993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • Kindred Blades
    #353
    Ohohoó.
    Egész szépen nézett már ki a dolog, amíg meg nem láttam, hogy DRM: Tages.
    Olyat pedig én elvből nem veszek, mert az eredeti játékokat megvásárlókkal való kibaszarintásnak tartom.
    Kár érte.
    De azért jó játékot mindenkinek.
  • bajsz
    #352
    itt sem volt mikor kérdeztem,mert elfelejtették levenni.Bár azóta lehet ,hogy kapható.
  • bajsz
    #351
    max jövőre lehet sztm megvenni.Bár olyanokat is mondtak ,hogy már nem is kapható.

    Azért mondom,hogy jövőre mert legtöbb ilyen bolt 30.-tól 5-ig szünetel.MEGINT
  • xido
    #350
    egy hely még van galaxis és 576 kívül...

    pcdome
  • Prince23
    #349
  • Matasz1202
    #348
    Sziasztok segícséget szeretnék kérni tőletek egy intel core 2 duo e2200 telepítő szoftver letőltésében honnan tudám megszerezni mert elveszett.
  • Jobboka
    #347
    öjj
    az felejtős :D
    cdgalaxisnál nem találom a gamet :(
  • Kindred Blades
    #346
    Az sehogy. :)
    Digitális disztribúciós rendszer, azaz megveszed, letöltöd a gépre, és ennyi. Doboz, szállítás, raktározási költség nincs ,ezért tud olcsóbb lenni, mint a boltban vásárolt.
  • Jobboka
    #345
    vki tudja, hogy szállít a steam?
  • Jobboka
    #344
    hát demoból naon nem derül ki semmi :S
  • Jobboka
    #343
    és akkor még ott a multi része.... arról vki mesél? :D(Steamen special edition - 7450)
  • Jobboka
    #342
    kössz már töltöm....
  • Kindred Blades
    #341
    Ja, kérem, kék-fehér csíkosban már gyufát sem merek venni, mert a dobozból hiányzik a fele, ami meg ott van, az már elhasznált :)
  • Prince23
    #340
    Csak ne tescost vegyé...
    cdgalaxis, 576 vagy media
  • Kindred Blades
    #339
    Köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem, akkor be is ruházunk rá, aztán, ha elfogy (mármint a single játékideje), megyünk Hókuszpókot játszva kék töpikre vadászni :)
  • Jobboka
    #338
    nekem a film nagyon bejött.....mindenkinek ajánlom!!!
  • Prince23
    #337
    Fileshack
  • Jobboka
    #336
    beirtam és nem találta :S
  • bajsz
    #335
    www.pcdome.hu itt is fent van

    Steam-en pedig oldalt a játék fajták alatt vannak a demók.Vagy van kereső.
  • Jobboka
    #334
    :S fennt van csak low vok és nem találom (am. milyen hosszú a game???)
    nagyon gondolokodásban vok....megvegyem vagy ne? :S
  • drot
    #333
    1: Nálam sem fagyott ki egyszer sem.

    2-3: Ugyanaz mint bajsznál :D

    4: Emebereknél van buggy, ilyen hajóféle, meg helikopter amit kedved szerint vezethetsz az adott zónában, lehet vele lőni is pl a levegőben repkedő cuccokat, meg van helikopteres küldetés is.

    5: Kicsit néha szar hogy emberként rámjön 20 ilyen hupikék törpike, de ezért vannak a spec képességek és annyira nem nehéz lenyomni őket csak ügyesnek kell lenni.
  • Prince23
    #332
    Tedd fel a steamet, onnan lejön hamar
  • Jobboka
    #331
    honnan tudok demot tölteni? :S midenhonnan 7 órát ír
  • bajsz
    #330
    1-- elég stabil nálam egyszersem fagyot,lépett ki.

    2-3-konkrétan nem egy hatalmas területet járz be a játék során,hanem a bolygó külömböző részeit.Ezeke sem kicsi területek,de elég sok útvonalvan ,ahol bejárhatsz mindent.Én spec az egyik éjszakai pályán fél óráig csak kóbászoltam:DNavi-val persze:D

    4--Emberek részről -nem tok nyilatkozni,de ha a Navikkal vagy és megszerzed a repülő célszerszámot vígan lehet repülni.(Mert ugye ezen a beavatáson is túl kell lenni:D)

    5--Sztm ahoz képest ,hogy vannak mérebeli külömbségek fajok közt,türhetően ellet taálva a közel harc.Amit persze a Skill-parancsok elégjól segítik.Fejlődések során egyrejob fegyverek és skillek lesznek.

    Én többnyire ennyit tok mondani.Ha valaki még kiegészíti biztosan örülsz majd neki.
  • Kindred Blades
    #329
    A vége csak az lesz, hogy egy demo után megveszem a játékot.
    Illetve mielőtt ebbe belevágnék, feltennék néhány egész konkrét kérdést. A vonatkozó kritikákat nem olvastam, azok elég megtévesztőek néha. Így feltehetően lesz olyan kérdés is, melyre bőven kaphattam volna választ, de kifejezetten a szubjektív vélemények érdekelnek.
    A demo-t vagy négyszer végigjátszottam, ehhez viszonyítok.

