63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • cSuwwi
    #21932
    OFF: nekem mindegy ki lesz a hg, boxoljátok le, aki továbbviszi az majd szóljon, akkor megcsinálom a scripteket.
    feleslegesen nem akarok vele pöcsölni, csak akkor csinálom meg ha be is kerül, ezért várok a döntésre.

    bár ez az off gomb nem rossz ötlet, lehet kirakom a scriptes oldalra is
  • tmartin
    #21931
    Én írtam Routeresnek is, hogy szívesen átveszem a HG jogot, csinálnék is egy szép témát a fórumnak (igaz idővel). Mellesleg enyém az MSTS fórum (http://www.sg.hu/listazas.php3?id=991845323) is annak is alkottam egy ilyen témát. Viszont cSuwwi szükségem lenne még ebbe az off gombos cuccba a segítségedre, de mondom szívesen elvállalom a hg jogot.:D
  • TheSosy
    #21930
    OFF:Hát akkor támogatom az ötleted
  • cSuwwi
    #21929
    OFF: a scriptelést vállalom, ezeknek a beszúrt szaroknak a javát én csináltam régebben, de hg legyen akinek van rá ideje. csak 1-2 scriptet kell beszúrni távolról, azt tudom módosítani.

    amit ide el tudok képzelni:
    - a fejléces off gomb helyett a gombsor végére egy "OFF-ként" gomb. a beírt szöveg elé/mögé rakja a megfelelő tageket. kényelmesebb.
    - amit lentebb írtam: egy belső moderáció. aki problémás figyelmeztető ikon, utána hide/ban pár napra/végleg.
  • dgufoplast
    #21928
    OFF:Úgy van nem bírod át veszem ha majd meg válsz tőle
  • halaszfi
    #21927
    Tudok ajánlani pár jó városi map-ot?Kispesten kívül.
  • TheSosy
    #21926
    Szép a pálya..
    -------------------
    Most komolyan átadod a HG címet?
    Még alig volt nálad
  • Routeres
    #21925
    Üdv.

    Úgy tűnik még mindig sokan játszanak a Kispest Pályával, és szerintem páran nem nagyon vágják, hogy s mint néz ki a vonal.

    Nem ez a legprofibb videóm, de célnak megfelel, tehát íme a 194-es busz Határ út-Gloriett ltp. közötti szakasza a valósággal összehasonlítva:


    Továbbá van pár képem is mutatóba:
    Kép 1
    Kép 2

    Tetézve:
    Nem vicceltem, ha valaki komolyan gondolja, és átvenné a topikgazda jogot, és esetleg még ért is a HTML/Java cucchoz, azzal örömmel tárgyalok az ügyről.
  • szikszaicsabi
    #21924
    OFF:UGye tudod, hogy ez OFF téma? És hol látod te itt személyi jogaid megsértését?
  • halaszfi
    #21923
    A Bowdenham-hoz milyen erős gép kell?
  • olimano2222
    #21922
    UGye tudod hogy ez nem az ?
  • TheSosy
    #21921
    De a nyelvtankönyv használatáért nem...
    Egyébként nincsen szó itt semmilyen személyi jogokról.
    Csupán a hülye kérdéseidre nem akar válaszolni.
  • matec1996
    #21920
    UGye tudod barátom személyi jogok megsértéséért börtön jár
  • dgufoplast
    #21919
    Ez annyira nem jó a Google SketchUp PRO az jobb erre a célra meg van neki egy jó funkciója is és abba is lehet fényképezni meg a hol el csúszik a kép ott össze is illeszti és nem lesz hiányos meg a térkép domborzatát is meg bírja csinálni
  • Ikarusfan
    #21918
    Kösz a választ!
    Sajna így sem sikerük nagyon. Levettem a képet harmadakkorára, bmp-re, most behozza, de tiszta elmosódott az egész, és valahogy a beirányítás se megy:

    Ez a háttérkép:


    Itt az a rész, ami a 0. tile-n lenne:


    És itt az eredmény, a koordináták látszanak, ha esetleg azzal lenne baj:


    Nem nagyon tudok rájönni, miért nem jó. Egyébként az a terület, ami a 0-áson lenne, a valóságban úgy 200 méter (magasságilag), és ahogy a 2. képen látszik, maga a kép nem elmosódott...
  • halaszfi
    #21917
    Tessék.busfan küldte be.
  • halaszfi
    #21916
    Igen.Mondjuk az épületek nagyrésze olyan mint én.(kocka)
  • omsidriver
    #21915
    Nekem így is tetszik, szinte csak egyedi objektumokat használ, bár a balra tarts elég szokatlan.
  • alexander1993
    #21914
    Hello! Szeretnétek segítséget kérni. Milyen programokkal és hogyan tudnék OMSI-ba a Google Maps képét beimportálni?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.
  • halaszfi
    #21913
    Csinálj menetrendet.Akkor elvileg le fognak szálni.Nekem az SDK alapján Goethestr.-nél nem szált le 10 utas,pedig meg volt normálisen írva.
  • olimano2222
    #21912
    OFF: Ne törődjetek vele úgy hülye ahogy van! bármit irtok nem veszi figyelembe ne válaszoljatok neki hagyátok békén szerintem ...
  • halaszfi
    #21911
    Ez a pálya nagyon ott van.Ha nem balra tarts lenne,letölteném.
  • LMG123
    #21910
    OFF: Az kéne mégcsak...
  • cSuwwi
    #21909
    OFF: topicvezetésről meg annyit, hogy én úgy csinálnám, hogy "házon belül" maradjon (nem modikkal intézném, mert nem biztos hogy a fórumon is debil az illető, csak itt nem bír magával). ha kelti a feszültséget topicawards-al kis elakadásjelzőt (vagy vmi piros felkiáltójelet a neve mellé), második gondnál pár napig hidelist/banlist. lehet ezt kezelni, ezért csináltam anno ezeket a scripteket. csak pöcsölni kell vele.
  • cSuwwi
    #21908
    OFF: a skidrow félét kell leszedni, nfo-ban ott van minden, azzal tuti jó. csak nem laucherből kell indítani, hanem ez exe-t közvetlenül
  • Martinez01
    #21907
    OFF: 2 percig nem adjuk oda ^^

    Amúgy meg:
    #21827: Jó lessz ez a gép :), már várom ^^.
  • matec1996
    #21906
    Routers én két napra elválalom azt a munkát nagyon szivesen csak hogy meglássuk hogy milyen vagyok
  • drfefe
    #21905
    OFF: Hát itt rendesen kiborult a bili,ahogy látom..
  • Zoliikp
    #21904
    Csak azt tudom, ami nálam volt:
    az AeroSoft Launscher-rel voltak gondjai, nem találta...
  • TheSosy
    #21903
    Mert nem eredeti.
  • miskolcdj
    #21902
    Sziasztok! nekem lenne egy olyan problémám hogy feltelepítettem a játékot és amikor el akarom inditani mindig valami 4-es hibár ír ki.
    Nem tudom mi ez. Valaki azt mondta hogy patch kell de sehol nem találom. Több helyről szedtem le ncore, beload, stb. Mindig ugyan ezt a hibát irja ki. A gépemen pedig menni kéne. a gépigény szerint. VALAKI HELP!!!!
  • tenkenorman
    #21901
    a fórumot amúgy linkelje már valami ahol avval foglalkoztak. nem tudok deutshlandiul
  • BPO193
    #21900
    Hali, ma várható a 183-as vonal kiadása egyedi objektekkel kiegészítve. Majd jelentkezünk
  • bence099
    #21899
    OFF: kész valóság show xDD
  • IKARUS FOREVER
    #21898
    Nem azért, de hangja nagyon baba ennek a busznak IKARUS 412-esre nagyon hasonlít. Nem tudom kinézte meg, de az előző kínai fos után végre egy normálisabb, igényesebb kínai emeletessel van dolgunk... :)
  • cSuwwi
    #21897
    OFF: az csak a házigazdának van a problémák kezelésére, de végső megoldás, ha a modik szokás szerint tesznek az egészre
  • generalGGabe
    #21896
    Szia!
    Háttérkép a tiléra:
    több verzió is fent állhat:
    1.: túl nagy mértetű a kép. Vedd a felbontást kiesebbre. Nekem a 10000-nél nagyobb pixelméretet nem bírta elviselni.
    2.: az első tile a háttérkép bal felső sarkát jeleníti meg. Ha az esetleg éppen olyan rész, ahol nincsen semmi, akkor fehér lesz. Ahol beállítod a kép méretét, alatta tudod állítani a "POINT WHERE"-rel, hogy a képet tologatod jobbra-balra, le-fel.
  • GMI
    #21895
    Szerintem hagyjuk abba a veszekedést.Elvileg ez egy buszos fórum nem pedig egy oltó....bár matec1996-al nekem is tele van a t*k*m.
  • nemeza
    #21894
    Valahogy így. Bár hétköznap nyáron könnyebb. Legalábbis én így vagyok vele.
  • BPO193
    #21893
    Na, mindenki kédésére válaszolok, válaszkomikat nem akarok, hogy mikor, hol, vagy hogy elküldeném-e:
    Volvo 7700: a projektet abba hagytuk már rég, nem hiszem, hogy lesz belőle valami.
    Ikarus 405: tudjuk, hogy már ígértük, de nem lesz egy ideig még. Nem tudok időpontot mondani,
    Ikarus 412: Csak nézz rá a vezetőpaneljére, és rájöhetnél magadtól, hogy nem letölthető...