993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • Csavez
    #313
    Leírnád nekem is ,mit hova kell küldeni?
    Tesco csabdába estem én is.
  • Csavez
    #312
    Hi!
    Megvettem a játékot,de nem tom aktiválni,nem találom shol sa kódot!!!
    Hol található?
  • bajsz
    #311
    Nagyon jó havernak köszönhetően meglett nekem is.

    Akinek még megvan ,adja meg a játékos nevét.Felveszem barátnak.
  • tmisi
    #310
    Ilyen már volt. Ubisoft pl.
    Prince of Persia (az új), HAWX, GRAW2
    Most hirtelen ennyi jutott az eszembe.
  • bajsz
    #309
    Ki tud arról ,hogy nem kapható a game?
  • Doom 4
    #308
    De a GS anno írta hogy valaki meg azt fogja csinálni hogy nem rak a játékára védelmet mert aki akarja úgy is feltöri. Riddick-et is 3x játszottam ki warezon sőt lan/hamachival még neten is lehet nyomni. MW2-t is most játszom 4x re (már veteránon).
  • Munszu
    #307
    Riddick-et is feltörték :P, szóval nem mondhatod hogy nem törték fel.
    Amúgy meg, tuti hogy lesz tört verzió, maximum nem játszol vele neten.
    Engem úgyse a multiplayer vonz első sorban. Én azt várom hogy már játszhassak singleba. Nyáron meg beszerzem majd...
    Úgyhogy én reménykedek ,és várok. Szerintem hamarosan felkerül majd a wrz verzió :), aminek nagyon örülnék.
    Ui: MW2-re is aztmondták hogy nem lehet majd feltörni XD.
  • balee4
    #306
    Ha nem törik fel, és lemegy az ára mondjuk a felére megveszem, a film nagyon tetszett, játszanék már a játékkal is. :)
  • bajsz
    #305
    passz.Jó kérdés én a multi miatt megveszem ennyi.Többieknek ajánlom aki megveszi megveszi van aki nem.
  • grebber
    #304
    Tudunk játszani a warezzal igen tudunk szal akkor nem értem a dolog miértjét.
    Starforce is hasonló volt de közel sem ilyen mert ott is 1 év múlva törték a gameket,DE már ahogy felkerült cd/dvd rom lehúzogatássál lehetett ugye játszani.

    Nomármost itt semmiféle játszási lehetőség nincs max a demóval :D

  • bajsz
    #303
    persze megveető énis megvettem:D

    De nem ezért mondtam.LÉNYEG nem törték fel.
  • xido
    #302
    Ööö..én mintha láttam volna már Riddicket is meg Clear sky-t is elég régóta..bár 2000Ft/db áron mind a kettő megéri már eredetiben:)
  • bajsz
    #301
    nem is tudom a Riddick mióta van kint ,de senki nem tudta feltörni:D
  • bajsz
    #300
    leírta ,hogy ezek a játékok nem feltörhetőek.ONLINE activation
  • strebacom
    #299
    Magyarul irj hé..
  • Gideon Wieth
    #298
    hát akkor januárig várunk :-)
  • grebber
    #297
    "Protection as such is nearly identical to Riddick and Stalker Clear Sky(Tages/Solidshield with online activation.) but this is a somewhat newer version of it."
  • bajsz
    #296
    nem mostannában lessz feltörve.

    Főleg az online reg miatt.Spec nem tudom ez hogyan lessz feltörve.Empire total war is hasonló volt,de a warez verzió a legszarabb feltörés annál a játéknál.
  • Gideon Wieth
    #295
    kitalálom :D Tages ?

    Am megvenném én :-) csak az ösztöndíjra január végéig várni kell :P
  • grebber
    #294
    Nagyon jó lett a védelme!
  • Gideon Wieth
    #293
    Jól látom, hogy ezt a játékot, amíg nem lesz pénzem h megvegyem nem tudom kipróbálni? Mert a demó nekem kevés volt, egybként sem az emberekkel akarok lenni :P
    Hogy hogy nincs kinnt Warezon amúgy ? :)
  • Munszu
    #292
    Szerintem, majd a film DVD-s változatához is , olyan szemüveget adnak mint a moziban, szóval nem a piros kék , változatot.
  • bajsz
    #291
    nincs kártyámon pénz.

    marc45 ugytudom kell,de elkell vele játszani elötte.Le ellenőrizni stb.
  • marc45
    #290
    nem tudjátok a torrentel letöltött xbox játékot kell butolni v mutolni v mi?
  • grebber
    #289
    Vedd meg steam-en!
  • bajsz
    #288
    Elvileg olyan szinű kéne amit Raptors mond.
    Pl nekem van 3d monitorom és piros kék szemüvegben nem láttam 3d-t.vagy az én szemem szar.:D
  • bajsz
    #287
    Nagyon jó a multi,de nincs szállítás.

