63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • olimano2222
    #21809
    OFF: Nem akarlak megsérteni de te minden áldott k*** napon mást akarsz csinálni ? ,
  • cSuwwi
    #21808
    a sketchup 3ds export és a domorzatos import csak a pro verzióban van, így megveszed/torrentezed előbb
  • tenkenorman
    #21807
    Google Sketchup-nak van olyan ficsörje hogy google eart térképből kijelölt részletet másol be a scene-be domborzattal együtt, azt kiexportálod 3ds-be átkonvertálod o3d be vagy mibe, és hozzáigazítod a tile-okat! + érdekesség hogy ha nem fér ki, ezt többször is megismételheted, és a sketchup automatikusan egymás mellé rakja őket úgy hogy tuti passzoljanak, így megkíméled magad pár óra vagdosástól!
  • matec1996
    #21806
    Hello hogy tudok pályát építeni mert akkor megcsinálnám a Nyíregyháza-nagykálló-kállósemjén-kisléta járatott és pályát valaki segitsen vagy google earth-ből bemásolom ugy létre lehet hozni valamint mélyk az a program amivel eltudnám készíteni ??
  • Routeres
    #21805
    Érdekes.

    Nekem olyan sutának tűnik a progi. Azt hiszem maradok az összevagdosós módszernél. :)
  • busfun
    #21804
    Sziasztok!
    Egymilliárd évig kerestem a megoldást a valós pályaszerkesztést megkönnyítő Google Maps kérdésre, amit bár többen is kérdeztek, valahogy nem nagyon érkezett rá működő válasz. A következő videó részletesen bemutatja a Google Maps képének pályaszerkesztőbe importálását:

    A szükséges program pedig innen tölthető hozzá:
    GMS
    Remélem segítettem többeknek ezzel. :)
  • bence099
    #21803
    nem tudom le tölteni ://
  • bazsiihmv
    #21802
    helyesbítenék. van klíma benne, csak eddig nem jöttem rá. az a lényeg, hogy aki túlmelegedik, az kapcsolja be a klímát is és a ventilátort is
  • Routeres
    #21801
    Külön csomag, teljesen független a SimpleStreetstől, nem ír felül semmit, nem cserél le semmit.
  • Ikarusfan
    #21800
    Ez a pályaépítőknek van. Még ha felül is íratnád a simplestreets-cel, akkor sem működne, viszont az alap Berlin sem...
  • bazsiihmv
    #21799
    én idáig ezzel kapcsolatban egy dolgot tapasztaltam, ami elég hülyén van megoldva. ha bekapcsoljuk a ventilátort, akkor a hűtővizet le lehet hűteni azonnal, viszont az utasteret meg elég durván felmelegíti. szóval én most úgy megyek, hogy kinti hőmérséklet alacsony, és amikor a buszban is kezd hideg lenni, akkor bekapcsolom a ventit, és a hűtővíz se forr fel, bár ez így életszerűtlen. ha esetleg ehhez is ügyeskedik valaki egy működő légkondi módosítást, akkor lehet, hogy jobb lesz :)
  • BPY254
    #21798
    Én bemásoltam mappástól a játékba, de nálam semmi változás nincs.
    Ezt valamivel felül kell írni?
  • Tirdi
    #21797
    Azta, ez egyre jobb!
  • gylacus
    #21796
    Király! mindjárt ki is próbálom ;)
  • Routeres
    #21795
    Én meg meghoztam a magyarosított SimpleStreets csomagot. Elemek nevei kb. 90%-ban le lettek fordítva, illetve az objektek textúrája a nálunk jellemzőbb, aszfaltozott járdás verzióra lettek cserélve.

    Használjátok egészséggel: HUN_SimpleStreets
    Remélem mindenkinél hiba nélkül fog működni.
  • omsidriver
    #21794
    Javítottam a lámpák világításán.
    http://noob.hu/2012/06/24/lampa.jpg
  • kem001
    #21793
    Moges pályán 2 helyen van alagút. Egyik városban a ház alatt, illetve ahogy közeledsz Repülőtérhez a 300-as vonalon van még egy alagút a városon kívül.
  • Routeres
    #21792
    A Moges pályán azt hiszem volt, de ez kint van a természetben, nem egy ház alatt megy. Ez egyedii. :)
  • Robi546
    #21791
    OFF: Szerintem is,lol XD
  • wollnerd #21790
    Hmm... Más pályákban voltak egyáltalán alagutak?
  • LMG123
    #21789
    OFF: Szerintem nyárra gondolt... XD
  • jutiput
    #21788
    Szép munka, gratulálok és szuper a visszafordulás is! Üdv.
  • Routeres
    #21787
    Kellemes vasárnap reggelt!

    Íme az alagút Börzsönyben:

  • ccv520
    #21786
    OFF:Milyen gyár?
  • szaszy0830
    #21785
    Uhh tényleg észre re se vettem.KöszI!
  • Ikarusfan
    #21784
    OFF: De, az.
  • Robi546
    #21783
    OFF: Csinálok egy OMSI Websablont,weboldalakra majd ha kész lesz teszek be róla képet akinek kell az majd írjon privátba. Photoshop/PHP -ben készül.
  • Robi546
    #21782
    Ja akkor bocs. :)
  • gylacus
    #21781
    nem kmz?
  • 2156
    #21780
    Ezért írtam, hogy a 2xx-eseket nem tudom :). A 300-asok viszont már a házasság után jöttek a Mercivel. Egyébként vicces a dolog, mert ha jól tudom korábban a Neoplan meg pont a Mercit részesítette előnyben, ezek keresztbe fonódtak össze :).OFF:
  • Ikarusfan
    #21779
    A pálya mellé van valami Google Earth kiterjesztéses fájl (vmi k**..) mellékelve, amin a pálya be van jelölve. A pálya mentén tényleg nincsen se homok, se sivatag.
  • halaszfi
    #21778
    OFF:Ez óriási nagy baromság.A Nílus mentén ugyanúgy van fű, mint európában.
  • Robi546
    #21777
    Amúgy meg úgy próbáld meg hogy: ne vedd figyelembe a 3. ajtót. :DDD (bocs 2x posztért)
  • Robi546
    #21776
    És még hozzá "nagyon" egyiptomi hangulata van (persze idézőjelbe :) ) Sehol egy homok mint a sivatagban/egyiptomban. :D De hogyha tényleg 30Km hosszú akkor érdekes lehet,majd kipróbálom. :)
  • GMI
    #21775
    A Szomszédomnak Man motoros Setrája van.(igaz régebbi 215UL ami készül OMSI-ba.)
  • Milan1909
    #21774
    Nagyon jóóók, ha szabad erre igényt tartanék majd a Dél-Pest pályára:)
  • rarma
    #21773
    Üdv roleee15 és szaszy0830 !

    Egy Tisza Volános van itt .

    http://omsihu.wordpress.com/category/festesek/
  • roleee15
    #21772
    Igan, ahogy elnézem a Tisza Volán nem túl elterjedt az OMSI-ban, szivesen látnék én is párat :D
  • Routeres
    #21771
    Sehogy. Ha 3 ajtósan lett lemodellezve, akkor nincs más mód az ajtók számának megváltoztatására.
    Meg kell csinálni újra az OMSI-ba egy 2 ajtós modellből.
    Mondjuk nem igazán értem a kérdést, szerintem nyilvánvaló, hogy a modellbe kell belenyúlni.
  • matec1996
    #21770
    hogy lehet megcsinálni hogy az ikarus 263-ban csak 2 ajtó legyen ne 3 ?? valaki segitsen fontos lenne