4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • pxxl
    #923
  • csoli31
    #922
    De legalább arra nem kellesz ügyelni, hogy nehogy neki menjünk valaminek frontálisan 300-al (falak, sziklák kerítések, stb.)!
  • pxxl
    #921
    szebb persze, csak úgy hasogattam a szőrszálat :D 2-300 körül nem erre fogunk figyelni :) hanem arra nehogy megkoccoljon a rendőr 5x, mert totálkáros lesz a verda :D
  • DarkSector
    #920
    jó azért az átlagtól ígyis szebb.
    pont elég a szorakozásra.
  • pxxl
    #919
    lol csilli villi, de nézd meg az elemek szélét :D "motorháztető" recés, ablak négyzetes, ablakkeret úgyszintén stb stb :D
  • DarkSector
    #918
    így néz ki a cucc.
    arra jó hogy elmultizz vele. de a videó láttán is érezni lehet a buzi kormányzást.
  • DarkSector
    #917
    tutira nem ilyen a graf. max mozgás közben, de ugye látod majd.
  • Muttley
    #916
    Kuku-rikú.


    Ha nem jelenik meg.

    Nekem fog kelleni az eyecandy graf. Min. a Shift színvonal. Ha kiderül, a fenti képet csak széjjelphotosopozták, akkor én kihagyom.
    Tényleg, most már ezentúl az összes játékkal ez lesz. A Vanquish kapcsán írtam még:
    Örömködés vs. siránkozás a megjelenésig. Majd tesztek + felhasználói vélemények + értékelhető gameplay videok. Bármelyik kimarad, az elhamarkodott vétel után lehet szívni a fogunkat, meg mást is...
    Én azért reménykedem, hogy a FULL verzió látványban kiemelkedő lesz. ;)
  • DarkSector
    #915
    jah értem.
  • IMYke2.0.0.0
    #914
    Mert az nem a Shift-, hanem a "Need For Speed"-é.
  • DarkSector
    #913
    nekem az irányítás a baj.
    nekem megfelel csak megjegyeztem hogy nem egy kiemelkedő cucc, kb átlagos.
    shift az szebb volt. és nem arra számitottak számítottunk hogy visszafejlődés lesz, habár tekintve a world-ot már meg se lepődtem.
  • DarkSector
    #912
    szebb nem is lesz.
    de ha az irányítás jó lenne, nekem megtenné ez is.
    érdekes hogy a shift-nek a logo-ját kapta meg. érdekes.
  • Bullitt
    #911
    Látom még mindig a vizuális látványra veritek. Nem azért, de képek alapján lehetett tudni, hogy erősen elmarad a GT5 és Forza3 párostól. Ezen nem kell meglepődni.
  • Totti5
    #910
    Forza 3 720p+2*AA és 60! fps. Éles szép képpel az NFSben látható pályáknál sokkal szebb és részletesebb pályákkal, pl több fajta 10 kmteres hegyi szerpentinekkel is. Arról nem is beszélve hogy az az 500 autó ami benne van a GT5 mellett a legtökéletsebben lemodellezett és kinézőek, azokhoz képest ezek az NFS autók fele annyi poligonból s állnak.

    Ott van az F1 2010. 720p + 4xAA. Kiváló képminőség gyönyörő minden benne... ahhoz képest ez az NFS ronda.

