4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • pxxl
    #2206
    ez egy PS3-as verzió, ami érkezett a nagykerekhez (ahogy 2199-ben is el van írva) :D jóreggelt :P
  • Waczkor
    #2205
    Remek hogy csesznék meg.Végre jött volna egy számomra élvezetes autósjáték konzolra miután a wrc egy kudarc lett.De nem,legközelebb bejelenthetnék hogy egy hetet késik kis hazánkban,mert akkor berendelem külföldről.
  • Csokis
    #2204
    Most látom, ez PS3!
  • Csokis
    #2203
    Nem onnan veszik vagy az orosz verziót adják el.
  • pxxl
    #2202
    biztos azért mert a legtöbben hátul van a motor
  • Muttley
    #2201
    Ez akkor ez itt ez mi ez ez? ;)
  • HeadHunter86
    #2200
    De rohadtul idegesít hogy ha valakit üldözök és elé kerülök akkor ha be fékezek csak én sérülök. Ha mögötted van csak a szögeszár segít, semmi más. Fos ez így.
  • Csokis
    #2199
    Pedig ez így van! Csak PC és PS3 verzió érkezett a nagykerhez (illetve Xbox 360-ra is, csak nem erre a régióra való), így majd a következő szállítményban lesz, ami a jövőhét!
  • Waczkor
    #2198
    Hívtak már valakit aki előrendelte az xboxos verziót hogy esetleg késik a beérkezés?Pár helyen azt olvasom,hogy egy hetet késik az xboxos verzió.PS3-ra már van.
    Remélem hogy ez nem így van,ha igen akkor sanszos hogy addig lekapom pc-re a warezt.
  • pxxl
    #2197
    gondolom oda egyszerűbb optimalizálni, majd átvágni pc-re, mi meg élvezzük a pixelháborút :/ ideje lenne már újítani konzol fronton. eléggé elavult rendszerek már...
  • artschi2
    #2196
  • IMYke2.0.0.0
    #2195
    Mert az esetek túlnyomó részében valóban azt is kapunk - sajnos.
  • gduck
    #2194
    Nem ellenségem nekem senki és semmi, csak dumálunk

    Amúgy egy picit részletesen, hogy mire is gondolok (általánosságban és ennél a játéknál is):
    - Játék demózás megjelenés előtt. PC-s grafika szebb. Mostanában mivel demóznak? Konzollal! Van már vagy 5 éve XBOX360, akkoriban mégse ezzel demóztak.
    - Béta verziók: több PC-s bétában találkoztam "ottfelejtett" XBOX360 kontroller vezérlésére utaló ábrával.
    - Játék vezérlők: alap az XBOX360 kontroller támogatás PC-n. Ennél a játéknál a readme fájlban bill és xbox360 kontroller résztetesen. Csak ezeket írja, 0 db kormány megemlítve (min 5 elterjedtet azért írhattak volna hogy támogatott) És ugye azt senki se hiszi a hogy a PC-s gémerek fő vezérlője az XBOX360 kontroller?

    Na és ez mind nem a konzolok ellen irányul, egyszerűen csak a játékok fejlesztése változott meg és sokszor az az érzésem hogy konzol portot kapok
  • arty
    #2193
    Megnéztem mindkét konzolon a demokat és most a pc warezt is.

    Talán feltűnt, hogy pécén az utobbi időben csomo cimen nincs AA. Nem a konzolok miatt, hanem a renderelési eljárások változtak meg a DX változása miatt (is). De tudomén, hogy a közös ellenségre könnyebb mutogatni, csak akkor ne csodálkozz, ha emiatt egy fogadatlan prókátor utána beszól ;) (bocs ;) )
  • xxxpaulxxx
    #2192
    Vegyél kontrollert
  • pxxl
    #2191
    4870 toxic, uccsó drájverrel.
  • Maxtreme
    #2190
    Nálam így sem nyert :(
    Milyen vga-d van pontosan, melyik driverrel?
  • Diezel
    #2189
    Sziasztok!

