4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • IMYke2.0.0.0
    #2366
    OFF-topikot nem olvastam - bocsánat :(
    Csak az itteni tapasztalatokat gyűjtöttem össze, jómagam még nem "vettem meg" - de nem is nagyon erőlködök már.
  • Kontrakcio
    #2365
    sztem amit eddig csinált NFS-t EA a porsche unlished vagy mi volt a rész neve volt a best, azóta hanyatlás, na de mind1, kiprobálom azt majd kiderül h bejön vagy sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #2364
    Ez a lista még bővülni fog!
  • Prince23
    #2363
    Most így látatlanban a Criteriontól félek. Félek, mert nagyon félek, hogy ez Burnout HP inkább :DD
  • pxxl
    #2362
    plusz optimaliálatlanság, nem mindenkinél fut úgy ahogy kéne, vagy egyáltalán nem megy erősebb gépeken sem. magok letiltása kell (off topikban volt szó rola) stb
  • IMYke2.0.0.0
    #2361
    Grafika: jobb
    Optimalizáció: jobb
    Minden más: kicsivel jobb, kicsivel rosszabb.
  • Kontrakcio
    #2360
  • Prince23
    #2359
    Undercovertól remélem jobb lett, mert az gyalázat volt a nfs történetében :)
  • Kontrakcio
    #2358
    gyáááá, ezt elolvasva megint egy gyorsan összetákolt " EA vagyok hozom a formám" kreálmány lett.
  • pxxl
    #2357
    nem érek rá
  • IMYke2.0.0.0
    #2356
    NFS: HP 2010 hibák, hiányosságok, visszajelzések, egyéni preferenciák és a sorozat korábbi részeinek tükrében:

    * "Free Ride"-ban forgalom alig van
    * "Free Ride"-ban nincsenek rendőrök [Most Wanted-ben voltak]
    * "fék nélkül" végigjátszható
    * Belső nézet nincs
    * Billentyűzet testreszabás-megjegyzés
    * Kameranézet hiányosságok
    * Képernyő kijelző [HUD] testreszabhatóság
    * Kézi sebességváltó hiánya
    * Visszapillantó tükör
    * a térkép
    * hangok kalibrálása nem lehetséges
    * kanyarodáskor gépi ellenkormányozás [ráadásul rosszul] - mintha nem a játékos irányítana
    * napragyogás hiánya
    * nincs eső-effekt (miközben a hangja hallható), miközben vizes az út - WTF?
    * nincs kihívás az autók megszerzésében [HP2-ben volt]
    * nincs sebességérzet
    * nincs súlya az autóknak - Burnoutban, Split/Second-ban valamelyest volt.
    * nincsenek jellegzetes sportautó motorhangok
    * rendőrségi villogó fényeinek hiányossága
    * törési körülmények összekavarása [nagy sebességgel ütközöl falnak: semmi - másik autóval: totálkár]
    * verseny-nehézség rosszul kalibrált: verseny elején a gépi ellenfelek verhetetlenek - a szakasz végén meg beelőzhetők, verhetők
    * élsimítás hiánya - trükközni kell (Shift.exe)
  • Prince23
    #2355
    Na megkaptam a csomit, elég igényes a manual. Remélem megérte a lógást :D
  • Kontrakcio
    #2354
    köszi :) irányíthatósága miylen? arcad versenyző gondolom, csuszkás a segg stb
  • BoneDragon
    #2353
    Ja és elég gáz, hogy le kell lassítanom, mert a hiperszupermegagiga sportautóval nem ér útól a rendőr...
  • Kontrakcio
    #2352
    EA már művelt csúnya dolgokat méltán híres gémekböl, szereti megerőszakolni a játék nevét csak h eltudja majd adni jópézé pistikének :I lást C&C4
  • BoneDragon
    #2351
    Szerintem egész jó a játék, de elég zavaró, hogy a grafika nem is olyan szép mint a videokba, ráadásul nincs is elmosódás... Ja és ami a legzavaróbb, hogy minden egyes rohadt verseny után kapok új autót... Legalább szenvedjen már meg 1 kicsit az ember azért az autóért, ez így gáz... Meg kevés az olyan verseny ahol üldöznének a rendőrök. Kb ennyi:)
  • Kontrakcio
    #2350
    de én tőled szeretném hallani -.-
  • pxxl
    #2349
    olvassál már vissza plz ezen az oldalon legalább 3-4 vélemény van :) van akinek bejön van akinek nem...
  • DarkSector
    #2348
    a címe.
  • Kontrakcio
    #2347
    szevasztok. Nah, miylenre sikerült a gém? HP2-höz van hasonlóság?
  • xxxpaulxxx
    #2346
    Pedig tényleg olyan mintha grafikai hiba lenne:S No mind1, úgy se használtam eddig se:D
  • IMYke2.0.0.0
    #2345
    Sajnos, nem csak 1-2 hibája van.
  • pxxl
    #2344
    visszapillantó direkt ilyen :/
  • xxxpaulxxx
    #2343
    Nem tudom miért fikázzátok ezt a játékot, de szerintem rohadt jóóóóóó:O
    Király grafika, fasza hangulat, pörgős játék... mondjuk az biztos, hogy van 1-2 hibája, de melyik nfsnek nincs...
    Az a híres "az utolsó 1 kilóméterig nem lehet utolérni az ellenséget" mondjuk tényleg zavaró... de tuti jön majd patch rá
    Viszont kis grafikai hiba is van nálam... a visszapillantóban az egész táj ilyen kék és arany a kocsi benne...
