63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Brad33
    #22212
    Nekem ebben nem hogy Sound2, sima Sounds mappa sincs benne.
  • halaszfi
    #22211
    Én egyszer a kasztnival voltam így.Mivel Geri556 hsz.-ét szerkesztésekkel kimásoltam ugye,de 1 hsz.-szel késöbb írta oda, hogy kell a script elé a [mesh] utasítás.Így megszívtam és már csak 1 Aspirin segített rajtam.
  • Zoliikp
    #22210
    De. Egymás után voltak: kerék és a fények.
    Örültem, hogy sikerült:
    elindítottam, működik, elindulok, hol a fény? Hát nem forog a busz középpontja körül...
  • halaszfi
    #22209
    Nem az volt a hiba, hogy ne választottad külön őket?Csak kérdezem.
  • Zoliikp
    #22208
    Tedd elérhetővé nekem, akár privátban, rálesek...
    A forgás megoldható, és az is lehet, hogy csak be kell szúrni egy objektet, hogy a két ellentétes animációt elkülönítsük egymástól.
    Én a kerék-világítás duóval jártam meg: a fények is forogtak a kerekekkel együtt...
  • TTÁDÉ
    #22207
    OFF: Sziasztok!
    Szeretnék egy segítőt aki 1-2 objektumot be konvertál az omsi-ba(Jégcsarnok,atty707 ismerőse által készítet Nagytemplom stb)+ a DEBRECEN pálya további épitési munkáiban AI,MENETREND-ben is segíthetne!Akinek és szívesen segítene az írjon prívátba!


    És szeretném megköszönni eddigi segítőimnek : LMG-123 atty707
  • BkvFan
    #22206
    Komoly! ;)
  • km2000
    #22205
    nagyon köszönöm
  • kem001
    #22204
    Melyikre gondolsz? Schift + Z lesz az..
  • olimano2222
    #22203
    ctrl+z
  • km2000
    #22202
    KÉP azt a piros szöveget hogy lehet előhozni amikor játszok

    Előre is köszi
  • Norbi779
    #22201
    azt csináltam. DG segít de azt mondja újra kell kezdeni.
  • Ikarus412
    #22200
    kérj segítséget profi készítőktől :)
  • Norbi779
    #22199
    hát de most nézd meg. a kerék jó helyen lett, erre az első nem forog és a busz eleje meg a föld felett lebeg, és ha elindulok feljebb megy.
  • Ikarus412
    #22198
    ne add fel!
  • Panzeradler #22197
    Sziasztok! Volánbuszon a 800as járat volvoja megvan csinálja OMSI-hoz? Esetleg akár maga az út, ha nem akkor van magyar vidéki járat csinálva?
    Ha van linket megköszönnék.
  • Norbi779
    #22196
    Na, asszem nem folytatom ezt az Ikarus Eag395 -t, sok vele a gond, már egyszer újrakezdtem, de most megint újra kellene, de enyi végeztem ezzel a busszal. Esetleg ha valaki meg szeretné csinálni annak oda adom a modelt.
  • BPO193
    #22195
    hamarosan jön a 183-as update-je :)
  • LMG123
    #22194
    Görgess vissza! :D
  • ikarus c60
    #22193
    kérhetnék egy kis sziveséget?be linkelné valaki Denis Dragon 11M ???
  • matesz19
    #22192
    Értem, de akkor nekem miért nincs fent?
    Igaz, hogy nem rég tettem vissza az OMSI-t és még friss, de elvileg az pálya telepítőjében benne kellene lennie az összes objektumnak nem? :D
  • Brad33
    #22191
    A képen megjelölt alsó pöcök nekem is ott van, viszont a megálló neve rendesen ott van a táblán.
  • drfefe
    #22190
    ÜdvOFF:Üdv!Szeretnék lelkes segítőket kérni az Újpalotai pályámhoz!A következő segítségek kellenének:Néhány objektumot átkéne konvertálni az omsiba,utastájékoztatás,ill menetrend készítés,ill még egy segítő kéne,mert most először szeretnék belekezdni,az AI-k berakását,ill a megállótáblákat megcsinálni,de cserébe ti már ki is próbálhatjátok és játszhattok vele :P (Először is a 196,196A járatot kéne megcsinálni),de mindenek előtt:Egy úgynevezett túrát csinálok,hogy felmérjük a terepet,ill,hogy miket kéne átkonvertálni (pl. a Szentmihályi úton lévő LIDL áruházt stb.)Akit érdekel az írjon pm-et..Nagyon megköszönném,ha segítenétek :)
  • matesz19
    #22189
    Miért van az hogy, fel telepítettem a Dél-Pesti pályát (183-as járat) és így is kér egy csomó dolgot?? (A hülye kérdés elkerülésére: Igen, az OMSI mappát adtam meg telepítési célnak: C:\Program Files\m-r-software\Omsi.)
    pl. nincsenek meg a megállók tábla szövegei, íme a KÉP róla.
    Valakinek van tippje vagy megoldása hogy milyen csomagot tegyek fel, hogy minden jó legyen és ne kérjen semmit pluszban??
  • Milan1909
    #22188
    Elnézést, majd javítom :D
  • gylacus
    #22187
    2012.12.16 vissza a jövőből???
    (itt: http://www.delpest-palya.atw.hu/)

