993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • Munszu
    #273
    Légy türelmes, és várj egy esetleges reloaded...stb.. verzióra :) , azok angolul lesznek úgyis.
    Istenem csak járhatnék már Pandorán, nyáron meg megvenném és bele vetném magam a multi örömeibe :D.
  • Beowulf
    #272
    Ok! Köszi!
  • grebber
    #271
    Ott nem lesz gond vele teljesen jól fog működni!
    Van egypár játékom steamről!
  • Beowulf
    #270
    Hali!
    Ha megveszem Steam-en keresztül a játékot akkor nem lesz gond ilyen serial kóddal? Még sosem vásároltam onnan, így nem igazán tudom, hogy működik a dolog...
  • Doom 4
    #269
    Na ezt nem értem az oké hogy három oldalt nem olvasnak vissza az emberek na de 10 hozzá szólást...
  • grebber
    #268
    Nincs hozzá!
  • laciferi
    #267
    letöltöttem az orosz verziót.tud valaki hozzá széria számot?
  • bajsz
    #266
    képet nem tudok küldeni róla mert énis csak próbáltam .Nem merültem bele,de havernak szólok,hogy készítsen párat ha megyneki,vagy pestre felmegyek hozzá:D

    Mivel a TDM-et próbáltam néztem,így sok infot nem tudok róla.Navikkal eléggé durva a játék menet mert nyilakkal és a dárdákkal nem könnyú nyerni,bár ellenféltől függ.Fejlődés szerü a multi is ha jól emlékszem Xp-t kaptunk rendesen.
    Emberek oldaláról csak akkor nehéz ha egyedül akarsz leölni mindenkit .Nagyon csapat központunak tűnt legalábbis nekem:D

    2 ünnep között megveszem kipróbálom s írok róla.Mert sajna énis a sötétben tapogatózom.
  • offkorzreg
    #265
    valóban nem kicsit más a játék is,mikor már láttam a filmet
  • Munszu
    #264
    Mesélnél a multijáról?
    Esetleg képet nem tudnál be tenni róla?
    Mondjuk én már annak is örülnék ha,lenne egy reloaded vagy akármilyen verzió :'(, nyárig kibírjam valahogy, mert akkor tuti vétel lesz :D.
    De addig is járhatnék Pandoran, nem tudja valaki várható-e valamikorra?
    Gondolom csak lesz :)^^.
  • bajsz
    #263
    Lehúzták a játékot igen mert akkor tesztelték mikor a film még kisem jött!
  • Prince23
    #262
  • drot
    #261
    Remélem sikerül:) Mondjuk elég sok helyen lehúzták a játékot de sztem annyira nem lehet rossz.
  • bajsz
    #260
    akkor megoldodott sztm.Majd a multijával nyomhatnák 1 2 nap mulva ha sikerül:D
  • drot
    #259
    Írtam az Ubisoftnak, lefotóztam a dvd-t, kézikönyvet, dobozt, mindet együtt, de sajnos a blokk nincs meg, mert kaptam a játékot ajándékba. Eddig 2x volt ilyen serialos problémám de mindkettőnél elég volt simán a játékról képet küldeni, remélem az Ubisoftnak is elég.
  • bajsz
    #258
    Én anno a codnál voltak gondjaim .Tokkal vonoóval csináltam képet ,tokról a dvd-ről,blokk.Elkdültem a problémámmal csatolva és ennyi.Forgalmazót nem tudom ajánlani vagyis nem hiszem,hogy ők bármit tudnánk kezdeni vele!

