4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Stockbauer33 #1283
    Nagyon jó kis videó van benne
  • DarkSector
    #1282
    nem csak viccelődünk. :)
    komolyan vetted ezeket? XD
  • Ryder62
    #1281
    Most komolyan az aszfalt repedésekről vitáztok? OMG!
  • High end PC #1280
    " Ez a fotomód a játékból, így néz ki minden platformon, leglábbis 360on biztos. "

    Itt van Totti az állításod, várjuk a bizonyítékokat.
  • nyirog
    #1279
    http://www.origo.hu/techbazis/szamitogep/20101104-megjelent-a-need-for-speed-hot-pursuit-videojatek.html
  • High end PC #1278
    Tudod mit? Le..arom, legyenek akkor azok az Xbox360 verzióból készült képek, hagyjál már minket ezzel, te csak egyszerűen nem bírod elviselni, hogy ha egy játékot kiadnak PC-re is, ott jobb a grafika, mint az Xbox360 verziónál. Mert te csak egy platformon tolod, kell neked ez a megnyugtatás önmagadnak, hogy de mindegyiken ugyanilyen.
    De mint másokkal kitárgyaltuk már, azok a képek PC-én is egy PC-és renderprogram által renderelt képek, nem a játék engine renderelte, szóval mint kiderült, PC-én sem lesz ilyen játék közben, ahogy lentebb megjegyezték. De ettől még PC-én készültek, szóval túl nagy faszságot nem állítottam veled ellentétben.

    De neked ez fotómódban készült a konzolodon, gratulálok de tényleg, mutass már nekünk még pár ilyet, saját készítésűt
  • DarkSector
    #1277
    repedés és repedés közt van eltérés. :)
    csókollak
  • IMYke2.0.0.0
    #1276
    Azt azért tudod, hogy sem a box, sem a PS3 nem tud 2560*1440/1600-as képeket gyártani?
  • Totti5
    #1275
    Csak annyit mondtam hogy semmi sem bizonyítja hogy a pécés verzióból van. A fejlesztők olyan méretben adják ki ahogy jól esik nekik. És igen mivel van a játékban fotomód, valszeg azt használva lett csinálva.

    A többit ti képzelitek hozzá szokás szerint.

    A fejlesztőknél a játék a devkiten fut, persze pécén fejlesztik, talán kapisgálod hogy az mi lehet.
  • KillTheKonzol
    #1274
    Na ne kavarj itt, azt a hülyeséget állítottad, hogy 360-on fotómódban készültek az NFS HP képek.

    Kit érdekel, hogy amikor fejlesztették a Forza játékot számítógépen, csináltak ilyen promo képet? Hiszen akkor az is egy számítógép által megjelenített kép baszki, és nem az X360-on játék közbeni fotómód.
    Ne legyél már ennyire csökött.
  • Totti5
    #1273
    Fotomód... te is csinálhatsz ilyet, csak 720pben.
  • Totti5
    #1272
    Én nem is akarok, viszont lehet, a fejlesztők tudnak. Ez a lényeg semmi más. Meg lett cáfolva amit állított High, ennyi a lényeg.
  • IMYke2.0.0.0
    #1271
    Recés, mint állat.
    Totti2
  • IMYke2.0.0.0
    #1270
    Promo kép - feltranszformálva?
  • KillTheKonzol
    #1269
    szóval nem tudsz a játékból ilyet produkálni, köszönjük.
  • RYO21
    #1268
    Há hun vannak a fák?
  • RYO21
    #1267
    Ilyen?

  • Totti5
    #1266
    Nézegesd.
  • IMYke2.0.0.0
    #1265
    Akkor milyen lenne a box-os?
  • RYO21
    #1264
    Ez tuti, hogy a PC-s verzió, mert pixeles! :D
  • KillTheKonzol
    #1263
    "PCs :D:D:D:D:D:D

    Ez a fotomód a játékból, így néz ki minden platformon, leglábbis 360on biztos."



