4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • gduck
    #2286
    Ha meglesz, felveszlek
  • ManoNegra
    #2285
    jó lenne egy ilyen játék,egy shift irányításával!
  • High end PC #2284
    Én is ott vettem volna meg, gyakorlatilag innen a CDG és az 576 is kb 15 perc séta...
    De a CDG-ben nincs, és nem is lesz PC Limited, még a múlt héten érdeklődtem náluk emailben :(((
  • nyirog
    #2283
    Skacok, CDG-ben már kapható, ma vettem meg. Hihetetlenül jó multizni benne, tényleg megéri a pénzét. Nyirog néven regisztráltam be a játékba, majd vki aki magyar felvehetne :DDD, h a "barátok" listája ne ilyen orosz, ukrán meg szerb nemzetiségűekkel legyen tele :D
  • dragon11
    #2282
    Értem:D

    kösz
  • High end PC #2281
    576 (X.ker) ma azt mondta telefonba, még a mai nap megjön, és hívnak (PC, Limited Edition), de még azóta is hívnak. Ebből holnap lesz, de nem is bánom, holnaputánnál előbb nem jutok haza kipróbálni.
  • gduck
    #2280
    Most 19.-ét írnak a magyar boltok, igaz 576 már azt írja raktáron. Én speciel az EAStore megjelenést várom, ami ha minden igaz a számláló nullázásakor következik be
  • Stockbauer33 #2279
    Én is mosthoztamel
  • twi452
    #2278
    Mit vártatok tőle? Burnout "átirat".. kanyar - pici fék - drift 1000rel - száguldás tovább
    1000 éve ez a sajátossága az összes ilyen játéknak :D
  • The Protector
    #2277
    Nektek is van olyan h néha rátölt a game verseny közben,azaz egy pillanatig szaggat?
  • dragon11
    #2276

    most kajak holnap jön ki ?
  • user2009
    #2275
    na jah, kanyarokat driftelve veszed be... mivel másképp nem lehet. ejjj!!! ezek az autók mind önálló életet élnek a játékba, én csak nyomom, nyomom, ez meg mint egy csónak, csak megy amerre akar, meg hintázik. hát, ez kész! gyönyörű alkotás
  • Csokis
    #2274
    Kanyarokat driftelve veszed be és ő valószínűleg erre értette szvsz.
  • Blum
    #2273
    Drift nincs benne,csak amikor free ride-ba mész és driftelsz. Tehát drift verseny nincs benne.
  • Murder3
    #2272
    Drift?
    mi a faxnak egy hp ba??
    á mért is vártam h majd ezt ne tosszák szét a ea-s barmok.
  • Blum
    #2271
    +1
    Szerintem is el vannak ba**va.
    Driftelésnél amúgy észrevettem egy kisebb bakit. Driftelésnél úgy van ugye,hogyha sodródással ellentétes irányba forgatod a kormányt,akkor marad szépen kilinccsel előre az autó,ha balra,akkor visszarántja a fenekét. Na ennél pont fordítva van. Nem tudom,csak nekem tűnt fel,vagy már én buggyantam meg? :)
  • Maxtreme
    #2270
    Ez szarul? Azért ne haragudj vazz de mit vársz egy kb 5-6 éves géptől? :)
  • mardal
    #2269
    Nem tudjátok hogy lehet ablakos módba tenni a játékot?
    Annyira szarul van optimalizálva hogy szaggat nagyon,pedig az f1 2010 élvezhető módon fut pedig már ősrégi gépem van.
  • Diezel
    #2268
    Bírom ezeket a "mission impossible" feladatokat, főleg az időre érj oda címűt. szinte lehetetlen, főleg hogy minden autó úgy kanyarodik mint egy busz
  • Csokis
    #2267
    Előrendelésben volt hozzá FIFA 10! Elvileg a Konzolok Szervíze boltban a sima verzióhoz a készlet erejéig jár a FIFA10!
  • barcames
    #2266
    hogy kaptad hozzá meg a fifa 10?
  • Maxtreme
    #2265
    uhh bázze jobbulást. Nekem is sikerült anno konzervdobozzal olyan szinten elvágni az ujjam, h kb 1 hónapig be volt kötve csuklóig a kezem
    Igazán kellemes volt:)
  • Csokis
    #2264
    Áhh, nekem ez már semmiség, olyan béna vagyok! Vagy a lábújjam töröm, vagy az újjaim, esetleg szarrá vagdosom magam.
  • Line
    #2263
    Sosem értettem, hogyan tudja egy ember elvágni a kezét.
  • gabo91
    #2262
    Rendőr karriert kezdtem, az időre odaérni futamoktól hányingerem van. Elég elbaszott egy dolog, hogy koccanásért időbüntetés jár. Egy idő után unalmas, hogy csak a vadászat, és az időfutamok vannak. Remélem a versenyző karrier tartalmasabb.
    Kb mentem vagy 30 autóval, de eddig talán 5 (bugatti, Shelby GT500, Koenigsegg CCX, Subaru Impreza WRX STI, Dodge Viper SRT10) olyan volt amit lehetett irányítani, a többi (föleg corvette) valami förtelem.

