63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • TheSosy
    #21972
    Mind1,én ezen nem szeretnék vitázni..
    Igazából nekem qrva mind1 hogy ki lesz a HG...
  • Erlau Trans #21971
    Attól, hogy kifestessz a házban, még nem lesz rend.....
  • omsifan
    #21970
    Erlau Trans
  • TheSosy
    #21969
    Attól még hogy [ha] lesz új design,az még nem azt jelenti,hogy nem lessz rend..
  • wollnerd #21968
    tmartin
  • Ikarusfan
    #21967
    Erlau Trans
  • LMG123
    #21966
    tmartin
  • olimano2222
    #21965
    pontosan!
  • Erlau Trans #21964
    Ha nem lennék jelölt, akkor is azt mondanám, hogy engem nem érdekel a design, rend legyen, élhető legyen a közösség. A csicsa után is ráér.
  • TTÁDÉ
    #21963
    tmartin-ra voksolok
  • drfefe
    #21962
    DGufoplast
  • mateovics
    #21961
    Erlau Trans
  • kem001
    #21960
    tmartin
  • olimano2222
    #21959
    dgufoplast
  • Erlau Trans #21958
    A többség úgyis szavaztatni fog, nem lesz neki megfelelő így. Én ezen nem akarok kakaskodni, ahogy látom itt Marci az esélyesebb.
    Én erre csak annyit tudok mondani, hogy ha a közösség az alapján választ ide Hg-t, mert majd skint ad a topiknak, az milyen jó lesz..... Hát....
    Nem, itt először is rendet kell vágni a fiatalabbak között, mert most úgyis otthon unatkozik mindegyik s ha szeptemberig nem akarjuk ezt ami van, intézkedni kell.
    Kell normális szabályzat, fejlécben figyelmeztető szöveg, normális Omsi gyik a kezdők miatt. Satöbbi.
    Nem a csicsa dizájn a lényeg, az az utolsó dolognak kell lennie jelenleg. Ha új fórumit nyitnék a külsővek kezdenék lenne rá idő. De itt adott a fórum és azok a problémák is, amelyek égetőek, mondhatam azt is, tűzoltás kell, majd takarítás, berendezés, aztán ha ar van hol álomra hajtani a fejed, akkor jöhet az, hogy milyen szőnyeg legyen a házban.....
  • halaszfi
    #21957
    DGufoplast
  • TheSosy
    #21956
    Én tmartin-ra szavazok.
    Nem ártana a fórumnak egy új,jó design.
    És csak rá kell nézni a MSTS-éra.
  • szikszaicsabi
    #21955
    Erlau Trans
  • drfefe
    #21954
    Támogatom,a szavazást ;)
  • Routeres
    #21953
    Jóvanna', értem én. Ha nem, hát nem.

    Akkor írjátok le, ki kit gondolna ideális vezetőnek.
    (Az ideális alany szemmel tartja a fórumot, nem csak hébe-hóba, részt vesz a fórum életében (érts: kommentel), a szerkesztői tudás sem hátrány. Továbbá, a magyar helyesírás szabályainak tudatában áll, és még csak véletlenül sem teremt búvalbaszott hangulatot a fórumon.)

    A jelöltek:

    CCV-520

    Erlau Trans

    dgufoplast

    halaszfi

    tmartin

    Good luck gentlemen!
    Let's fight!
  • TTÁDÉ
    #21952
    Szavazzunk akkor
  • Robi546
    #21951
    Szerintem is legyen szavazás. ;)
  • omsidriver
    #21950
    Szerintem is inkább szavazzunk.
  • TheSosy
    #21949
    Én a szavazásra szavazok.
  • tmartin
    #21948
    Hát azért én örültem volna ha szavazás elé visszük a dolgot, mivel énis nagyon szívesen csináltam volna a topikot. Ha szavazás útján is megválasztják az új szerkesztőt akkor semmi kifogásom viszont így ez véleményem szerint igazságtalan.
  • LMG123
    #21947
    Csábító ajánlat, de a Martin-féle új téma meg hozna egy kis változást a kinézetbe, mert a változatosság nagyon fontos. :)
  • TTÁDÉ
    #21946
    Részemről rendben
  • olimano2222
    #21945
    esetleg egy szavazás ?
  • Routeres
    #21944
    "A közösség látja, gondolja ki lenne jó, de nem biztos, hogy vezetőnek, összetartó erőnek megfelelő valaki."

    Ez igaz.
    Ha többieknek nincs kifogása ellene, akkor felőlem átveheted a dolgot.
    Többen jelezték, hogy elvállalnák, de ha ennyire kened-vágod a témát akkor felőlem oké.

    Többiek? Mit szóltok?
  • ozimak
    #21943
    "A közösség látja, gondolja ki lenne jó, de nem biztos, hogy vezetőnek, összetartó erőnek megfelelő valaki."
  • Erlau Trans #21942
    10 éves gyakorlatom van honlap, portál, blog eleszítésében, üzemeltetésében (html, java megy, más is persze...). Üzemeltettem egy aték portált is, ahol hálozatban nyomtuk az f1-et, itt volt fórum is ahol adminisztrátor voltam. Moderátor vagyok 2006 óta az egyik országos hírportál fórum oldalain..... Amikor korábban volt, hogy ki legyen akkor is jelentkeztem, igazából akkor segéd, vagy akármi a te segítséged, de ugye nem lehet. Szivesen átveszem, úgyis itt lógok mindig. úgy gondolom, Vakó életben pedig több éves vezet½i tapasztalatom van...hogy egyébként a megszavazgatásnak semmi értelme nem lenne. A közösség látja, gondolja ki lenne jó, de nem biztos, hogy vezetőnek, összetartó erőnek megfelelő valaki.
  • Routeres
    #21941
    Várok még egy picit, (mondjuk amíg letolunk egy AoE 3 menetet Omsifannal), utána kiböffentem ide a jelölteket, és lehet szavazni.
  • tmartin
    #21940
    Természetesen! Mindenképpen az fog, ezt még csak egy kiindulási alapnak raktam fel, rá sem fogsz ismerni. :D
  • TheSosy
    #21939
    Na akkor most ki lesz a HG?
    Lesz szavazás vagy mi?
  • Routeres
    #21938
    Mr. Skintervező!

    Javaslatom az, hogy az OMSI minimalista, letisztult dizájnja köszönjön vissza a fórum skinjében. Szerintem jól mutatna.
  • tmartin
    #21937
    Ja most nézelődök, megpróbálok összehozni valamit. :D Természetesen ezt teljesen átalakítom majd, de ezt láttam egyenlőre értelmesnek. Még most ötleteket merítek. :D
  • TheSosy
    #21936
    tmartin már dolgozik :D
    itt
  • TheSosy
    #21935
    Hmm...
    Egy ilyen szép témát lehetne csinálni ennek a Topic-nak is.
  • omsifan
    #21934
    Én elvállalnám. :)
  • tmartin
    #21933
    Oksa, ha én leszek akkor mindenképpen megkereslek!