63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • olimano2222
    #22252
    működik minden rajta csak be kell kapcsolni egy pár dolgot a bal kéz kapcsolónál! :)
  • kem001
    #22251
    Köszi, majd megnézem! Hibaüzenetre láttam még nem írtak megoldást..
  • Routeres
    #22250
    Azt írták a fórumon, hogy először valami helyzetjelzőt kell benyomni, utána meg a normális lámpát. A bal kéz felőli panelen van a lámpa kapcsolója, azt hiszem. (Vagy az a refi?)
  • kem001
    #22249
    Egyetértek veled! Csak ne lenne az a kis hibája... Egyébként lámpája nálad működik?
  • Routeres
    #22248
    Egyszerűen nem bírom letenni az új LiAZ-t. Ruszki jármű még nem tetszett ennyire soha, állati jó.
  • Robi546
    #22247
    Értem,mind1 azért kipróbálom. :D
  • olimano2222
    #22246
    igen ez az bocs hogy én válaszóltam!
  • Erlau Trans #22245
    Ez az. De nekem kifejezetten eszi az FPS-t ez a fajta látványosság. De úgy általában is 4-5 FPS-el rosszabb eredményt hoz az elsőhöz képest.
  • Robi546
    #22244
    Ez az amiben már párásodnak az ablakok ? :O Mert akkor már töltöm is le. :D
  • Erlau Trans #22243
    Üdv! A játékhoz a gyártók/készítők által készül egy csuklós MAN. Sajnos amíg ez meg nem jelenik addig nem várható semmi felhasználók által készített csuklós. Több gond van, amit nem lehet kivitelezni jelenleg és talán ha megjelenik a gyári csuklós MAN akkor arról lelesve a dolgokat megoldják a hozzáértők az Ikarus csuklóst.

    Legközelebb kérlek mellőzd az ilyen és ehhez hasonló hozzászólásokat a fórumon és keresd meg privátban a készítőjét! Köszönjük!
  • madarászmárkhun
    #22242
    Szia! köszi a segitséget!
  • olimano2222
    #22241
    Szia! Lényegében nem lehetséges eddig meg csinálni mert a csuklórészt nem tudják a készítők össze hozni ezért csúklós buszt ne várj még! :)
  • Erlau Trans #22240
    Igen, ott is olyan. Nekem is tele van a pályám hasonló szűk utcával, keresztekkel. Én a valóságban is jelentéktelen forgalmú kereszteknél letiltottam a mellékutcában a forgalmat. A nagyobb forgalmúaknál meg levettem minimálisra.
  • madarászmárkhun
    #22239
    Sziasztok új vagyok nem tudjátok véletlen hogy mikor lesz kész teljesen az ikarus280 as a váaszt elöre is köszi
  • Erlau Trans #22238
    No- Nagyban írtam a hozzászólást amikor a tiéd megjelent, így csak azután olvastam el, miután elküldtem a sajátomat. :)))
  • TheSosy
    #22237
    Mondom,egybe van.Nem kell leszállniuk.Bizonyíték:

    Legalábbis sejtem,mert még nem buszoztam pesten
  • Routeres
    #22236
    A közlekedési szabályokkal sok mindent nem lehet csinálni. Kispesten majdnem mindegyik kereszteződésnél be vannak állítva a szabályok, ennek ellenére ugyan olyan segghülye az AI. De ezt ti is tapasztaltátok...

    Az jutott eszembe, hogy majd ha egyszer valamikor elkezdem az új Kispestet, akkor a nagyon kis forgalmú utcákba vezető path-okat törölni fogom a kereszteződésekről. Így nem lesz kikanyarodó autós, ami tönkrevágja a játékélményt.
  • TheSosy
    #22235
    Nekem az mind1,én mindig 5 percel korábban ott vagyok minden megállóban
  • vikimaki1
    #22234
    De azért hivatalosan is 2-3 perc van ott. Nem hagynak élni XD
  • Erlau Trans #22233
    Nos, kipróbáltam én is a pályát. Nekem nagyon tetszik maga a pálya. De kicsit vezethetetlen az AI miatt....

    - Az út folyamán végig főút tábla van kint. Ennek ellenére simán kikanyarodnak elém. A kereszteződésekben alkalmazott közlekedési szabályokra még nem sikerült rájönnöm, ugyanis a főútról jobbra-balra kanyarodni akaró autó miután kiengedett mindenkit a mellékútról, meg oda be (pl, ha jobbra kanyarodna az ai, főútról, szemből valaki balra, akkor azt előbb elengedi, vagy a mellékútról keresztezi a főutat elengedi, pedig attól simán kanyarodhatna kisívben jobbra...).
    - erre még rájönnek a szinte minden kereszteződésben a gyalogosok, ettől aztán teljesen megbolondul az AI közlekedési szabályok szempontjából, aztán már tényleg boldog boldogtalant elengednek, kikanyarodni, bekanyarodik.

