41
  • hotrem
    #41
    Ilyen rossz filmet... iszonyúan sajnáltam rá az időt és a pénzt.
  • Stirner
    #40
    Ezek a filmek nőknek vannak kitalálva. Buta libák pletyiznek, szerelmesek, balhéznak..többet nem kell elvárni, és ez nem nőellenes mintahogy a féárfiaknak írt ostoba és lehetetlen akciófilmek sem férfiellenesek.
  • Gauge
    #39
    Ez a film egy forintot sem ér. De komolyan... Halálra untam magam rajta. Egy tipikus amerikai hülyeségekkel telerakott film, amiben ráádásul a színészi teljesítmény is NULLA.
  • davidragon
    #38
    Nem nagyon értem a gondolatmenetet.
    Leírtam hogy tetszett, ezért a barátnőmnek tetszett, ezért pedig papucs vagyok? :D
    Saját véleményt írtam, nem másét.
  • Tsol
    #37
    tényleg gáz a cikk
    SZÉGYELD MAGAD VIKTORKA!
  • xtiborx
    #36
    kedves Viktor!
    Miért kell állandóan hazudoznod a cikkek főcímében? Mi az, hogy a "betiltott" film? Ez a film baromira nincs betiltva SEHOL! Ha valakik be akarják tiltatni (ami szerintem szintén hazugság és te találtad ki!) akkor írd azt főcímnek, hogy "be akarják tiltani". És mi az, hogy a "hírek szerint"? Milyen hírek szerint? Hol hallottad ezt a hülyeséget? Szerintem te találtad ki.
    Láttad a Hazugsággyáros című filmet? Amiben egy újságíró maga generálja a sztorikat? Szerintem az pont rólad szól és ez elég szánalmas, hogy mással nem tudod magadra felhívni a figyelmet, sem pedig az írásaidra.
  • TeDDyRuSh
    #35
    Egy szónak is száz a vége...Viktorból ennyi elég!!
  • Blasta
    #34
    Sztem egyértelmű a mondat.
    Azt jelenti, hogy a szóban forgó színésznők nevével fémjelzett filmek általában visszahozzák a befeccölt pénzt, azaz beviszik a nézőt a moziba, ergo RENTÁBILISAK a stúdiók szemszögéből.
  • IMYke2.0.0.0
    #33
    30 évvel... bocsánat.
  • IMYke2.0.0.0
    #32
    Angol és undorító kisficsúros, diákos szavak erőltetése nem egyenlő a cikkírással a szememben. A "gáz", "tök" meg ilyenek már akkor idejétmúltan óvodásak voltak, amikor anyukámék használták őket... és az ugye 50 évvel ezelőtt volt.
  • Gascan #31
    Ezzel teljesen egyet értek. A cikk irójának én is csak azt tudom tanácsolni, hogy a mondatok egyszerűek legyenek, hogy mindenki első ránézésre is megértse. Nem kell feleslegesen bugyuta idegen szavakat használni, attól nem néz ki a cikk irója okosabbnak, inkább csak tudatlannak.

    Továbbá szerintem felesleges 60 sort irni egy olyan filmről, amiről nem lehet. A kevesebb néha több!
  • kukacos
    #30
    A jelzett helyen a "népszerű" vagy valamilyen azzal ekvivalens jelzőnek lenne értelme, azt várja az olvasó. Ha a szerző körmönfontan azt akarta kifejezni, hogy a színésznők gázsija bejött az eladásokon, akkor ne ilyen nyakatekert módon tegye.
  • TeDDyRuSh
    #29
    Én abszolút el tudok képzelni egy ilyen szakmai megbeszélést a producer a rendező között: Figyelj Gery, van egy tök jó forgatókönyvem. Két gyerekkori barátnő meg akar házasodni, de rivalizálásba fordul a dolog, mikor álmaik az esküvővel kapcsolatba keresztezik egymást, és elkezdenek jól szivózni egymással. Majd egy baromi nagy happy end lesz a vége, mikor ráébrednek, hogy barátságuk mindennél fontosabb. Célközönség a 20-35-ig átlag középosztálybeli nők és házasodni akaró singlik. Egy laza másfél órás mozi, ahol jól elröhögcsélnek a poénokon, de ahogy kijönnek el is felejtik, csak a jó élmény marad. Meg persze 50 misi bevétel. Meg tudod csinálni?

    A film kész, a bevétel csorog, de meglesz, és jön a "szakma"(Szekeres Viktorral), aki keresi benne a kult filmet, de nem találja és ír egy gáz cikket. Nekem valami ilyen jön le.
  • Contrecast
    #28
    ne szídjátok csájéééé
  • aRoma
    #27
    meg persze te is mondtad anyucinak, meg a barátnődnek /vagy fiúdnak?/
  • aRoma
    #26
    #14; #15 közölted már anyáddal is, igaz?
  • 5c0rp330n
    #25
    ez valóban tény. és ennek a tudatában az igazi kurvák még a legkorrektebbek, mert ők legalább bevallják, hogy pénzért kúrnak.
  • nessboth
    #24
    Tehát a filmiparban megjelent egy új fogalom. CSAJFILM: "Egyszer nézhető,arcot csak minimálisan mosolyra csaló, bárgyú, közhelyes, szerelmi vígjáték...". Jah, és a pasik úgysem értik meg....
  • chagny
    #23
    Még nem láttam a filmet, de 40 éves tapasztalatom, hogy amit egy egy "zseni" kritikus lehúz, azt érdemes megnézni, mégha a vége esetleg nem is sikerült.
    A lényeg, ha egy film pénzt hoz, az jó.
  • gopher
    #22
    "Undorító faj..." Kb. ez jut eszembe a poszterről :D (aki ismeri a számot, az érti, aki nem, az hallgassa meg :)
  • Chocho
    #21
    Nekem semmi bajom a mondatokkal, maga a cikk is tetszett. Viktor cikkei nem mindig jönnek be, néha nagyon "elbölcsészkedi" a legkommerszebb filmeket is, de gondolom valami filmes szakra járhatott / járhat, s ott biz azt tanítják, hogyan okoskodj a semmiről.

