83
Bármi, ami műanyaggal kapcsolatos
  • Sadist
    #43
    Aha, szóval ha más többet lop, csal, akkor az feljogosít téged is egy kisebb értékű lopásra, ugye?
    De, sajnos pont hogy miattad, és a pár millió kis haverod miatt fog meghalni az ország.
  • Aquir
    #42

    Mert ez műanyag

  • daemonervosa
    #41
    De, sajnos pontosan, az ilyen felfogású emberek miatt jut/jutott oda ez az ország, ahol van. De be is felyeztem, mert ezen csak felidegesítem magam, ugyhogy inkabb nem is irok többet.
  • matyi0323
    #40
    majd délelőtt elmondom mert alvás..
    XD :D:D:D
  • matyi0323
    #39
    ebben semmi mágnes nincs. áram vs. áram. és nem tudnak csak velem kitolni, mert város mellett lakok nem túl nagy településen családi házban.. tehát különálló óra.
    nem a számlap, ez csak a kapcsoló része
    #37 csak próbálok megélni.. hamár tisztességesen nem lehet!!!^^ és csak 1 kis segítséget vártam...!
    mert amúgy ha azt mondtam volna, hogy igen a fater kocsiját meghúztam, akkor jobb lenne a helyzet..^^ ( szerintem nem )
    vannak akik sokkal de sokkal többet lopnak csalnak össze.. nem rajtam fog az ország meghalni!!
  • daemonervosa
    #38
    Minek lopsz áramot, ha szüleiddel élsz és iskolába jársz ?!

  • Sadist
    #37
    Aha, szóval lopsz, és azt várod, hogy mások asszisztáljanak is hozzá. Nem vagy te egy kicsit faszari? :)
  • PrasCo
    #36
    ...csak éppen lesz. Neodímium mágnes, vagy valami hasonló okosság, mi? Ha a műanyagot valami csoda folytán meg is operálod, a mágnesezettséget ki fogják szúrni. Ha jót akarsz magadnak (meg mellékesen, nem kibaszni a többi ottani, böcsülettel fizetővel), akkor bezúzod az órát, aztán kihívod a majmokat, hogy cseréljék le, mert véletlenül nekimentél széklábbal, vagy feszítővassal. Kapsz újat, probléma megoldva, nem trükközöl a továbbiakban. :D
    Egyébként, ha jól sejtem, a számlap átlátszó műanyag fedeléről van szó, igaz? Opó a négyzeten. :D
  • Sadist
    #35
    Meghúztad apu kocsijának lökhárítóját és félsz, hogy kikapsz?
  • matyi0323
    #34
    csak 1 óra van:D a trükköt lehet tudják, de ha nincs bizonyíték akkor:
  • matyi0323
    #33
    semmi hack nincs benne csak egy kis józan ész:D csak erre nem gondoltam^^ de itt az sg:D:D
  • David2
    #32
    mérőórákkal baszakodni nem érdemes, mert ha eltérés van a főóra, s a fogyasztók órái közt, akkor jönnek ellenőrizni, s nem hinném, h nem ismernék a trükköket.

    sztem már úton vannak a kommandósok
  • pinnacle
    #31
    aha, szal megvan hekkelve vagy a gázóra vagy a villanyóra:D

  • matyi0323
    #30
    az nem lényeg, de így rakat pénz megmarad:D
    #28 pihizzél^^
  • Lammer
    #29
    NEEEEEEEEEEEE!!44 mai napig bennem van ez a hulye refren! "mertezmuanyag"

