63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • GMI
    #21852
    Videó a pályáról:
  • Ikarusfan
    #21851
    Kéne egy kis segítség pályaépítést illetően; ugye az elején a tile-nál belehet állítani háttérképet. Nekem van egy szép kis 8646*30000 pixeles képem, ami 2.3, ill. 8.2 kilométerre szeretnék ráhúzni. Beraktam a képet, beállítottam méterben a méretét, bepipáltam a backgroundot, de semmi. Fehér a tile. esetleg mind a 2*8 km-nyi tile-t lekéne fektetnem ahhoz, hogy megjelenítsen valamit?
  • GMI
    #21850
    Egy újabb BETA busszal bővült az Omsi:Denis Dragon 11M
    >>>LETÖLTÉS<<<
    Van hozzá egy pálya is ,melynek neve:Hong Kong 284
    >>>LETÖLTÉS<<<
  • mojorisin
    #21849
    Üdv! Nem tudom próbálta e valaki a Man Lion's 2-es verzióját de nálam sokkal jobban eszi a gépet mint az 1. verzió... vissza is raktam a régit, de egy dolog "zavar".

    Tudja valaki mit kell átírni ahhoz hogy a szélvédő üvege ne sötétíett legyen? Kösz :)
  • GMI
    #21848
    Az Oroszlányi Tesco-járat.



    SEGÍTSÉG!!!Még mindig nem száll le az összes utas.Mitől van???

  • LMG123
    #21847
  • fjx235
    #21846
    Van valakinek működő prágaváltós 260-a ahol a műszerfalon ott van a vátógombsor is?
  • Routeres
    #21845
    Mercedes Camo és a Karosa Citybus, ismertebb nevén Renault Agora egyaránt nem lettek hivatalosan kiadva. Bétateszterek töltötték fel őket a készítő tudta, vagy beleegyezése nélkül.

    Ami << itt >> nincs fent, az nem is létezik!
  • matec1996
    #21844
    Mármint mélyk a camo vagy a karosa ? engem nem érdekel az
  • gylacus
    #21843
    google a barátod! amúgy lopott a busz, ne töltsd le, én sem töltöttem le.
  • matec1996
    #21841
    Valaki belinkelné nekem a renault karosa autobusz letöltési linkjét kérem ???
  • BkvFan
    #21840
    Sziasztok, erről a buszról tudni lehet valamit? :)
  • Routeres
    #21839
    Szerintem az 1.0-s verzióra gondolsz.
    Amikor DG megcsinálta a 1.1-es javítást, akkor kiszedte a 415.14-est és csak a 415.04 maradt benne.
  • matec1996
    #21838
    Renault karosa buszt valaki belinkelné nekem fontos lenne kérem
  • Erlau Trans #21837
  • matec1996
    #21836
    VAlaki nem tudja a 2 ajtós 415 mikor jelenik meg vagy ki készíti ?
  • Erlau Trans #21835
    OFF: A múltkor megismerkedtem egy 22 éves csajjal, meg a barátnőivel, egy hét leforgása alatt meg a teljes haveri körével +/- 1-2 év, tehát olyan 20 évek elejiek.... hát mindegyiknek kb. annyi esze van mint annak idején nekünk amikor olyan 15-16 évesek lehettünk.... és erre az elméletemre szinte minden nap megfejeli az itt megjelenő "kicsik".... :(((
  • tenkenorman
    #21834
    régebben a 415-ös mellé be volt rakva ez a hasonló modell (lehet hogy hülyeséget beszélem még csak nem rég vagyok busz mániás :)) ha valakinek megvan még az a pack esetleg megoszthatja.
  • kissgabor1998
    #21833
    elnezest kerek!
  • Routeres
    #21832
    Kérlek mellőzd a mondatvégi írásjelek ily módon történő halmozott használatát. Köszi.

    A videó címében ott van, hogy WIP, ami angolul annyit tesz, hogy Work In Progress, vagyis a munka még folyamatban van.

