4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • xxxpaulxxx
    #2406
    Igen, jó... de miért nem próbálod már ki???
  • Diezel
    #2405
    Tényleg van megoldás? : ) na az nemrossz, már eléggé unom minden egyes belépésnél az iránybillentyűket meg a wsad-t állítgatni, de elég sokat piálhatott meg szívhatott aki a fejében összehozta ezt az alap billentyűzetkonfigot. ha az alap beállításoknál játszanék valakinek vennie kellene videóra ahogy atlétikázok a billentyűzettel...

    Akkor leírod nekem privibe hogy mit kell tennem ahhoz hogy végre megjegyezze? : )
  • xxxpaulxxx
    #2404
    FIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKAFIKA
  • pxxl
    #2403
    élvezhető, ha éppen unatkozol, és egy jót akarsz száguldozni, bohóckodni :) de nem olyan élvezetes, mint pl egy grid.
  • IMYke2.0.0.0
    #2402
    Nekem az szűrődött le, hogy nagyon jól tettem, hogy nem rendeltem elő.
    Imádom (!!!) a Need for Speed-sorozatot. Mindegyik (!!) PC-n elérhető kiadvánnyal játszottam.
    Igen, még a hulladék, 300-al száguldó terepjárós Undercoverrel is.

    Az a vélemény alakult ki bennem, hogy ez a kiadvány elsősorban multira készült, és hogy nem akarták egészre elkészíteni, hogy fizetős/nemfizetős DLC-kkel javítgassák, és hogy jövőre, vagy bármikor a most hiányzó feature-ök eladhatók legyenek ÚJKÉNT.
  • BoneDragon
    #2401
    Nem válaszoltam a kérdésedre elég komolyan?
  • IMYke2.0.0.0
    #2400
    Grafika-mániákusoktól eltekintve - SAJNOS, valamint az itt, általatok, más játékosok által leírtak alapján - igaza van.
    S ez nagyon szomorú.

    Mellette, olvasgattam máshol is.
    Sokakat idegesít még:
    - driftelés vs kanyarodás,
    - a rásegítés,
    - a fékezés megoldása,
    - a láthatatlan falakba/akadályokba ütközés
    - hangok
    - az, hogy azonnal minden komolyabb autó elérhető, nincs "ladder" és kihívás
    stb.
  • Muttley
    #2399
    jaj ne... :(
    Komolyabb skacok
    Pixxel, Hunfatal, Bullit, Samsung123, IMYke, Szabi1991..és még néhányan,
    Ettől a sok rossztól eltekintve, ÉLVEZHETŐ a játék??
    Vagy tényleg csak 10 éves kor alatt...
  • IMYke2.0.0.0
    #2398
    Bal oldali menü - "Summary" - "Reviews" - "Player reviews"
    Minden játékuknál így van.
  • tmisi
    #2397
    Durva.
    Csajok tényleg nincsenek benne? :)
  • Totti5
    #2396
    Az egész ott veszti el a hitelességét miután az Undergrudot szebbnek itéli. Ilyenekkel nem kell foglalkozni, amit ír az minden csak nem valós.
  • xxxpaulxxx
    #2395
    a sznobság teteje...

    bazdmeg azért ennyire nem kéne túlozni:S
  • BoneDragon
    #2394
    Nem vagyok lusta, csak eskü nem találtam :) Elég komoly... Remélem erre észbekapnak
  • xxxpaulxxx
    #2393
    Kérdés: megvetted?

    Annyira magyar hozzáállás ez... semmi se jó nekünk... gecire unalmas már:S
    Én 1920x1080-on is teszteltem és gyönyörű volt... de az 1280x1024es monitoromon is... szép és pont
  • IMYke2.0.0.0
    #2392
    Gamespot olavsnivaló

    Lustáknak:


  • BoneDragon
    #2391
    Mert? Mi történt ott?
  • IMYke2.0.0.0
    #2390
    Aztaqrvaélet: gamespot-on olvassatok user review-t!!!
  • BoneDragon
    #2389
    Nekem tetszik az irányítás, könnyen megszokható. Na a másik hiba amit észrevettem, hogy ha 1 életcsíkja van már csak a rendőrnek és oldalról vagy hátulról vagy bármilyen szögből épp hogy koccanok vele vagy súrolok, akkor az több métert pördül-forog-dobálódzik, szóval mindent csinál. Vicces látvány :D
  • pxxl
    #2388
    nem idegesítő, mert meg lehet szokni hamar, és am is kevésszer kell belenyúlni, mert paldógázzal bemész a nyarba, egy kis kézifék a kanyar közepén, rááll az ívre és gyönyörűen ki is jön :D hosszabb, nyújtottabb kanyaroknál kell néha korrigálni, de a gázról nem kell levenni a "lábad" :)
  • Cortinaar
    #2387
    Te honnan veszed, hogy én low-on, 800x600-ban toltam? 1650*1050-ben játszom full grafikával és vicc. Élsimítás is nulla. Most nem sorolom fel azokat az autós játékokat, melyeknek sokkal jobb a grafikája és jó pár évvel ezelőtt láttak napvilágot. (igazából majdnem az összes) Másik pedig, hogy én nem is firtattam azt, hogy szimulátoros irányítást szeretnék, de ennek a fizikája pocsék. A legnevetségesebb az, amikor nekimegyek egy másik autónak, az a látvány és a hang is felháborító... Motorok hangjáról, gumicsikorgásról nem is beszélve. Belső nézettel mi történt, elfelejtették beletenni?
    Vezetési élménybe is belekötnék, pár perc múlva unalmassá válik. Grid, Shift, stb... sokkal izgalmasabb volt, s ugye egyik sem szimulátor, de hangsúlyozom, nekem nem is kell szimulátor.
    Elképzelhető, hogy egy patch orvosolja ezeket a problémákat, majd kiderül.
    Úgy írtam le mindezt, hogy én mindig is szívesen játszottam NFS-el.
  • xxxpaulxxx
    #2386
    Tényleg volt a pro street is... nah azzal se játszottam:D
  • BoneDragon
    #2385
    Rendőr AI? Olyan nem létezik... Komolyan le kell lassítanom, hogy utolérjen és bele tudjak menni, kész röhej :)
  • BoneDragon
    #2384
    Sebesség érzet egyáltalán nincs, az az elmosódás nagyon ráférne, ezért nem értem minek van a menübe olyan beállítás, hogy elmosódás ki/be kapcsolása. Tiszta ciki
  • Muttley
    #2383
    Ja és milyen a rendőr AI?
    olyan HP2-s brutálállat?
    vagy
    olyan lájtosabb TDU1?
  • Muttley
    #2382
    na, vazze :-)

    IMYke és Pixxel,
    ez a gépi beavatkozás mennyire drasztikus és idegesítő?
    menüben lehet esetleg variálni a music, sfx, ambient hangok balanszával?
    a tube-on eddig lambo gameplay van fent, ott azért úgy ahogy hallható a motorhang, de nem ordít (sajnos)

    Engem az egész maszlagból 1 (azaz, h 3) dolog rohattttttttttttul zseníroz
    az elmúlt 2 hét történéseiből látható, hogy a kizárólag a grafikára, a sebesség érzetre ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS A HANGOKRA (kellene) mentek rá.
    A grafika - vannak hibái, lesz.rom, nekem teccc
    sebesség feeling - videoról nekem átjön, bár látványban tényleg nem sok a különbség 200 és 300 km/ h között
    A HANGOK VISZONT -
    Van az autóknak jellegzetes hangja, még ha alig hallható verzióban is?
    Értem ezalatt pl Subaru: bu-bu-bu hang, M-es BMW kiékelt fűnyíró hang stb.-stb.
    Van-e az óóóóótóóók hangja között KÜLÖNBSÉG?
  • IMYke2.0.0.0
    #2381
    Mondtam, hogy bővülni fog a lista :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2380
    Én azért sűrűn használtam féket.
    - Most Wanted [városban kellett]
    - Carbon [városban kellett]
    - Pro Street: [kanyaroknál, útra kitett akadályoknál, és rézsűben kellett]
    - Undercover: [városban kellett]
  • BoneDragon
    #2379
    Kimaradt a legfontosabb. Az ellenfelek egyszerűbbek mint a faék...
  • xxxpaulxxx
    #2378
    fék nélkül végigjátszható - mint az összes kivéve talán a shift:D (undercovert nem tudom... az nem nevezhető játéknak)
  • pxxl
    #2377
    - pl "drivetelésnél" autómatikusan bevágja az ellenkormányzást, és neked fordítva kell vissza-ellenkormányozni, hogy íven tartsd a verdát :) tehát pl jobbra driftnél jobbra kell ellenkormányozni a gép autómata ellenkormányzását, de persze könnyen átfordul, és akkor balra vissza kell hozni az ívre.

