4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • fery02
    #4256
    Szemét játék!
    Újra kellett telepítenem a Win-t, majd gondoltam folytatom a játékomat és ma este belepakolom multiban a Corvettembe az 1000. km-emet, mert már úgyis akörnyékén jártam.

    Erre most látom, hogy még csak 530 km-nél járok a játék szerint.

    Pedig én a legutóbbi elmentéseimet pakoltam vissza. :/
  • Hrisskar
    #4255
    Köszönöm.
    Mintha valami javulást éreznék a grafikában, talán már kevesebb ideig szaggat, de lehet hogy csak a szemem játszik velem.
  • zotya10002
    #4254
    Szedem-rakom!!Köszi!
  • Bullitt
    #4253
    Jött új patch
  • zotya10002
    #4252
    nekem csak ilyen van MUD.7.NFS11Save
  • Hrisskar
    #4251
    Dokumentumok\Criterion Games\Need for Speed(Tm) Hot Pursuit\Save\Default\controls.NFS11Save
  • zotya10002
    #4250
    Ez kérlek valami aszteroida:-)
  • darkerlomy
    #4249
    wtF?
  • fery02
    #4248
    Jaaa, billentyűzeten vannak ilyenek igen. :)
  • zotya10002
    #4247


  • zotya10002
    #4246
    Hol találom azt?
  • zotya10002
    #4245
    Tetszik minden:-)Csak azt írtam ,hogy ha beállítok egy irányítást és kilépek újra kell kalibrálnom ennyi!!

    De már kezdem megszokni!:-)

  • Hrisskar
    #4244
    PC-s kiosztásra gondoltam, hogy ahhoz póknak kell lenni. Nem egyszer volt az hogy kanyar közben akartam elsütni valamit és egyszerűen lesodródtam az ívről és nekimentem, vagy a szembe forgalomnak, vagy az út szélének.
    Most elolvastam a kézikönyvét és hát..hmm ezt a játékot konzolra találták ki:P (eddig is ez volt a meggyőződésem, de most már teljesen tiszta a kép)
  • fery02
    #4243
    Végülis más kontrollerrel nem teszteltem a játékot csak Xbox kontrollerrel, de nálam nem kell fegyver indításhoz elengednem a kormányt (gáz is lenne akciódúsabb események allatt) és nem vagyok pók.
  • Hrisskar
    #4242
    Megnéztem a kiosztás mentésének a fájlját, ha összetársítod a jegyzettömbbel akkor lehet módosítani arra amire szeretnéd. De mielőtt bármit csinálsz csinálj róla biztonsági mentést. Ha nagyon nem megy akkor dobj egy privátot.
  • Hrisskar
    #4241
    Talán, mert el kell engednek a kormányt hogy elindíthass bármilyen fegyvert, vagy nagyon póknak kell lenned ahhoz.
  • fery02
    #4240
    Mi nem tetszik az alap kontroller beállításon?
  • zotya10002
    #4239
    Én a hivatalos oldalról szedtem de az biztos hogy a kontroller beállításokat nem menti!!

    Szóval nem sokat ér ez a patch:-(
  • Hrisskar
    #4238
    Nekem csak a hivatalos oldalon leírtakhoz volt szerencsém.
    Átolvastam az oldalt és a többi patchről egy szó sem esik, de lényegesen nem hibáztak mert mert az új az 1.00 ről 1.03-ra frissiti a játékot (ha nem lenne más verzió felrakva), egyszerüen csak le voltak marada és egy hírben írták le a lényeges változásokat.
  • Csokis
    #4237
    Akkor a PCdome-ot tessék szidni, ott ezt írták!
  • zotya10002
    #4236
    Ja de a "- A kontroller beállításokat néha nem menti a játék, ezt is orvosolják." nem müxik:-(
  • Hrisskar
    #4235
    Ezek az 1.02-es patch frissitései.
  • modelcar
    #4234
    Ezek a kocsik már az előző patchel jöttek PCre.
  • Csokis
    #4233
    De, eszközöltek!

