4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • xxx007
    #2446
    Sziasztok!

    Valakinek sikerült már megoldani miért indul állandóan billentyű-irányítással,ha újra kezdem?
  • xxxpaulxxx
    #2445
    Beteg vagy:D:D:D
  • pxxl
    #2444
    főleg h az impreza az egyik uccsó verda a sorban amit ki lehet nyitni :D bár biztos vannak kockák és ár megvan nekik :D
  • IMYke2.0.0.0
    #2443
    Nfs Speed.hu - Régi NFS

  • Muttley
    #2442
    én máááá most besz.rtam
    vki kagylózza mán meg a gammában, hogy pl. egy Sukáru Intarziánál vagy egy Nisszán Szkájlájn-nál van-e lefújószelep hang, amikor elveszed a gázt-ot :)
    aki nem tudja, mi a f.szom az a lefújószelep
    az keressen hutyutyu, vagy hááá-pci hangokat gázelvételkor ;)
  • xxxpaulxxx
    #2441
    Burnout Paradise-t naphosszat toltam... ízlések és pofonok
  • pxxl
    #2440
    mikor autót választasz, és "ráugrik" a kamera, akkor qva jók a hangok, verseny közben is hallani h más-más hang, de inkább a szél süvít, vagy akkorát villámlik, hogy beszarsz ( hol a villám? hol az eső?) ha az autólistás hangok lennének verseny alatt, sokkal jobb lenne :)

    hutyutyut meg nem hallottam még :)
  • Muttley
    #2439
    jó-jó, halk a motorhang :)
    De legalább autónként más és más?
    Közelíti a valós autó hangokat?

    Tényleg:

    Van-e Turbos autóknál BOV hang?
    ala
    hu-tyu-tyu
    vagy
    ffffffff-cissssssssssssssz
  • Prince23
    #2438
    Én meg már rájöttem, hogy a Fék és a kézifék feleslegesen van bent a játékba. Motorfékkel oldom meg a kanyarbevételt általában:D meg intenzív kormányozással
  • samsung123
    #2437
    sztereón is hoki...

    az első kézifékemen és is besirtam....kb kiszámolom, hogy hol kellene kézizni hogy pont be essek a kanyarba..erre kb 40m-re megálok elötte 1mp belül...
    Azóta nem kézizek, nem rombolom tovább az illuzióimat.
  • pxxl
    #2436
    azért elötte próbáld ki a kéziféket, nehogy meglepi legyen, hogy be sem fog ekkora sebességnél, és csak kicsit leül a segge a verdának :D vagy eltéped a bovdent :D jah és ne dobfékkel akarj kézifékes fordulót csinálni xD
  • Prince23
    #2435
    Állytsd sztereóra addig.
    nálam , ha már a kéziféket felhoztad:

    láttam az első hajtű kanyart, na mondom kézi fékkel beveszem (nagy volt a sebesség) erre rögtön leblokkált és keresztbe fordult az autó xd

    Na ott elsírtam magam gondolatomban XD ekkora foss árkád szar:D
    Mondjuk azt még nem próbáltam nagy sebeséggel a valóságban, hogy hogy veszi be kézifékkel az éles kanyart. van egy tippem: árokba borulnék azonnal :D de mondom nem tudom és nem is fogom kipróbálni xd
  • Pluskast
    #2434
    Kb 10 percig bírtam ki, hogy játszak vele. Silány egy termék.....
  • samsung123
    #2433
    a fizikával(amit hangsúlyozok jó lenne alapjába véve, lásd alább) nem a 7-17 évéseket hanem 7-7 évesekt célozták meg:)

    A fizika mitől rosz:
    -amutómata ellenkomány
    -a kézifék irreális, ennyire irrálisat még nem láttam. ha kanyarban 200-al kisodródnék csak egy ki kézi és be is vettem 90%ban. az autót megállítja 300-ról 2m-en (F1 példát vehetne róla)
    -ha drifetel egy kanyarba nem sodródik tovább a kanyar pereme felé, azonnal tudsz kanyarodni.

