4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • gduck
    #963
    Ez azért így durva
  • DarkSector
    #962
    jah így értem.
  • High end PC #961
    Netről töltöttem mappa képeket, hogy a feltelepített mappák ne csak siváran nézzenek ki, hanem szép tetsztősen. Pl a V-rally részek NFS néven csak PSX-re jöttek és csak Észak Amerikában, azokat onnan rendeltem az amazonról, abban a mappákban csak egy emulátor van, amikor beteszem a lemezt, indítja a játékot.
  • DarkSector
    #960
    akkor miért konzolos borítok vannak a mappában?
  • High end PC #959
    egy kivételével mind eredeti, azt az egyet is kb akkor írta ki haver, mikor 11-12 évesek voltunk

    talán majd egyszer azt is beszerzem
  • DarkSector
    #958
    jó a warez mi?
  • High end PC #957
    Én megveszem, már csak ezért is, feltelepített működőképes NFS játékaim (multkor már linkeltem):




  • DarkSector
    #956
    ezt a játékot megvenni? ne vicceljünk már.
  • DaniellT
    #955
    720p? Ja, legtöbb esetben. De valamikor még annyi sincs, milyen ocsmány már amikor 1024x600-ban adnak ki egy játékot xbox360-ra. :D
  • Árnyvadász
    #954
    PC-re szebb? Az hogy lehet, ha a PC-s játékoknak leáldozott? Jó, hogy szebb. Fostalicska konzolosok mehetnek málnát szedni, meg kenhetik a hajukra a 720p szennyüket. Takarodó van a konzolfronton. PC a király, de ezt minden valamire való normális ember tudja. A csökevény konzolos sírás után mehet tarkólövéssel a gödörbe, ugyanis mind odavaló.

    Na remélem meg lett védve a PC mundér becsülete
  • High end PC #953
    Én személy szerint nem hiszem, hogy kevesebb mint 3 hét alatt csoda történne.
    Amikor már mióta is fejlesztik? 1.5 éve? Tényleg, mióta?
  • Muttley
    #952
    Most az van, h mindenki türelmetlen, h mééé nem adják monkey az új HP-t,
    Én még plussz azééé is, meeee nincs benne splitscreen
    és mit csinálunk ezért? - egymással kötexxxünk pótcselekvés gyanánt

    igazából nem neked ment, amire reagáltál, de ha már
    nyilván ég és föld a kettő, ezért jó a PC is háznál
    Erről bővebben 1ébként hol? Gondolok itt a MOD lehetőségekre.
    Ami neked ment, azt Totti a #951-ben részletezte, uh. most már kíváncsi leszek a végleges verzióra.
  • Totti5
    #951
    Pécén akkor lesz szabb ha rá lehet tolni szűrőket, de én csak remélni merem hogy ez a verzió amit 360 damonak kiadtak még nem a végleges, mert ilyen recék nincsenek más játékokban, autósban igénytelen grafikát a WRCnél láttam, de ott a fejlesztők is igénytelen balfaszok, de itt nem... ezek elvileg profik. Ráadásul a graikfi minőség sem indokolja. Fullhdban kéne suhannia ezen a szinten... persze ha elcseszték az más.

    Én csak azt írtam le amit láttam, a játék nem érdekel, nem fogom megvenni és nem is fogok vele játsznai sosem.
  • High end PC #950
    Egyébként tényleg, most mire veszed majd?
  • High end PC #949
    Haláli figura vagy :)
  • DarkSector
    #948
    nem vitázom, nem akarok belekeverni senkit, olvasd el még1x azt a javítást.
    engem full nem érdekel.
  • High end PC #947
    Totti csak a te félreértelmezésedre reagált, a te mondandód folytatta.
  • High end PC #946
    Jah, és később az MW-ből, és Carbon-ból is átkonvertáltak kocsikat, pl ilyen minőségűekkel lehet játszani HP2-őn már azóta, ami lentebb látható (remélem előtted van a játék eredeti grafikája, hogy mennyire sehol sincs ehhez akármelyik platform 8 évvel ezelőtti verziója, és ez csak kocsi replace, a pálya itt még nem látható):
  • DarkSector
    #945
    más is reagált, hogy melyik milyen lesz annak meg várd ki a végét.
  • DaniellT
    #944
    pedig csak te reagáltál rá, senki mást nem érdekelt, hgy szarabb lesz az xbox360 verzió, de ez egyértelmű a mai multiplatform játékoknál
  • IMYke2.0.0.0
    #943
    Így van, ez a szomorú - s mindenféle "oldalra állás" nélkül, azaz, a "consol only" játékosok is átláthatják: a fejlesztők tojnak a fejünkre:

    - ezek a konzolok már erősen kifutóban vannak
    - PC-re az ezen konzol verziókra fejlesztett játékokat teszik át, rendkívül nagy selejt aránnyal.

