993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • grebber
    #393
    Ez L betű nem E tehát font.+ Kiszállítás.
  • Fehercsoki
    #392
    Itt 25 euró az AvP 3 ami kb 6773 ft nálunk 10000 ft(lesz).
  • grebber
    #391
    Ha 304ft-an számolom a fontot akkor 10 ezer kiszállítással.
    Azt néztem Bad Company 2 az megéri hozzánk képest onnan 8500Ft nálunk 10800Ft
  • Shep
    #390
    Akkor te elszámoltál valamit :)
  • grebber
    #389
    Nem vagyok marketinges így okát nem tudom.Rá kéne beszélnem valakit regeljen oda és rendeljen game-eket!
  • Fehercsoki
    #388
    Egyébként ott miért ilyen olcsók a játékok?Mert láttam pl AvP 3 is ami Február 19.-én jelenik meg kb 5000 Ft:S
  • grebber
    #387
    Ez dobozos ~7280FT magyarországi kiszállítással!
  • gilaba
    #386
    Itt.http://www.vatera.hu/avatar_pc_jatek_uj_159942293.html
  • Fehercsoki
    #385
    Sajnos a dobozos verziót nem fogod olcsóbban megkapni,steam az egyetlen lehetőség(vagy más hasonló online bolt).
  • RETROB0Y
    #384
    Hali

    A gémet hol tudnám kicsit olcsóbban megvenni?

    Nmtudtok valami olyan helyet?

    Steam jó lenne de nincs bankkártyám

    Valaki tudna segiteni?

    10k elé sok érte sztem
  • gilaba
    #383
    Nagyon jó game nekem bejön.
  • Fehercsoki
    #382
    Nekem az a bajom a steamel hogy nagyon szeretem a dobozt:P Ezért még az orange box is dobozos nekem.
  • grebber
    #381
    Melyik rész nem érthető annak hogy nem tudják feltörni nincs hozzá crack? Mert nincs.Egyetlen megoldás megveszed eredetibe!Jelenlegi árfolyamon ~6800Ft Steam-en!
  • Rewerse
    #380
    Csáztok megvan a game csak egy crack kell tud vki linket ahol INGYEN leszedhetném pls?
  • Csavez
    #379
    3D-re fejleszteték,itt minden kijön a monitorból.
    Van a Batman + a Resident,amit direkt 3d visionra fejlesztettek,ez a játék rendesen megalázza őket!
  • bajsz
    #378
    Így van:D énis csak azzal játszom.Egyenlőre.4-napja játszok vele 2-4 órákat és csak a táj piszkosul lenyűgöző:D
  • vear
    #377
    BUÉK

    Megvettem steam-en a játékot. Valamelyik youtube review azt állította, hogy a Na'vi játékmenet rossz. Nos ez egyáltalán nem igaz, a Na'vi játékmenet talán még jobb is mint a human.
  • DJ RX7
    #376
    hello.
    ha nem volt benne telepítő kód akkor vedd fel a kapcsolatot email-ban a Seven M-el és fogsz majd tőlük kapni egy jó serialt. de szerintem kell a blokk is. olvass vissza egy kicsit.
  • blackfire001
    #375
    TDPT T8HE 7EE2 8TET 3293
  • torokvili
    #374
    Helló le írná valaki az Avatar telepítő kódját?????????
  • drot
    #373
    Boldog új évet kívánok mindenkinek!
  • szabolcs94
    #372
    tudna akkor valaki segiteni az emberrel vagyok és egy hatalmas kör pályán agyok ahol kellet menni mert ez egy nagy sárga pont ott voltak hatalmas állatok meg öltem öket és most nem tom mit kell öltem navit meg minden nem ir semmit és tovább szeretnék jutni segitsetek légszi amugy mindenkinel boldog uj évet
  • tonyr #371
    képeket tegyetek be...
  • Fehercsoki
    #370
    Köszi a választ!Multiban is elérhető minden repülő dolog?Azaz azok a "sárkányok" meg azok a "helikopterek"?És a single hosszú?
  • grebber
    #369
    Azt olvastam nem magyarítható jelenleg!
  • Fist
    #368
    Magyarítást talált valaki eddig???
  • Fist
    #367
    A játék multija szerintem jó, pörgős, akció dús. Nekem bejött
  • Fehercsoki
    #366
    Milyen a játékban a multi?Milyen játékmódok vannak?
  • szabolcs94
    #365
    valaki tudna egy végig játszást küldeni mert én el akadtam
  • andris074
    #364
    Hány "küldetésből" áll a játék?
    Én már mind a két néppel elértem a kilencet.
  • szabolcs94
    #363
    Helo sziasztok elakadtam ott hogy be kellet mnnem egy kör pályára és rengeteg nagyszörny volt mindenkit leirtottam és most nem tudom hogy mit kell segitsetek a the feba hejen van ez a pont válaszotokat elöre is köszönöm
  • strebacom
    #362
    Tegyél már fel néhány képet légyszi....lássuk a pályákat....
  • drot
    #361
    Most már nincs kedvem, de holnap olyan dél körül van valakinek kedve multizni?
  • Prince23
    #360
    Na játszottam végre a gémmel... eddig nem vagyok elájulva tőle. Vannak fejlődések benne, questek, de mégis nem az igazi. amolyan gyenge 7/10 eddig. Ami tetszik benne: a láthatalnaság. A dzsungelban akkor tisztára predator érzés kapott el.
  • Kindred Blades
    #359
    Yes! Maga egy igazi agymen! Okoskodást légyszíves tartsd meg az ünnepek utánra, köszönöm.

    De csak hogy értsd: Olyan játékot nem veszek meg, amelynek third party intézi a másolásvédelmét, és ha elherdálom a három gépre való instaltt három kisebb fejlesztéssel mondjuk, akkor rajtuk keresztül kell új telepítési lehetőséget szereznem. Mert mittudomén, hogy két év múlva még állni fognak-e, s ha nem, akkor teszem azt az Ubi support meg csak vonogatja a vállát.

    De nem horrorszerű elijesztésként írtam, csak egy ostoba gondolja ezt, pusztán ilyet nem veszek meg, mert nem tartom megbízhatónak.
  • bajsz
    #358
    Akkor te alapból semilyen játékot nem veszel meg amit feltudnak örni.
    Grat ,azért az emberek kedvét ne vedd el a játéktól.De hogy multit nem próbálod ki azis biztos.
  • legolas66
    #357
    Köszönöm a választokat.
  • grebber
    #356
    "TAGES:

    A kód annyira beleépül a játékba, hogy a feltört, másolt verziók nem ugyanúgy működnek, mint a boltokban kapható legális példányok. Ez egyben azt is jelenti, hogy a másolásvédelem feltörése sokkal több időbe és energiába kerül az ezzel foglalkozó crackereknek, hiszen meg kell keresniük a kódban azt a részt, amely a másolásvédelem miatt másként működik."

    GTA 4nél is időbe telt de megoldották.

    Gondolom ez már újabb + még ott az online aktiváció vagy mi a szar!
  • strebacom
    #355
    Bazze ennyire lusta vagy...nem ismered a googlet....
    Tess....
  • legolas66
    #354
    Ez a Tages ez milyen védelem is pontosona én még nem nagyon hallotam rólla valaki fel tudna világositani hogy mi is ez pontosan? :)

    Köszönöm.