    Pedig az alap irányítása egész jó, ha megpróbálok kézifék és driftelés nélkül vezetni, (csak versenyen kivül mert amúgy lemaradok) ami elég bonya mert segíteni akar mindig a játék (ez is jó a segitségektől lesz nehéz) igy kellemes autó fizikát tapasztaltam, sűrű fékezésekkel és finom (adagolt analóg) kanyarodásokkal az iven..dehát sajnaos a játék alapból nem ezt támogatja! hanem az őrült szálguldozást 200-al beesni a kanyarba és padlófékkel vagy padlógázzal és persze 450% elfordított kormánnyal vezetni...

    UI: azt hittem nálam nincsenek motorhangok a játékban, hogy nálam a hiba 5.1 miatt pedig mindent kipróbáltam ( stereóra átrakva stb..), most olvasom sokaknak(mindekinek) ez a gondja, AZ MI? hogy nem hallani az autó hangját? jaaaaa igy érthető miért nincs berakva manuális váltó bazz...de kérem az autó motorhangja a lényeg egy autós játékban! remélem nagyon gyorsan orvosolják ezt (mert ha nagyon fülelek egész jó lenne)
  • Totti5
    #2432
    Börnáut széria egy legenda. A Paradise nem lett olyan jó mint az előzőek, viszont az azelőtti részek klasszikusok és nagyon jók!
  • Prince23
    #2431
    Én meg pont ellenkező véleményem vagyok e téren. Nem tudnak gyártani autós játékot :D Burnout is egy raklapkaki volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #2430
    Igen - az a legendás "catch up"...
  • xxxpaulxxx
    #2429
    Az hogy Criterion az miért negatívum? Kurvajó autós játékokat csináltak eddig is...
  • Prince23
    #2428
    Nekem volt egy olyan estem, ahol a rajtnál sikerült karambolba vezetni az ileltőt (pont párbajnál). 5.4 másodperces előnyt csináltam, közbe levéágtam szándékosan az utakat. és erre mi van? fél perc alatt feljött és megelőzött. Na ez meg mi a WTF? (magamba gondolom, még most is elborzongok:D)

  • IMYke2.0.0.0
    #2427
    "az ellenség az elején csal gőzerővel, utána a célegyenes előtt lelassul" - igen, mások már leírták itt.
  • Prince23
    #2426
    De miért is? amikor az ellenség az elején csal gőzerővel, utána a célegyenes előtt lelassul?

    ez még kimaradt a rosszból :D


    amúgy most nem akarom én lehordani a sárgaföldig, hiszen 8.4 pontot adtam neki. tökéletes játék sajnios nincs, illetve a legutóbbi HP az volt :D Közelébe se ér. Lehet ha nem játszottam volna ki anno vagy 5x a HP részt, akkor ezt a részt nyalnám mint a nyalókát, és egyből 9.5-öt adnék rá. de annyit nem ér jelenleg :D
  • pxxl
    #2425
    "-szembe forgalommal gyűlik a nitrogáz, ergó végtelen lehet a nitronk. Hülyegyerekeknek tökéletes."

    kell is majd 1-2 időfutamra, mert anélkül esélytelen vagy. :/
  • Prince23
    #2424
    *közbe javítanám magam, a sivatagi résznél nem autopálya az, hanem csak sima autóút...
  • Prince23
    #2423
    Játszottam vele majdnem 2 órát egyhuzamban max graffal (ez legalább nem fagy ki 10 percenként mint a CoDBO). Multit még nem próbáltam. vannak jó pályák benne, főleg a sivatagi autópálya nagyon tetszett, amikor egy versenyautóval kell időre menni. Ott elkapott a régi HP feeling. de csak ott. Utána elveszett, két percig volt jelen. De összességében kevés az egyedi, és emlékezetes map. Legtöbbet Police módban mentem, eddig teljesen elfogadható a játékmenet. Egyedül a Criterion bassza a csőrömet, hogy közük van a HP címhez.

