4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • SZilaJMaGGoT
    #1323
    Engem is csak a hangulat érdekel, persze egy szappandoboznál jó ha jobb a fizika, de mióta jogosítványom van csökkentek az elvárásaim mivel szimulátorozásra állandóan van lehetőségem fotorealisztikus grafika mellett... :D
  • High end PC #1322
    Érzem a csontjaimban, hogy 8 év után végre egy nosztalgia NFS-t kapunk a javából.
    Rohadt hangulatosak a pályák, ilyen pályák tényleg nem voltak 8 éve!!!
  • Skypack
    #1321
    Hát remélem nagyon nem csalódunk :D
  • High end PC #1320
    Nekem az éjszakai verseny, meg a hóeséses verseny, meg az a pálya, ahol azok az útszéli parabolaantennák vannak, fullra az NFS3-at idézi
  • High end PC #1319
    Íííkszbox fottómód ez is!!!
  • Skypack
    #1318
    Főként a NFS 3 miatt érdekel hogy esetleg visszahozná azt a hangulatot :) Mert az a Seacrest County Trailer alapján nagyon hangulatosnak tűnik a szép tájak, az időjárás váltakozás, rendőrös üldözések...stb
  • DarkSector
    #1317
    sajnos, de én beletörödök, azért én az irányítást nézem kritériumként, ha az jóbb lesz mint a beta, akkor mehet.
  • SZilaJMaGGoT
    #1316
    A fizika gondolom burnout kategória lesz. Ha nagyon izgat a fizika akkor ez nem a te játékod... :D
  • Skypack
    #1315
    Most komolyan arról megy egy vita hogy photoshoppal feljavitott képek vagy ilyen jó a grafika ?:D nem mind1 nem sokára kijön a játék mindenki leteszteli hogy ő konfigján milyen a grafika, engem inkább a fizika érdekelne, az irányitás. Meg ha a grafika érdekelne már az LFS-t és a társait is toltam volna kukába
  • SZilaJMaGGoT
    #1314
    Na igen... :/
  • [HUN]FaTaL
    #1313
    Remélem lesz AA.
  • DarkSector
    #1312
    ezt arra irtam, hogy ironia, pénzért szart. :D
  • gduck
    #1311
    Basszus, azt hittem bejelentették hogy csúszik a játék (ennyi hozzászólás )

    "High end PC": figyu má, ha ennyire NFS fan vagy mit érdekel ennyire a grafika? Hidd el az xbox360-as verzió se nagyon fog eltérni a PC-s verziótól! Miért? Mert száguldás közben senki sem az állóképeket és a recéket nézi

    UI: az autólista brutál, nagyon jó játék lesz. És persze a PC-s verziót tolom majd multiban
  • SZilaJMaGGoT
    #1310
    Hát én őket nem nevezném munkásnak, sajna ők azok akik kizsákmányolják a gamereket és a fejlesztőket(inkább ők a munkások) is.
  • DarkSector
    #1309
    azt értettem a munkás emberek alatt. :)
  • High end PC #1308
    Naaaa, most elüldöztétek a Tottit
  • SZilaJMaGGoT
    #1307
    Inkább a kiadókkal...
  • DarkSector
    #1306
    nem a pc-kell van a baj. a munkás emberekkel inkább.
  • SZilaJMaGGoT
    #1305
    És mondtam én egy szóval is, h boxon készült? :D
  • DaniellT
    #1304
    Xbox-ra játék fejlesztés meg devkit, meg miegymás? De hát akkor azt nem is a box hardvere jelenítette meg xD
    Leülhetcc.
  • [HUN]FaTaL
    #1303
    Igen van, de ezen a képen semmi különleges dolog nincs, amit egy mai pc ne tudna megjeleníteni élvezhető sebességgel.
  • KillTheKonzol
    #1302
    Itt a gond az, hogy a game engine alatt az Xbox nem renderel 2560x1600-at játék alatti a fotómódban.
  • DarkSector
    #1301
    jah ezt énis sajnálom, de hát szegény parasztok vagyunk.
  • SZilaJMaGGoT
    #1300
    Nem-nem, rosszul gondolod. Biztos, h game engine-ben renderelték, szal a "fotómód" elmélet nem teljesen hülyeség. Render programmal egy amatőr is fotorealisztikus képet renderel, szal akkor ők is azt tették volna. Nyílván nem lesz ilyen szép futás közben, de nem újdonság, hogy a "fotómódban" mindig szebb képek készülnek mint amúgy.
  • Szabi1991
    #1299
    naja, sajnálom hogy Lambosok nem hozták nyáron a hungaroringre, brnóba meg nem sikerült kijutni hogy megnézzem :(
  • DarkSector
    #1298
    az elég szögletes, de ez a futurecar. :P
  • Szabi1991
    #1297
    mármint úgy értetem hogy az autó egy sokszög, nem íves :D
  • DarkSector
    #1296
    nem de te is csak talán de talán egy 60"-os monitoron 5cm közelről vennéd észre a felbontást.
    hidd el full hd felett mai kijelzőkön, ha nem akasztopd a fejedre a kijelzőt akkor kizárt hogy ott észrevedd az eltérést.

    dehát haverom is 82-es kijelzőt tett be monitor helyett a nyaka meg majd leszakadt, a sok ide-oda nézelődéstől.
  • DarkSector
    #1295
    szerintem pc full high.
  • Bullitt
    #1294
    2560x1440-es felbontás aligha box :D
  • atila4
    #1293
    Talán a fejlesztőknek van olyan gépük ami tudja azt a felbontást akadás mentessen :D
  • High end PC #1292
    neem neem, totti azt mondta ikkszbox fotómód képek, de hát ha ő mondja úgy is van!!!!
  • DarkSector
    #1291
    nem gondolom pc-n 2560x.
  • DarkSector
    #1290
    nah ez már télleg a játékból van.
    ez nem vitás.
  • High end PC #1289
    Csak azt tudnám ha ilyenek az Xbox360 fotómód képek, akkor milyen a pécés.
  • High end PC #1288
    Ezek is Xbox360-as fotómód képek!!!!
  • Bullitt
    #1287
    Nagy felbontású képek:


  • High end PC #1286
    " Ez a fotomód a játékból, így néz ki minden platformon, leglábbis 360on biztos. "

    Továbbra is várjuk a bizonyítékot, hogy 360-on készültek fotómódban, tudod, játék megállít 360-on, fotókészítés menüpont. Ugyanis te ezt állítod. Nézd, én elfogadom, de bizonyítsd be. A többi magyarázkodásod csak ferdítés.
  • DarkSector
    #1285
    hazudol bazzeg csak 9 pixel, mert 3x3-as a kép!!!

    még ennyitsenem tudol....
  • Totti5
    #1284
    Ne keverd a dolgokat. Nem érdekel miből van, amúgy is szarul néz ki, mert istentelenül recés, főleg az F1 2010 után amin nincs rece és szebb is. Ha játszottál a demoval láthattad hogy így néz ki. Sajnos a fejlesztők annyira alábadták hogy a fotomód/promo képek is receficék és igénytelenek.

    Reméltem sikerült felfogni, de nem volt szó arról hogy én mit tudok. A fejlesztők tudnak és ez a lényeg, remélem eljut oda is az infó, mert többször nem írom le. Forza 3 nem fut pécén!, hanem 360 devkiten, onnan meg olyan méretben adnak ki képeket ahogy jól esik nekik, ezt mutattam