3199
Battlefield 1943 Pacific
  • Beers
    #2719
    na bazz quad?!
  • Landor
    #2718
    √ passed
  • MrYeti
    #2717
    nem úgy volt, hogy csak letölteni lehet majd?
  • JagFater
    #2716
  • Zs0lt1
    #2715
    Na ezt is megértük:

    Minimum Frostbite PC Specifications for BFBC2 & BF1943
    Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
    Main memory: 2GB
    Graphics card: GeForce 7800 GT / ATI X1900
    Graphics memory: 256MB
    OS: Windows XP
    Free HDD space: 15GB for Digital Version, 10GB for Disc Version (BFBC2)
    10GB for Digital Version, 4GB for Disc Version (BF1943)


    Recommended Frostbite PC Specifications for BFBC2 & BF1943
    Processor: Quadcore
    Main memory: 2GB
    Graphics card: GeForce GTX 260
    Graphics memory: 512MB
    OS: Windows Vista or Windows 7
    Free HDD space: 15GB for Digital Version, 10GB for Disc Version (BFBC2)
    10GB for Digital Version, 4GB for Disc Version (BF1943)
  • JagFater
    #2714
    Katt, a többit megkapod a patchbe...
  • Cat 02 #2713
    off
    9 óráig még 10 eu a bf2
  • Beers
    #2712
    Pedig valahova elmentettem !
  • Landor
    #2711
    bezony! először valahogy én is így voltam, de miután kipróbáltam, rájöttem hogy nagyon jókat lehet ökörködni vele haverokkal! :DD
  • Landor
    #2710
    kb olyan mintha egy 10 éves golyós egérrel kellene játszanod.. :DD
  • TDC Geronimo
    #2709
    ahahahaha jobban teszik akkor már, ha adnak egy kódot az eredeti BC2 mellé amiért ingyen letöltheted.
  • bakvarnyu
    #2708
    Gratulálok, egy sort kellett volna visszaolvasnod !
  • uHs Gerzson
    #2707
    Azárt a multi is jó amikor átmegyek :D
  • n003
    #2706
    csak egy valamit nem értek :( hááát eredetileg úgy volt hogy a konzollal együtt jelenik meg a 43 .. majd 2héttel a megjelenés előtt kijelentik hogy a pc-s csúszik egy honapot és ez azóta sincs érdemi infó csak hogy ekkormegakkormajdhúúdemegjelenik :(
  • n003
    #2705
    gitárhíró?????
  • JagFater
    #2704
    És használható is az egér, meg a bill? Van valami különbség így, hogy konzol, vagy pc?
  • uHs Gerzson
    #2703
    Nem PC-re volt a Frostbite engine csinálva, de attól én még úgy vagyok vele hogy BC2 jó lesz ha több időm van játszani BF43 meg ha csak le akarok nyomni egy gyors kört.
  • Landor
    #2702
    ok.
    tehát tényleg a frostbiteal szopnak.... :D
  • uHs Gerzson
    #2701
    "we have from a tweet which said 1943 won't make it out before BC2. and they hope to package the 2 together if possible."

    lehet örülni...
  • Landor
    #2700
    én mondjuk a guitar hero miatt vettem meg a boxot, de természetesen megvettem a BC-t és a 43at is. A BC sztem picsajó singliben! A 43al meg el lehet szórakozni. Főleg úgy hogy egeret meg billentyűzetet meg monitort kötök a boxra.. Egybként beigazolódott az amit mondam az elején hogy ezt a pár mappot nagyonhamar meg lehet unni. És nagyon nem is jöttek elő (eddig) semmi újdonsággal 43hoz.
  • steweee
    #2699
    megjelent már vagy még várni kell ? am ez milyen játék lesz ? úgy értem hogy a bf 1942 továbbfejlesztett 2. vh-s változata?
  • Snexi
    #2698
    azt mondták a 43-nál hogy hamarosan jönnek az infók
    elvileg december elején
  • Bala10
    #2697
    majd a bf3nál meglátjuk
  • Running
    #2696
    Igen ez tényleg gyanús h egy még egy kép se vót a PC-s frostibú.
  • bakvarnyu
    #2695
    nézzük a jó oldalát, addig se kell gép fejlesztésre kőteni
  • TDC Geronimo
    #2694
    Hogy miért nem adják ki PCre? Egyszerű. PCre az engine fejlesztését nemrég kezdték el és a jelenlegi BC2es infók alapján SEHOL se tartanak még. Nem véletlen nem kaptunk még egy kurva screenshotot se belőle. Olyan mintha nem is létezne a PCs frostbite engine. Én meguntam fél éve és vettem egy boxot. nem bántam meg, mert legalább tudok a 43al is játszani még ha nem is lehet olyan jól, mint PCn, de ennyi idő alatt megtanultam annyira használni a kontrollert, hogy élvezzem.
  • n003
    #2693
    és megérte ezek miatt megvenni? :O .. tesómnál próbálgattam ps2-t és kúrvajó volt ökörködni autós meg "máriós" fasságokkal de fps-ezni?! :|
    és a legnagyobb baj hogy ezaz új nemzedék megvan győződve hogy ezek az új konzol fps-ek jók :(
    de visszatérve a kérdésedre igen én rohannék megvenni a bf43-t bf:bc2-t a boltba ha kijönne pc-re

