4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • gduck
    #2125
    Én inkább így fogalmaznék: "egy sokat látott júzer" De mint az előző hozzászólás is mutatja, driverből minden megoldható

    UI: vacak EAStore csak csütörtökön "szállít"
  • SötétBarom
    #2124
    Miért a juzer az ostoba, ha a játéban nem lehet AA-t kapcsolni? Tökéletesen igaza van.

    "FOSPORT" -.-
  • Newfronter
    #2123
    Hagyományos AA.
  • arty
    #2122
    "UI: recére meg nincs mit mondani, még ha valaki le is veszi érte a fejem: konzol átirat már megint!"

    a baromságodra nincs mit mondani, megint egy ostoba juzer...
  • [HUN]FaTaL
    #2121
    MLAA vagy hagyományos AA ami megy a régi kártyákkal is?
  • High end PC #2120
    Hú, király, látszik, hogy sokat segített rajta!

    Alig várom hogy pénteken screeshoot-okat csináljak 2560x1440-ből 16xAA-val :D

    Egyébként: Shift 2 videó érkezett! :)
  • nigthden
    #2119
    Hello.
    Van mikor beakad egy kicsit a jatek, nemis ezzel van a gond hanem hogy a hang folyamatosan akad.... Mitol lehet ez?:(
  • Newfronter
    #2118
    8XAA driverből 5870 alatt.




  • High end PC #2117
    ok, azt írták az OFF topicban, hogy driverből elő lehet csalni az AA-t is, én nem aggódom :)
  • High end PC #2116
    Ha a játékban nincs AA állítási lehetőség (érdekes), akkor Catalyst driverből fogok nyomni majd rá.
    HD5xxx szériával próbálta már valaki?
    Az a baj, én csak péntek délután érek haza, és akkor tudom csak kipróbálni. De majd rányomok driver-ből 16xAA-t (más játéknál is állítottam már driver-ből, és működött), azt meglátjuk mi fog történni.
  • [HUN]FaTaL
    #2115
    Remélem valami patchben érkezik a manuális váltó.
  • SötétBarom
    #2114
    Komoly mutatvány volt telefonon elmagyarázni egy nőnek, hogy miképp szedje le nekem ftpről, mire hazaérek :DDD
  • balee4
    #2113
    Kipróbáltam a játékot, egész jó, leginkább a rendőr mód tetszik, ha a verseny részét nem is, de a rendőr "kampányt" szerintem végigtolom. Gépigénye nagyon barátságos, maxon is ilyen 50-60 FPS körül megy és a grafika nagyon szép, főleg az autók durvák.
  • TBTPumpa
    #2112
    Nekem egy rakás pozitív élményem van a játékkal kapcsolatban!
    A napszakváltozás, az irányítás, a zenék és a grafika valami fantasztikus!
    Igaz, hogy kicsit élményromboló ez az Élsimításhiány, de a Mass Effect 2-t is úgy játszottam végig nem is egyszer (és még sok más játékot is)!
    A játékélmény viszont nem teljesen az amit vártam, de így is lényegesen jobb, mint amit a Need for Speed sorozattól kaptam az elmúlt 5 évben (Most Wanted óta)!
    Az optimalizáció is nagyon jó! Néztük egy egymagos Pentium 4 (HT) procis gépen, 1 GB rammal és 9600GT videókártyával és futott rajta a játék! Nem HD felbontásban és grafikai részletességben, de játszható volt és nem is akadozott! Ez azért egy 2010-es játéktól eléggé durva! Főleg azért, mert az Undercover és a tavalyi Shift szinte játszhatatlan volt azon a gépen még minimális grafikai részletesség és felbontás mellett is!
    Sajnos FreeDrive módban semmi extra nincs... Forgalom alig van, nincsenek rendőrök és semmi kihívás sincs - de legalább arra mész amerre akarsz! A versenyek viszont egész jók!
    Összességében tényleg az elmúlt évek legjobb NFS játéka ez! Persze vannak hibái és épp ezért nem is értem a Launch Trailerben mutogatott 10/10-es eredményeket, de azért egy 10/9-et simán megérdemel! Bár lehet hogy az újdonság varázsa miatt tetszik ennyire a játék, majd idővel kiderül... Bár a jövő évi Shift 2-re és a BlackBox féle bohóckodásra nem vagyok kíváncsi, inkább majd a 2012-ben érkező Criterion féle új NFS játék várós!
  • samsung123
    #2111
    gamepaddal nyomom xbox stilusú és nekem is a van holtjáték a kormányzásnál(analóg)..és sajna nem lehet állitani vagy linearitást csökkenteni(esetleg növeni)

    -ja negativumok: nincs egér, nincs visszajátszás(pedig nagyon szép lenne), nincs manuális váltó, nincs lan!
  • Csokis
    #2110
    Thesixthaxis review: 8/10!
  • Maxtreme
    #2109
    Nálam élből azon van, és mint látszik kb szart sem segít :-D
  • Blum
    #2108
    Én is kipróbáltam,nem bírtam ki.
    Nekem kifejezetten tetszik. Kb. olyan a játék,mint amit vártam. Optimalizáció jó (40-50FPS-el el döcög),bár az AA azért hiányzik. Fizika tetszik,driftelés elképesztően jó (legalábbis nekem nagyon bejön). Környezet is szép,textúrák is. Irányítást kicsit szoknom kellett 'érdekes' volt elsőre,de pár óra játék után hozzászoktam és tetszik. És még a zenék is jók.