    Hiányolom még a kocsit leírásánál a kezelhetőséget. Eddig gyorsulás, kezelhetőség, és vég. seb. volt jelezve...


    Irányításon nem lehet állítgatni valamit?
  • ManoNegra
    #2261
  • IMYke2.0.0.0
    #2260
    Direkt sarkítva: 'EGYGOMBOS' játék lett - ezek szerint.
    Akkor nem lesz megvásárolva, csak ha majd minden MOD, DLC egész játékká teszi. Alaposan leárazva.
  • bruna #2259
    és váltani sem lehet sehogy ? eléggé érdekes játék... nem sok mindent lehet állítani
    aztán nekem kicsit szaggat és nem tudok nagyon lejjebb veni a grafon :/ pedig a shift fullon ment szaggatás nélkül
  • Csokis
    #2258
    Köszi!
  • Waczkor
    #2257
    Csak 10vs10 van,kapussal is csak az újban lehet lenni és így jön ki a 11vs11.
  • Diezel
    #2256
    rohadt billentyűzetkonfig.. legalább találnám meg, melyik fileba tárolja a játék
  • xxxpaulxxx
    #2255
    ijjjj... az tényleg balszerencse:/
    Jobbulást:D
  • Prince23
    #2254
    Am Fifa10-ben mien a multi? van benne esetleg 11v11?
  • Csokis
    #2253
    No, megkaptam végre!



    Megkaptam hozzá a FIFA 10-et is, ahogy illik.



    Viszont! Egyelőre nem tudok vele játszani és így véleményt se írni! Mielőtt jött volna a futár, úgy szét vágtam a jobb kezem, hogy rohanhattam a kórházba. Előtte még kifizettem a futárt (alá is írta helyettem, szerencsére) és csak utána mentem azért. Varrás, kötözés és alig bírom így mozgatni az újjaimat. Fene enné meg, hogy ilyen szerencsém van. Az egeret is alig bírom megfogni. Azért megpróbálok vele játszani!
  • M@TriX
    #2252
    nem nagyon, jelenleg, ennyi van a konfigfájlban...

    C:\Users\****\Documents\Criterion Games\Need for Speed(TM) Hot Pursuit

    [Hardware]
    AdapterNumber=0
    [Display]
    Width=1680
    Height=1050
    ForceAniso=true
    HiResTextures=true
    MotionBlur=true
    DepthOfField=true
    FitToVertical=true
    GammaRamp=1.050
    [Settings]
    Webcam=
    ShadowMapLevel=3
    [Sound]
    SpeakerSetup=0
    HighQualFilters=1
  • samsung123
    #2251
    azzal...ENB..csak még hangolni kell..mert sok a bloom
  • bruna #2250
    Nem tudja valaki ,hogy lehet e állítani részletesebben a grafikát ? Meg ha igen akkor hol ? :/
  • M@TriX
    #2249
    gondolom az ENBSeries-el, de számodra valszeg nem ismeretlen az ilyen userhozzáállás :)
  • Szabi1991
    #2248
    Gumpert ? fail..a TDU2-t reklámozzák ien sárgával.. :DD
  • xxxpaulxxx
    #2247