    Ami a filmet illeti, még nem láttam, de Párom anno mondta, hogy olvasott róla és hogy megnézné, mert szereti a két színésznőt. A kritikák év a vélemények viszont elriasztottak bennünket a jegyvásárlástól, így megvárjuk a DVD premiert.
  • TeDDyRuSh
    #20
    Én nem vagyok Viktor munkásságának rajongója, sőőt... Sem a stílusa, sem mondanivalója nem jön be. Mint ahogy ez a cikk sem. A betiltással nem értek egyet. Rengeteg hasonló film jön ki és nem értem miért pont ebbe kötnek bele. Én is egy barátnőmmel néztem meg tegnap és abszolút rendben volt. Valószínű Viktor és sorstársai még nem kavartak felső-középosztálybeli csajokkal, akiknek tényleg ekkora fejtörést okoz az esküvő körüli macera. Ajánlom a következő blogot:

    http://www.weddings.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=3217

    Ha belekukkantasz akkor mindent megértesz. Mo-n szűk ez a réteg, de van és aki ismeri, azok baromi jókat röhöghetnek a poénokon. Én is ezt tettem. A vége gáz, de ez már a készítő hibálya. Megérte a mozijegyet!
  • Blasta
    #19
    Már bocs, én sem rajongok Viktor munkásságáért, de szvsz jelen esetben helyesen használta a "rentábilis" szót.

    Jelentése ugyebár hasznothozó, jövedelmező, kifizetődő.

    Ezen szavak bármelyikére kicserélve a mondatban:

    "generációjukban meglehetősen jövedelmező színésznőt is sikerült megszerezni"

    Hol a gond???
  • kukacos
    #18
    Elképesztően erőltetett a cikk szövege. Nem szokásom stilisztikai dolgokba belekötni, de ez már kiveri a biztosítékot. Szerzőnek tanácsok: ne használj összetett mondatokat, csak ha tényleg szükséges, próbálj inkább pontokat használni vessző helyett. A jó fogalmazás nem jelent érthetetlenül mesterkéltet. Olvastasd már el egy lektorral, mielőtt kirakjátok, mert egyes bekezdéseidnek (pl. a "gáz a filmmel" kezdetűnek) se füle, se farka. Próbálj meg egységes stílust használni: néhány fordulatot a századelőről kölcsönöztél, ami nagyon furán hat a "gáz" és a "láma" kifejezésekkel együtt. Ha pedig mindenképp idegen szavakat akarsz használni, akkor legalább nézz utána, mit jelent (pl. rentábilis).
  • Loverman
    #17
    http://youtube.com/watch?v=ExXUwlJENl8

  • Loverman
    #16
    a torrent nem warez? ja persze nem mert ott csak "megosztják"
  • Adam II
    #15
    Ezen nem kell gondolkozni, ez tény
  • Zoliz
    #14
    Alapjában véve minden nő egy kurva, aki pénzért (jólétért) kúr. Gondolkozzatok el ezen a felvetésen! :)
  • Zoliz
    #13
    Ezek szerint a barátnődnek tetszett. Nem vagy te véletlenül papucs?
  • davidragon
    #12
    Én barátnőmmel néztem meg a filmet moziban, szerintem nem annyira rossz mint amennyire itt leírja mindenki. A vége tényleg szar lett, de ettől eltekintve nem bántam meg hogy befizettem rá.
  • szlovákiai hun
    #11
    Szlovákiai magyar, vagy romániai, vagy székely felvidéki, csak kérdezd meg az oldal üzemeltetőit, hogy miért 15 karakterre korlátozzák be a regnevet, mert nem ezt akartam volna.
  • freemanone
    #10
    épp 1-2 napja szedtem le, de 1 kalap kakát nem ér. Unalmas és elcsépelt...
  • 5c0rp330n
    #9
    nem csak a filmet kéne betiltani, hanem azt is, aki megnézi, mert túl sok a szabadideje.
  • FoodLFG
    #8
    Engem annyira sem érdekel a film, hogy elolvassam Viktorbá cikkét.
    A nővédő akárkik meg találjanak maguknak jobb elfoglaltságot.
  • lamer the true
    #7
    Jó kis neved van, de mi a baj a szlovákokkal hogy nem akarsz azonosulni velük?
  • zola2000
    #6
    Ez miért betiltott film?
  • Ahoy
    #5
    agyfasz agyfasz agyfasz.... a film és a nővédő szervezeteknek is GOLYÓ :D
  • szlovákiai hun
    #4
    Amúgy az aktivistás baromságtól eltekintve, a cikk mely a film témáját tárgyalja, aki be ül rá: nevárjon sokat tőle, gyengusra sikeredett, még jó, hogy amerikában néztem meg...
  • szlovákiai hun
    #3
    Agyam eldobom az ilyen baromságoktól, szépszámmal találok máshol példákat, no majd pont ettől.....

    "A hírek szerint nővédő szervezetek kérvényezték, hogy fent nevezett filmet hatóságilag tiltsák be, zárják el, négyeljék fel nőellenessége miatt."

    Ezzel már nagyon elkéstek, mert már milliók torrentelik már, s még a warez oldalakat nem is említettem.....
  • 1Obi1
    #2
    Én Kate Hudson-re rá se ismertem, teljesen elrontották a sminkek.