4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • RoboKutya78
    #4296
    Ne add fel verd a pult asztalát add a kezükbe a blokkot kérd a panaszkönyvet fenyegetőzz csak akad az asztal alatt egy kód :)
    Ha igaz az hogy 1 nappal a vásárlás után mentél reklamálni, akkor neked van igazad, mert ha jól tudom a szoftverekre is igaz a minimum 72 órás csereigazolás persze blokk ellenében.
    vagy ott rontottad el hogy a helyedben egy akkora karcot ejtettem volna a cd felületén hogy ne csak a kódhiányra tudj reklamálni:)
  • WinStar
    #4295
    Sziasztok.Telepítésnél valami data2-es fájlt hiányol,mit csináljak? :S
  • zotya10002
    #4294


    Az nagyon durva!!
  • gduck
    #4293
    "Megvettem a játékot de nem volt benne kód ekkor visszavittem az üzletbe de ott le se sz*rtak"

    Fogyasztóvédelem! Melyik volt ez a komolytalan üzlet?
  • D0m1n4t0R
    #4292
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Xbox360-on játszom és ehhez a az AUTOLOG rendszerhez lehet venni csak kódot?Megvettem a játékot de nem volt benne kód ekkor visszavittem az üzletbe de ott le se sz*rtak mondván hogy már nem tudják elfogadni a reklamációt 1 nappal a vásárlás után...De én mindenképpen szeretnék neten is játszani vele és ezért kérdem hogy lehet-e venni kódot az autologhoz?!
  • pxxl
    #4291
    nem mintha sok köze lenne hozzá, de fullhd-ban is ugyanilyen fos :)
  • Dency
    #4290
    Hát valóban vannak recék a képen mert a monitorom csak 1280x1024-et bír.
  • samsung123
    #4289
    Sajna nem is az számít hogy magonként mennyit használ ki hanem hogy hány magot...mert lehet pont az ai lenne külön magra optimalizálva(pl 3. magra) és nekem csak akkor kakadt ha több ellenfél bejött a látórtébe, és semmit se értem el a grafika butításával.

    De meg kellene még olyanokat is kérdezni akik 2 maggal játszották!

    ui: örülni kell azért hogy végre egyre több magot használnak..de tény hogy 2 magon se kéne hogy hirtelen belagoljon.
  • janihunk
    #4288
    Érdekes egy játék am procit max 85% ra használja ki, vgá mat néha nagyon ritkán fullon (de nem akkor laggol mikor fullon jár), ramból elmegy 2gb on is többet nem nagyon eszik és még is belassul. Ahhoz képest nincs akkora garfója hogy 4 mag keljen neki. Tiszta szégyen.
  • samsung123
    #4287
    Ugyanez volt nekem is:)
    Én nekem csak az segített ha kicseréletm a procimat 4 magosra...semmi mást nem cseréltem csak procit 2magról 4-re és láss csodát megszűnt az akadás.
  • janihunk
    #4286
    sziasztok nem tudjátok az miért lehet hogy megy a gamma fullba 50 fps-el és egyszer csak lemegy 18 ra vagy 3-4mp-re aztán vissza fel majd egy idő múlva megint leesik. Nem hiszem hogy nem bírná a gépem. 1.05 ös patch fent van.
  • pxxl
    #4285
    durván szar még mindig. akkora recék vannak rajta mint ide kanada :/
  • fery02
    #4284
    Woaa!
  • Hrisskar
    #4283
    Nagyon durva minőségű képek :O
  • Dency
    #4282

  • Muttley
    #4281
    az ellened versenyzőket így
    könnyebben el tudod különíteni
    a forgalom többi résztvevőjétől
  • fery02
    #4280
    Mert egyrészt baromira megszokható, na meg játékstílust tekintve használhatóbb működést lát el.
    Kb olyan kérdés, mintha valaki reálisabb irányítást várna egy ilyen eszeveszett üldözéses játékba.
    Szóval tetszik, nem tetszik, ebben a játékban minden a helyén van..., kivéve az Autolog.

