4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • DarkSector
    #1443
    magyar fejlesztésű Hot Pursuit 2012!!!

  • DarkSector
    #1442
    van benne valami . :)
    minnya linkelek nfs-ed.
  • Seth
    #1441
    Attól még nem kell belemélyedni a fociba egy NFS topikba
  • DarkSector
    #1440
    HP-hoz jár fifa nem offoltá.
  • ratgab
    #1439
    Ez kicsit olyan, mint azt mondani, hogy a mai autók a 20 évvel ezelőtti autókhoz képest nem változtak semmit: ugyanúgy van 4 kerék, 2-4 ajtó, lámpa, kormány, kuplung, fék, gáz, de attól még az állítás nem állja meg a helyét...
  • ratgab
    #1438

    Baromi nagy off, előre elnézést mindenkitől!

    Azért annyiban had adjak már igazat a kollégának, hogy focis és focis játék között nemcsak grafikai különbségek vannak: pl.: (csak és kizárólag Become a LEgend modeban próbáltam mindet)

    Pes 2009 szuper játékmenet (hibák: ai védekezési hiányosságok, kamera)

    Pes 2010 rúgótechnika javult(ai védekezési hiányosságok megmaradtak, plusz ai gyengült, 11-est soha a büdös életben nem adott a bíró, kamera kriminális),

    pes 2011 (ai jobb lett, kamera még rosszabb lett az elődnél, rúgótechnika még jobb, védekezési hibák azóta is megvannak, visszatért a 11-es a játékba, realisztikusabb passzolás (360-ban lehet már) )!

    Focis játékokban is mint sok más játék sorozatban igenis van különbség, de ezt csak akkor érzékeled, ha játszol vele! Persze ez is mint sok más kivételekkel (Fifa egyes részei közötti nulla fejlesztés) rendelkezik, amik mint tudjuk erősítik a szabályt!

    A valós foci (football) szabályai, játékmenete, céljai nem változtak.
    Viszont tuti, hogy alakult, változott a cselezés, a figurák, a formációk, a gólok, a technikák, az edzésmódszerek, a taktikák! Ha meg így nézzük, akkor bizony változott a foci (lásd modern európai csapatok és magyar csapatok közötti különbségek, gyakorlatilag a magyar foci évekkel le van maradva a többihez képest: utánpótlás, technika, motiváció.
  • DarkSector
    #1437
    hát még 1 hét vagy 1fél1 mire kijön
  • pxxl
    #1436
    lényegében a játék menete se változott sokat, csak van benne pár fjúcsör. a lényeg ugyan az, 90 percig kergeted a labdát. én ezt mondtam :D vagy akartam. mind1. leszrom a fifát :D ezt a verdás izét akarom má...
  • DarkSector
    #1435
    jah bocs akkor félreértettem azt hittem a játékról beszéltetek. :)
  • pxxl
    #1434
    na mikor jön má' ez a tütüs játék? :) linkt :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1433
    Azért, mert megemlítettük, hogy ki melyikkel játszott utoljára.
    Fáradt vagy ma.
  • DarkSector
    #1432
    érdekes a fifa 2000-ről a 99 meg az uj fifa-król irtatok közbe, ami meg játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #1431
    NFS-ekben, meg úgy általában minden, nem-zártpályás ótókában:
    - tájak,
    - autótípusok [LE-k],
    - pályák
    - versenymódok

    FIFA-ban:
    - kinézet
    - játékosállomány
    - cselezés, gombkiosztás.
  • IMYke2.0.0.0
    #1430
    Eddig is a valóságról beszéltem - pixxel is arra utalt:

    "ezek legalább változnak, de a fifában 10 éve is ugyanúgy (kb ugyanott is) kergetted a labdát 90 percig mint ma :D hülye egy sport ez :D
  • [HUN]FaTaL
    #1429
    A foci is változott de ezt most hagyjuk :) Az autók sem változtak alapjaiban de azért van különbség az nfshp meg az új hp között.
  • DarkSector
    #1428
    te most a játékról beszélsz vagy a valóságról?
  • IMYke2.0.0.0
    #1427
    Úristen - értsd már meg: a foci nem változott!!!
  • DarkSector
    #1426
    a Foci nem, de mozgásban több cselezés van stb.
    ha neked egy 2 gombos foci elég akkor nem változott jah.

    amúgy nem akarlajk áttéríteni az uj focira, csak azt ird hogy neked elég a régi, nem az kéne irni ami nem igaz hogy nem változott.
    a szabályok egyedül nem változnak. azok állandóak.
  • DarkSector
    #1425
    pl én most autos gémben pl tudok fényképezni videót csinálni, feltöltögetni.
    kocsikat részletessen paint-elni, eladni cserélgetni stb.stb. online tartalmak.

