket játszani? nem engedi használni a perkeket!
  • tototto
    #327
    gyertek csatlakozzatok a magyar grouphoz
    Killing Floor Hungary
    publikus a csoport most folyik a készülő magyar forditás tesztelése is
    igy könyebben találtok magyar játékosokat akikhez csatlakozhattok játszani, mi haverokkal saját szervert inditunk ha játszunk, de vannak magyar ipk is
    ha van olyan magyar ismerősötök aki még nincs benne a groupban és játszik killing floorban hivjátok meg őket is a csoportba
  • Vadnokedli
    #326
    nincs magyar szerver.
  • Dj Tommy
    #325
    Nekem az lenne a kérdésem, ki melyik szerveren játszik
    Esetleg, egy működő magyar szeróhoz ip-t is kaphatnék?

    Jobb lenne magyarokkal együtt játszani, mert elég gyakran találkozok, zsugori külföldi játékosokkal
  • cs1rk3
    #324
    Én szerintem érdemes bekpcsolni.
    arra jo hogy anyival szedje la a mapokat amenyivel a neted bírja
  • vegytek
    #323
    jó ötlet, csak az a gond, h a map könyvtárban minden map KF-fel kezdődik.
  • Vadnokedli
    #322
    le kopízod 2-t csinálsz belöle egyik elé KF et teszel másik marad kf :D
  • tototto
    #321
    ahham akkor lehet mégiscsak case sensitive
  • Vadnokedli
    #320
    nemtommiazminekaz XD
  • vegytek
    #319
    a beállításoknál érdemes bekapcsolni a dynamic netspeed-et? mire is jó ez?
  • vegytek
    #318
    hááát, a kf_westlondon-nál tudok játszani, míg a KF_westlondon-t meg elkezdi letölteni.
  • tototto
    #317
    hát ami nem alap map és neked nincs meg azt letölti, és ezekszerint az alappályák kfel kezdődnek :)
    amugy szerintem nem érzékeny a program a kisnagy betűkre, valószinűbb hogy az adott pálya nincs meg neked azért tölti le
  • vegytek
    #316
    van vmi különbség, h a map neve mivel kezdődik? kf_ vagy KF_, mert nálam a nagy kezdőbetűkkel kezdődőeket állandóan le akarja tölteni. (és persze nagyon lassan jönne le.)
  • vegytek
    #315
    az is megoldás, h ha már csak 10 ellenség van hátra elindulsz a trader felé

    nézz körül ezen a linken!
  • tototto
    #314
    egy pár ötlet azoknak akik most kezdik a játékot
    healelésért is kapsz pénzt fegyvereket felszedhetsz azokból ammokat ellövöd majd eladod igy a szokásos fegyverbe kevesebb ammot kell venni, minél nagyobb a perked annál olcsóbbak a cuccok, lv5-6nál meg alapból is jár fegyver meg mellény attól függ melyik perk, a perktől függnek az árak is, pl medicnek sokkal olcsóbb a medicgun, de a shotgun drágább, supperternél pl fordítva
    az is egy megoldás hogy nem veszel minden körben ammot mert sokat lehet találni pályákon, vagy közelharci fegyverrel mész
    ha ismerősökkel játszol megbeszélitek hogy minden hullám elején elindultok a következő tradehez igy lesz időtök vásárolgatni is
    a végén amikor már csak pár zombi marad akkor elkezedetek a pályán ammot keresni és ha összeszedtétek őket akkor ölitek sak meg közel a tradehez
  • Vadnokedli
    #313
    hát perszehát ha már LV.6-os SSvok..