    Tehát még nem letölthető.
  • olimano2222
    #21831
    hogy lehetne letölteni már amikor oda van írva hogy? W.I.P nem is egyszer
  • olimano2222
    #21830
    OFF:jaaaaaaaaaaaaaaj nemár :'(
  • kissgabor1998
    #21829


    letoltheto???????????
  • Zoliikp
    #21828
    Amennyiben a kerék pozíciója megfelelő, minden egyes keréknek a közepe kell legyen a forgás(pivot)pontja.
    Az első kerekek mozgása, forgása elárulja, hogy Neked a busz közepe a kerék forgáspontja.

    Miután javítottad, a bus-fájlban is javítsd a tengelyek pozícióját...
  • Norbi779
    #21827

    Tudtok segíteni? A kerékkel van a gond, nem tudom mi lehet a baj a kordináták is jók...
  • vikimaki1
    #21826
    Két ajtós.
  • olimano2222
    #21825
    OFF: Routeres Csinálj valamit légszíves sokunk dolgát meg könnyítenéd meg a sajátodat is :)
  • dgufoplast
    #21822
    Készül :) de lehet látni hogy épül meg az hang teszt volt azért is van úgy fel rakva de oda is van írva:Ikarus 415.26 original engine sound by HVN-731 WIP!
  • matec1996
    #21821
    http://www.youtube.com/watch?v=dyamXQoOLeI&feature=player_embedded#!
    Erről a buszrol valaki tud valamit ???
  • gylacus
    #21820
    OFF: sorry a triplaposztért, de csak nekem nem tölti be a füvet a játék egyes pályákon? (eddig Mogesen és Omninsken jelentkezett ez a probléma.)

    retoucher, nem készítenél modellezés közben képernyővideót? tök jó lenne nézni ahogy csinálod blenderben azokat a király dolgokat :D
  • gylacus
    #21819
    pontosítás!! 23.00-tól!
  • gylacus
    #21818
    Az aránnyal én tudod hogy csináltam?
    Google térkép print scr.-ben a bal alsó sarokban van egy szakasz, fölötte hogy milyen hosszú (az a szakasz).
    Na ezt Ctrl C+ Ctrl V az egész térkép x és y irányában, ezt összeszorzod és megkapod a szélességet méterben.
    Ha matekosabb vagy, akkor mindez működik úgy is, hogy csak egy irányt "mérsz le" és a képpontok arányával megaphatod a másik oldal hosszát.
    Én így screeneltem le egy 3000*11000 méteres területet.
  • halaszfi
    #21817
    Szerelmes vagyok, de egy tárgyba.(a pályába)
    Tabu
    Vasárnap 22:00
  • tenkenorman
    #21816
    ne legyünk már álszentek :)
  • cSuwwi
    #21815
    és a domborzat? érzéssel?
  • Routeres
    #21814
    Ahha.
    Print Screen-ekből összerakod a képet, majd ráhúzod az OMSI-ra. A méretaránnyal meg trükközgetsz.
  • Ikarusfan
    #21813
    De az összevágós módszer végül is azt jelenti, hogy az egész térképet lefedő képet kell összevágni, és azt több kilométerre ráhúzni?
  • SlavaSlavin
    #21812
    Hali!
    Lenne egy olyan problémám,hogy a Berlin Spandau 2012-t berámoltam az Omsiba,de se a járatokat nem lehet beállítani,sem utasforgalom,sem ai buszok. Már többször próbáltam telepíteni a pályát de semmi. Vajon mi lehet a probléma?
  • Routeres
    #21811
    Mert hiányzik egy modell. Az editor próbálja betölteni azt a modellt, amire az .sco hivatkozik, ha nincs meg a modell, akkor dob egy hibaüzit.
  • brian96
    #21810
    Hello
    Miért van az editorban az hogyha rámegyek arra hogy load all! az objektumoknál hogy vár egy picit azután meg kiírja "Could not read the o3d gile! Datei nicht gefunden" ?