4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • High end PC #1243
    Fotómód?
    Te 2560x1600-ban csinálsz fotókat boxon?
    Tényleg méltó vagy régi nevedhez, az Istencsászárhoz, tanítsd meg nekem is, mert eddig nekem még nem sikerült ilyet Xboxon! :DD
  • Totti5
    #1242
    GT5ben meg 15 megapixeles képeket is tudsz majd csinálni. Amúgy ezek a képek gyengék, főleg a GT és a Forza képeihez és autómodellekhez képest, de nagyon....
  • DaniellT
    #1241
    ő evvel azt akartam mondani, hogy ezek a képek ingame képek, csak render képek, mi valamivel kisebb felbontású textúraképeket látunk majd játék közben
  • Totti5
    #1240
    PCs :D:D:D:D:D:D

    Ez a fotomód a játékból, így néz ki minden platformon, leglábbis 360on biztos.
  • DarkSector
    #1239
    jó a fotoshopping nem azért van mondva mert az Adobe fotosoppban készült, hanem arra utalunk ezzel hogy nem ingame van fényképezve.
    amolyan artwork. :) gondolom.
  • DarkSector
    #1238
    én is ezen voltam kiakadva, nem kell több látvány hanem a szar irányitás változzon ha lehet mire végleg kiadják.
  • SZilaJMaGGoT
    #1237
    Vicces, hogy hogy dobálózik mindenki a photoshop szóval, mikor kurvára nem célszerű photoshopba csinálni mondjuk az aszfaltrepedéseket... Úristen! Tényleg ennyire értetek hozzá? :D Simán kirenderelhetik engine-be is nagyobb felbontású textúrákkal az állóképet és simán lehet ingame, max ti nem ezt kapjátok kézhez.
  • Szabi1991
    #1236
    ennyi
  • DarkSector
    #1235
    jah néztem a beta-t....
  • DarkSector
    #1234
    jah értem, oks.
    én a háttére értettem amit írtál .:)
  • Bullitt
    #1233
    Felőlem lehetne olyan grafikája is, mint a Hot Pursui 2-nek, ha egyszer a játékélmény jó. :D
  • High end PC #1232
    mondjuk az is igaz
  • Szabi1991
    #1231
    ilyen utak vannak a tdu2ben is :D
  • High end PC #1230
    basszus te nem tudsz szöveget értelmezni :DD

    leírtam hogy simán lehet photoshop vagy más kép feljavítás a gumiknál meg máshol is, ezt én nem tudom.

  • DarkSector
    #1229
    nem érted....nézd a aszfaltot ember, arra gondol szabi nézd a repedéseket, majd egy multis cimben ilyet...jah francokat. egy csakl pc-s autosba esetleg.

    persze nem szebb, nem arról beszéltem, hogy konzol ugyanaz lesz, de nem aról van szó hogy egy pc mit bír, akkor magyarul leírom konkrétan miért nem hiszem el.
    mert a multis címeket leszarják a fejlesztők, ha nem szarnák le, akkor lehetne ilyen graf bivaly konfigokra, de én ismerem a fejlesztőket, beleszarnak.

    ez tény, fáj vagy nem fáj, ez van. nem fektetnek bele mulkát.

    kicsit több blur, élsimi a felbontás és ennyi, de repedések nem lesznek az aszfaltban, hidd el ez nem a HP-ból van.
    100%fotosopp, nem csak az aszfalt, ezt fogadd el.

    manapság ilyen időket élünk.

    nekemis jó lenne ha ilyen lenne, énis pc-n játszom majd, mert x-re nfs-et nem fogok venni.
    de én ezt nem hiszem el.
    te elhiheted beleélheted magad, cska jót akarok neked meg a többieknek, mert ha sokra számitasz csalódni fogsz. ha nem akkor max meglepetés érhet. :)

    én így állok hozzá.
  • DaniellT
    #1228
    ez mégis csak egy 2011 hajnalán készült játék, egy olyan fejlesztőtől, aki szép játékokat csinált eddig is, és ma már milyen videókarik vannak már baszki...
    tudnia kell hozni egy ilyen grafikát egy fullos konfigon...hiszen a crysis 2 még ennél is szebb lesz az EA-tól 2011 elején, akkor ez miért ne lehetne ilyen.
  • High end PC #1227
    egy teleobjektívvel nagy távolságból a fókusz tartomány nagy részét a kasztnira engedném, az autó és a környező út éles lenne sztem, a háttérben a bokrok meg a fák meg már mosódottak, aztán ki tudja :D
  • Szabi1991
    #1226
    csak akkor az egész autó nem lesz éles, max ha jó nagy zoomal csinálod a képet.. :D
  • High end PC #1225
    a valóságban a legkönnyebb, csupán a fókuszt a tárgyra kell összopntosítani, és a háttér máris elmosott lesz a képen :D
  • Szabi1991
    #1224
    nekem a háttér gyanúsan manipulált :D
    a valóságba is komoly szenvedés ilyen szépen elmosni a hátteret :)
  • High end PC #1223
    csodálkoznék is, hogy egy 5 éves videókarival megáldott Xbox360 ugyanazokat az effekteket hozná (high car detail, high track detail).
    ez lehetetlen...

    ettől függetlenül a gumi fényvisszaverése, vagy más lehet photoshop vagy más kép feljavítási technika...ezt én nem tudom

    én is láttam már olyan GranTurismo képeket, amit aztán a játékban sosem...

    csak azért raktam be a képeket, mert azok biztos, hogy a PC verzióból valóak, a 2560x1600-as felbontás miatt, csak érdekesség képp szúrtam be őket.
  • DarkSector
    #1222
    nem a élsimiről van szó, hanem a textúra, nézd meg a kerekét, a gumikat, ha ez valóban a HP akkor a demo egy alfa verzió lehetett.
    nézd meg az utat a repedéseket rajta.
    egy durva pc elbirná, de felejtsd el egy multi címnél, ne éld bele magad, énis csalodtam sokszor, mert többet vártam.

    sajnos visszafelé is kell engedniük, és optimalizálás nélkül az a kép amin a piros verda van kizárt dolog hogy megcsinálják.
  • High end PC #1221
    1. ebből nem derül ki, hogy melyik platformot nézzük (legnagyobb eséllyel az egyik konzol verziót, általában arról demóznak)
    2. egy ilyen videó sosem adja vissza a maximális felbontást és élsimítást a képernyődre, legalább annyira alkalmatlan egy játék valódi pompájának megítélésére, mint a lentebbi képek.

