183
  • MR ME
    #102
    am sok az am :|
  • MR ME
    #101
    szeszmester írása lentebb
    "Mindegyik lánynak meg kell keresnie a saját "farkasát", az idegent, aki liliomtiprást hajt végre. Gyakorlatilag megveri és megerőszakolja az adott lányt, ezt szerencsére nem látjuk, de teljesen nyilvánvaló. Ezután a kislány, megtörve testben és lélekben, elvonszolja magát a nagymama házához."

    am már rég kitoltam...mondjuk nem is emlékszem már minden részletre de nekem úgy rémlik h bizony megerőszakolják mindet

    am nemtom milyen cikkről beszélsz
  • jackcsabi
    #100
    Mármint a kommenteket...
  • jackcsabi
    #99
    Olvasd el inkább a cikkjénél leírt dolgokat ;)
  • MR ME
    #98
    pedig mind meglesz ;)
  • jackcsabi
    #97
    Max Ruby, hisz ö ment olyan keresztbetett kezekkel a házba, ha mind meglenne azért az kicsit fura lenne...
  • MR ME
    #96
    kb meg vannak erőszakolva szegények
  • Fbn Lx
    #95
    na két csajjal már végigtoltam. elég beteg, de hangulatos nagyon viszont nem értem, hogy pontosan mibe is halnak bele, hogy miért halnak bele, és hogy a "farkasok" miért is voltak az ő farkasaik. szóval ha valaki jobban tudja értelmezni nálam, az leírhatná Vagy linkeljetek, ha tudtok valami infót.
    Már a Braid is magas volt nekem értelmezés szempontjából :D
  • kakaoskalacs
    #94
    Én demot kirpobaltam tetszett :) teljes jatek viszont amikor inditanam fekete képernyovel fogad valakinel volt iylen?
  • Prince23
    #93
    Demó!
  • MR ME
    #92
    csak elég unalmassá/vontatottá válik egy idő után sajna
  • jackcsabi
    #91
    Nos, ma leszedtem kipróbáltam. Rubyval végigmentem, jól eltévedtem az erdöben és mindenféle érdekességet találtam, nagyon bejön a játék. Eléggé rémisztö a hangulata de tetszik, tiszta paranoiássá tesz. Meg ez az erdö elég rémisztö :S Egyenlöre elég volt a félésböl :D
  • PVadász
    #90
    Nekem is állandóan egy hiba üzenet jelenik meg pedig a gépigény szerint működnie kéne :S
  • Fifus
    #89
    És akkor még nem is írtad, hogy a hat Piroska útja után mi az epilógus.
  • kukmala
    #88
    Nekem a CPY-os verzió van meg de nem akaor sehogy sem indulni sem az aztalon lévővel, sem a mappájában lévővel sem pedig a PathWieverrel semmivel ugyanaz a hibaüzenet mindig hogy hibát észlel ezért leáll ha valaki tud akkor segítsen pls :S
  • Prince23
    #87
    Gamekapocs teszt
  • Prince23
    #86
    PGO videteszt a youtube-in
  • Prince23
    #85
    GD teszt (magyar)
  • MR ME
    #84
    hmm sztem akkor az a verzió lehet rossz vagy nemtom, indúlnia kéne

    am az h nem okozott nagy sikert az abban rejlik h ez nem éppen az amire számítottak eaz emberek, de ha kellően ráhangolódsz akkor sztem jó flash :)