    Jah és picit gagyi, hogy totál Burnout fílinget hozza ez a térkép... meg talán tdu... dehát ez legyen a legkevesebb:D
    Tetszik és jó végre egy klasszikus nfsel játszani:)
  • pxxl
    #2342
    nincs. és sztem nem is hiányzik ebből a játékstílusból. bár lehet h jó lenne :)
  • bakkerman
    #2341
    van belső nézet a gémben? ha nincs akk felejtős
  • SeanJRRussel
    #2340
    Én kipróbáltam,igaz csak warez egyelőre,de nekem bejövős.A grafika nagyon fasza nálam nem is recés semmi (1680*1050) és hangulatos kis game ez.Annyit hiányolok hogy amikor esik az eső akkor csak a hangot hallani viszont eső az sehol csak vizes az aszfalt.Apróbb hibák vannak de a tályak nekem marhára tetszenek és még sokat nem is láttam .Ha lesz zsé akkor megveszem már csak azét is hogy tudjam Stockbauert szopatni az időeredményekkel.
  • pxxl
    #2339
    az egész gyári bill kiosztás egy bullshit sztem :D egyik kézzel nyomom a gáz féket, a másikkal kormányzok, és nyúljak numpadra a poweruppokért. hogyne :D nyilakkal kormányzás, a cuccok wasd-n, meg stb a környékre elosztva
  • [HUN]FaTaL
    #2338
    "kéztorna rulz, vagy angol bill."

    Vagy német bill, svéd bill, akármilyen bill kivéve a magyart. Nem véletlen került az Y-ra :)
  • pxxl
    #2337
    sokkal több fogyna sztem ha nem 8-12.000 lenne egy új játék (akármelyik) hanem 4-6.000 :D
  • [HUN]FaTaL
    #2336
    Majd 2000ért ha lemegy az ára :D
  • pxxl
    #2335
    hát nemtom, én este nekilálltam, és egyedül a McLaren-es érj oda időben 3:08-ra versenyen anyáztam, a többi sima ügy volt (bill-vel) de elég unalmas egy idő után ez tény :/ jah meg jó ha van az uccsó km-re telecsík nitró :D
  • user2009
    #2334
    grafika vs. fizika? 2010 (lassan 2011)-ben? óriási! nem is tudom mi a szart keres ott a fejlesztői részlegen a sok okos, ügyes ember... na, de mindegy is. én azt gondolom, hogy egy normálisan játszható autóverseny ami nem olyan csilli-villi sokkal többet ér, mint egy majdnem csilli-villi, ahol a játékélmény NULLA az autók irányíthatatlansága miatt. mondjuk, ez a térkép is... pfff! lehet menni a prérin egy ladikkal, aztán koptatni a festéket az autó oldaláról, mert ha üldözöl/üldöznek, az esetek 80%-ában tök semmi közöd semmihez, az lesz, amit az autó akar. óriási! :(
  • IMYke2.0.0.0
    #2333
    Majd 990 Ft-ért megveszem a gyűjteménybe :)
    Szomorú vagyok.
  • xido
    #2332
    Ja...bill-gondodra találtam megoldást..első dolgom volt átkonfilgoni a saját ízlésem szerint:))
    A játék...egynek elmegy 5-10 percre..sajnos csak 1 a sokból..és már a 3. küldetésnél elő tudja hozni a régi anyázós csapkodós reflexeket:))))
  • Krisztiam #2331
    sziasztok
    én is kipróbáltam a játékot, de úgy vettem észre még mindig kell várni a megváltásra..
    ha az elmosódást leveszem akkor úgy néz ki a grafika, mint egy 5 évvel ezelőtti játék vagy még régebbi..
    a videókban nem ezt láttam.. én csalódtam,de nagyot..
  • Diezel
    #2330
    Na nyomtam igy éjjel is egy kicsit.
    Eh.. érdekes a verseny. Az elején az ellenfelek szinte utolérhetetlenek, amikor meg kiirja a játék hogy "már csak 1 kilóméter van" akkor 7dik helyről azonnal az 1. vagyok, a többiek érthetetlenül lelassulnak : D no nem mondom örülök ha versenyt nyerek, de 90%-ban egyedül autókázok az utolsó helyen, majd hirtelen leelőzök mindenkit és I win.
    A billentyűzetkiosztás elfelejtős gond valakinek megoldódott már? nem mondom azért amugy volt ész rendesen amikor kitalálták hogy A és Z legyen a gáz és a fék : DDD kéztorna rulz, vagy angol bill.
  • peti71
    #2329
    Na most kóstoltam bele a játékba,a szokásos félelmem bejött, irányítás el van cseszve, de finoman fogalmazok így észak,a rendőrkocsi, meg a Porsche és mazda is, ugyan úgy viselkedik,mind egy féltégla,kézifékkel szinte alig lehet megcsúsztatni, olyan mintha száz stabilizáló kütyü fogná meg a kocsit, plusz hiányzik egy nézet, ebből hogy a kocsi hátúját látod, kettő szokót lenn, egy közeli meg egy távolabbi,kérdem én hol a távolabbi,10perc játék után ez eddig nagyon gyenge,főleg az irányítás zavaró, olyan konzolos hmm, és ez ami baj, nem az hogy nincs AA...
  • Stockbauer33 #2328
    Tenemveszedmeg?
  • Muttley
    #2327
    deszé pislen ne :)
    erre én aszondom, hiszem ha látom
    a szimulátoroknak mióta van tömegpiaca?
    mondani sok mindenki tud, sok mindent