183
  • Lobsterman
    #62
    Hát akkor nem tudom. Sokak panaszkodtak erre ott ahonnan leszedtem, de többségüknek megoldotta a cél felülírása
  • offkorzreg
    #61
    baszki másképp hogyan is indítanám?levan írva hogy igen azt kell megnyitni a pathviewer-rel.így indítom,mégsincs karakter meg semmi.
  • Prince23
    #60
    Állítólag rajtad múlik minden. Sztem, legyél rossz kislány:)
  • csgj
    #59
    Hát elég beteg játék. Most itt az a cél egyébként, hogy letérj az ösvényről??
  • Lobsterman
    #58
    Az a rész nem neked szólt, de előtted panaszkodott a srác hogy belsőnézetes a játék, és azt az okozza hogy nem jól indította.
  • Evin
    #57
    Hát akinek van esze, annak egyértelmű, hogy kell indítani.
  • Lobsterman
    #56
    Hát nekem azt csinálja az irányítás amit játékon belül is ír.
    Az .nfo-val arra gondoltam hogy sokan anyáznak a warez verzióra hogy nincs karakter, de ott leírják hogy a parancsikon céljába be kell írni a cél mező végébe hogy Q3DStart.q3d
  • MR ME
    #55
    no erre kíváncsi vagyok mert mindehol fikázzák :|
  • Evin
    #54
    Nehogy azt mondd, hogy a help-ben megadott billentyűkkel azt csinálja ami oda van írva, mikor nekünk meg nem. (nem minden verzióhoz van nfo)
  • Lobsterman
    #53
    Nem belső nézetből megy, csak nem olvastad el a mellékelt .nfo filet figyelmesen, és hogy ennyire nem vágod az irányítást gondolom a gombok leírását sem olvastad el.
    Amúgy sok fikázó lesz, mert ez attól függetlenül ahogy kinéz, nem játék, hanem inkább egy interaktív művészeti alkotás. És nagyon-nagyon-nagyon lassú.
  • offkorzreg
    #52
    18+ vagyok,de ennek semmi köze ahhoz hogy az irányítás egy rakás szar.nem is azt kapod készhez amit a videókban látni lehetett.nemértek az egézből semmit kb.jó belehet menni erdőbe ottvannak érdekes dolgok,de semmit nemcsinál 1 gommbal sem,van yutubon vidi amiben egy sírral kell valamit,na ott voltam előbb,semmit nemcsinál.meg ami kúrvára zavaró hogy belsőnézetből megy minden összevisszaság.összevissza vertem már a billet és nemtudom kivülről nézni,nemtudsz semmivel semmit,csak jobbrabalra menni meg előre -._ADSDSds
    tiszta vicc idáig,a hangulat az megvan,és elég jól is nézki.de nemlehet kiikazodni ezen.legalábbis én nemtudok,teszteljétek már tiis aztán mondjátok mivan,ha kell akkor adok torrent fájlt.3 perc alatt lejött nekem.:o
  • Prince23
    #51
    illetve 18- vagy, akkor ne is kezdj bele
  • Prince23
    #50
    Felnőtteknek készítették a játékot:)) szal ha 18+ vagy akkor ne is kezdj bele :D
  • offkorzreg
    #49
    kipróbáltam:|
    először is fosh a gépem ehhez,majd másik gépen megnézem,ebben megvan a minimum,tehát 1gb ram,128mb-os videókari.meg mondjuk nem 2ghz,hanem 3ghz-es processzor.namármost,eszméletlen foshul megy,csak full minimumban fut.na de a lényeg,hogy megy és működik.a másik gépen nem lesz ezzel gond.az jóval táposabb.nade ez a belső nézet,és összevissza megy a karakter,nemtom hát én nem is értettem idáig hogy mi a szar van:o
    majd este tesztelem jobban,most nincs időm rá igazán.
  • Evin
    #48
    Első benyomásom: szörnyű. Belső nézet (mikor videón külső nézet volt), csak akkor fordul, ha előre is megyek, a megadott gombokra nem csinálja azt, amit kellene stb.
    Nem tértem le az ösvényről, elmentem a nagymamához, erre Failed.
  • offkorzreg
    #47
    3 perc mulva megtudjuk mivan,:o
  • offkorzreg
    #46
    nemtom,én is láttam már fent,tegnap délután ezt a verziót,behúztam de nagyon nem kapkodnak még érte,talán majd most,nfohumpra is kivan téve.majdmeglássuk
  • Prince23
    #45
    És megy legalább a játék?
    grafika milyen így 200 megában?
  • Lobsterman
    #44
    Leszedtem, semmi vírust nem jelzett az avast, és azóta is él a rendszer :P
  • MR ME
    #43
    "DO NOT DOWNLOAD.... THING HAS SEVERAL VIRUSES.... HAD TO REINSTALL MY WHOLE WINDOWS WHAT A DRAG ... so yea.... stay away!!!!!!!!!!!!!!!!"

    ilyen kommentel sztem nem töltöm le :D
  • Lowosan
    #42
    nem fake annyi csak
  • MR ME
    #41
    keveslem, az sztem fake
  • Prince23
    #40
    Csak 250 MB a telepítője. wtf?
  • Prince23
    #39
    Van wrz werzsó
  • offkorzreg
    #38
    valakinek megvan már?:|
  • offkorzreg
    #37
    dedúrva ázk:O
  • MR ME
    #36
    ez betegebb mint az alice volt :D
  • MR ME
    #35
    ejjj de beteg, főleg a végén a hang :D
    meg kéne már találni honnan lehet "leújítani" végre :(
  • Prince23
    #34
    Azért vannak eredeti játékaim :)) (pl. ME, Witcher...)
  • MR ME
    #33
    de csak ezért gondolom
  • offkorzreg
    #32
    ahogy selytettem :DDdd
  • Prince23
    #31
    Nem, mivel azt se tudom, hogy kell steamen vásárolni :D
  • MR ME
    #30
    :DD
  • offkorzreg
    #29

    amúgy gondolom tese veszed meg ^^
  • Prince23
    #28
    Na sry. Már fennt van steamen, 8 euró az ára!
  • Prince23
    #27
    De. csak hát látod, még a steamen sincs fennt.
  • offkorzreg
    #26
    nem március 18 volt?én úgy tuom
  • szotyimutyi
    #25
    Az jó lenne!
  • Prince23
    #24
    Pedig ma jelenik meg, csak letölthető formában! Úgy mint a Watchmen epizódja.
  • szotyimutyi
    #23
    Még nincs semmi hír a játékról.