    - Teljesen követhetetlen. Gondoltam jobb kezes utcáknak kezelem. Az sem ért sokat... előttem jobbra kanyarodni akaró autó, balról jön egy másik balra kanyarodna, meg szemből egy jobbra menne. Tehát egymástól függetlenül mindenki kanyarodhatna akár egyszerre. Nem, az előttem lévő AI elenged mindenkit aki a környéken van. Utána képbe jön vagy két gyalogos, mire azokat is elengedi jön megint valamelyik irányból még autó és már ott tartok, hogy állok a kereszteződésben vagy 1 perce minimum :( :o
    Na emiatt sikerült +5 majd +7 és a negyedik kör után +9 perc késést összeszednem.
    - - Szarvas Csárda térnél az Istennek sem akarnak leszálni (max ha kiíratom az IBIS-el a garázsmenetet).

    Kár, hogy nincs hangos tájékoztatás.

    Egyébként nagyon jó, felismerhető a környék még ha én csak pár alkalommal jártam is arra. Jó munka, tudom milyen ez a nyamvadt Editor, le a kalappal.
  • TheSosy
    #22232
    Az olyan végállomás,hogy egyből menned kell tovább.
    Csak a táblán végállomást váltassz[átirod],felszállnak még,és mehetsz tovább.
  • vikimaki1
    #22231
    Nekem a Szarva csárda tér végállomáson nem akarnak leszállni!
  • ccv520
    #22230
    Én az 1.0 - 2.0 verzió váltásra gondoltam.
  • Apocalipto
    #22229
    De az kiszivárgott verzió volt, ez legalább hivatalos.
  • Routeres
    #22228
    Semmit nem csináltak vele. Ez ugyan az a verzió, ami a múlt héten (?) jelent meg.
  • ccv520
    #22227
    Azért a kapcsolók működésén is javíthattak volna. A nagy részük nem működik, és ami működik, az is teljesen mást csinál, mint amit kellene...
  • Erlau Trans #22226
    Gondoltam én, hogy valami hasonló van a háttérben Redgunn akarja learatni a babért (most kiderült financiális okokból). Gondolom Kamaznak nem jutott volna egy fitying sem, és eldurranhatott az agya :)
  • Zoliikp
    #22225
    Köszi a javítást.
    Szép, felismerhető pálya.

    Pici hibák akadnak, pl: Szemeretelepnél nem szeretnek felszállni az utasok;
    a követett AI-busz a Sallai utcában 1 percre eltűnt, majd "megkerült".

    És tudom, hogy csak kötözködés, de még mindig nagyon zavar a német rendszám...
  • Routeres
    #22224
    Hivatalosan is tölthető a Lion's City 2.0!

    Ennek is marha érdekes a sztorija...
    Ha jól olvastam, Redgunn akart egy kis zsetont csinálni a felújított buszból. Kamaz (a felújítás készítője), viszont nem támogatta az ötletet, és úgy döntött, hogy kiadja Redgunn tudta nélkül. Namost, így keresztülhúzta Redgunn számításait, majd közös megegyezés után arra jutottak, hogy akkor újra kiteszik, immáron hivatalosan.
  • rarma
    #22223
    Köszi a javítást :)
  • matesz19
    #22222
    Köszönjük a javítást. :)
  • BPO193
    #22221
    elérhető az updatelt verzió a 183-as pályához. a fórumokon a felmerült panaszokat javítottuk ki: Pálya letöltése
  • Tirdi
    #22220
    Köszi
  • BPO193
    #22219
    Az update-be kijavítottuk az AI forgalom hátulütőit, és összeraktuk az objektumokat, meg az SLI-ket megint, és beleraktuk a megálló tábla font-jait, hogy rendesen működjön. Kiszedjük az uninstall programot, hogy ne legyen semmi gond a törléssel.
  • Zoliikp
    #22218
    Megnéztem, és nem fogadott szót:
    ha jól emlékszem, ugyan másik busznál, de elmondtam, hogy a busz közepe lényeges, hiszen kilóghat buildingbox-értékből. Szerintem ezért emeli az orrát...
    A másik , hogy megnyitáskor a DE átvette a modelltől a World-koordinátákat. Viszont Local-ban egymásnak ellentétesen álltak a nyilacskák. És mivel a játék a modellhez viszonyít, ezért a bal kerekek előre felé, míg a jobb kerekek inkább hátra felé akarnak forogni...
  • Ikarus412
    #22217
    szép lett :)
  • Tirdi
    #22216
    Ikarus 263 Vt-Transman festés

    ----->LETÖLTÉS<-----
  • TheSosy
    #22215

    [URL=http://narod.ru/disk/51511211001.e05389368627d7dbb54c2f5cf370eb16/Ikarus%20263.7z.html]Ha ez nemjó,akkor fejbelövöm magam."[/URL]
  • dgufoplast
    #22214
    Nem az a gond nálam jó mert meg csináltam mindent de nála meg nem :)
  • alexander1993
    #22213
    Tudna valaki valami leírást adni hogyan importáljam a Google Earth-ből az Editor-ba a térképet mert a videóval nem megyek sokra.
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.