    kicsit papirosjáték :D
  • totyak
    #83
    Basszus most lehet én vagyok béna, de nem tudom elindítani ezt a vackot. Tudnátok segíteni? Annyit csinálok, ami az ibfóban le van írva. Elindítom a PathViewert, beadom neki a kért fájlt, aztán elvileg indulna a játék. Csakhogy nem indul, csak annyit ír ki, hogy a PathViewer hibát észlelt, ezért leáll. De azt persze nem írja, hogy mi a hiba. Nem értem. Azt a verziót is próbáltam, hogy a célmezőbe beírom a fájl nevét, hogy ne kérje mindig, de ugyan az a vége mindig. Mondjuk ahogy nézem itt nem aratott nagy sikert köztetek, de azért rápillantanék és is.
  • MR ME
    #82
    majd meglátod :D
  • MR ME
    #81
    nagyjából
  • MR ME
    #80
    sztem nem olyan borzalmas, csak máshogy kell felfogni, én pont azért szedtem le mert elébbé beteg cucc, ezt vissza is adta nekem, persze nem ilyenre számítottam, sőőőt, de igazából ez tényleg inkább egy művészi alkotásnak nevezném, a nagymama házában meg amikor megnyíltak új ajtók ésatöbbi ésatöbbi, hát azért nekem megéri egy 30minet mászkálgatni :D
  • Prince23
    #79
    Akkor ez a játék hossztartama megegyezik egy esti mozifilm hosszával?
  • offkorzreg
    #78
    köszönjük az élénybeszámolót,tulajdonképpen igazad van midnenben,énis valahogy így vélekedem erről
  • offkorzreg
    #77
    de mond már el plíz:D
  • Szeszmester
    #76
    Leteszteltem a cuccot, most fejeztem be, látni akartam a végét.

    Nem tudom hova tenni. Játéknak semmiképp nem nevezhető, inkább ez az "interaktív művészeti alkotás" állja meg a helyét, de szerintem kicsit többnek akar látszani, mint ami.

    Tájékozódni alig lehet benne, ez nagyon idegesítő. Néha hosszabb időre is felvillannak a "pöttyök", ez a bejárt út. Ilyenkor látod, hogy épp hol vagy és merre mész, de nem segít sokat. Amúgy ha lemész a térkép oldalán, a másik szélén jössz vissza, gyak. körbe-körbe mész. Ezért lyukadtam ki mindig ugyanott.

    A grafika eleinte nagyon jó és hangulatos, csak a környezet folyamatosan ismétlődik, ezért hamar unalmassá válik. A zenékről és hangokról ugyanezt gondolom.

    Az irányítás szerintem nem vészes, úgyis csak az előre nyílra van szükség, ezen nem lehet mit elrontani :) Ha megjelenik valaminek a szellemképe, akkor ne nyúlj semmihez, automatikusan megkezdődik az interakció (entert is nyomhatsz az azonnali kezdéshez).

    Az erdőben elszórva virágokat és különböző tárgyakat, dolgokat lehet találni. A tárgyakhoz tartozik egy magasröptű szösszenet is, szerintem elég gyenge szövegek. Próbálnak ütősek lenni, de nem hordoznak nagy igazságot.

    A feladatod, hogy (ne) térj le az útról. Az erdőben találkozhatsz egy tündérrel (az ő irányába mutatnak a képernyő szélén lévő pacák), ő visszavisz a helyes útra, a nagymama háza elé. Kedves tőle. De a fő cél, hogy beteljesítsük a szereplők végzetét. Mindegyik lánynak meg kell keresnie a saját "farkasát", az idegent, aki liliomtiprást hajt végre. Gyakorlatilag megveri és megerőszakolja az adott lányt, ezt szerencsére nem látjuk, de teljesen nyilvánvaló. Ezután a kislány, megtörve testben és lélekben, elvonszolja magát a nagymama házához.

    (Ezt végigjátszani egy órás "akció", közben persze nem történik semmi. Egyedül a farkasos anim az érdekes, ami tart egy percig.)

    Szóval a lány beért a házba, itt vált saját szemszögbe a dolog. Irányítani nem tudod, gombnyomásra egy "mezőt" lép előre a lány. Közben korlátozott mértékben tudsz nézelődni. Ha találtál tárgyakat az erdőben, új szobák nyílnak meg, melyeket érinteni fogsz az utad során. Ez a rész kifejezetten hangulatos, és a játék többi részéhez képest viszonylag pörgősre is sikerült. Néhány megnyitott szobával már elég közel jár az élmény egy kellemetlenebb bad triphez.