    AAAAAAAAAAAAAAA :DDDD
  • geo91
    #28
    Bármi? Nesztek: Mert ez műanyag (Reklám)
  • David2
    #27
    mit hekkeltél meg? pléjsztéjsön, villanyóra, rakéta porszívó?
  • matyi0323
    #26
    jó az nem lehet a neve hogy: hogy lopjáá h ne basszanak meg érteXD
  • matyi0323
    #25
    Na jó:D ez egy billenőkapcsoló ami alá ha nedugsz egy bizonyos dolgot akkora amit forgat órát az visszafelé forog..és amit bedugsz alá az ugye hőt termel és a kapcsoló alatt lévő műanyag egy nagyonpicit elkezdett sárgulni.. ezzel akkkora baj nincs is, mert egy " átlagos " ember csak úgy ha ránéz nem vesz észre semmit.. de ha egy hozzá értő kijön az egyből vágja a szitut..
  • Aquir
    #24
    egyébként rohattjó ám, hogy így indul egy ilyen nagy témával rendelkező topik ... :D
  • Aquir
    #23
    én motorra tippelek. Gyerünk, jöhetnek a tétek!!!4
  • PrasCo
    #22
    Hallod, baromi kíváncsi vagyok arra, hogy mi az a műanyagdarab, aminek a flambírozásáért valakinek államosított szinten rúgják szét a seggét. Na, ide a bökőt. :D
  • pinnacle
    #21
    háát egy műanyag és 2x2 cm es folt miatt bajod lesz, azt élőbe akarom megnézni:D
    Videó és mehet sg-re:D
  • matyi0323
    #20
    nem, habár 2 napja 38.7 fokos lázam van^^ ithhon döglök, agyamra ment az sg:D:D meg még vagy 5 napig:D
    amugy holnap tolok róla 1 képet..:D
  • Verseghy
    #19
    Fogadok betéptél valamiből:D
  • tommygear
    #18
    dehogy nyom
  • matyi0323
    #17
    #14,15 nem mondhatom el:D mee felnyomnak itt valakik^^ és akkor nekem annyi
  • matyi0323
    #16
    XD egy hello kittis matricát:D:D
  • LES FORZA INTER
    #15
    mondd el miről van szó, hogy tudjunk segíteni
  • Shifter
    #14
    mondd má el micsináltál :D
  • Frosty01
    #13
    valld be
  • passatgt
    #12
    fesd be
  • Rockynhooo
    #11
    tegyél oda egy matricát
    am sztem sem lehet kijavítani sajnos, műanyagot nem is igazán lehet.
  • PrasCo
    #10
    Ha az anyagában szövetszerkezeti változás jött létre (az égés pedig néha csinál ilyen baromságokat, mivel a műanyagok "olvadás"pontja többnyire pofátlanul alacsony...), akkor azt Te onnan már nem nagyon fogod levakarni. Hacsak nem a műanyaggal együtt. A festés meg gondolom, kissé feltűnő, tehát azt mondom, ha az egy alkatrész, cseréld le. A csiszolás meg - ha az anyag kicsit is átlátszó - szintén nem a legjobb ötlet, mert gyönyörűen mattulni fog (olyan felületi érdességet, amilyen az eredeti alkatrészen volt, pláne, ha fröccsöntött, komplikáltan fogsz tudni elérni). A műanyagnak sajnos van egy olyan érdekes tulajdonsága, hogy baromi nehezen javítható. ...ha egyátalán.

    Persze, próbálkozz! Sosem lehet tudni. Max. mégjobban hazavágod.
  • matyi0323
    #9
    kössz a tanácsot..csak utánad;)
  • matyi0323
    #8
    sajna kis felület kb 2x2 cm , és már 10éves tehát megszürkült műanyag és amint mondtam semmi maradandó " nyom" nem maradhat, se a sárgaságból se abból, h hozzányúltak..^^
  • daemonervosa
    #7
    Szerintem kend be szarral. Abbol baj nem lehet. ;>
  • VRSDM
    #6
    az szerintem az ugynevezett folyasztoszer, amit visszavarazsolni nem fogsz tudni...

    szepen ki kell glettelni, aztan becsiszolni es lefesteni akkor ugyan olyan marad.
  • matyi0323
    #5
    arra gondolsz, hogy pl csiszoló vászon vagy hasonlóval meg dörzsölni
  • CattiBrie
    #4
    Ha megégett a tárgy, akkor nem rárakódott valami, ami valahogy leszedhető, hanem magából az anyagból 'alakult át', megégett. Szerintem legalább anyagveszteséggel jár a megégett rész eltávolítása.