    - nem adja vissza a száguldástérzetet

    - tényleg furák a hangok, sokszor alig hallani őket

    - pl villog a rendőrautó, de a környezeten ez nem látszik (a lámpák fénye)
  • IMYke2.0.0.0
    #2376
    1, Olyanok mondják, akikkel akár itt is beszélgethetsz: ennek a topiknak a lakói!
    2, biztos - nem egy emberke írta le
    3, nincs
    4, nincsenek motorhangok, csak a szél süvítése hallható igazán
    5, a fények nem tükröződnek a környezetben, és a menüben, ahogy a nap sem jó - azaz: Shader-problémák.
  • Prince23
    #2375
    Egyetértek a felső mondatoddal.
    Viszont a Shift kizárólag konzolokon játszható. PC-n, billel egyáltalán nem. itt meg ugye nem mindenkinek van kormányja meg joyja.
  • Muttley
    #2374
    Ezt gyorsan beszéljük meg :-)
    A LEGFONTOSABBAK:

    1) Olyanok mondják ezt, akik már játszottak vele, vagy akik csak videot kuksiztak róla tube-on?
    2) Mi az, h "kanyarodáskor gépi ellenkormányozás [ráadásul rosszul] - mintha nem a játékos irányítana" - Ez mennyire biztos? Nem lehet, hogy be van kapcsolva egy segítség, amit options-ben ki lehet kapcsolni?
    3) Mi az , h "Nincs sebességérzet" A sebességtartományok (200-300-380 km/h) nincs látványbeli különbség, vagy alapban nem adja vissza a száguldás élményét? (ez utóbbi videokból nekem visszajött)
    4) Mi az, h "nincsenek jellegzetes sportautó motorhangok"? Hasonló hangjuk van az autóknak, esetleg fűnyíróhoz hasonlítanak, semmi egyéni karakterisztika, semmi hátszőr (akinek van) borzoló gyorsulási hang?
    5) Mi az, h "rendőrségi villogó fényeinek hiányossága" Itt nem találgatnék. Egyszerűbb, ha elmondod, mi is ez.
  • IMYke2.0.0.0
    #2373
    A "NFS: Most Wanted" volt a legjobb az utóbbi években kiadott újkori NFS-ek közül.
    Shift-et inkább nem minősíteném, mert nem kormánnyal próbálkoztam vele, na meg hát, az nem "arcade", inkább "semi-simulator".

    Kötekedőknek: a zárt pályás "NFS: Pro Street" nem azonos kategória ezzel a játékkal, meg úgy általában a "NFS-feeling"-gel.

  • Kontrakcio
    #2372
    tom, de ők vásárolják fel a fejlesztőket és bizony van beleszólásuk :I Dice is inkább a mirrors edge 2-re koncentrálna és nem moh-ra.
  • Prince23
    #2371
    csak vannak beleszólási jogaik, sürgetik avagy késleltetik a játékot, fjelszetők meg szívnak, és így mi is szívúnk.... válassz :D
  • IMYke2.0.0.0
    #2370
  • Norbi1990
    #2369
    Underground is jó volt.
  • pxxl
    #2368
    az EA csak kiadó :) nem ők csinálják a játékot.
  • Prince23
    #2367
    Azért a Shift-el példásan kikerülték ezt a "hanyatló" korszakot. szvsz.