    és ha már itt tartunk rohadtul nem értem miért nem adták már ki 43-t pc-re .. ezzel szerintem még tesztelni is lehetne mennyire van piaca még a pc-s szférának mert ha bukás akkor (ha én lennék a fejlesztő akkor ezt tenném) a bc2-t nem fejlesztem csak a konzolokra .. és szerintem pont azért nincs még kiadva mert basznak ezek rá hisz a konzol úgyis hozza az eladásokat akkor minek kockáztatni (hogy még a 43-t sem fejlesztik szerintem)

    ehh jól kikeseregtem magam :D remélem kellemesen csalódom ;)) mondjuk karácsonyra??! :DD
  • n003
    #2692
    óké óké
  • Smithwarden
    #2691
    A BF43-rol beszeltem es nem a CODrol (csak az eladasok szazalekok miatt irtam arrol is).
    A COD sztem is szar lett es nem erdemes megvenni.
    Hat igen, FPSt nyomni konzolon PC utan borzalmas...
    Megszokhato valamennyire, de mindig azon gondolkozik az ember hogy miert kell joy-t megszokni es azzal gorcsolni, ha mar feltalaltak regen az egeret.
    Viszont ha igy haladunk lassan a legjobb FPSeket sem fogjak kiadni PCre mert nem eri meg nekik, akkor leszunk igazan szarban.
    En boxot nagyreszt BFBC es BF43 miatt vettem meg, es meg par olyan gameert ami nem jott es nem fog kijjoni PCre.
    Ha konzolra vegre megcsinalnak az eger / billentyut supportot normalisan, ugy mar nem lenne gaz, ha nem jon ki valamelyik FPS PCre akkor siman lehetne nyomni konzolon egerrel.
  • JagFater
    #2690
    Ez az én véleményem is jóóvaaan????? :-))
  • Gyuszopapa
    #2689
    Valamelyik nagytudású elmesélhetné már amelyik konzolon játszik fps-t hogy ezek szerint pc-n szarabb játszani fps-t.
  • n003
    #2688
    (csak a saját véleményemet írom!)
    szerintem ami megjelenik konzolra és pc-re is azta pc-sek nagyrésze sosem fogja megvenni MERT szar a játék .. a legjobb példa a cod6! kihagyták a lean-t belőle mert hogy a kontrolleren bonyolítaná az irányítást ..
    mélységesen lenézem azt az embert aki konzolon játszik fps-t ..

    a tizenéves pöcsök kedvéért (akik már nem hajlandóak megtanulni semmitsem - legyen autoaim - könnyű irányítás) szétbasszák a játékpiacot .. haldoklik a pc! igen sajnos ezek miatt a tényezők miatt
  • JagFater
    #2687
    Igen, úgyhogy benyalhatsz csontig...
  • Bala10
    #2686
    megittam a kávám:D jól eldumáltunk egymás mellett
  • Bala10
    #2685
    jaaa, konzollal nyomod...
  • Bala10
    #2684
    max te rohannál megvenni azt a szart.
    mégis mi az oka, hogy pécén nincs eladása az mw2nek? mert szar b34.
  • Landor
    #2683
    bala csak PRÓBÁL lesüllyedni srank szintjére! :D
  • Smithwarden
    #2682
    Jah fos, de ha megjelenne most akkor valoszinu rohannal nyalcsorgatva megvenni baz.
    Komolyan ti csak faszsagokat irogatni es linkelgetni jottok minden topikba srekkel egyutt, vagy mi a faxom.
  • Bala10
    #2681
    ha egyszer fos, akkor nem veszik meg pécére. konzolosok meg örülnek ennek is. :D
  • schrank
    #2680
    nyomd meg az altsiftet azt magyaros-ékezetes lessz