4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • DarkSector
    #1043
    a szarokkal nem sietnek.
    álá dr2

    bezzeg a JBBS-nál már ps3 az első baszom.
  • DarkSector
    #1042
    ez a 3 játék ami részemről kb 7 hétem bellül jön és ha a hp egy szar játék is, de az átlagtól jobb.
  • balika16
    #1041
    ??????????
  • DarkSector
    #1040
    upsz
    cod7 + JBBS + HP have fun!
  • RYO21
    #1039
    Még az nfohumpon se tudnak semmit, várjunk ezzel még holnapig. De azért jó lenne. Unalmas már, hogy mindig a konzolosoké az első release!
  • balika16
    #1038
    Need.For.Speed.Hot.Pursuit.MULTi3.CLONEDVD-P2P ???????? :O
  • Doomista
    #1037
    Sok éve volt Kecskeméten egy autó-motor kiállítás...valami néger fickó volt a fő kolompos, vagyis neki volt ezen a kiállításon a legtöbb járgánya "mutatásra", szürke pagani, piros ferrari, narancssárga lamborghini....és azt hiszem egy sárga hammer is az övé volt...de azért élőben a pagani durva. Legalábbis számomra. De leginkább a piros ferrarira buktak a jó nők, elég sok ült bele a vezető ülésbe. :-)
  • DarkSector
    #1036
    jah értem ez a high end grafik :D
  • High end PC #1035
    de ez a játék grafikája csak állóképnél rányomódik még plusz AA!!!!
  • RYO21
    #1034
    ez csak egy sima fotó és nem fotoshop
  • DarkSector
    #1033
    ez csak egy fotoshop baszod ez nem a játék grafja. :)
  • Szabi1991
    #1032
    eredetileg szürke :D
  • SötétBarom
    #1031
    Sárga. :/
  • [HUN]FaTaL
    #1030
    Mijezaszét HDRezett fostaliga?:D:D:D
  • High end PC #1029
    hát ez nemigaz, már megint kiviszi a szemem a blúr, meg mi ez a 10 évvel ezelőtti recés képminőség???
  • fery02
    #1028
    Egész tűrhető, de lehetne szebb is.
  • Szabi1991
    #1027
    jó lett a grafika :DDD
  • Lacee86
    #1026
    Hát az igényességet nem pályaszámra szokták mérni sztem. De valóban, kicsit lehetne több.
  • peti71
    #1025
    Nocsak, végre lesz napszakváltás a játékban,ez plusz pont.
  • pxxl
    #1024
    igényes? az a 10 pálya?
  • Lacee86
    #1023
    Pl. a Colin Dirt tetszik, jó az kicsit más jellegű, de az is inkább arcade, de igényes.
  • Lacee86
    #1022
    Jó, akkor úgy fogalmazok, h még inkább az arcadehoz közelebbi játékokat szeretem. Persze azért minden vérgagyi szart az én gyomrom sem vesz be, arcade-ból is lehet igényeset csinálni.
  • Prince23
    #1021
    A shift nem is szimulátor, inkább az arany középút a sim és az arkád között.
  • Lacee86
    #1020
    Játszottam egy keveset vele. Én amúgy nem szimulátorra vágyom, ha NFS-ről van szó, hanem jó hangulatot, pörgős versenyeket, száguldozást. Inkább az arcade vonal jön be nekem, én ezt nem szégyellem, mindenkinek más tetszik.
  • Muttley
    #1019
    A Shift-tel játszottál is vagy gameplay videok és/ vagy vélemények alapján mondod, hogy nem hatott meg?
  • High end PC #1018
    Szerintem meg a kamu (alig számított milyen autóval mész, max tuningon majd ugyanazt tudták) Most Wanted és Carbon papírautó részek után végre jött egy normális NFS a Pro Street személyében, az Undercover meg aztán egy giganagy sínautózás volt, a Shift pedig kétség kívül a valaha készült legjobb NFS rész, még amire a Shift előtt a Porsch Unleashed-et szavaztam volna, de a Shift felülmúlta nálam a Porsche Unleashed-et is.
    Nekem már az Underground 1-2 se tetszett túlságosan, a Halálos iramban filmek felkapott divatjátékai voltak.
    Szóval a Shift és a Pro Street előtt nekem a Hot Pursuit 2 volt a nagy kedvencem, meg a legelső 5 rész, a többi átmenet nem nagyon tetszett (Underground 1-2, Most Wanted, Carbon, Undercover, Nitro).
    Egyedül a World az, ami az MMO játékmenete miatt bejön ebből a vérvonalból.
  • Lacee86
    #1017
    Nekem az utolsó jó NFS a Most Wanted volt, az utolsó aránylag jó a Carbon, azóta engem nem nagyon tudott felcsigázni egyik rész sem, még a Shift sem. Ezt kíváncsian várom, remélem jó lesz. :)
  • High end PC #1016
    A Pro Street jó is volt a csalódás Carbon után, nekem sokkal jobban tetszett.
  • IMYke2.0.0.0
    #1015
    Ilyesmit olvastam a Pro Street topikjában is annak idején :)
    Meg az Undercover-ében is.
  • High end PC #1014
    jó verdák vannak bent, istenkirály játék lesz :)
  • Waczkor
    #1013
    Need For Speed Hot Pursuit German Review
  • [HUN]FaTaL
    #1012
    Régebben nem került ennyibe a játékfejlesztés.
  • gduck
    #1011
    Érdekes, régebben nem volt ilyen jellegű gond! Sztem ma már a fejlesztőcsapatok is jóval nagyobbak... Szal jó szöveg, csak legyen aki beveszi
  • pxxl
    #1010
    - coupe...
    - it's a sport coupe



    jó kis eclipse
  • Bullitt
    #1009
    Csinálom a feliratot mindháromhoz, épp a harmadik van készülőben! Ott egyébként ezt mondja:

    - Bocs tesó, de nem csinálom kékeszöldben (Sorry bro, but I don't do teal)
  • Muttley
    #1008
    bocs 3. video
  • Muttley
    #1007
    M E K K O R A !
    :D

    Nem kicsit lőtt be az EA új célcsoportokat!
    Nem beszélve
    Eagle Talon front hátul "ALO" felirat, no meg a rdsz...
    :DD
    Mi f.szt mond a szemüveges csávó a 2. videoban 0:35-nél?
    - Oh, it's a sports coupe, you should totally park it.
    - Sorry, bro, ???????????????????? here.
  • Szabi1991
    #1006
  • Bullitt
    #1005
    Emberek, az EA marketingesei megint nagyot alkottak... Nézzétek meg, hatalmas XD Katt
  • High end PC #1004
    Helyes, én ennek jobban is örülök, inkább optimalizálják PC-re minél jobban a teljes játékot, minthogy kapjunk egy "csillogó" demót.