  • Csokis
    #2107
    Holnap kapható, addig csak kibírjátok. Én is, még ha nehezen is.
  • gduck
    #2106
    Ez az. Várjuk!
    Az EA csak azt éri el a hülye régiós megjelenésével, hogy a kalóz verzió már rég kint van mire kézhezkapjuk az eredetit
  • czky
    #2105
    Kipróbáltam a gamét. Billentyűzettel túl érzéken a kormányzás, Logitech Momo-val pedig érzéketlen. Kb. 5cm-t kell jobbra ill. balra fordítani a kormányon h elkezdjen kanyarodni a verda
    (holtjátékról hallani sem akarok, max ha épp ladát v vmi hasonló 1000 éves ócskaságot vezetnék). Windózban tesztelve jó a kormány.
    Nagyon zavaró. Sőt, szinte élvezhetetlen így a játék.
    Kíváncsi vagyok másnál hogy alakul ez a dolog!
  • Prince23
    #2104
    VárjukÍ:)

    Egyébként Burnout-ellenes játékos vagyok.. de rühelltem azt a játékot, istenem :))
  • samsung123
    #2103
    kb 2 órát nyomtam

    -először is a grafikától kész voltam, brutál..eső nappal este, helyszinek elképsztő, jobb mint mire számitottam.(csak nincs AA..ez nagyon hiányzik)
    -a hangulat igazi HP rég éreztem ilyet!
    -fizikátol rettegtem, de nem lett rossz..árkád de a kategóriájában jó.
    -sok kis apró részletre figyeltek(lámpa fel-le kapcsolás, szélárnyék stb..)
    -nagyon pozitivan csalódtam

    nagy negativumok még nem jöttek elő..idáig nem unalmas..majd azokat is megirom.
  • xxxpaulxxx
    #2102
    Vááááá! Jöjjön már ki:D
  • IMYke2.0.0.0
    #2101
    Oda van írva: a készlet erejéig.
  • kozako
    #2100
    Holnap meglesz rendelve :D És amugy meddig lehet kapni CD Galaxis-ban vele a FIFA 10-et???
  • Csokis
    #2099
  • modelcar
    #2098
    NV-n NVIDIA vezérlőpultban kell átállítani teljesítményről minőségre, az talán segít valamit :)
  • [HUN]FaTaL
    #2097
    Evvel eddig is tisztában voltam, HD4xxx-ről volt szó. :D
  • BoneDragon
    #2096
    Ezt eddig is tudtuk, 4xxx szériáról volt szó.
  • Newfronter
    #2095
    Catalyst 10.10e-ben van MAA HD5000-es szériára is. :) Próbáljátok ki, hogy néz ki úgy!
    Driver
  • Csokis
    #2094
    Azt már ne tőlem kérdezd.
  • pxxl
    #2093
    ok. akkor már ezt is tudjuk :D
  • [HUN]FaTaL
    #2092
    Akkor pcn vajon mi a retekfaszért nem használ semennyit?:D
  • Csokis
    #2091
    Tévedsz, mind a kettőn 4xAA-t lehet max használni. Az más kérdés, hogy ki mennyit használ. A játék mind PS-on, mind Xbox 360-on 2xAA-t használ.
  • pxxl
    #2090
    asszem boxon 4x, ps3-on meg 2x
  • [HUN]FaTaL
    #2089
    Konzolon is van élsimítás.
  • Csokis
    #2088
    Jeee, hívott az 576! Holnap hozzák a Limited Edition-t PS3-ra!
  • gduck
    #2087
    "Szal legalább optimizálták (bár ez majd kiderül gyengébb géppel rendelkezőknél)"

    Vicces csávó vagy! Bebaszna ha AMD Phenom II X4 965BE@3750mhz::GTX 460 OC 1Gb párosítással próbléma lenne! A második mondat nagyon kellett, mert anélkül nagyon fura lett volna

    UI: recére meg nincs mit mondani, még ha valaki le is veszi érte a fejem: konzol átirat már megint!
  • wollnerd #2086
    Így igaz! Mostanában nem igazán szeretem a magyarórát! :D