4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • samsung123
    #2326
    pedig pcn..autós játéknak ennek van a legjobb grafikája..utána a talán aTDU2, Shift...

    most mentem FreeRideot..van hangulata, felfedezni a helyeket, szép nyugiban vezetve, naplementével majd este! és a autópályán szembe a forgalommal sötétben kerülgetve a forgalamt 200-zal..nagyon nagy!

    tény hogy nem rajongok az arkadért (lehene egy kicsit kevésbé árkád a fizika azért) de feledteti a hangulat ezeket a hiányosságokat (egy ideig tudodm, mert utána az egyszerű fizika megbosszulja magát), szerintem a polcomon fog landolni, márcsak a multi miatt is(persze nem most...)
  • [HUN]FaTaL
    #2325
    "pedig olyan, mintha egy 8 évvel ezelőtti autós játék lenne."

    Ne 800x600ban játszál lowon.

    Utolsó mondat: Játéktermi stílusúnak készült szóval nem tudom mi a probléma, senki nem mondta hogy szimulátor lesz.
  • Cortinaar
    #2324
    HP-t is vártuk mint a Messiást, s ez lett belőle. Nem tudom, hogy a grafikát miért dicsérik páran, pedig olyan, mintha egy 8 évvel ezelőtti autós játék lenne. Fizika az meg vicc. Én az összes NFS-el játszottam, de ez még az UC-nél is rosszabb, pedig azt hittem, hogy annál már nem tudnak gyengébbet csinálni.
    Olyan érzésem van, mintha egy játékteremben játszanék egy régi autós játékkal.
  • CalebJoe
    #2323
    Felfogtam csak kiegészítettem egy NFS topikba megemlíteni egy GT-t elég fura, félre ne értsd én egyaránt vagyok pc-s és konzolos is nem fikázni akarom az NFS-t.
  • High end PC #2322
    Légyszíves idézd be ezt a sort, mert ilyenről még csak szó sem volt.

    Hihetetlen, hogy mennyien nem tudnak szöveget értelmezni, ez ragályos, vagy mi? :D
  • CalebJoe
    #2321
    azért ne hasonlítsunk már egy mesterművet egy NFS-hez, ez a büdös életbe se fogják azt a szintet megütni
  • DaniellT
    #2320
    nem kell ide GT5 szntű graf még egy másik játénál (pl NFS-nél) sem...

    elég lenne ha a GT5-ből csak egy sima PC portot csinálnának (ami még csak nem is egy párhuzamos fejlesztés volna), még az is legalább úgy nézne ki mozgás közben, mint ahogy PS3-on csak állóképnél fotómódban, vagyis, még annál is szebben...
  • High end PC #2319
    Nem értem minek ez az összehasonlítás: PC vs PS3, szó nem volt róla.
    Egyébként ugye tudod, hogy a PS3 összteljesítményének egy mai csúcs PC a többszörösét tudja?

    Nehogy már azt mondd, hogy a jóval gyengébb PS3-on futó Gran Turismo 5 szintű grafikát ne vinne el egy nála erősebb gép.
    Nem magáról a GT5-ről volt szó, hanem arról a grafikai minőségről!
  • Szasza20
    #2318
    hát nem nagyszám a játék üldözni menekülni olyan monoton hogy nemigaz egykét útorlaszt leraksz nagy változatosság mondhtatom ez a single -re vonatkozik multit nem próbáltam meg a grafika se nagy szám szerintem a talaj az szép és ennyi
  • DarkSector
    #2317
    "Pedig egy mai felsőkategóriás PC-nek meg se kottyanna egy Gran Turismo 5 szintű grafika, egy LFS szintű fizikával.
    Az egész csak: pénz, fejlesztési idő, anyagi megtérülés, megfelelő mennyiségű és minőségű fejlesztőcsapat(ok), nívós kiadó, ésatöbbi...kérdése."

    ez igaz. Én is ezt mondogatom mindig.