    Ha jól csináltuk, a végén meghal a lány.


    Gyakorlatilag erről szól az egész. Túl sok és lassú a mászkálás, unalmas a környezet, a zene egy fél óra után halál idegesítővé válik. Jópofa volt végigmenni a házon, de ezért a pár percért nem érte meg másfél órát szenvedni az erdőben. És a Piroska és a farkas történetének lényegét sem sikerült megragadni.

    Ha csak lehet, kerüljétek el. Borzasztó.
  • MR ME
    #75
    na akkor nem mondom el h nekem mi volt :)
  • offkorzreg
    #74
    néztem jó pár videót most a yutubon,na és rákellett jönnöm bármit csinálsz failure lesz ha nem találkozol a végzeteddel,Robin esetében ugye farkassal,és mindenkinekmegvan az oka hogy miért hal majd meg a nagyi házában.hm,hát érdekes,mondjuk azthittem nagyit is felfalja mondjuk a farkas,nemtom,különben én foshok ezzel játsznai is ,inkább csak videókat fogok nézni azthiszem:D
  • offkorzreg
    #73
    már jó.játszottam is most vele egyet.összeszedtem pár virág,meg 7 itemet a 12 ből.jaj geci alig találtam ki az erdőböl a másik kiskúrva vezetett ki,jófej volt,megölelgettem.:) nemtom különben mitkellene csinálni,mert csupán a farkassal nemtalálkoztam és mikor beérek a nagyihoz akkor failure.unlockoltam 2 ajtót is a 3ból.gondolom itt annyi a lényeg hogy ne éljem túl,letérek az ösvényről és akkor valami folytán meghalok mielőtt a nagyhihoz elérek,gondolom ez a cél.de mesélj már neked mivolt.vagy valaki,mivan már,meg vidit is toljatok:D
  • MR ME
    #72
    nekem ami a mappájába van parancsikon azzal simán ment, elötte énis indítottam pathviewerrel, meg az asztalon lévővel is, mind2 fos volt...
  • offkorzreg
    #71
    háh,na jó lett,de különben jólet tvolna ha azt ís mondjátok hogy utána az ink fájlból indíccsam,óbazmeg :DSA:SDsdds
  • offkorzreg
    #70
    hát én nemtom,faszkivan vele,rámegyek a Pathviewer,új paransikont hozok létre,annak beírom a célba a " mögé hogy Q3DStart.q3d.majd okézok,indítom és semmi változás,hogy kell akkor biztos rosszul csinálom:|
    Ink marad a fájl,amit létrehozok az kell?nátom már mivan
  • MR ME
    #69
    am ezt a fos "szemcsés" effektet mint ami a fearben is volt pl nem lehet vhogy kikapcsolni? geci idegesítő, és sokkal szebb lenne nélküle
  • MR ME
    #68
    nekem is ez volt, aztán elindítottam a mappájában lévő sima exével és utána jó lett

    am elég beteg cucc, és a farkas nem csak farkas formájában jelenhet meg :D
    Gingerrel végigtoltam, hát...:D
  • Prince23
    #67
    Képeket plízz
  • offkorzreg
    #66
    de különben parancsfájl alatt mitértesz kérlek pontosan írd le
  • offkorzreg
    #65
    megnézem
  • Lobsterman
    #64
    Mondom próbáld meg hogy beírod a parancsfile-ba a célhoz hogy Q3DStart.q3d(a ""-k után). Hátha attól jó lesz. Nálam így működik. CPY verzió.
  • offkorzreg
    #63
    figyelj,ezt ami nekem van csak 1módon tudom indítani,ott a PathViewer exe klikkelek és akkor megnyitást ad be,tehát ezt a fájlt megnyitom Q3DStart.q3d és indul is,mást nem igen tudom mitlehetne.:o
    valami tipp?milyen verziód van a CPY vagy mi?vagy csak sima?