    De leveledre az Ubisoft válaszolni fog meg a játék megjelenésekor kb 1-3napon át kapták az email -t.
  • Kockakölyök
    #257
    http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=4320&id=20601
    Na'Vi (kék macskaszerű szar) gameplay :D
  • bajsz
    #256
    itt nézegess a játékról
  • The Protector
    #255
    Hy.Nekem demo alapján totál nem jött be a game.A filmet még nem láttam.DE egy próbát majd megérne ha mondjuk az idegen kék macskaszerű szarokkal jó a game.Szeretnég gameplayt nézni róla ahol az idegenekkel van vki de még a nevüket sem tudom.Vki leírná h keressem a youtubon vagy pár gameplay videót linkelne.
  • drot
    #254
    És honnan tudják hogy kinek kell emailben elküldeni a kódot? Ha a tesco nem hiszi el hogy nincs benne kód, akkor sebaj mert időmilliomos vagyok és kiverem a balhét De akkor mégis esetleg írjak a sevenm-nek? Mert az a játék magyar forgalmazója.
  • bajsz
    #253
    Akikről halottam mindenkinek elküldték emailben.Csak azt nem értem,hogy vissza is rendelték ezeket.Tesco úgylátszik nem küldte vissza.Helyedben azért ha nem kapnék semmit blokkal együtt visszavinném.Csak 1 gondvan soha nem hiszik majd el:D
  • bajsz
    #252
    ott nem vettem volna meg pl.576-ban pl személyesen elmegy az ember -

    Mindenképp írj az Ubisoftnak.-
  • drot
    #251
    Megvettem a Tescoban 10000 Ft-ért, de nincs benne serial. Mit tudok csinálni? Vigyem vissza a tescoba, vagy írjak emailt az ubisoftnak?? Játszanék már vele:S
  • bajsz
    #250
    multi miatt lehet rdemes lenne bevételezni.

    Steam-en most leárazások vannak.ezis 7000ft
  • Munszu
    #249
    Demóval már játszhatsz, szerintem jó lett.
    Amúgy :D : Türelem , rózsát terem :D.
  • Jobboka
    #248
    crack lesz hozzá, mert már kipróbálnám?!?! :S
  • bajsz
    #247
    Volt valaki aki már megvette?
  • bajsz
    #246
    másik topic:D de én spec örülök,hogy tetszett:D
  • Bence94
    #245
    Most jöttem meg a moziból és egyszerűen HIHETETLEN JÓ!BÜNTET!!!3d nagyon jól sikerült!
  • grebber
    #244
    Igen ez az ami szerintem mindenkinek megvan! 1. bonus dvd 2. a game dvd nincs serial és crack!
  • Prince23
    #243
    James Cameron's Avatar: The Game.FULL(2DVD)
  • Doom 4
    #242
    Am elméletileg ebben is a multYra akartak gyúrni a készítők.
  • bajsz
    #241
    Multi-t is tettek a játékba és tudtom szerint nem sok film adaptációjú játék büszkélgethet online játékkal!

    nekem tetszik a játék,karácsonyra megkérem,igazából nem is arra hajaz a jték 100%ig hasonlítson a filmre,hanem ,hogy élvezd azt ,hogy saját avatarral mászkálhatsz.Ill az emberrek oldaláról is egy játék menet.
  • Munszu
    #240
    Én a demót már 3x kipörgettem, remélem hamarosan felkerül valahova, egy jó verzió :(.
    A játék meg DX10-ben áll ejtő, hihetetlenül pofás, főkép mikor eljön az éjszaka és világító halak úszkálnak a vízbe a lábad között.^^
    Most nincs 10k-m a játékra sajnos :(.
    Aki meg 3D-ben akarja játszani akkor kell egy arra specializált videó kártya(nvidia) , és azthiszem egy minimum 100hz-s proci, a többi meg magától értetödő hogy mindenből nagyobb^^.
    Ha meg majd a filmet akarjátok megnézni , otthon 3D-ben, elmentem majd a boltba , megveszitek a DVD/blueray-t, és adnak mellé majd szemüveget :D.
    Én a filmet tuti megveszem ^^, idővel a játékot is ,hogy teljes legyen a skála.
    És a következő 2 résszel is ezt fogom tenni, ha tényleg igaz amit Cameron mondott.^^ :)
  • Prince23
    #239
    Na most jutottam odáig, hogy elolvastam a GK tesztet a gammáról. Hát öregem lehidaltam, amikor megtudtam h sandbox gém :D
    Most már várom én is. nem tudom boxon megéri-e.... vagy inkább pc a fav...
  • marc45
    #238
    ja
  • grebber
    #237
    Nem játszok én ezzel.Csak demóval játszottam!
  • marc45
    #236
    és te eredetivel játszol?
  • grebber
    #235
    Ami jó olyat sehonnan!Nem tudják feltörni!Pár helyen fentvan ugyan de ahhoz még kell majd crack és/vagy serial.
  • marc45
    #234
    ami jó is !