    Nem tudja valaki mikor lessz vége a szünetnek?:D
    Mert nekem annyit írtak legyek türelemmel.
  • Doom 4
    #286
    Grebber: A moziba asszem lila-sárga vagy lila-zöld volt. Ez meg csak úgy: De ha még 3 ember azt mondja hogy jó a multija akkor megveszem amint eljutok a boltba
  • grebber
    #285
    Szerintem egy olyan TV ami támogatja a 3d-t. És szerintem nem piros kék szemüveg.
    De én nem értek hozzá!
  • Deleter14
    #284
    Amim van: "piros-kék" 3D szemüveg ,Sony Bravia HD Ready TV, Xbox360, Avatar : The Game. Mi kéne még?
  • grebber
    #283
    Van 3D-s TV-d vagy monitorod??
  • Deleter14
    #282
    Mellékesen Xbox36-on próbálgatom.
  • Deleter14
    #281
    Nem találtam a "piros-kék" szemüveghez 3D beállítást,szóval tudnátok ajánlani vagy linket küldeni,hogy hol tudok venni olyan szemöveget (pl. RealD-t) ami jó hozzá??
  • drot
    #280
    Most toltam a multival, nagyon jó csak az a baj hogy eleinte kevés ember van de a vége felé majdnem teli lettünk, és döntetlen lett:D Nekem tetszik
  • bajsz
    #279
    Amint újra van csomagküldés 576-ban és megkapom ,itt jelentkezek:D
    Aztán tolhatjuk.
  • Doom 4
    #278
    Hát majd ha meglesz! Elöször most már van pénzem megveszem a BF 2142-t aztán ez lesz a kövi. illetve nem tom mert a mass effect 2 re is kéne majd a pénz. De ha jó tuti megveszem. De elöbb warezt akarom, kipróbálni.
  • drot
    #277
    Nah, megkaptam a működő serial-t a játékhoz. Végülis tegnap visszaírt az Ubisoft, hogy írjam le a pontos hibajelenséget meg hogy biztos vagyok e benne, mondom kapjátok be akkor. Tegnap este írtam a Seven m-nek hogy mi a helyzet, szépen képeket mellékelve, ma reggel megnéztem a freemailt, és ott volt a működő kód. Ezúton is szeretném megköszönni a Seven m-nek hogy karácsonykor ilyen gyorsan válaszoltak! A játékról annyit hogy nekem először furcsa volt a kameranézet, de aztán megszoktam. Single-t toltam egy kicsit, eléggé tetszik eddig, bár van pár unalmas quest de elég változatos hely és szépen ki van dolgozva. Multit is kipróbáltam, nagyon tetszett csak az a baj hogy kevés ember volt (16-ból kb 5-en voltunk), lehet hogy rossz játékmódot választottam :) Én kb 10-ből 8.5-öt adnék neki. Aki esetleg akarna multizni, írjon nekem és akkor multizhatunk.
  • Doom 4
    #276
    Hát igen nekem is nagyon bejön de kritikusi szemmel nézve... A kamerában is igazad van csak azért az MF-et hoztam fel mert abba multi nincs is. A Lost Planet is jó de abba is van multi bár azt nem tom hogy milyen.
  • Munszu
    #275
    Sok videót néztem róla,és a demót már nem tudom hányszor ki játszottam.
    A single részre is oda figyeltek azért :).Különféle állatok, felfedezés :D, ezt várom én. Ja meg hogy ha az ember el bóklászik,nézelődik kellően hosszú is lehet szerintem^^.
    Elég változatos, nagy világ, bejárható. Fejlesztések küldetések, és kameráját én inkább Lost planethez hasonlítanám.
  • Doom 4
    #274
    Amúgy kinézetre is "multis játék" tehát az irányítás meg a nézet is. Pl a Mass Effect kamerája az Single "szagú" de ezen kilométerekről látszik hogy "multis" játéknak szánták.