    De én nem egy only ps3 játékra mondanám ezt, mivel egy felsőkategóriás mai gépnek ritkábban van ma 8 magja, míg a ps3-nak igen.
    maradjunk inkább a multiplatform játékoknál.
  • High end PC #2316
    Pedig egy mai felsőkategóriás PC-nek meg se kottyanna egy Gran Turismo 5 szintű grafika, egy LFS szintű fizikával.
    Az egész csak: pénz, fejlesztési idő, anyagi megtérülés, megfelelő mennyiségű és minőségű fejlesztőcsapat(ok), nívós kiadó, ésatöbbi...kérdése.
    Más tészta, hogy nincs olyan, akinek ezt a belátható jövőben megérné megcsinálni.
    Nézd meg egy LFS, vagy iRacing-nek mennyire alacsony a gépigénye, és annak csak egy része a fizika erőforrásigénye.
  • pxxl
    #2315
    nyilván számolni kell a fizikát, és a grafikát is valamivel
  • High end PC #2314
    Miért, szerinted ez hardveres erőforrás kérdése?
  • pxxl
    #2313
    jah azért néz ki rondád minden sim...
  • High end PC #2312
    Badarság.
  • pxxl
    #2311
    jah persze arra várhatsz :D vagy grafika vagy fizika :D a kettő együtt nem megy (még)
  • nyirog
    #2310
    Am valakinek siekrült megoldani azt h ajáték ne felejtse el a billentyűzet beállításokat mikor újra be akarok lépni játszani (eddig mindig vissza állította alapbeállításra) ?
  • nyirog
    #2309
    Én meg majd akkor megvédem őket :D
  • mac83
    #2308
    nem tudom volt-e már, vagy linkeltétek, lusta vagyk visszaolvasni!hazaértem melóbol, itt az emu amit én hazsnálok, így nem "felejt" a játék :D bemásolod az exe-t ahol a játék indító exe-file is van, elindítod, kiválasztod milyen gamepadod van (presets) load, save, killépsz, és indítod játékot, ilyen egyszerű :D
    és működik minden más játéknál is :)

    http://www.easy-share.com/1913002673/x360ce.rar

    http://www.megafileupload.com/en/file/284077/x360ce-rar.html

  • Stockbauer33 #2307
    na majd éjszaka vagy holnap +döntöm :D.Meg a többit is
  • nyirog
    #2306
    CDG-ben 8000 ha neten rendeled és kapsz mellé fifa 10 -et
  • nyirog
    #2305
    Én meg már rád is vertem 8.80 -at
  • BoneDragon
    #2304
    Ekkora gy*kér kérdésre ilyenkor mit kell válaszolni??!!
  • SeanJRRussel
    #2303
    Kicsit láma kérdés de mennyibe kerül?
  • Digitman
    #2302
    Nem nagyon sarkítasz. Tegnap kipróbáltam a "demót", gondoltam nem veszek zsákbamacskát. De a látottak alapján nem veszem meg. :( Lenyomtam pár versenyt, majd kipróbáltam a free ride-ot is. Na akkor vettem észre, hogy nincs fékem. Visszaléptem a konfigba és mit látok!? A fék a z-re van rakva alapból, én meg nagyban nyomogattam az y-t. Fékezés nélkül sikerült néhány versenyt nyerni, különösebb gond nélkül. Igaz, hogy a grafika szép, de már látom, hogy ez nem az én játékom lett. Tudom, hogy árkádnak készült a game, na de ennyire? Persze ez csak az én szubjektív véleményem.
  • Stockbauer33 #2301
    A GOC pályán az a 0.02 mp-ért megharcoltam
  • JethroHUN
    #2300
    El is hiszed x) NFS szintre butítás lesz abból is.
  • samsung123
    #2299
    Végre kapunk akkor egy forza szintű vagy RaceON szintű játékot jó graffal meg karrierrel! ADJA ISTEN! Ámen!
  • High end PC #2298
    Épp a kommentem után olvastam a TCM-en:

    " Az Electronic Arts megszerezte az FIA GT1 és GT3 sorozatok licenszét, a karrierben ez a két bajnokság teljesen elérhető lesz, így ezek pályái, autói szinte biztos, hogy a játékban is választhatóak lesznek! Aki pedig a Shift 2: Unleashed-hez nyúl, készüljön fel, hogy sokkal komolyabb szimulátorral fogja szembe találni magát, mint az előd esetében. A Slightly Mad igen ráfeküdt a játéknak erre a részére, hogy az igazi hardcore versenyzők igényeit is kielégítsék. "
    + még rengeteg sportkocsi.

    Pont erről beszéltem. :)
  • Bullitt
    #2297
    Holnap lesz végeredmény, giornalista írta is kommentbe.
  • Desiderata #2296
    jeee, rajta vagyok a listán, sorsolás mikor lesz?
  • nyirog
    #2295
    Oké, majd kis Irodalom tételezés után még benézek a játékba aztán visszaigazolok ;)
  • samsung123
    #2294

    rájöttek hogy egy játékkal nem lehet kielégiteni az igényeket!
    és végre kb több mint egy év jut tisztán minden NFS fejlesztésére a több csapat miatt! ez nagyon meglátszik!

