4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • nyirog
    #1083
    ááá még másfél hét dúrván :\, remélem akik előrendelték előbb kapják meg pár nappal :D
  • Szabi1991
    #1082
    normális esetben limitált kiadású Zondával se száguldozol és főként nem Reventon rendőrautó kerget ezért.. mégis jó eljátszani a gondolattal, hát még virtuálisan átélni, de itt ebben a játékban tényleg olyan mintha álmodnánk.. és ez nem feltétlenül baj.. :)
  • High end PC #1081
    sztem ez badarsag

    normalis esetben a valosagban sem a varosban szeret szaguldozni ax ember, hanem palyanapokon
  • samsung123
    #1080
    nem azt mondom hogy szimes legyen..csak legyen köze a valóságoz..árkád és árkád között is van különbség..nem kell nekem guminyomás állitás..meg telemertia, csak ne űrhajók legyenek a kocsik..sokkal élvezetesbb úgy menni, ha tudom hogy autót vezet..és van súlya annak ha ütközök vagy szálguldozok(tökéletes példa szerinetm a TDU1)..és ráadásul sebességérzet nem csak FOV-tól lesz nagy! hanem attól hogy annak érezem, hogy ne merjem szinte a gázt nyomni..érezzem hogy sportkocsiba ülök több 100 lóerőn. Nekem ettől lesz sebességérzet már 100kmh is, nem az utánégető nitrótól és rengeteg blurtől, meg a halszemoptikás Fovtól..(perzse kellenek ezek, de ne csak ez legyen már)ÉS Ehhez nem kell szim fizika!
  • Szabi1991
    #1079
    azét van zárt pályán a szimulátor, mert sokkal egyszerűbb úgy fejleszteni..

    hiába vágynak sokan hogy pl. a tdu2 egy hatalmas online világgal, szimulátoros fizikával jelenjen meg, még fizikát se találni benne.. :S
  • High end PC #1078
    mert a stilus oda valo leginkabb, lasd:lfs,iracing,netkarpro,raceon,stb szimek. nagysagrenddel kevesebb embert erdekelne egy varosi szimes jatek.
  • pxxl
    #1077
    azért a hp 2 elég gáz volt...égő olajos hordókat dobáltak stb -.-
  • Doomista
    #1076
    Én csak a gamekapocsnak hiszek többnyire.
  • SötétBarom
    #1075
    Azt nem értem, hogy mi a faszomért hiszi azt minden sötét fasz fejlesztő, hogy aki a szimes fizikát szereti, az mindenképpen zárt pályán akar körözni -.-
  • High end PC #1074
    sztem ha szimes lenne, elrontana a jatekelmenyt, a iii hp es a hp 2 reszek is arcade-ok voltak...es milyen jok voltak!! vegre 8 ev utan egy gyokereket idezo nfs!! es vegre ket agra bomlott a szeria, hisz megint jon egy szimes resz a shift 2 szemelyeben. 2003 ota csokkent az nfs nepszerusege, azota most 2009/2010 ota novekszik eloszor(shift,world,hp)...vegre jo uton halad a szeria annyi ev utan!
  • TBTPumpa
    #1073
    Lesz itt hóesés, eső, szárazság, éjjel, nappal, naplementében és napfelkeltében való autókázás. A grafikára és a zenei + hangzás oldalra nincs panasz! A többi kérdéses csak...
  • TBTPumpa
    #1072
    Need for Speed Hot Pursuit - Seacrest County Trailer:
  • samsung123
    #1071
    Én ezen rosátam be

    "egyjátékos kampány jól kidolgozott, mégis elhanyagoltnak érződik."

    döntsék már el...most ami jól kidolgozott az nem lehet elhanyagolt!
    én se adok már régóta cikkekre! mindegyik lojális ahhoz akitől több pénz jön...

    ja és tudtátok hogy hegyes részeknél havas pálya is lesz? mindez dinamikus napszakokkal...nagyon jol megcsinálták napsuakokat dinamikus időjárást, esőt, magát a bejárható területet..csak hát a játék ne lenne ennyire árkád..mert igy csak "diszlet" mindez.
  • IMYke2.0.0.0
    #1070
    PCGuru-nak, és GameStar-nak nem hiszek - a fiatalított gárda mindkét helyen dilettáns.
  • Bullitt
    #1069
    A PCGuru tesztelte és 89%-ot kapott
  • High end PC #1068
    Hát, szerintem még 8 rongyért is simán megéri, 1998-ban az NFS III Hot Pursuit-ért valami 12 rongyot fizettem megjelenéskor, pedig akkoriban az a pénz többet is ért.
  • IMYke2.0.0.0
    #1067
    Zavvi.com - NFS:HP - 24,95 font + 0,99 font postaköltség = (mai k.árfolyam: 312,5 Ft) 8106 Ft
    Ja, és FIFA 10 nélkül :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #1066
    Annyiért még én is.
  • Szabi1991
    #1065
    jah 4ért megjelenés napján venném is :DD
    (de 8ezerért, először csak a 'demót' nézem meg, aztán meglátjuk..)
  • pxxl
    #1064
    kár, 4000ért még meg is venném :D nem kell valakinek egy fifa10 occsóért? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1063
    Ha nem kell, akkor csak várnod kell, míg elfogy a FIFA 10 a készletről :)))

    "A játékhoz, az előjegyzőinknek, a készletek erejéig, ajándékba adjuk a FIFA 10 focijátékot (PC játék, classic kiadás)."
  • pxxl
    #1062
    és ha nem kell a fika10 akkor csak 3990? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1061
    NFS: HP + FIFA 10 7.990 Ft - ha előrendeled a Hot Pursuit-ot.
  • Waczkor
    #1060
    NFS HP Gametrailers HD Preview
  • Mikeee89
    #1059
    tényleg jó az új banner! grat.
  • Fpocok
    #1058
    Remek banner!
  • nyirog
    #1057
    fasza banner, csak most jelent meg :D
  • nyirog
    #1056
    ezt hol látod?
  • DarkSector
    #1055
    azzzzazz :P
  • Szabi1991
    #1054
    Adobe Systems
  • DarkSector
    #1053
    kik is készítették a photoshop-ot?
  • Muttley
    #1052
    Teljesen jó,
    ügyi vagy.
  • Szabi1991
    #1051
    örülök ha tetszik, nem akartam túlbonyolítani, így kapott egy egyszerű piros-kék keretet egy kis árnyékkal azt kész.. :)
  • Muttley
    #1050
    Kinek a keze munkáját dicséri?
  • Bullitt
    #1049
    Állat lett, köszönjük! :D
  • Doomista
    #1048
    észre se vettem ezt a király bannert
  • Muttley
    #1047
    VOOOW banner!
  • IMYke2.0.0.0
    #1046
    Carbon-műanyag.
  • Csabesz6
    #1045
    LOL
  • Szabi1991
    #1044
    báder.. volt már neki mindenféle autója, enzo,f50,bugatti eb110, 2 zonda, koenigsegg, többféle rolls, és a kedvencem a Spyker :O