4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • gduck
    #2166
    Hát én is 1080p-ben néztem és nem emlékszem ilyen recékre, lehet a szemem szar vagy nem néztem meg tüzetesebben (a játékot már letöröltem)

    UI: amerikai EAStore bezzeg már kiadta, az európai meg szivat még 2 napig

  • pxxl
    #2165
    rakd már fel az nfs5-öt, nagyot nézel milyen szar a fizikája annak is :D
  • RYO21
    #2164
    De. Mi a haverokkal rájöttünk, hogy hozhatjuk vissza azt a feelinget. Azokkal a játékokat kell játszani, nem ezekkel szarokkal, amiket mostanában kiadnak!
  • pxxl
    #2163
    nah ezen a max AAA és a 16x AF sem segített :( AA-t meg nem tudok kényszeríteni mert kifagy


  • High end PC #2162
    NFS II iskolabusz feeling :D
    azt is gofast kóddal, hogy húzzon mint egy brutál sportkocsi :D
    azt a feelinget semmi se hozhatja vissza :D
  • gduck
    #2161
    Erre mindig azt szoktam válaszolni, hogy én akár egy gyufásdobozzal is el tudok játszani (na ne tessék rosszra gondolni, nem vagyok pirománis ) Tehát igazából a játék a lényeg.

    Régi feeling? Amikor spliscreenben kemény csata folyt az sikolabuszokkal és egyéb nyalánkság? Amikor szinte elélveztél egy játéktól? (Ez mostanában nálam csak a Protal játéknál fordult elő) Hát ilyen nincs. Csak ellazulás és szórakozás és nagybetűs JÁÁÁÁTÉK
  • Csokis
    #2160
    Nem erre gondoltam, hanem van még +2 autó, amit unlockolható, de az csak az Xbox 360-as verzióban. De kiderült, hogy azt a +2 autót is ki lehet unlockolni PC/PS3-on. A LE verzióban pedig 2 autó van pluszban a simához képest és 4 autó unlockolható.
  • Pingi23
    #2159
    nem akarok leszólni vagy beszólni senkinek sem de nem értem hogy aki a gyökerek óta vagy akár csak a hp2 óta játszik nfs-t hogy tudja élvezni ezt?
    nem tom nekem az élvezeti faktor a nullán van, akkor ez a splites irányítás is vicces, meg nekem nem áll másból a játék eddig csak előre jobbra balra meg spacekor röhögök azon ami történik a kanyarokban és ennyi nálam valahogy kifulladt a játék 1 óra alatt
    fizika na hát igen abból se sokat kapunk megint csak a kanyarodást tudom felhozni
    vannak azért irreális dolgok rendesen mégha nem is szimuról van szó akkor is és ezek nálam nagyon belerondítanak az élvezeti faktorba
    fú mi van még ja igen elszomorít még az is hogy egyszerűen nem lehet hallani a kocsik dübörgését csak azt hogy suhog a szél még a kocsi gurulását az aszfalton
    végszóként annyit hogy manapság már nem tudják visszahozni az akkori fílingeket rágyurnak a grafikára erre arra szépnek szép szó se róla de nekem egy nagy csalódás a hp
  • gduck
    #2158
    Ez pontosan így van, a kettőnek nem sok köze van egymáshoz
  • gduck
    #2157
    Én így tudom összesen 6 locked autó van, amit a Limited Edition nyit:
    Alfa Romeo 8C Competizione
    Ford Shelby GT500
    Porsche Cayman S
    Dodge Challenger SRT8
    Audi TT RS Coupé
    Chevrolet Camaro SS

    De tök mind1, mert biztos kikerül a netre olyan kód amivel nyitni lehet ezeket is
  • morvaigaben
    #2156
    Nem a Limited Editionra gondolsz? Ahhoz jár 2 extra autó (az új Shelby GT500 meg egy Alfa Romeo).
  • High end PC #2155
    "Maga a játék egy az egyben az NFS World"

    Persze, főleg, hogy a két fejlesztőnek kb semmi köze egymáshoz, és még a motor, amire épül a két játék, az is tök más, plusz a játékmeneteknek sincs nagyon közük egymáshoz, ahogy a kocsiknak és környezetnek sem.
    Akkor meg miben hasonlít? Vannak rendőrök, akik elől sportkocsival kell menekülni? Kb itt ki is merült a hasonlóságok nagy része...
  • MerlinW
    #2154
    A hihetetlen erőt akaja bemutatni a rezgés:)

    Maga a játék egy az egyben az NFS World, kicsit átpofozott grafikával. A játékmentetet nem minősíteném, mert nem lehet:)
  • High end PC #2153
    Ezek a kocsik a mindegyik verzióban benne vannak.
  • Csokis
    #2152
    Fogalmam nincs, hogy ez mennyire igaz vagy sem. Meg az se, hogy egyáltalán tényleg megkapom valahogy ezt a 2 autót, ha már előrendeltem és ez volt írva az 576 oldalán. Majd kiderül holnap, legfeljebb felhívom őket.
  • Csokis
    #2150
    Megvan.