    ami jó:
    - néhai HP feeling be-becsillan emlékünkbe, de közel sem maximálisan
    - zene, intro
    - EMP, szögesdrót használata...

    ami rossz:
    -szembe forgalommal gyűlik a nitrogáz, ergó végtelen lehet a nitronk. Hülyegyerekeknek tökéletes.
    - törés borzalmas, túlságosan látványra mentek Criterionék, túlpepecselve minden. Nincs valóságalapja a hajszáknak.
    - 0 fizika, tudom árkád, de azért ennyire. 7 évesek vagyunk vagy mi a fasz?
    - úgy érzem a kisebb korosztályt célozták meg ezzel a játékkal, (7-17)
    - Criterion

    összességében: 8.4/10 EDDIG
  • pxxl
    #2422
    teszteld aztán meglátod :D sztem nem. ennyiért nem.
  • mflex #2421
    Most mi van? :D
    Egyik helyen azt olvasom, hogy jó a játék, a másik hsz-ből meg az jön le, hogy összecsapott tréhányadékmoslékszar

    Érdemes megvenni?
  • Totti5
    #2420
    Ha van igényes NFS akkor ez az... engem nem érdekel, de külső szemlélőként látom hogy mekkora minőségi ugrást csinált a Citeron az előző hulladékkupacokhoz képest. Azok egy 4-5 pontos összehányt mocskok voltak, ez pedig 9 pontos igényes játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #2419
    Az a helyzet, hogy az "Undercover"-re nem költöttem még pénzt - pontosan ugyanazon apropóból, amiért ezért a HP2010-ért sem fogok: számos forrás alapján megerősödött bennem a vélemény, miszerint manapság pusztán a bejáratott névvel akarnak szart ránk sózni.
    S ebben a "biznicben" én nem akarok zéró déj palimadár lenni.

    Majd megveszem, 990 Ft-ért. Ahogy tettem az Undercover előttig mindegyikkel.
    A többire is ez a sors vár.
  • peti71
    #2418
    Elég baj hogy van,annak isszuk a levét.
  • BoneDragon
    #2417
    Most kicsit elgondolkodtam ezen a nfs mizérián. Első játékom az nfs 2 volt. Hónapokat töltöttem el vele és még mindig a legjobb játék szerintem. De az már mikor volt, jó pár éve.. Lehet ha most annyi idős lennék és ez lenne az első játékom ugyan úgy szerelmes lennék ebbe, mint anno a 2. részbe. Öregszünk, nagyobbak az igényeink, elvárásaink. Ennyi a történet. Nem kell mindig felhozni a régi játékokat, mert mi is hozzá tettünk ahhoz, hogy ne tetszenek a mostaniak. Öregszünk emberek, ez a helyzet :)
  • xxxpaulxxx
    #2416
  • BoneDragon
    #2415
    De attól még mondhatok véleményt, ami igaz is. Szerintem egyet értenek velem a "nagyok" :)
  • Totti5
    #2414
    Van egy olyan furfangos eszköz hogy gamepad.
  • Totti5
    #2413
    Ez hülyeség már bocsánat. Ha képes voltál a szemétkupac Undercoverért kiadni pénzt, akkor ezt premierkor kellene venned....
  • Rage47
    #2412
    hát mivel kellene? kormánnyal, egy árkád játékot?:D
  • Totti5
    #2411
    A demo alapján 10szer igényesebb mint az előző NFSek, amúgy meg a Börnáut készítőitől mi a jó francot vártak az emberek? nem mellesleg az irányítás nem rossz benne, talán nem billel kellene?
  • xxxpaulxxx
    #2410
    akkor nézz róla videókat:D
  • Muttley
    #2409
    mert még kekszbokszon nem elérhető
  • Muttley
    #2408
    pár napja látlak itt, nem jegyeztem meg a neved
    és még néhányan... ha inged, vedd magadra ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #2407
    Köszönjük, Emese.