    Egy: A játék mennyire stabil? Kidobál, fagyogat vagy megy rendesen, mint az a pár gigabyte-os sösszenet?

    Kettő: Mekkora a bejárható/felfedezhető terület? A demo-ban bejárt rész -remélem- csak egy parányi terület, avagy méretes részét képezi a játéknak (akár játékidőben is, bár az elég szubjektív az efféle pepecselgetős marháknak, mint jómagam)?

    Három: Van-e tényleges felfedezés? Úgy értem, amikor nem csak egy kétágú csőben vonulok fel s alá Pandora vad dzsungeleiben, hanem a magam kedvére bóklászok több irányban, amerre épp tetszik, csak azért is, hogy csodáljam egy kicsit a környezetet.

    Négy: A járműhasználat nagyon korlátolt? Röviden: szeretek repkedni.

    Öt: A hupikék törpikék ha jól sejtem, íjászat mellett közelharcban jeleskednek. Működik ez a rendszer vagy macerás a kezelése?

    Nagyon köszönöm, ha akad válasz, nagyban megkönnyítené a döntésem, hogy érdemes-e megvenni a játékot.
  • Csavez
    #328
    Na sikerült!
    Irtam mailt és kb 3órára rá jött is a key!!!(este 9-kor)
    A játék 3d visionnal beszarás!!!Leesett az állam..
    Lényegében,csak a 3d miatt vettem meg,de megérte.
  • bajsz
    #327
    Steam-en fél áron van!Onnan sikerült megszereznem.
  • Kindred Blades
    #326
    Engem azért egy picit elszomorít. Nagyon szívesen megvenném a teljes verziót, de előtte szeretném látni, milyen.
    Persze, tudom, ez egyéni szocprob, végülis ott a demo is, de a demo-kban én valahogy nem tudok megbízni.
  • Prince23
    #325
    Nekem rld el se indul egyébként...megszerettem volna nézni milyen.
  • grebber
    #324
    Sajnos King Arthur (magyar verzió) és BF BC 2-re kell a pénz.Max ha steamen lesz ez is 2000ft-os akcióban :D
  • Prince23
    #323
    Így van :)
    remélhetőleg már hozzák is holnap
  • bajsz
    #322
    Igen merrtt az első széria serial kód nélkül küdték szét.Amit orvosoltak.Ami a LÉNYEG SUPERMARKET-ben senki ne vegye meg.

    Csak 576- és cdgalaxis.
    --itt még megis nézheted --itt meg megiskérdezheted.
  • Matasz1202
    #321
    De viszont volt aki azt írta hogy megvette eredetibe és mégse volt hozzá kód pl:

    Kedves Tolnai Úr!

    Én is vásároltam a gyermekemnek karácsonyra egy AVATAR játékot,de sajnos kód nélkül nem működik, ezért nálunk is szomorkodás van. El tudná nekem is küldeni a kódot!!!

    Nagyon szépen köszönöm a segítségét előre is!

    Üdv.: Sz. Barbi
    Válasz erre
    Előző: vandyke 2009.12.24. 20:43
  • Matasz1202
    #320
    köszönöm szépen rendesek vagytok igaz néha jobb várni.
  • Bence94
    #319
    én mondjuk örülök, hogy nem tudják feltörni! igaz én se tudok játszani vele de nekem később is jó így legalább megveszik!
  • bajsz
    #318
    Warezra jelenleg nincs megoldás
  • grebber
    #317
    Vedd meg eredetiben ahhoz lesz kód! (Más megoldás jelenleg nincs amiért ne kéne fizetni)
  • Matasz1202
    #316
    Hello lenne egy kérdésem hogy most töltöttem le az Avatar játékot és nem tudok sehonnan hozzá kódot szerezni hogy tudnál e nekem segíteni ebben előre is köszönöm.
  • Csavez
    #315
    Thx!
    Akkor még nem viszem vissza,megprobálom.
    Kösz még1x.
  • drot
    #314
    Felhívom azon vásárlók figyelmét, akik a Tesco áruházból szerezték be a James Cameron Avatar: The Game című pc-s játékot, hogy az alábbiak alapján tudnak hozzájutni a hiányzó aktivációs kódjukhoz: küldjenek egy fotót vagy másolatot a számláról az alábbi e-mailre, [email protected]

    Igyekszem napjában több alkalommal is ellenőrizni az üzeneteket, ezért kérem mindenkit legyen türelemmel ha már elküldte a levelét. Mivel én magam sem ülök folyamatosan gép előtt, lehet hogy 2-3 óra múlva tudom az igényelt kódokat továbbítani. Előre is köszönöm a megértést!
    Üdvözlettel: Tolnai Gábor
    Kapcsolódó termék >>
    Mondd el véleményedet fórumunkban!
    (Eddig 7 hozzászólás érkezett)

    Ez a Seven M honlapján van, de én úgy csináltam még 23-án, hogy írtam a supportjuknak hogy kaptam a játékot, és nincs meg a blokk, de küldtem 5 fotót a dobozról, dvd-ről, kézikönyvről és másnap 24-én reggel küldték is.