    Szóval ez fotómód X360-ról, mi?
    Kár, hogy nálam fotómódban is 720p maradt a játék.
    2560x1600 tipikusan számítógép monitor felbontás, hogyan csinál te pont ekkora pixelszámú fotót fotómódban?
    Jééézusom, a hozzáértés...
  • [HUN]FaTaL
    #1262
    "e repedések nem lesznek az aszfaltban"

    Te mi a picsáról beszélsz?:D Sima textúra, már a 2007es TDUban is vannak repedések az aszfaltban.
  • High end PC #1261
    Ja,ja,ja,ja, hát persze Tottika
  • Totti5
    #1260
    Nem haragszom, de te is tudod hogy ő mire gondolt és én is, és te is tudod hogy én mire és ő is.
  • Szabi1991
    #1259
    jó de itt az egész autó 10pixel
  • SZilaJMaGGoT
    #1258
    Az ingame is render már ne haragudj, csak épp a game engine rendereli és nem egy renderer progi a sok közül... :)
  • modelcar
    #1257
    off topik is létezik :DD
  • Totti5
    #1256
    Nem kell rizsa, csak a képméret kapcsán hoztam fel. Lökött.
  • High end PC #1255
    Ő csak dobálózik a GT5-el folyton, a konzolos topikban meg csak kisebbség érzete van, mert ő Forza-ás, és mindig letapossák a GT-ések.

    GT5-öt én is nyomni fogom majd, egyedi kategória, de ha vérszimulátor, akkor már amúgy sem GT...

    De egy NFS topikban tök felesleges GT-ézni, semmi köze a kettő kategóriának egymáshoz, menjen az iRacing topikba, azt tapostassa magát ott össze a GT-vel :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #1254
    Én a fákról tippeltem volna rá :)
  • Bullitt
    #1253
    Ez Forza, a borzalmasan elkúrt kontrasztról és színegyensúlyról nagyon könnyű megállapítani. :D
  • Bullitt
    #1252
    GT5 nem más, mint fényképekből felépített papírautók játéka. Semmi élet nincs abban a játékban, hiába néz ki állatian kidolgozottnak. Nem tudom, volt-e hozzá szerencséd élőben, de nekem igen és valahogy egyáltalán nem érződik olyan jónak, mint videókból. Ugyanakkor a GT5-t sztem semmihez nem kéne hasonlítani, főleg ehhez nem. A Gran Turismo sorozat annyira külön kategória már, hogy esély sincs bárminek is felülmúlnia. Ott a valóság a lényeg, a Hot Pursuitban meg a fun és ehhez mérten a különleges megjelenítés is. A Turbo módot bekapcsolva pl. a teret is elhajlítja a játék egy effektnek hála :D (videókból látszik).
  • High end PC #1251
    a gond csak az, hogy ez nem gt5 meg nem ps3
    ha te majd tudsz ilyet csinálni boxról, és belinkeled a saját képed ebből a játékból, szólj, akkor adok a szavadra, addig a te véleményed is csak találgatás
  • DarkSector
    #1250
    Nem mondom meg honnan van a kép, nem is fontos.
    erre tippeljetek hogy FS, vagy ingame?
  • DarkSector
    #1249
    wtf? :)
  • Totti5
    #1248
    Ráadásul a fejlesztők olyan méretű képeket adnak ki ami tetszik nekik, ennek semmi köze a platformokhoz.
  • Totti5
    #1247
    "GT5ben meg 15 megapixeles képeket is tudsz majd csinálni"

    Olvasol is? amúgy tök miből van. AA nincs rajta és az autó modellek poligon hiányai durván kijönnek ilyen méretben, amik 720pben sem tökéletesek, messze nem.
  • High end PC #1246
    egyébként meg ha multiplatformra csinálták volna , te is tudod hogy mi lenne a helyzet
  • High end PC #1245
    a forzás meg gt-és (nem tudom mit dobálózól gt-vel mikor boxos vagy) véleményed senkit nem érdekel itt, ez nfs topik.
  • Totti5
    #1244
    Ha render lenne, akkor nem lenne tiszta recefice. Ez 1:1ben a játékból van, csak fókuszálásokkal vagyis fotómod, viszont az gázos hogy ha nem pakol rá AAt, mert ezek a képek rondák így.