63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Maximus4
    #21892
    Azt ajánlom,hogy ebből a stílusból vegyél vissza!Most kaptál 3 büntetőpontot,de hamar a fórumon kívül találhatod magad ha így folytatod tovább!
  • Ikarusfan
    #21891
    Bocs a dupláért; ilyen hol van?
  • Routeres
    #21890
    Mindenki álljon le!

    Próbáljátok már meg kulturáltan intézni a nézeteltéréseiteket. Vagy ha nem megy, azt ne a fórum szeme előtt csináljátok, mert senki sem kíváncsi arra, ki hogyan gyökerezi, csírázza le a másikat.

    Szerintem lehetnénk kulturált közösség is, csak egy csöpp magatartásbéli változás, meg önkontroll kéne hozzá.


    Nem akarja valaki kipróbálni, milyen HG-nak lenni?

    Nem akartam nyilvánosan leírni, de lehet jobb így...
    Próbáltuk már szép szóval kérni az szóban forgó személyt, hogy hagyjon fel a botrányt kiváltó ténykedéseivel. (Tudjuk miről van szó...)
    Nem jött össze. Anno írtam a modiknak is, elküldtek, hogy oldjam meg... Nem sikerült megoldanom...
  • Ikarusfan
    #21889
    Áhh. Nem hiszem, hogy ha 10-en beírjuk, hogy őt igen tessék bannolni a jó vörösbe, akkor meg is történik. Bár lehet, nem tudom.
  • TheSosy
    #21888
    Írt nekem,hogy nem tud mit tenni.
    Matec-ot itt
    kell jelenteni.
    Talán ha sokan bejelentjük,érünk vele valamit.
  • Gilmore03
    #21887
    OFF: Hűha, a 96-os meg a 98-as osztja az észt!
    /grabs_coke_and_corn
  • cSuwwi
    #21886
    ti sem vagytok ám magasabb szinten ha egymást ekézitek...
    ha a házigazda letiltja akkor nem látjátok többet, addig meg ne válaszoljatok a hülye kérdésekre, akkor majd megunja.
  • kem001
    #21885
    OFF: Hol vagy Routeres? Ideje lenne takarítani a topikban, és pár figyelmeztetést kiosztani...
  • kissgabor1998
    #21884
    OFF: te nekem ne ugassal! kis csira!
  • matesz19
    #21883
    OFF: Igen nem ártana neki, bár amilyen hülye, abból se tanulna... :D
  • Stig95
    #21882
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te itt mit csicskulsz? Csak úgy szólok ilyenért már elakadás jelzők járnak
  • fuszhi
    #21881
    Aaaaz tökmindegy nem :))))))
  • LMG123
    #21880
    OFF: egész pontosan túros :D nem túrós :D :D
  • kissgabor1998
    #21879
    OFF: mekkora egy ertelmi fogyatekos fasz lehetsz...... fasze kell mindent kerdezgetned.... CSINALD MEG MAGAD!!!!!!!
  • TheSosy
    #21878
    Ha kérdez,elolvasás előtt megnézem a nevet,már tudom mi van benne.
    Ezek a kérdései általában?
    ' a .......... buszról mit tudni???????'
    'a.........busz mikor lesz kész?????'
    a......... busz mikor lesz kész mert már nagyon mennék vele'
    Szerintem kéne 1 -t dobni a neve mellé,és a következő ilyen típusú kérdésnél bann.
    Már mindenki meg kérte SZÉPEN hogy hagyja abba,de hiába..
  • fuszhi
    #21877
    közös lónak túrós a háta, és meglehet bizony az is, hogy dolgozik valaki. ;) Vagy már unja :))
  • kissgabor1998
    #21876
    [szin=silver]OFF: matec1996! huzzal mar a picsaba!!!! ha kell valami csinald meg magad!!!
  • matesz19
    #21875
    Azért zavarja a legtöbb embert, mert olyanokat kérdez amit már 10x megkérdezett 1 hónapban...
    -------

