83
Bármi, ami műanyaggal kapcsolatos
  • blackgamer
    #83
    http://retr0bright.wikispaces.com/
  • ForzaInter
    #82
    azt mindenki hekkeli akinek van esze..
  • schrank
    #81
    máv-nál talált állást

  • Slayerboy
    #80
    "..és tudod miért?? Megmondom. Mert az én cerkám szent cerka. Ő a világuniverzum közepe, a boldogság csővezetéke.. meg kell őtet tisztelni.. hóó"
    :D
  • Lazarus
    #79
  • joebacsi
    #78

  • pinnacle
    #77
    visszafele forog... könnyen kiszúrható.

    egyszerűbb ha megállítod, nem visszafele pörgeted.
  • Shifter
    #76
    mi a gázórát hackeljük :D
  • Matt07
    #75
    "vagy mit szólnál, h ha egy bodzaszedő 200 ftért késelne meg, mert kell a megélhetésre?"

    ezen felnevettem :D


    és anyádék tudják h lopod az áramot?
  • Csirke4
    #74
    Mi lenne, ha felrobbantaná az egész villanyórát? Vagy gyűjtsd fel és ha az egész egy nagy égésnyom tuti nem tűnek fel nekik az a sárga kis szar.
  • Csirke4
    #73
    Na hol az a kép?
  • David2
    #72
    a lopott áramot a többi fogyasztón hajtják be, ezáltal másokkal baszol ki

    mondjuk tehetnél vmit az ellen, h ne kelljen megélhetési bűnöznöd, nem hiszem, h egy 12 órás műszak után bárkinek is lenne energiája hajnalban fórumozgatni

    vagy mit szólnál, h ha egy bodzaszedő 200 ftért késelne meg, mert kell a megélhetésre?
  • Hydroceph
    #71
    #20
  • ZTM
    #70
    Lődd ki légpuskával a bizonyos pontot hogy jól szétbaszódjon azt mondod nekik hogy betöltve hagytad.......ha kijönnek kicserélik és HAPPY
    Ha meg nem:(
  • Katarina 60
    #69
    Szerintem viccel,annyit se mondott hogy antilop. :D
  • matyi0323
    #68
    rendben;) és mit mondtál? matyi lop?:OXD
  • HUN Fittikém
    #67
    Felnyomtalak
  • matyi0323
    #66
    akkor mondd, hogy hogyan:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem visszafelé forog, nem csak lassan..
  • VRSDM
    #65
    béna vagy annyi, több osztálytársnál is lassabban forog az óra. és hopp ott nincs semmi szétégés :P
  • matyi0323
    #64
    Nem fogok lejjebb süllyedni.. nem ez a célom, hogy bünöző legyek.., csak, hogy valamivel knyebb legyen
  • Katarina 60
    #63
    Még nem vagy "aljas bűnöző" de minden aljas bűnöző elkezdte valahogy.Ne hogy az legyen a vége hogy még lejjebb süllyedsz, mert onnan már nagyon nehéz jó útra térni.
  • daemonervosa
    #62
    Most azt várod, hogy együttérezzek veled, vagy sajnáljalak? Mindenkinek megvannak a maga gondjai. Megoldást kell rá találni, ha sírsz attol nem oldódik meg semmi.
  • matyi0323
    #61
    és adjon rá puszit is..:D
  • matyi0323
    #60
    Ez nem olyan, hogy " elkapnak", mármint nem úgy, hogy jön a kommandós..csak ha kijön egy ellenőr ( ami kb. évente 1x max 2x fordul elő ) akkor neki tuti, hogy megakad a szeme, mert tudják, hogy ezt csinálják az emberek, csak nem tudnak mit tenni..
    Attól, hogy még spórolok havonta 8-10 ezret nem mondanám, hogy " aljas bűnöző " vagyok..
  • Katarina 60
    #59
    Mi lesz ha elkapnak,arra gondoltál már ? Ha 100 ezerből kell kifizetned 90 ezret, akkor most 100-ból kell 800 ezret büntivel együtt,8 napon belül.Viszont ha nem fizetsz kikapcsolás,végrehajtás és már sincs mit lopni.Jobb a szegény de becsületes út!Szeretek nyugodtan aludni..
  • Shifter
    #58
    kend be bepanthen kenőccsel :D
  • matyi0323
    #57
    Ettől más embernek miért lenne szarabb?? ezt én sem értem..
    Megszüntethetném a netet.. de anyám hogy dolgozzon? Amit így össze tud hozni annak is csak töredéke lenne meg.. amúgy meg nem cigizünk nem iszunk nem kávézunk nem bulizunk nem " basszuk a pénzt "... most így állunk, volt jobb is..
    #54 nem kell megsajnálnod nem azt mondtam, hogy sajnálj.. nem vagyok senki sajnálatára rászorulva.. csak azt mondtam, hogy valamely emberek nem tudják azt, hogy nincs mindenkinek havonta milliói a számlán.. és nem abból kell kifizetni 100 ezret, hanem 100 ezerből kell 90 ezret..
    Attól, hogy nem sajnálsz, amit nem is várok el, nem kívánom, hogy neked valaha legyen ilyenhez tapasztalatod;)
  • tigeroo
    #56
    szomorú...
  • PrasCo
    #55
    Nos, abban teljesen igazad van, hogy megélni nem egyszerű. Azt is megértem, hogy emiatt tesznek dolgokat az emberek, noha erre morálisan nem lehetnek feljogosítva. Azt már kevésbé értem meg, hogy emberek olyan dolgokat is tesznek emiatt, aminek folytán más embernek mégszarabb lesz, de ők ezt telibeszarják. A másik gond pedig, tudod, hogy ha én pl. megszorulok, akkor nem áramot lopok, hanem mondjuk lemondom az internetet, vagy nem megyek el a hónapban inni.
  • Sadist
    #54
    Még a végén meg is sajnállak.
  • toysoldier
    #53
    *fejeztem
  • matyi0323
    #52
    látom nem vagyok egyedül:D
    kössz Suna
    Molnibalage..csak gondoltam hátha itt tudnak valamit rá..
  • Wolfsnack
    #51


    komolyan mondom, ilyenért 50 hozzászólást ellőni és emberek tucatjainak figyelmét elvonni...
    itt esgén egyre több az idióta
  • SötétBarom
    #50
    Nem inkább attól, hogy fél kib@szott év alatt 250ezret csengettem a pöcsnyálazó égáznak?
  • Molnibalage
    #49
    Semmivel, mert az nem szennyeződés. Az anyag szerkezetében bekövetkezett változás miatt színeződött el. Törtél már el olyan műanyagot ami a tollakon szokott lenni amivel a mellényzsebre lehet akasztani őket? Ahogy hajlítod akkor is változik az anyagszerkezet és elszíneződik. Nem visszafordítható folyamat, csak elméleti szinten (vagy még azon sem...)
  • SimaSuna #48
    fehér festék, kis grafit por..és máris szürke :)
  • matyi0323
    #47
    ahham^^ csak az a szar, hogy az nagyon meglátszik..:S
  • matyi0323
    #46
    Megnézném ha úgy kellene élned, mint pl nekem mi a szart csinálnál..
    Távolról mindig könnyen beszél az ember
  • Fabio Capello
    #45
    tuttam én, hogy áramról van itten szó

    amúgy max csiszolással tünteted el, sorry
  • Hydroceph
    #44
    ki a szart érdekel?