    amik 10éve nem voltak.
  • IMYke2.0.0.0
    #1424
    Még egyszer, és részemről le van zárva: A FOCI nem változott - nem a játékba bekódolt lehetőségek, grafikai megjelenítés tárháza.
    Mert, ha utóbbit nem módosították volna, akkor a kutya sem venne évente új FIFA-t stb.
  • DarkSector
    #1423
    1422
    az extrákat meg olyantól kell kérdezni akinek megvan a játék eredetiben. hogy miket lehet csinálni benne.
  • DarkSector
    #1422
    sokan azt hiszik hogy a grafika az csak azért van hogy szépen nézzen ki, meg hogy csillivilli legyen.

    holott technikailag sokkal élethűbb lesz, egy focinál meg ugye az a lényeg a labda kerekebb legyen, a cselezések meg minden szempontjából technikailag a részletesebb grafika szebb játékmenetet tesz lehetővé, több mozgást.
    nem csak azért hogy a haja 20pixel helyett 2000pixelben zsirosodjon.
  • IMYke2.0.0.0
    #1421
    Ne haragudj, de ezzel nem arra válaszoltál, amit pixxel és én kijelentettünk. Ezzel az elkerülhetetlen technikai, megjelenésbeli változásokra mutattál rá.

    Mert, ezzel az erővel azt is mondhatnánk, hogy ehhez képest mennyi mindent változott a foci:


    FIFA 97

    S közben semmit: hisz, a gólvonalbírón kívül semmi.
  • DarkSector
    #1420
    ez csak képletessen irtam.



    VS

  • IMYke2.0.0.0
    #1419
    Nem is játszottál a 2000-el.
    Radeon 9500 Pro-val gyönyörűen játszottam, már akkor 1280*1024-ben.
  • pxxl
    #1418
    ja kéne...
  • DarkSector
    #1417
    több online lehetőség, fingomsincs így konkrétan most nem tudok emliteni nem néztem utána, de hidd el hogy tartalomra több.
    ráadásul míg a 11-ben carlos focizik addig a 2000-ben 4 egymás hátán lévő pixel.
  • [HUN]FaTaL
    #1416
    Rengeteget fejlődtek ám a focis játékok, gyakorlatilag semmi köze nincs a régi fifához :)
  • [HUN]FaTaL
    #1415
    Szerintem is felesleges, de ugyanígy nfst is. Mindegyiket igényesebben kéne megcsinálni. :)

    #1409: Ha jó lesz akkor majd olcsóbban megveszem.
  • pxxl
    #1414
    be kell vágni majd a 2011-esbe a vuvuzela hangját :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1413
    Kérlek, vázold, mi tud megújulni a fociban?
    Az, hogy most nem Roberto Carlos, hanem mondjuk Xavi rúg szabadrúgást?
  • IMYke2.0.0.0
    #1412
    Én "ledemózom" - mert nincs net ugye otthon.
    Ha jó lesz, szép lesz, akkor majd olcsóbban, sokkal olcsóbban, megveszem.
  • DarkSector
    #1411
    miben hogy a 2000-es fifa elég nem kell több csak azért mert foci az foci?
    szerintetek nem tud megújulni a játék más extrákban?

    a need for speed, a grid, meg sok más autos játék is csak mész egy autoval a pályán, full ua. mégis ittvagytok. :P
  • pxxl
    #1410
    hát majd kikölcsönzöd, megnézed, aztán eldöntöd h akarod-e vagy sem :)
  • Csokis
    #1409
    Megveszi itt valaki? Én igen csak gondolkodok rajta, de a rendőrös üldözés már a demóban se nyerte el a tetszésemet és úgy olvastam, hogy ez is kötelező és már eleve úgy kezdünk. Viszont a versenyzés meg nagyon tetszett, szóval kicsit bizonytalan vagyok.

    Nehézség állítás lesz benne, nem tudja valaki?
  • IMYke2.0.0.0
    #1408
    Messzemenően egyetértünk.
    Én utoljára a FIFA 2000-el játszottam. Nálam Roberto Carlos 139 gólt lőtt a Világbajnokságon :)
  • DarkSector
    #1407
    nem is játszok vele. :)
  • pxxl
    #1406
    ezek legalább változnak, de a fifában 10 éve is ugyanúgy (kb ugyanott is) kergetted a labdát 90 percig mint ma :D hülye egy sport ez :D
  • DarkSector
    #1405
    vagy nfs-et vagy cod-ot.
  • DarkSector
    #1404
    :P