    IMYke2.0.0.0: Köszönöm!
  • Dency
    #4279
    Ebben a játékban én csak a visszapillantót nem értem. Miért nem lehetett normálisra megcsinálni?
  • IMYke2.0.0.0
    #4278
    Nem rossz teljesítmény!
  • fery02
    #4277
    Hűha, kedvenc autóimba beletoltam az 1000. km-t.





    Ez most érdekel valakit? :D
    Gondoltam. :)

  • RoboKutya78
    #4276
    skacok ha valaki gamepadban gondolkodik ajánlom a figyelmébe a mediatec mt1504-es verzióját
    rezgő funkciója működik eléggé durván:)
    igaz az oldalukon visztás 32-64 bites driver van de jó win 7 re is
  • Hrisskar
    #4275
    A gyengébb két magos processzorral rendelkezők emberek (köztük én is)+még a erősebbeknél is tapasztalható volt nagy fps-esés bizonyos helyeken(pl: 60-->20-30; nálam 30--->5!!), így online játék lehetetlen volt egy ideig azok számára akik a minimum megengedett szint alá estek verseny közben, mert kivágta őket a rendszer. Ezt a hibát úgy ahogy megjavították a 2. patchban. Most az esés már nem olyan hosszú ideig tart (egyesek számára talán észre sem lehet venni).
  • NoP80
    #4274
    Azt, hogy milyen javítások érhetőek el, egy egyszerű google keresés is megmondja neked, pl. nézd meg ezt a listát. Egyébként meg - szigorúan SZVSZ - ez a játék a megjelenésekor is csak úgy hasított, teljesítmény-javító patch emlékeim szerint nem kellett hozzá. Voltak viszont grafikai bug-ok, erről az ATI tulajdonosok tudnának nyilatkozni.
  • Ariakus
    #4273
    Sziasztok! Jött már ki ehhez a játékhoz olyan patch ami jobban optimalizálja? Olyasmire gondolok mint ami a Shift 1-hez jött ki annak idején, hogy ATI kártyákon kb 20-30 fps-el jobban ment a játék a patchelés után.
  • fery02
    #4272
    Köszi!
  • Csokis
    #4271
    1.05-ös patch érkezett!
  • Hrisskar
    #4270
    Jól hangzik :D
  • Bullitt
    #4269
    Naagy onlineozást tartunk a hétvégén! :)
  • MauroN
    #4268
    Van már megoldás a fűrészfogak eltüntetésére?
  • fery02
    #4267
    Hm, hiszek neked. :)
  • wollnerd #4266
    De úgyis csak a warezzal műköne!
  • High end PC #4265
    valami fanatikus konvertálja már át a konzolos DLC-ket PC-re, összedobjuk az anyagiakat érte :DDD
  • nyirog
    #4264
    Persze, én is így játszottam, csak később regisztráltam be; és igen nem a tört verzióval hanem kapásból eredetivel
  • fery02
    #4263
    És akkor azt mondod addig lehet normálisan játszani szinteket lépve meg minden?
  • nyirog
    #4262
    az online játékhoz való profil beregisztrálásával, mikor megadod a kódot és a nickname-t
  • fery02
    #4261
    Mivel azonos akkor? :)
  • nyirog
    #4260
    Nem vágom h ebben mi olyan nagy dolog. Vagy csalt és úgy lett 17-es, vagy csak később csatlakozott, mert a "tagság kezdete" nem azonos a játék kezdésének időpontjával....
  • fery02
    #4259
    Találtam amúgy egy érdekességet egyik pár hete történő multizás alkalmával.
    Ezt rakjátok össze:


  • fery02
    #4258
    Na erre ládde nem is gondoltam volna.
    Viszont most megnéztem villámgyorsan, hogy hátha, de nem az a probléma.

    Nem baj, ez legyen a legnagyobb gond.
  • lolSL
    #4257
    nem lett mérföldre állítva?