4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Doomista
    #883
    szóval akkor megveszed a játékot :D
  • Totti5
    #882
    Irányítással az ég világon semmi gond. Valamivel földhöz ragadtabb mint a börnáutban, vagyis nem reagál az autó irreálisan mindenr azonnal, és a tapadás is kevesebb.
  • lolSL
    #881
    lehet hogy van egy sáv váltó gomb benne ha már úgyis csak egy egyenes úton lehet menni :DD
  • Muttley
    #880
    Mi van veletek srácok?
    Ez ugyanaz, mint a 2002-es NFS: HP, csak graf tuninggal (és splitscreen nélkül)
    A feeling azért nem jön át, mert éjszakai pálya és nincs alatta a jófajta amerikai stílusú zene.
    Ennyi. Tessék ezt észrevenni. ;)

    #849: Home Cinema System
  • DarkSector
    #879
    kanyarban nem is tudod kikerülni a falat hogy ne menj neki.
    ez nem gáz csak mikor feltűnik egy autó civilben, és nyomod nyomod, hogy kikerüld, de nem megy, és végignéázed ahogy bumm!
  • Doomista
    #878
    akkor sokat fogok falnak korlátnak bokornak embernek autónak menni :S
  • DarkSector
    #877
    irtam hogy kb olyan az irányítás mint a gta-ban vagy a maffia-ban egy buszt irányítani. csak keskenyebb úton és nagyobb sebesség melllett.
  • SötétBarom
    #876
    De hogy szar? (az előbb is erre gondoltam, értettem, hogy nem a játékra vonatkozott) Mondjuk a Burnout Paradise-hoz képest?
  • DarkSector
    #875
    nem. szar az irányítás, nem maga a játék, csak részemről az irányítás szarsága után felejtős a játék, hacsak nem változik a véglegesben.
  • SötétBarom
    #874
    Hogy kibaszott szar? Mert a videók alapján egy az egyben olyan mint a burnout...
  • SötétBarom
    #873
    Ez kibaszott feelingesnek néz ki.
  • lolSL
    #872
    de szerencsére itt van nekünk a trackmania, évek alatt nem láttam csalót, se jobb online autós játékot :)
  • IMYke2.0.0.0
    #871
    Bizonyos részben egyet kell értsek.
  • lolSL
    #870
    A PC-s játékoknak leáldozott!

    :(
  • IMYke2.0.0.0
    #869
    Félek - szerencsére én kimaradok belőle -, a netes része tele lesz csíter és unfair köcsögökkel.
  • Doomista
    #868
    Lehet jó is hogy nem jött pc-re demó.
  • robotnyk
    #867
    ha valaki szerette a régi HPt, ez is tetszeni fog neki, igazi kőkemény arcade móka.
  • IMYke2.0.0.0
    #866
    Inkább spanyol.
  • modelcar
    #865
  • DarkSector
    #864
    NFS demo eddig:

    - KIBASZOTTSZAR irányítás
    - nem kapcsolódik a szerverre
    - 1 pálya megy aztse lehet megcsinálni
  • pxxl
    #863
    esélyt kap, de ez így valahogy most nem jött át. lehet h élőben kell látni :)
  • [HUN]FaTaL
    #862
    Annyira nem szörnyű, a burnouttal is jól elvoltam. Még félszimulátorra sem számítottam, ha hangulatban hozza az NFS4et akkor rossz nem lehet :) Végre van napszak és időjárásváltozás és kihagyták a rohadt tuningot is. Meglátjuk, tőlem kap egy esélyt :)
  • pxxl
    #861
  • janihunk
    #860
    Aha köszi szépen.
  • TBTPumpa
    #859
    Olasz nyelvű XBox 360 demó:


    Ez eddig tényleg eléggé gyengének tűnik!
  • lolSL
    #858
    rendőrrel üldözni lehet egyedül
    a másik versenyt csak online tudod elindítani ha egy barátodnak is megvan a demo
  • janihunk
    #857
    Akkor most ez csak online demó vagy van egyjátékos mód is benne? X360-on.
  • pxxl
    #856
    én mondtam, hogy elöbb kikölcsönözöm, aztán eldöntöm h mi lesz a sorsa.

    de ez bármelyik játékra igaz mostanában. még arra is, amit már 4 éve várunk és azonnal futottam volna megvenni amint megjelenik...hát mára megváltozott ez is...thx atari
  • IMYke2.0.0.0
    #855

    Reméljük, csak a demo kaki.
  • lolSL
    #854
    a rendőrös versenyt lehet kipróbálni
    menni kell 4 ember után és lelökdösni őket, de köze nincs a burnout féle ámokfutáshoz
    ez egy szar eddig
  • pxxl
    #853
    xbox topigból

    "NFS HP demó live-on.Természetesen a 2 verseny közül csak az egyiket lehet kipróbálni,mert szokás szerint nem működnek az ea serverek.Hogy ezen miért nem vagyok meglepődve,lehet ezt is majd csak egy hónap múlva szabad megvenni,ugyanazt eljátsszák vele mint a fifaval:S"
  • IMYke2.0.0.0
    #852
    Csak redswift ne olvassa, mert így, neten keresztül is kokszit küld a buksidra :))))
    Ő ugyanis vetítővel és 3D-ben játszik.
  • pxxl
    #851
    projektoros cucc? ingyen se kéne :D
  • Csokis
    #850
    Gondolom Home Cinema Screen-re gondolt.
  • IMYke2.0.0.0
    #849
    Kérlek, segíts! Mi az a HCS?
    A "pio" az sejtem, hogy Pioneer akart lenni...
  • Muttley
    #848
    Egy valamirevaló Full-HD LCD hangja sem rossz ;)
    ha meg van otthon egy pio HCS, az lehet, h elég...

  • Kongy
    #847
    PC-re meg nem is lesz.
  • Csokis
    #846
    Xbox 360-on már tölthető a demó! Igaz, egyelőre GOLD előfizetéssel.
  • IMYke2.0.0.0
    #845
  • Bullitt
    #844
    A dobozokba nincs 7.1-es hangkártya :D