    "The racer version of the Porsche Cayman S/Porsche Panamera Turbo/Nissan 370Z Coupe/Dodge Viper SRT10 Coupe is available through a promotion with Dr. Pepper and is XBOX 360 only. Look for further details soon.''

    Én mondjuk úgy tudom, hogy a Porsche Cayman S és Dodge Viper SRT10 Coupe van PS3-ra is, mert az 576 oldalán azt írták az előrendelésnél, hogy ezt a kettőt kapják ajánékba a PS3/Xbox 360 előrendelők.
  • rage
    #2149
    Amikor megállítom, s elindítom a kocsit, miért remegteti be a képet 1-2 másodpercig?
    Mindegy, hogy előre vagy hátra indulok el.
    Valami effektnek tűnik ez, nem lehet valahogy kikapcsolni?
  • Csokis
    #2148
    Hirtelen meg nem mondom. Vagy a Criterion twitteren olvastam, vagy a fórumban. Megpróbálom megkeresni.
  • KillTheKonzol
    #2147
    Pl?
  • Csokis
    #2146
    Xbox 360-as verzióban meg van 2 olyan autó, ami a PC és PS3 verziókban nincs.
  • [HUN]FaTaL
    #2145
    "csak a PS3-as verzióban van!"

    Na hát ez aztán a megalol.
  • Csokis
    #2144
    Csak úgy, ahogy írod. Saját zene használata a játékból állítólag csak a PS3-as verzióban van!
  • HeadHunter86
    #2143
    AIMP2. Hehe. Legjobb lejátszó. Amúgy nem tudom lehet-e alá pakolni zenét.
  • gduck
    #2142
    Majd akkor nyilatkozzál a témában ha megnézted az XBOX360-as verziót és a PC-s verziót is. Amíg ez nem teljesül addig ne nyilatkozzál.
    Amúgy érdekes, mert nekem NVIDIA kártyával a PC-s alapból nem recés. Okát ne kérdezzed, nem tudom miért van így

    UI: semmi bajom a konzollal, de látni kell hogy mostanában hogy folyik a játékfejlesztés
  • [HUN]FaTaL
    #2141
    Lehet saját zenét pakolni a játék alá vagy majd AIMP2?:D
  • Maxtreme
    #2140
    Hát ez nagyszerű. Ezek szerint csak az NV forceolt élsimítását nem szereti. :)
  • High end PC #2139
    Igen, OFF topicban írták, hogy nV-vel is lehet kényszeríteni AA-t annyit, amennyit a kártyád elbír.
  • Desiderata #2138
    nvidia-val is megy az élsimítás?
  • High end PC #2137
    javítva
  • Prince23
    #2136
    Vagy inkább multiplatfomer már :D
  • High end PC #2135
    "PC, XBOX360, PS3"

    Látom hozzám hasonlóan te is multiplatformer lettél, gratula a palettához :)
  • Prince23
    #2134
    Meglepően olcsó ez a Hp. gondoltam ez is elsz 60 euró, azt feleannyi :D
  • [HUN]FaTaL
    #2133
    Driverből megy, többi nem érdekel :D
  • arty
    #2132
    Ostoba, hiszen a konzolverzioban van AA, mégis azonnal a konzolokra mutogat.
  • SötétBarom
    #2131
    Konzolon nem lehet állítani - pcn elvileg lehetne, de itt nem lehet ===> FOSPORT.

    Nálam.
  • Norbi1990
    #2130
    Köszi így jó lett

    Csináltam pár képet én is.



  • Csokis
    #2129
    "Combined/Separated Pedal" - Elírtam.
  • Csokis
    #2128
    Separted Pedal-lal kel játszadozni a Logitech driver-ében szerintem. Ki- vagy be kell kapcsolni.
  • [HUN]FaTaL
    #2127
    Mert konzolon lehet AA-t rakni a játékokba.

    #2123: Cool köszi :)
  • Norbi1990
    #2126
    Valakinek sikerült beállítani kormányt normálisan?
    A probléma az, hogy Gázt beállítottam de a féket nem tudtam valamiért, így most úgy fékez ha felengedem a gázt
    Ez legfőképp a driftelésnél okoz problémát mert mindig lefékez a kanyarba.