    Nálatok benne van a billentyűzetkiosztás a /Dokumentumok/Criterion Games/config.NFS11Save fileban?

    nálam az a fura, hogy minden beállítás megmarad, kivéve a bill. kiosztás, minden belépésnél visszamegy alapba. gond lehet az ékezetes felhasználói fiók? (mint a BFBC2 esetében?)
  • SötétBarom
    #2188
    Teszteltem. Kb annyit ér, mint a burnout paradise. Ha van 30 percem, amit el akarok baszni, akkor előveszem. A fizika fos. Nem az arcade volta miatt, hanem valami nem OK vele... Split Secondben ugyan ilyen driftelős-nitrótöltés volt, de ott valahogy volt súlya a kocsinak, és tetszett.. Ebben furi.
  • LeWyTy
    #2187
    Na én is kipróbáltam... szerintem qrvajó.


    Csak 1dolog rohadtul idegesít : a géppel alig lehet lépést tartani... de a végén hagyja magát megverni.
  • user2009
    #2186
    hááát basszus, így elb...ni egy játékot ezzel a fos irányítással... eh! most wanted óta nem jött ki egyetlen normális irányíthatóságú nfs se! miért kell ezt csinálni?! az underground, underground 2, most wanted miatt játszik az nfs-esek többsége mindig az újabb részekkel, mert várja a csodát, hogy normálisan lehet majd "kormányozni". volt egy bevált irányítás, szerettük. minek ez a varia? ráadásul úgy, hogy az undercover és társai pont ez miatt buktak be. f.sz kivan mááááá velük! :(
  • LeWyTy
    #2185
    így van
  • JaSoN HuNTeR #2184
    Mindent visz =)
  • JaSoN HuNTeR #2183
  • JaSoN HuNTeR #2182
    Én a High Stakes-t imádtam. Kb voltam vagy 10-11 éves amikor játszottam vele. Mennyi hülyültem benne :D IMÁDTAM :D
  • JaSoN HuNTeR #2181


    Underground 3 kellene =)
  • samsung123
    #2180
    istenem de szerettem!! HP2-őt

    a mostani HP-ban nagyon zavar(szar) az autómata ellenkormány..nézzétek meg mikor driftelve vesztek be egy kanyat...és sokszor van igy, miaz hogy nem én kanyarodok? nagyon megtud zavarni ahelyett hogy használna..(utálom bármilyen játékban segitségeket ezek miatt, attól a fizika lehet árkád).
  • LeWyTy
    #2179
    Persze hogy jobb ha már ez a második része
  • JaSoN HuNTeR #2178
    MI a baj vele?
  • JaSoN HuNTeR #2177
    Komolyan mondom ez jobb =)
  • MerlinW
    #2176
    Semmi baj a grafikával, a játékkal viszont csak az van:)
  • ToCsEk
    #2175
    jövőre jön a shift2 talán jobb lesz mint ez
  • JaSoN HuNTeR #2174
    NIncs valami jó grafikája :)
  • Wanille
    #2173
    Kipróbáltam, töröltem.
    Vagy 2 óráig kötött le, az is csak a kíváncsiság volt.
    De elmúlt, nagyon hamar.
    Érzem itt is mafia2 szindróma lesz: aki pénzt adott érte, az foggal-körömmel védeni fogja h "húúúdejó", a többiek meg csak törlik és kész.
  • pxxl
    #2172
    nemrég dobtam ki vagy 100 kislemezt tele nfs4 autókkal
  • [HUN]FaTaL
    #2171
    Tegnap próbáltam ki az nfs4et, ajánlom neked is. Akkor rohadt jó volt, most viszont iszonyat bugyuta.
  • pxxl
    #2170
    háhááá nevezzétek át shift.exe-re akkor lehet kényszeríteni az AA-t :D (nem fagy ki nekem) 8x AA-val jobb egy kicsit :)


  • pxxl
    #2169
    Adaptive Anti-Aliasing (ati fjucsör)
  • Pingi23
    #2168
    persze játék játék de akkor már kössön le szórakoztasson élvezzem stb de ez valahogy nem jön össze
    nitrót is nem értem miszarért kellett beletenni nem erről szól ez
    egyébként megfigyeltem azt is mekkora jelentősége van az n2o-nak a játékban
    itt nem az van hogy odalépsz az izomautódnak vagy ferrarinak mittomén minek aztán röpülsz
    nem itt az megy hogy akinek van nitrója akár lada is lehet az a nyerő célegyben benyomja neked épp elfogyott/töltőn van ő meg beszúrja viszlát ferkó lambó stb nitrós matchbox forever
    nekem legalábbis ez jön le
  • High end PC #2167
    Mi az az AAA?