    Remélhetőleg ez csak egy korai verzió, mert ha a teljest tükrözi akkor nem sikerült jó munkát végezniük, pedig a bornáut után pont a grafon elhasalni?
  • Csokis
    #909
    Most próbáltam ki a demót. A rendőrös üldözés nagyon nem jött be, ellenben a sima verseny viszont nagyon is! Hozta a régi Hot Pursuit 2 hangulatát! Ez bizony nagyon jó lesz, de nekem a rendőrös dolgok nagyon nem tetszettek az eddigi NFS részekben sem, így itt sem. Jó kis arcade játék lett/lesz szerintem.
  • DarkSector
    #908
    nem, játszottam forza 3-al, ott lehetséges volt a jó graf 400auto mellett baromságokat hagyd a többi topikba.
  • High end PC #907
    Csak Xbox360-on lesz olyan ratyi 720p alatti sub HD,minimumAA,medium környezeti rèszletessèg, PC-èn Wide Quad HD ès 16x spèci AA lesz 32xSamples wide tenttel, minden high környezeti ès effekt rèszletessèggel :D
  • Doomista
    #906
    lehet direkt ilyen a grafika amilyen :D
  • DarkSector
    #905
    thx. akkor megnézem gyors, nekem se túnt fergetegesnek a grafika.
  • Totti5
    #904
    Van. 3 autó. Porsche, BMW, Nissan roadster és nappali pálya. A grafika rettenetesen recés, mint ha nem is HD lenne és a pálya sem túl szép, az autó és az effektek okés.
  • DarkSector
    #903
    Van már szerver?
  • DarkSector
    #902
    1.4
  • RYO21
    #901
    Mekkora a demó? Mert sztem a játék kb 4 giga lesz.
  • DarkSector
    #900
    :P
  • Totti5
    #899
    Amúgy a játékkal nem lesz baj, profi fejlesztőkhöz került és ez látszik rajta!!. Az egyik legigényebb NFS a szériában ez majdnem biztos... optimalizálás, grafika terén tökéletes lesz a cucc ( igaz én szebbre számítottam, mert ez az éjszakai pálya jól néz ki, de semmi extra ).

    Nekem nem tetszik, és eddig sem nagyon érdekelt, a demo után meg pláne nem fog, de más biztos el lesz vele...
  • Waczkor
    #898
    Irányítással pedig nincs baj,kanyarokban pont az a lényeg hogy vagy kézifék,vagy féket/gázt megpöccinted és megy a driftelés.Árkád a javából,nappali versenyek biztos hangulatosabbak lesznek,meg ha eső lesz,én sokkal rosszabbra számítottam a látott videók alapján.

    Engem csak a karrier mód frusztrál,nem tudom hogy fog lekötni ha végig gyakorlatilag ugyanaz lesz.Nem lesz story,se átvezetők.
    Másik pályát szeretném kipróbálni,ha végre úgy dönt a kedves ea hogy fellövi a servereket,mielőtt rátenyerelek a nuke gombra és eltörlöm a Föld színéről a központjukat.
  • balika16
    #897
    Sok ferumon sok ember!
  • Muttley
    #896
    ki az a mindenki?
  • balika16
    #895
    Mindenhol csak a negatívumokat hallatja magáról! Hát nem is baj h nem jött PC demo mert ha ígyvan akkor nagy csalódás! Eddig mindenki szerint egy kupac...:D
  • Muttley
    #894
    nem t'om kipróbálni
    mondd el, mi a bibi szted.
  • Doomista
    #893
    találkozunk a warez/off topikban, mikor kijön hozzá a krekkes változat! :D
  • DarkSector
    #892
    több pálya kéne, másik autok, napfény.
    nem ez a csicska kopár pálya este.
  • DarkSector
    #891
    de a legdurvább hogy nem mennek a szerók, és offline az első pályán se tudom mindig elkapni a 4. auto-t, ráadásul szebb lenne ha nem rendőr lennék.
  • DarkSector
    #890
    a demo-ban próbálkozz így venni a kanyarokat. kiváncsi vagyok akárcsak ránézésre hogy sikerül-e.
  • Muttley
    #889
    pedig az a kiindulási alap
  • DarkSector
    #888
    az korábbi volt amivel én játszottam asszem.
  • DarkSector
    #887
    majd kormánnyal még megnézheti valaki, de ez billentyűkkel majd pc-n játszhatatlan lesz.
  • Muttley
    #886
    Did you jáccccottál anno a '02-es HP-tal? ;)
  • DarkSector
    #885
    jah rohanok a boltba nehogy elkapkodjátok.
  • DarkSector
    #884
    nemár ott nekem ps-en nem volt ilyen otromba irányítás.