    Ha ez lesz a tendencia (már pedig ez lesz), akkor valami nagyon nagy csodának kell történnie a konzol generáció váltásig!
  • DarkSector
    #942
    nem csak az én fejemben nem kissebségérzet, csak a stílusod volt félreérthető.
    de szerintem kevésbé volt félreéthető mert nem csak én vettem észre .
    de mindegy fátylat rá nem érdekes.
  • High end PC #941
    Beteg vagy, ez az egész csak a te fejedben pörgött le, gondolom kisebbségérzeted lehet, mert boxra veszed, és szúrta a májad.
  • High end PC #940
    HP2-nek a PS2 változata elég rövid ideig volt a trónon, azután már a PC verzió mögött kullogott, miután a PC verzióban ki lehetett cserélni a pálya és kocsi textúrákat "high resolution" textúrákra, a felbontást meg fel lehetett tolni 1600x1200-re egy fájl átírásával, a kocsik tükröződését is lehetett cserélni életszerűbbre.
  • DarkSector
    #939
    technikailag elméletben szebbnek kéne lenni, igen, csak bas..ak megcsinálni a fejlesztők.
    nem véletlen nincs a GT meg Forzának konkurens, de ezt most hagyjuk.
  • IMYke2.0.0.0
    #938
    Minden konzolos tegye a szívére a kezét: ugye tudjátok, hogy az x-box 360-on most már soha a büdös életben nem lesznek olyan szépek a játékok, mint PC-n?
  • DarkSector
    #937
    nem kell a magyarázkodás, azzal nyomtad most a bánatod, hogy nem csoda hogy szarul néz ki a játék, hiszen konzolon ennyire low minden, és hogy pc-n sokkal szebb lesz ugyanez a játék.
    nem kell mentegetőznöd, nekem full ez jött le, meg szerintem mindenkinek.
  • High end PC #936
    " úgy csináltál mintha ez lenne a box.-nak a korlát. "

    Szúrd már be légyszíves ezt sort, melyik is volt, mert ilyen nem történt, ez a történet csak a te fejedben játszódott le, senki máséban.

    De segítek, elevenítsük fel, ezt írtam:

    " Csak Xbox360-on lesz olyan ratyi 720p alatti sub HD (Totti írta, hogy nem lát még HD felbontást sem),minimumAA (szintén ő írta, hogy recés),medium környezeti rèszletessèg (ugyancsak ő írta, hogy a pálya nem túl szép) "

    Ebből segíts már kiszedni azt a pár szót, ami erre utalt, amit állítasz. Ugyanis ilyen sehol sincs benne.
  • Muttley
    #935
    A HP kaki volt PC-n, király volt viszont PS2-n.
    Tegnap be is melegítettem vele nov. 16-ra. ;)

    #933
    Most kb. azt csinálod, mintha egy X360-as csóka azt mondaná, minden a hájendpécés teljesen hülye, meee míg ő egy 1/10-éből nagyon hasonló élményt él át, addig az előbbi 1 év alatt bukik 250-et, azéé hogy verhesse magát egy kevéssel több vizuális élményért és MODosítási lehetőségért.
    Szebb lesz nyilván PC-n, mint Boxon, de ez méééé jelenti azt, h Boxon "ocsmány"?
    mongggggyuk kinek mihez van szokva a kukker...
  • DarkSector
    #934
    nem az a baj hogy nem szebb pc-n, hanem hogy úgy csináltál mintha ez lenne a box.-nak a korlát.
    szar stílusban közölted ennyi. valszeg csak mi értettük másképp amit írtál.
  • High end PC #933
    Basszus, értelmezd már a történteket, NFS HP fika volt, amire ment a reagálás, hogy csak boxra lett ocsmány, ettől még nem az NFS HP ocsmány.
    De ha fikát akarsz: igen, a box szarabb minden NFS-hez, soha nem vettem rá egyik NFS-t sem, soha. MW-ét kaptam hozzá pakkban egyébként, de már 5 évvel ezelőtt is szarabbul nézet ki boxon az a rész, mint PC-én. Ez van, ha zavar téged ez a tény, az már a te dolgod, én teszek rá!
  • pxxl
    #932
    kell a francnak HP, már volt 2x ráadásul a második elég trágya lett. elég lenne a sima GT-t pc-re hozni :) legalább visszanyerné méltó nevét az nfs
  • DarkSector
    #931
    jah NFS GT HP ! :)
  • pxxl
    #930
    na jah. vagy futtassák a GT sorozatot pc-n NFS GT néven vagy mittomén :D
  • DarkSector
    #929
    nem erre figyelünk, de akkor lehettek volna kicsit igényessebb mapok cserébe nem? :)
  • DarkSector
    #928
    jó régen így volt, most attól még szar. :P
  • DarkSector
    #927
    tudod te miről beszélek. (konzol fika.)
  • High end PC #926
    NFS HP-ról volt szó, az olvasási nehézségeket hagyd a többi topikba.
  • pxxl
    #925
    2 napja írtam, de még semmi :/
  • Muttley
    #924
    Ez így rendben van.
    A kormányzás meg hidd el ilyesmi volt (látványra mondom) a 02'-es HP-ban is.
    Pixxel, mi van a HG jogoddal?
    Ha megkaptad én javaslom kitenni a következőt a banner alá:

    Nem szimulátor, de nem is akart az lenni :)