    "- Villogó kép, ha az alt-tab kombinációval kilépünk az asztalra, majd vissza a játékba.
    - A kontroller beállításokat néha nem menti a játék, ezt is orvosolják.
    - A kormány holtjátékán is csiszoltak.
    - Ha a saját autód hangja túl alacsony volt, akkor is erre a tapaszra van szükséged.
    - Végül pedig a ritka fagyások, mikor a karrier mód térképébe lép a játékos.
    Az ajándék pedig a javításhoz három új autó: Bentley Continental Supersport Convertible, Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster, és a Dodge Viper SRT10 Convertible Final Edition válik elérhetővé azok számára, akik feltelepítik a patchet."
  • fery02
    #4232
    Pontosan mi a nehéz benne? Az időmérők vagy az ellenfelek?
    Az egész amúgy csak ráérzés, gyakorlás kérdése. ;)

    Én pl mostanában pár elvetemült barátommal folyamatos idődöntögetéseket játszok, mikor is nem egy versenynél azt veszem észre, hogy ha ellenfeleim is vannak, azokat pár száz méter után már visszapillantóba se látom, hivatalos időeredményekre meg sokszor tizen másodperceket verünk. :)

    Mondjuk én elismerem kocka is vagyok, meg nagyon rá is éreztem a játékra.
    A játék irányítása egyébként szerintem művészi. Nagyon látványosan, szépen lehet benne vezetni. Ilyen eltalált egyedi irányítással árkád játékban még nem találkoztam.

    Rettentő jó játék lenne ez, ha nem fosnák telibe szinte a PC-seket. Még így is nagyon sokszor szabadidőmben leülök pár órára multizgatni meg visszavenni a vezetést időeredményekbe, ahol közben elvette valaki.
  • JackSparrow88
    #4231
    Dehogy! :) Csak az a baj az egész játékkal hogy irreálisan nehéz, főleg ha az előző részekhez nézzük. Mert ugye azokban is voltak nehéz részek de azért kb negyedik-ötödik próbálkozásra még azokat is meg lehetett csinálni. Ellenben ebben még nem ritkán tizedikre sem sikerül.
    Csak ennyi baj van vele de sajnos ez elég ahhoz hogy lerontsa az egész játékélményt...
  • Muttley
    #4230
    kitalálom :)
    te is SZIMuláááááááátort szerettééé vóóna és/ vagy elakadtááááá vhol és így pfujdesz.rezazenefeshápéígyúgy :)
    ugye?
  • zotya10002
    #4229
  • JackSparrow88
    #4228
    Ez a játék ennyit ér. Szerintem jó döntés mert legalább megspórolom jópár agysejtemet :D
  • zotya10002
    #4227
    Egyetértek!!
  • Hrisskar
    #4226
    Sajna nekem is így tűnik, már a kezdetektől ilyen volt a hozzáállásuk.
    A mostani patch is csak azoknak számít valamit akinek ilyen grafikus kártyájuk van, de azon kívül semmi javítást nem eszközöltek, pedig még mindig nem tökéletes a játék optimalizálása...
  • fery02
    #4225
    Mert buzik.
  • High end PC #4224
    Inkább csinálnák már meg végre a konzolos DLC kocsikat PC-re...de hát nem lesz...
  • zotya10002
    #4223
    Ahh:-))
  • fery02
    #4222
    Fúúú, nagyon szépen köszi!!!
  • Hrisskar
    #4221
    Itt az új 1.03-as patch
  • Muttley
    #4220
    akkor is jó :D
  • zotya10002
    #4219
    Igen én is hiányolom!!
  • fery02
    #4218
    Bakker, tényleg mennyire hiányzik a chat funkció Autologból. Tegnap annyira akartam volna írogatni veletek. :/
    Amúgy 1 óra mókára össze bírtunk gyűlni páran szerencsére, de azért viszonylag gyorsan kezdett feloszlani a csapat. Állítom, ha funkciógazdagabb lenne az egész rendszer, talán 2 órát is bírtuk volna.

    Mindenesetre én alig várom a következő ilyesféle összetalálkozást. Kár, hogy a mostanin ittasan kellett részt vennem, mert közvetlen előtt unokatesóméknál nőnap volt és iszogatások is voltak. Pont este 8-ra sikerült hazaérni. :)
  • pxxl
    #4217
    ez még a legelső volt :D