4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • pxxl
    #1003
    "Magyarul egy PC demo sokkal több forrást igényel"

    jó hát ezt eddig is tudtuk :D
  • Bullitt
    #1002
    NFSDrew közleménye a PC demoról:
    "In an effort to ensure that NFS Hot Pursuit reaches the highest level of quality we were unable to take resources away from development of the full version of the game and produce a PC demo. Unlike Xbox 360 and PS3 versions, PC demos require comparatively more resources in order to ensure that they run smoothly across a wide variety of systems. Rest assured though, PC gamers will see the level of quality we were able to achieve with the full version of Need for Speed Hot Pursuit, and we are confident that the PC community will love the game. Thank you for your understanding."

    Magyarul egy PC demo sokkal több forrást igényel, mint az Xbox és PS változatok, elvégre jóval több konfigon kell normálisan futniuk és az optimalizálás idő, amit inkább a teljes játékra fordítottak.
  • Mikeee89
    #1001
    Valószínűleg nem lehet majd, max kikapcsolni.
  • [HUN]FaTaL
    #1000
    TÉK!
  • [HUN]FaTaL
    #999
    Remélem a visszapillantót lehet majd állítani mert ez így borzalmas.
  • Mikeee89
    #998
    Olvasom itt a kommenteket, elég vegyes a fogadtatás. Bárcsak a demót én is kipróbálhatnám valahol, de mivel csak PC-m van erre elég kicsi az esély... Nagyon várom már. Videót nézni nem olyan jó, mint játszani. :)
  • peti71
    #997
    Várom a játékot,a grafika nem számít,ami fontos az irányítás és a sebességérzet,remélem jó kiss most wantedes irányítása lesz, vagy undergroundos,az undercover nagy csalódás lett,csak ki sült a szemem a blurtól,meg mentem mint egy rakéta a sínen,remélem itt jobb lesz a helyzet.
  • Szabi1991
    #996
    nem
  • Ryder62
    #995
    Ebben lesz belső nézet?
  • DarkSector
    #994
    jogos. ahol számít a lávány.
  • Szabi1991
    #993
    gratulálok
  • RYO21
    #992
    Én úgyvagyok vele, hogy inkább 5fps-el játszok, de akkor az full grafikán legyen! :D
  • csoli31
    #991
    Látom kicsit félre érthető voltam. Én a visszapillantóbeli látványra gondoltam.
    Amúgy tudom, hogy a visszapillantókban a látvány milyen más autós játékoknál, de ez még azokhoz mérten is ocsmány. Azért is írtam, hogy ha fixen ilyen lesz, akkor ki fogom kapcsolni.
    Ja és nem mellesleg nem vagyok grafika buzi (mint egyesek)!
  • High end PC #990
    Azért tényleg igénytelen, amikor már 12 évvel ezelőtti HP-ban is szebb volt a visszapillantó ablak ennél a megoldásnál. Abban meg nem vagyok biztos, hogy ez priktikusabb.
  • High end PC #989
    Jah most nézem, a visszapillantóra írtad :D
  • High end PC #988
    "Remélem lehet lesz rendes megjelenítést is választani benne"

    PC-én lehet majd normális felbontást választani, már miért ne lehetne. Még ha konzolon a teljes játék a demóval ellentétben el is éri majd a 720p-ét, még akkor is PC-én NÉGYSZER akkora felbontásban is lehet majd tolni (ugyanis a Shift és a World is támogatta már alapból a 2560x1440-at, vagyis a 720p négyszeresét, vagyis nem kell aggódni)
  • Bullitt
    #987
    Nem, csak tényt mondtam. Egyik játékban sincs szép visszapillantó. Shiftben is a minimum grafot láttad visszatükröződni, ahogyan a többi autós játékban is. Ezzel próbálják nyilván ezt palástolni úgymond, nagyon kevés sikerrel. Ugyanakkor szerintem ez egyáltalán nem zavaró. Nem tudom ezen miért kell fennakadni, hogy a visszapillantóba mi van. Kikapcsolod és kész -,-"
  • IMYke2.0.0.0
    #986
    Pénzelnek, hogy védd a mundér becsületét?
    Én is azt mondom, a visszapillantóbeli látvány több, mint illúzióromboló.
  • DaniellT
    #985
    hehe, ahogy látom a ps3 verzió is ocsmány prevgen felbontású lesz, ahogy az xboxos is, ha ez 720p, megeszem a kalapom...
    konzolon ocsmány lesz a graf, nem tudom miért akarsz ehhez konzolt venni...
  • csoli31
    #984
    Nem tudtam, de akkor is ocsmány! Remélem lehet lesz rendes megjelenítést is választani benne (ha nem én biztos ki fogom venni onnan, és inkább majd használom a hátra nézést).
  • Bullitt
    #983
    Azt tudod, hogy a visszapillantó direkt ilyen, ugye? Ha nem:
    A visszapillantó tükör nem véletlen ilyen furcsa: a táj és a forgalomban haladó autók semleges, kékes színűek; a versenyzők narancssárgán, míg a rendőrök kéken vannak kiemelve. Ennek célja az egyszerűbb megkülönböztetés.