    Az én cfg-met meg tudná nézni valaki?
  • TheSosy
    #22186
    Uppssz..
    Abba tényleg nincs.
    Akkor töltsd le ezt:
    Ezmá jó' ! :D
  • Brad33
    #22185
    Épp ez az, hogy nincs.
  • Milan1909
    #22184
    Sziasztok! Akik érdeklődnek, várják a Dél-Pest pályát(www.delpest-palya.atw.hu) azoknak örömmel közlöm, hogy újra neki álltam a pályának, 1,5-2 héten belül KöKi teljesen elkészül szerkezetileg és texturáilag is, valamint ha minden terveim szerint halad, akkor addigra a 182-184-es útvonalának 1/4 része is meglesz, és kb 1,5-2 hét múlva videóval is fogok jelentkezni, képekkel előbb is! Kitartás, nyár végére talán érkezik az első verzió! :)
  • TheSosy
    #22183
    A 263 BKV 2.0-ban benne van.
  • Zoliikp
    #22182
    És tényleg:
    most már nekem is...

    De hát csak egy seggem van..., minek is próbálnék többet megnyitni...
  • Brad33
    #22181
    Esetleg fel tudnád rakni? Vagy megmondani, hogy honnan tudnám letölteni?
  • TheSosy
    #22180
    Szerintem igen.
  • Brad33
    #22179
    Az bizony nincs. Ez lesz a gond?
  • Routeres
    #22178
    A buszban lehet valami bug, mert hibátlanul működik egészen addig, amíg még egy új LiAZ-t le nem teszel.
  • kem001
    #22177
    Tegnap ellenőriztem HDD-t, és 0% töredezett..
  • Zoliikp
    #22176
    A Grundorf alapon próbáltam, de most indítom Berlin S 2012 1.9-en...
    Ha viszont nálad egyiken betölti, a másikon nem, ott nem a busz lesz a hibás.
    Inkább a HDD-re gyanakodnék, illetve a töredezettségmentesíts hiányára...
  • kem001
    #22175
    Ha újraindítod a játékot betölti? Érdekesség, hogy Moges pályán betöltötte rendesen, de Rheinhausen pályán már nem.
  • hungaryws
    #22174
    MAN NL232 CNG
    Author : Unknown

    Download link : https://www.dropbox.com/s/x7gjhkhwecifxph/MAN_NL232_CNG.rar

    Forrás:

    https://www.facebook.com/pages/OMSI-Der-Omnibussimulator/230306363710421
  • Zoliikp
    #22173
    Ránéztem.
    Sajnos nem tudok segíteni, mi lehet a hiba, mert nekem nem produkálta.
    Gond nélkül betölt, ablaktörlő működik, osztva, és még buszt is tudok váltani...