    Tudtommal jelenleg még az én videókarim a legerősebb a piacon, Sapphire 5970 4GB Toxic Edition, ebből még kettőt is felesleges összekötni CrossFire-ben, mert a Sapphire egy olyan karit alkotott, ami két 5970-es mamóriájának mennyiségével büszkélkedik.
    Valamint, hogy kiaknázzam a felbontását, beszereztem egy 2560x1440-es monitort.

    Amint megjelenik a játék, csinálok majd secreenshoot-okat, és kiderül majd, milyen a max graf. Egyébként a lentebbi képek is FullHD-nál nagyobb felbontásban készültek, 2560x1600-ban (ami több mint 4-szerese a konzolos Hot Pursuit verzió felbontásának, az 1280x720-nak).
  • DarkSector
    #1220
    tudom csak a modellekre gondltam, az 3d tervezésre van, csak gondoltam érti majd mindenki...

    amugy ne photoshoppingokat nézzetek:

    KATT
  • DarkSector
    #1219
    jah próbáltam vagy 5percet, azt hittem most wanted és undergrund keverék lesz és 9/10-es de nem....:)
  • High end PC #1218
    Quadro összefingná magát egy komolyabb játék alatt, nem arra lett kitalálva, hanem olyan modellezős munkára, amihez meg a játékokhoz alkotott legerősebb videókarik is alkalmatlanok...

  • High end PC #1217
    Az NFS történelem legsötétebb darabja. A blúr kiviszi a szemed, a pálya jóformán menet közben előtted töltődik be sokszor, és a legnagyobb sínautózás, ami NFS-ben eddig volt.
  • DarkSector
    #1216
    ennyire nem ne viccelj már, ehhez egy quadro kellene bazz.
  • atila4
    #1215
    Akkor ez nagyon jó :D remélem a gépem is bírni fogja
  • DarkSector
    #1214
    tudom csak azért irtam hogy az egyeltalán játék? :)

    régen az a szar vezette a toplistákat eladásban mint nemrég a Medal of Honor.
  • Szabi1991
    #1213
    totális bukás :DD
  • DarkSector
    #1212
    Undercover az míj???
  • DarkSector
    #1211
    szerintem a shift szebb ettől!!!
  • High end PC #1210
    Egyébként épp a 100 millió elérése utántól találták ki a legjobb irányvonalat az NFS-nek, hogy szétszakadt majdnem minden igényt kielégítően a soroztat:

    -szimulátort kedvelőknek a Shift széria (Shift, Shift 2)
    -kisebb korosztálynak a Nitro széria (Nitro,Nitro-X)
    -MMO kedvelőknek: World
    -a régi árkád irányvonalat kedvelőknek: Hot Pursuit

    Szerintem zseniális, biztos, hogy a gödörből eléggé fel fognak kapaszkodni az Undercover után az eladási adatok.
  • Szabi1991
    #1209
    nem is tudok olyan autós játékról amiből ennyi rész lenne.. :DDD
  • High end PC #1208
    Az összes játékot (nem csak autós) figyelembe véve talán a Sims-et meg a Tetris-t még lenyomhatja a jövőben, ha így ontják a részeket :DDDD


    Top ten best-selling video game franchises:

    1. Mario (240 million)[179]
    2. Pokémon (200 million)[180]
    3. Tetris (125 million)[73]
    4. The Sims (125 million)[181]
    5. Need for Speed (100 million)[182]


    Ha ennyire népszerű játék, nem hiszem, hogy mostanság lesz vége a sorozatnak :DDD
  • High end PC #1207
    Most nézem, hogy a Shift megjelenéséig bezárólag eddig összesen 100 millió NFS játékot adtak el világszerte a platformok nagy részét összesítve.

    És ebben nincs bent a Shift teljes eladása, sem pedig nincs benne a Nitro, World eladásai, és bizonyára olyan kézi platformok sem, mint a PocketPC, iPhone, iPad, különböző mobiltelefon platformok (Nokia, Sony-Ericcson, stb).

    Rohadt kíváncsi lennék egy becsült adatra az eddigi teljes NFS eladásra vonatkozóan.

    De ez a bőven 100 millió feletti számával így is a világ legnépszerűbb autósjátéka, nem?
    Nem tudok még egy olyan autós játékot, amiből ennyit adtak volna el...
  • [HUN]FaTaL
    #1206
    Árkád nagyon de nekem ez most tetszik :)
  • RYO21
    #1205
    A shift néhol túl világos. Énis próbálgattam moddolni, de semmi változást sem vettem észre. Te melyik modot használtad?
  • DaniellT
    #1204
    shift-ben nincsenek ilyen szépek az autó modellek kívülről még a pc verzióban sem, ez látszik, a #1194-ben levő Hot Pursuit PC-és kocsi képek szebbek... hot ursuit autó modellpjeit max csak a shift 2 fogja majd űberelni jövőre...