    Nyár van, ne csodálkozzatok hogy ha nem is lesz hír, mert vagy nyaralnak és pihennek vagy dolgoznak a buszokon/pályákon. De ha sürgetitek attól még nem fog gyorsabban elkészülni...
  • ikarus c60
    #21874
    nekem átlátszo a busz
  • LMG123
    #21873
    Tenkenorman, úgy tűnik, hogy keveset jársz ezen a fórumon...csak a mostani oldalt nézd vissza...13 hozzászólás 2 nap alatt...
  • matesz19
    #21872
    OFF: Azt kellene, mert már nagyon idegesít a hülye kérdéseivel...
  • matec1996
    #21871
    Köszönöm szépen tenkenorman én ezért kérdeztem meg és megkérdezem most is hogy a man ng272-essel mi van és a credo bc11-es hány %-os???
  • tenkenorman
    #21870
    kicsit túlzásba viszitek a dolgokat. időtlen idők óta nem volt szó a buszról a fórumon, megkérdezte... na és...
  • cSuwwi
    #21869
    van banlist a topikban. véssétek fel rá, és több vizet nem zavar. ámen
  • LMG123
    #21868
    Első sorban Routeresnek szól a dolog: bocsi, hogy nem OFF-al és így, de legyen ez kivételes eset. :)

    matec1996-nek: kezd már az embernek nagyon telelenni a f@sza veled meg az agyatlan kérdéseiddel...találkozik az ember elég hülyével az utcán meg a való életben, még itt is ezt kell elviselni??? ha 96-os születésű vagy, akkor annyira hülye csak nem lehetsz már...
    ha busz kell: csinálj magadnak! nem tudsz? akkor várj máséra CSENDBEN!
    ha pálya kell: csinálj magadnak! nem tudsz? akkor várj máséra CSENDBEN!

    nagyon elege van már belőled mindenkinek, és jéé, nem csak matesz19 nyitja ki a száját és kemény...
  • matec1996
    #21867
    Megkérdeznéd nekem és nem küldené el ugy ahogy van és ha letöltöttem letörölheti a letöltö központról vagy kb hány %-os kérdezd már meg
  • ZsBalu01
    #21866
    Azt nem tudom, annyit tudok hogy készítgeti.. Osztálytársam. :D De gondolom készíti :D
  • kem001
    #21865
    OFF: Ne kezd megint ezt, régebben már figyelmeztettek téged a viselkedésed miatt!
  • TheSosy
    #21864
    Hogy te mennyi oltást fogsz ezért kapni..
    Hozom a popcorn-t.
  • matec1996
    #21863
    man ng272-ről mit tudni ??
  • matec1996
    #21862
    Az jó és zsbalu1 kb mikorra várható matesz19 akkor csak te vagy ilyen kemény inkább fogd be a mo................ pof......
  • matesz19
    #21861
    Építs egyet. :D Ha nem tudsz, akkor tanulj meg, de ez a ön sajnáltatásodból meg kezd elegünk lenni.... Csak mások nem merik ki írni...
  • ZsBalu01
    #21860
    Credo az készül. SnyperD készít egy BC11 et ha jól tudom.
  • matec1996
    #21859
    Jó lenne már valami jó kis busz mondjuk egy credo az nagyon jó lenne az omsiba. Na meg egy jó amgyar helyközis pálya
  • Zoliikp
    #21858
    Az alap Grundorf-ot nézd meg...

    Ott egyből láthatod a különbséget: a "terminus" elnevezést a program másképp kezeli, mint egyébként a megállókat általában.
  • Ikarusfan
    #21857
    Hozzáteszem, hogy kisebb képet betölt... A kép JPG egyébként.
  • GMI
    #21856
    Én is.
  • fghjk
    #21855
    ok, csak már nagyom várom
  • GMI
    #21854
    Hagyd a készítőt!Majd kiadja azt a 405-öst ha ő akarja.
  • fghjk
    #21853
    A ikarus 405 hogy áll? Már régen is majdnem kész volt, most, hogy semmi hír róla, leállt a készítés? Vagy már letölthető???