    Mellesleg még a GamesComon mi is ezen a Roadsters Reborn pályán játszhattunk a többi communitys gyerekkel, zárt ajtók mögött. Már akkor is kurva nagy feelingje volt, főleg amikor először megláttam a hullámzó óceánt. Igazi NFS feeling :)
  • csoli31
    #982
    Hát, azért a visszapillantóban lévő látvány igencsak illúzió romboló! Szerintem PC-n is lesz ugyan ilyen szép, és le merném fogadni, hogy még a visszapillantóban a látvány is sokkal jobb lesz. Mert ezen a videón valami elképesztően ocsmány!
  • Bullitt
    #981
    Basszus mostmár gyűjteni kezdek vmi konzolra... :S

  • Muttley
    #980
    "A sógor kölkét elvisszük" ürüggyel én lehet, h megnézem.
    Ha gamestar nem lesz lúzer, akkor szép nagyban lehet majd nézni.
    Miután "kölcsönvenni" nem tudom :) ezért szempont, hogy miért adok ki tizenezret.
  • High end PC #979
    Franc se megy tolongani, amikor 2 napra rá otthon is tolhatom.
  • High end PC #978
    NFS Shift-nek a Pocket PC-és (Windows Mobile-os) verziójában is van belső nézet, és rohadt jó!
  • Szabi1991
    #977
    még az ájfonos játékokba is van belsőnézet.. és qva nagy feeling...
  • Muttley
    #976
    tegnap olvastam a Pesti Estben:
    Nov. 14-én a Corvin Moziban mozivásznon lehet játszani a Need for Speed Hot Pursuit-tal 10:00 h-tól 17:00 h-ig.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mozivásznon, de nem biztos, hogy mozivászon méretben is; only x360; várható átlagéletkor: 12 év

    7-én FIKA 11, 21-én Halo: Recccccs

    #975: cockpit view kell egy Shift-be, de itt IMO tök felesleges
    félnek, hogy sokan beleélnék magukat a dologba, oszt otthon a Ferrarijukkal 280-nal próbálnák bevenni az L-kanyarokat... ;)
    #974: én is, és még sokan mások... :D


  • Szabi1991
    #975
    mondjuk a belsőnézet még jó lenne, sokat dobbna még a hangulaton szerintem :/
  • gduck
    #974
    ÁÁ USEMANP jó arc, kedvelem
  • SötétBarom
    #973
    +1
  • High end PC #972
    bejövős, várom
  • Szabi1991
    #971
  • DarkSector
    #970
    itt meg már a vga-don is van riltájm vax mi?
  • High end PC #969
    való igaz! :)
  • samsung123
    #968
    jó ideje figylem a grafika fejlődését a játékokba...és aHP2-nél jött be előként real time tükröződés(kocsikon)...fúú hogy megette ti200 karimat.
  • Muttley
    #967
    dehogy is
    Ő is egy király.
    USAMENP-vel kell, hogy ismerjék egymást ;)
  • High end PC #966
    jah tavaly nyáron meg tök véletlen magyarokkal is összefutottam egy szerveren online, mondták is, hogy örökzöld epizód :))
  • High end PC #965
    Szerintem is a multi miatt is tökéletes platform választás ez egy NFS-nél, már csak azért is, mert örömmel tölt el, hogy bár a hivatalos HP2 szervereket lelőtték már rég, de több mint 8 év után még mindig találni 3-4-5 szervert a játék gamespy keresőjével a public listában, amit fanok üzemeltetnek még mindig. Mekkora feeling, nosztalgia már, hogy PC-én még van HP2 multi!!! :))
  • gduck
    #964
    Ugyan nem engem kérdeztél, de én speciel PC-re veszem meg. (Már ha lesz benne Free-ride)

    Egyrészt valamivel szebb a grafika, de főképp a PC multi miatt. Igaz ugyan, hogy akkor már XBOX360-nal is lehet magyarországról 100% hivatalosan multizni, de nekem még a PC-hez húz a szívem.