4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • High end PC #2487
    Egyébként meg rohadjon meg az 576. Tegnap koradélután telefonáltam nekik, hogy mehetek e a játékért, közölték, hogy még nem érkezett meg, de még a nap folyamán megérkezik, és majd hívnak. Vártam estig, semmi. Ma késő délután már megelégeltem , és újból felhívtam őket. Azt mondják már rég megérkezett a szállítmány, van bőven. Ja, hát köszi, úgy volt, hogy hívtok. Ha nem kérdezek rá újból, még holnap ilyenkor is várnék?
  • JethroHUN
    #2486
    És másnap délutánra mér árulni fogod.
  • High end PC #2485
    Dejó neked.
    Melyik Lambó?
    Mennyi idő volt kb megszerezni?

    A játékot én csak most vettem meg, de holnap délután fogom csak tudni először teszteni, akkorra érek csak haza szeretett PC-émhez.
  • BoneDragon
    #2484
    Na megvan végre a lambo, nagyon zúzós
  • [HUN]FaTaL
    #2483
    Esetleg körülnézni a warez topicban, nem olyan bonyolult az.
  • [HUN]FaTaL
    #2482
    Légyszi tanulj már meg visszaolvasni, köszi.
  • Noninnyó
    #2480
    Aham, köszi a választ :). Én azt hittem, hogy olyasmi játék lesz, mint a Shift, de ezek szerint akkor meg kell várnom a Shift 2-t :). No azért ezzel is lesz zúzás.
  • [HUN]FaTaL
    #2479
    Karrierben azok közül a versenyek közül amin már mentél elvileg bármelyik újrajátszható, szóval lényegében az a Quick Race :)
  • Noninnyó
    #2478
    Srácok, lehet hülyeségeket kérdezek vagy vak vagyok, de nem találok a játékban Quickrace-t. Vagy nincs is benne? Se autóválaszték, se pályaválaszték, csak 1 db Karrier mód, a többi meg Autolog. Kiválasztottam a térképen a bal oldali részt, és 1 db Porsche-val lehet freeride-ozni. Ez minden?! Oké, nem nyomtam élesben a karriert, csak gondoltam kipróbálom, de ez így kevésnek tűnik....vagy a karrier alatt van minden?
  • Diezel
    #2477
    Ehhez először is egy olyan Patch kellene ami kiszedi az idegesítő időmérő futamokat (időmérő,gyors reagálás,tesztvezetés) komolyan mondom miez Qualyfing Need For Speed? eddig 2-szer versenyeztem autók ellen, 2x üldöztem más versenyzőket és legalább 15 elérhető időmérésem van, miéééért kellett ez bele??
  • Csokis
    #2476
    Játszottam vele egy kicsit, de csak freedrive módban! Karriert még nem kezdtem, mert annyira fáj a kezem basszus. Tetszett, készítettem pár képet.





  • RaST
    #2475
    Irjon valaki egy Cd kulcsot ha lehetséges
  • fatallerror
    #2474
    akkor majd este leszedem ezt a dll-t (azt se tudom mi ez bár már máskor is kellett vmihez dll)
    de aza vicc h a dokumentumokban a játék mappájában megnyitottam a beállításokat és ott is szépen rendben van, tiszta dili :]
    na de ha ez globál baj ahogy látom javítják majd az ea-s fiúk biztos :] addig használom ezt a progit, köszönöm a segítséged :]
  • IMYke2.0.0.0
    #2473
    Neked is: úgy ahogy van elqrták az egészet, nem kicsit, nagyon!

    Reménykedj(ünk), hogy lesz hamarosan egy jó nagy kövér Patch az egész mizériára, amit mindeddig [csak a mai napon] tárgyaltunk.
    Bőven volna mit kijavítani!
  • IMYke2.0.0.0
    #2472
    Igen, csak ez a megoldás létezik (eddig) - vagy [de ez ugye pénzbe fáj] X-BoX360 kontroller.
  • jsoos
    #2471
    Sziasztok! Én is irányítási problémákkal küzdök csak nekem a kormányomat (logitech momo racing) kell minden belépésnél kalibrálni. Ezzel a gonddal még együtt tudnék élni de sajnos a force feedback egyáltalán nem megy és így hogy nem ad semmi visszajelzést elég nehéz és élvezhetetlen az irányítása. Más játékokkal tökéletesen működik. Ha tudtok valami infót légyszi világosítsatok fel. köszi
  • Krisztiam #2470
    igen, más nem nagyon van :D
  • Krisztiam #2469
    hát nem azért, de ilyet csinálni 2010-ben.. pfff
    én átadnám a jogot a codemastersnek, jobb lenne ha ők csinálnák..
  • fatallerror
    #2468
    még vagyok, félkor megyek csak :]
    megnéztem gyorsan azt az x360as emut v mit, bemásoltam majd elindítottam, megcsinálta a 2 fájlt de msvcr100.dll-t hiányol indításkor (nem tudom mi ez) de annak a listájában nincs is dual action gamepad
    vagy nem tudom melyik kommentre gondolsz, ezt láttam gyorskeresés után :] ez az 1 megoldás van?
  • IMYke2.0.0.0
    #2467
    Google - 5 mp - Car List
  • Prince23
    #2466
    Amúgy Lexus van benne?
  • DarkSector
    #2465
    elég gagyi játék lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #2464
    Mégis vissza kellene olvasnod.
  • fatallerror
    #2463
    bocs h nem olvasok vissza de indulás előtt vagyok, logi dual action gamepadom van és első indításnál beállítottam a gombokat majd miután újra beléptem a játékba megőrült és ha azt mondom neki h menjen le akkor fel megy ha le nincs reakció, balra nem is működik a joy csak jobbra, versenyben nem kanyarodik egyáltalán az autó....de csak a joy hülyül meg a rendes gombok működnek pl az ok v vissza gomb, ha bemegyek a beállításokhoz akkor azt látom h billre ugrott vissza (bár ettől függetlenül a joy-on kívül minden működik a gamepaddal is), visszateszem a dual actionra és ott minden beállítás úgy van ahogy én azt beállítottam előzőleg, ha csak az irányokat állítom be újra ugyanolyan marad, csak ha visszavonom az egészet és elölről beállítok mindent akkor lesz jó (persze csak kilépésig)
    erre van megoldás? előre is köszi
  • Bmx01
    #2462
    grafikát kb csak felbontás szinten lehet állítani ??
  • Stockbauer33 #2461
    Én igen.Igaz a sün változattal de teccik :D.Persze a nagyobb kategoriák zúzosabbak de nekem bejött a Subaru

