4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Bullitt
    #1203
    Igazából nem. A Shifté jobb. (főleg kis moddolás után) :)
  • modelcar
    #1202
    Na mondjuk az jó hír hogy a "gyengébb" kocsikat könnyebb lesz kezelni mint a torpedókat :DD
  • Szabi1991
    #1201
    ciki is lenne ha legújabb nem a legszebb lenne.. :D
  • balika16
    #1200
    Eddigi legjobb nfs grafika!
  • DarkSector
    #1199
    jah énis azért kérdem, csodákoznák.
    részemről a shift volt eddig a legszebb autosban.....kocsik terén.
  • Bullitt
    #1198
    De-de, van ilyen szép a grafika. Eddig minden teszt kiemelte, hogy nagyon jók a modellek. És én is meg tudom erősíteni :D

    #1191
    Hát, nem hiszem, hogy az lesz, Burnouthoz is nulla a modok száma tudtommal, s mivel szinte ugyan az a motor... (vki javítson ki, ha tévedek).
  • atila4
    #1197
    Ez baszott szép, de szerintem nem ilyen valójában..
  • DarkSector
    #1196
    nem lenne rossz.

    de ez most valós vagy csak kamu?
  • High end PC #1195
    fan-oknak készül, ne akarj értelmet keresni benne :DD
  • High end PC #1194
    PC-és grafika:




  • Szabi1991
    #1193
    amúgy qvasokértelme van a gyűjtői kiadásnak.. :D

    ha rendőrként kezdek minek kéne nekem 2 versenyzős autó ? :DD


    a hivatalos oldalon így kezdi a rendőrös részt:

    "Gratulálunk! Sikerrel vetted az interjúkat, üdvözlünk Seacrest megye rendőrségének kötelékében! Itt a napszemüveged, meg a Lamborghini Reventon slusszkulcsa. Ez a hely a sportkocsis bűnözők Mekkája, ezért úgy döntöttünk, a saját fegyverükkel vágunk nekik vissza. De az ilyen álomautó-flotta fenntartása igen költséges, úgyhogy nyomás a terepre, és fizettess velük keményen! A dolgodat különféle fegyverek könnyítik majd: szöges útzártól a helikopterekig. Alkalmazd őket bölcsen, mert a helikopterpilóták zokon veszik, ha valami idegeskedő zöldfülű megzavarja az ebédszünetüket. "

    ha reventonnal kezdek minek kéne nekem a challenger rendőr ? :DDD
  • Szabi1991
    #1192
    végül is jah, a kormányt fordítgatja, de a km óra nem fog működni, szal jobb lenne ha hivatalosan csinálnák meg :/
  • IMYke2.0.0.0
    #1191
    Ha MODDOLHATÓ lesz, akkor nem kell sokat várni a belső nézetre, szerintem :)
  • Szabi1991
    #1190
    ha ezt feloldom tuti csak ezzel megyek majd
  • High end PC #1189
    Mennyi Lambo van a listában, ennyi egyik NFS-ben sem volt, királyság :DDDD

    A PC-és grafika is jól fog kinézni, tetszeni fog, végre egy multat idéző NFS, régi NFS hangulattal és szuper grafikával, várom, na :DD

    A belső nézet hiányát azonban nagyon sajnálom, úgy lenne az igazi, mint a III Hot Pursuit-ban, a Hot Pursuit 2-ben is hiányoltam már... :(
  • pxxl
    #1188
    azért ez nem ugyanaz :D itt kis bug van a renderelésben (hátsó jó)
  • Szabi1991
    #1187
    így videón egész jónak tűnik :D
  • Szabi1991
    #1186
  • pxxl
    #1185
    ez a felni érdekes lett
  • pxxl
    #1184
    finom kis lista
  • Szabi1991
    #1183


    bár ha azt nézzük hogy tuning nincs, rendőrautóknál szint se lehet választani, akkor még elfért volna bőven pár autó..
    pl. a nagy kedvencem az MC12
  • balika16
    #1182
    Full autólista képekkel!
  • Qrush
    #1181
    Nah limitált kiadás előrendelve :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1180
    NEM kell találgatni: Need For Speed Book
  • Mikeee89
    #1179
    Én úgy tudom a Black Box a hp 2 környékén tűnt fel, az underground szériát már ők csinálták, meg lehet a hp2-t is, de ez utóbbi nem tuti.
  • Muttley
    #1178
    A teszt jó :thumbs up:
    viszont hatalmas lelkesedéssel hallgat a 2 személyes OFFline osztott képernyős játéklehetőség hiányáról
    az elődjével ellentétben ebben ugyanis NINCS :-/
  • High end PC #1177
    ?
    1994-től 2000-ig az NFS részeket a kanadai Vancouver székhelyű EA Canada készítette (1991-ben vásárolta fel az ElectronicArts a Distinctive Software-t, mely eztán működött ezen a néven tovább).

    2002-től vette át a szériát az ElectronicArts-szal szerződést kötve az EA Black Box (akkoriban még csak Black Box Games), az igaz, hogy a Black Box Games szintén a kanadai Vancouver-ben székhelyel(t), de a két stúdió nem volt azonos, ó, dehogy volt, az EA Black Box tudtommal csak 2002 utántól lett az EA Canada leányvállalata, tehát szerintem fizikai képtelenség, hogy ők csinálták volna a második résztől az NFS-eket!
  • Doomista
    #1176
    Irányítás nincs a negatívumok között?
  • Bullitt
    #1175
    A második rész óta ők csináltak minden NFS-t :) Max nem volt feltűntetve.
  • High end PC #1174
    " Az Electronic Arts néhány évnyi szenvedés után ráébredt, hogy a Need for Speed-sorozat, és annak eredeti fejlesztője, a Black Box is kifulladt. "

    Mióta volt a Black Box az eredeti fejlesztő? xD
  • gduck
    #1173
    Jó kis írás
  • TBTPumpa
    #1172
    Egy kis olvasnivaló:
    Need for Speed Hot Pursuit teszt
  • janihunk
    #1171
    Jah az jó lenne szerintem is.
  • gduck
    #1170
    "Ez a Limited Edition inkább csak olyan hülye fanatikusoknak készül, mint én

    Én is azt vettem meg
  • Mathiasse
    #1169
    Szerintem nem lenne rossz ha az egész elérhető lenne Free Rideban, a World mérföldekre van a HPtól mindenben szinte.
  • High end PC #1168
    Remélem nem lesz túl nagy, csak pár elágazás, ahogy a videókban is. Én Hot Pursuit élményt akarok, zártabb környezetben, nem free roam-ot.

    Gigantikus free roam-ra ott a World, annak a területe a Most Wanted és a Carbon területével egyezik meg eddig összesen, és egyre nagyobb lesz.
  • Mathiasse
    #1167
    Lesz Free Ride.
  • janihunk
    #1166
    Free Ride lesz? Lehet már tudni ez ügyben valamit?
  • Szabi1991
    #1165
    nem mondanám újnak a videót, kb egy hete már volt :D
  • Mathiasse
    #1164
    Nem, November 9-ig lesz elérhető a demo X360-ra és PS3-ra.