    Örülök hogy igy csinálja a EA..mert igy egy résszel akár 2 évet is le lehet lenni(végre nem csak tucat játék egy két órára), addig amig újbol jön a nekünk megfelelő epizód (szim árkád mmo stb)

    érzehető a javulás..én a Shiftnél érezem végre ezt..a mélypont szarbon és mégrosszabb undercower lett.
  • nyirog
    #2293
    Jaja, te is csinálhatsz versenyt csak azon emberek számára akik rajta vannak az autolog baráti listádon (kicsit olyan mint vmi közösségi oldal), van olyan h hajsza és ott vs-ben kell nyomni és a térképen bármerre lehet menni ( 1vs 1-ben legalább is bármerre engedte :D), versenyeken meg nagy csaták mennek 4 vs 4-ben - átkozottul jó. Majd akkor megpróbállak megtalálni Kozako, aztán felveszlek a majd barátok közé.

    @gduck: akkor majd keressük egymást :D
  • modelcar
    #2292
    Én Undercoverben top player voltam világranglistán
  • High end PC #2291
    Az NFS széria relative jó irányban látszik haladni, még ha sokaknak ez nem is látszik a pillanatnyi "ez, meg az a dolog nem tetszik ebben az aktuális részben" csalódástól.

    Talán az Undercover-féle NFS széria legalja grafikai megjelenítés (menet közben betöltődő pályarészek), és az egész szériából a legalja vonatsín autózás talán jobb volt?

    - Legalább azóta csináltak egy "szimesebb ízű" Shift részt is, az eladások sok évvel ezelőtti szintre kúsztak vissza az évek óta a gödör felé csúszó szériánál, és így már 2011 tavaszra ígérik belőle a 2. részt is (Shift 2 Unleashed), új grafikai engine-el, és történettel.
    - Csináltak egy "igazi arcade"-szerű irányvonalat is a Nitro révén (igen, itt az igazi játéktermi arcade-hoz hasonlító arcade játékot értem), mely folytatása a Nitro-X révén valószínűleg várható valamikorra.
    - Épp a héten érkezik az MMO típúsú NFS, a World 5-ös verziója is, részletesebb tuning opcióval...
    - Aztán itt van ez a Hot Pursuit, mely jó pár dologban a régi szériát hivatott -részben- visszahozni, olyan finomságokkal, mint a gyönyörű tájak, részben sötét verseny, csak egotikus kocsik, stb.
    - A Black Box 2011 Novemberére ígér egy Underground-hoz visszatérő játékot, melyről nagyon keveset tudni még.

    Összefoglalva:
    - lett egy szimesebb ág
    - egy árkádosabb ág
    - egy MMO ág
    - egy a HP részhez visszatérni próbáló ág (mely ág a legelső részek közül a legsikeresebb volt annó)
    - egy az U2-höz visszetérni próbáló ág (mely az U1-től az UC-ig terjedő vonalnak a legsikeresebb része volt)

    A javuló tendencia egyértelműen látszik, az eladások növekednek, a beáramló pénz is, így az idő előrehaladtával -remélhetőleg- egyre igényesebb NFS játékokat fogunk majd kapni. Már csak ha ezért is, megveszem ezt a részt is (még akkor is, ha nem lennék fan, akkor is így tennék).
  • Stockbauer33 #2290
    Ha visszaigazolod akkor felvettelek
  • samsung123
    #2289
    nem te buggyantál meg! ez azért van (de már irtam) mert autómata ellenkormány van van be épitve...hogy hülyegyerkek is tudjanak 200m driftelni és nekik ne kelljen ezzel "bíbelődni" (ezzel az erővel autómata kanyarodás, fékezés, gázadás is lehetne, mert pont a lényegét veszíti hogy én csinálom...) és ematt az érdekes kanyarodás, én most se tudtam megszokni, csak azt nem értem miért nem lehet kikapcsolni legalább ezt a segitséget..., meg az hogy nincs manuális váltó..( ez a másik fájó, ez szerves rész egy autonak ugy mint a gáz vagy a fék) ha ez a kettő lenne, sokat javulna a vezetési élmény.

    de a játék jó..és a fizika se lenne rossz
  • Szabi1991
    #2288
    remek...

    "Our NEED FOR SPEED: HOT PURSUIT MEGA TRAINER has *14* options including:

    Add Violator Bounty
    Add Enforcer Bounty
    Add Bounty in Events
    Proximity Freeze
    No Damage
    Super Smash
    Unlimited Nitro
    Drain Challenger's Nitro
    Freeze Event Timer
    Add Spikes
    Add Turbo
    Add EMP
    Add Jammer
    Faster Weapon Refill

    More options coming soon!"
  • kozako
    #2287
    Szeva :D Nekem holnap jön CD Galaxisból :D majd felveszlek.és mesélj mijen a multiplayer??lehet versenyt csinálni és bárki csatlakozhat??és teljesen magyar feliratú az egész játék???