    #2459
  • pxxl
    #2460
    és amikor leraksz egy szögesdrótot? belemegy a rendőr pl, megy a videjó, az autód meg a fal felé :D de rühellem ezt a videózást -.- nem lehet kikapcsolni?
  • Prince23
    #2459
    Legalább a multi sokkal élvezetesebb. 4v4-ben kurva jó meccseket megyünk. A Multi már megér 9 pontot.
  • Diezel
    #2458
    nekem az is külön gyöngyszem amikor 300-al megyek, megnyomom a szpészt (kézifék gombocska) és 2 másodperc alatt megállok 0-ra (azóta a nitrót rákalibrálom a szpészre - persze minden belépésnél) és a kéziféket meg valami akármilyen betűre, nehogy véletlen megnyomjam

    de mondjuk az sem piskóta hogy a szél süvítése miatt nem hallom a motorhangot

    ja igen és csak én tapasztalom hogy: mondjuk átmegyek egy rendőr blokádon, jön az ultra menő, űber látványos videó, ahogy papírrepülőként hullanak szét előttem a rendőrautók, majd mikor visszakapom az irányítást, az autóm épp egy elkerülhetetlen összecsókolózás felé halad az útszéli korláttal/drótkerítéssel/házfallal
  • IMYke2.0.0.0
    #2457
    Hehe: ehhez képest a CDGalaxison:

    "A játék most bevezető áron kapható, november 25-ig. Ezt követően az internetes ára 8.990 Ft lesz."

    Ezek nem olvasnak semmit.
  • IMYke2.0.0.0
    #2456
    Olyan érzésem van, hogy nem véletlenül adták mellé a FIFA 2010-t!
    Valamit tudtak...
    Hamarabb lesz ez a játék 3.990 Ft-os, majd 1.990 Ft-os, mint azt bárki hitte volna ezelőtt egy héttel.
  • peti71
    #2455
    Az is érdekes ebbe a játékba hogy,mikor belerohanok egy rendőrségi útzárba,jön egy videó hogy ütközés,utána megyek tovább,mért nem lehetelt úgy meg csinálni mint a most wandedbe,hogy keményem áttörök rajta,meg verseny közbe,megjelenek a zsaruk,és csak verseny végéig maradnak,a most wandedbe úgy volt, ha jól emlékszem hogy megnyereted a versenyt, utána még le kelet rázni a rendőröket,és akkor jött az izgalom.
    Nem sokk versenyt csináltam meg,de szerintem nem is fogok, a forgalom gyér,a pálya nagy de nekem unalmas műanyag,hiányoznak a kamionok stb,a kézifék dísznek van használhatatlan,a kocsit idegen erők vezetik,pár kocsival mentem de nem érzem különbséget,meg a lóerőket, a térkép az nem sokat ér benne,meg a grafikát kár hogy fixre csinálták,az előző részekbe lehetett külön a kocsit, a város részletességét állítani, forgalmat stb,itt meg csak az árnyékot meg felbontást találtam.
  • pxxl
    #2454
    itt is tudsz szabadon menni :)
  • CalebJoe
    #2453
    Nagyon hasonlít Burnout-ra (nem is csoda hiszen Criterion) csak ott szabadon mész a városba ja és a törések zúzások miatt nekem az még mindig jobban bejön, de azért ez sem rossz.
  • pxxl
    #2452
    már ezek is elfajzottak :( kár érte...
  • Muttley
    #2451
    Pici OFF:

    Essssssztet meg mostan tanááátam:



    Nagyon ON:
  • Muttley
    #2450
    Vki mááá nyomja vele

  • SeanJRRussel
    #2449
    Nekem egy orosz warez van még csak crack se kellett hozzá és a beállítások is megmaradnak...
    Ha meg eredeti a gémed elég szar h nem jegyzi meg.
  • [HUN]FaTaL
    #2448
    Akkor meg minek próbáltad ki ezt?

    A burnout pedig igenis jó, remekül lehet vele szórakozni, igazi játéktermi zúzós árkád kikapcsolódás, ahogy ez is, nem is készült másnak. Persze lehet egyfolytában fikázni mindent, de valahogy az összkép mégis jobban tetszik mint pl. a TDU2 bétánál ahol a fizika olyan szinten van elbaszva hogy élvezhetetlen tőle az egész játék.

    Billentyű problémák: Indítsátok rendszergazda módban a játékot, ha win7/vista van és a program filesba telepítettétek. Ha nem ez a helyzet akkor nem tudom.
  • BoneDragon
    #2447
    Na kicsit jobban megnéztem a grafikát. Vannak pályák ahol tényleg nagyon szép a játék, de a többsége elég...textúra szegény! Esküszöm néha olyan érzésem van, mintha a most wanteddel játszanék csak más pályán és más kocsival... Valami nincs rendben a grafikával. Jöhetne már valami patch :)