4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • The Protector
    #2527
    Annak ellenére,hogy sokan fikázzák nekem kvára tetszik.Iszonyatosan jó lett a hangulata a játéknak.Gondoltam,hogy jó lesz de azt nem h ennyire.Vannak hibái de nekem annyira nem zavaróak.Mondjuk azért sokaktólmegkérdezném h mit vér 260-as tempóban a kocsitól?Hogy az utolsó pillanatban még el tudja kapni a kormányt?A Most Wantedben ez működött de itt egyáltalán nem.Már jó előre belövöm a távolságot meg a sávot de úgy h kapjak nitrót a közelkerülésért.
  • fery02
    #2526
    Nem tudom, én még most sem tudom elképzelni, hogy yieln szar lenne, mert egyszerűen képekből, meg videókból nagyon hangulatos játékot látok.
    Egyre hajlok én is afelé, hogy vásárlás előtt le "demo"-zom, de én tudom, hgoy igazán multiban lesz ez élvezetes, szóval lehet itt is vakmerő leszek, mint a Gothic 4 esetében és belecsapok a lecsóba. :)

    Gothic 4-et se bántam meg egyáltalán. Én csak arra vágyom, hogy egzotikus tájakon száguldozzak luxus sportkocsikkal. Szerintem ezt meg is fogom kapni.
  • xxxpaulxxx
    #2525
    Az időmérő sem:)
  • DarkSector
    #2524
    megvetted origibe hogy megy neked a multi?
  • Prince23
    #2523
    A multi már nem az :)

    jo friends lista van hozzá, nem is kell ide steam :D
  • xxxpaulxxx
    #2522
  • DarkSector
    #2521
    enyhén fogalmaztál.
  • tommygear
    #2520
    hát vicc ez a game
  • SziSzó2K9
    #2519
    Sziasztok!
    Feltettem a játékot és olyan problémám lenne h csak a kocsit meg az eget látom az út full fekete... tudtok erre valami megoldást? plz
  • peti71
    #2518
    Jól csináltad.
  • RYO21
    #2517
    Na sikerült megoldanom, az emulátorban a fake WMI és fake DI -t be kellett checkelni.
  • Stockbauer33 #2516
    Hát sztem Bullitt inhüvelygyulladást kapott a sok video linkeléséből.Mi az hogy milesz belőle?A videokból nemjöttle?Itt a nagy pro faszagyerekek nemvágták hogy milyön?Kicsit szarszagú ez a sok lenéző hsz.Azt miért nemírjale senki hogy mitvárt?Mert a válasz hogy homályőkőr nemleirták hogy mijön?Hagyjukmár ezt a qva pro vok ez egy fos és csak a 10 évesek meg a Pistikék tolják majd vele.Lehet itt még nyafogni még pár 1000 Hsz-t aztán majd elhuznak a faszba a qva nagy nagyágyúk
  • [HUN]FaTaL
    #2515
    Mert analóg.
  • [HUN]FaTaL
    #2514
    Ja valószínű én is eljöttem volna a rákba rohadjon rájuk az egész készlet :D
  • DarkSector
    #2513
    jobb hidd el.
  • RYO21
    #2512


    PS.: Xbox 360 gamepad emuláló progival próbálnám működésre bírni.
    Lehet hogy az a baj, hogy nincs felinstalálva?
  • Axl Rose
    #2511
    Igen, tudom hogy a fogyasztóvédelmi tv. alapján így van, de nem volt kedvem hepciáskodni. Otthagytam őket

    Sz'al az 576-ból soha többet semmit...
  • BoneDragon
    #2510
    Jól át akartak b*szni :/
  • [HUN]FaTaL
    #2509
    "Mondom, 7999 van kirakva vagy 15 dobozra. Azt mondja reggel jött egy mail hogy át kell árazni 8999-re és még nem csinálta meg, csak ennyiért adhatja oda."

    Szopó, nem árazta át, annyiért kell adnia amennyiért ki van írva. :)
  • Axl Rose
    #2508
    Az 576-ról csak még annyit, hogy elmentem az Europarkba megvenni a FIFA11-et, megnézem a dobozokat, 7999 Ft. Mondom fasza, megyek a pulthoz, hogy kérek egy pc-s FIFA11-et, azt mondja 8999 Ft.
    Mondom, 7999 van kirakva vagy 15 dobozra. Azt mondja reggel jött egy mail hogy át kell árazni 8999-re és még nem csinálta meg, csak ennyiért adhatja oda.
    Majd egy laza mozdulattal kijött a pult mögül, leszedte a polcról az összes FIFA11-et...

    Mondtam, hogy akkor köszönöm szépen nem kérem ...

    Majd bementem a Saturnba és megvettem 7999-ért
  • RYO21
    #2507
    Bekötöttem a kontollert és nagy most azt írja képernyő közepén, hogy "that controller has been not setup...", de működik rendessen. Problem?
  • BoneDragon
    #2506
    Már csak azt nem értem, hogy adtak a teszterek ennek 9+ pontozást? Sok felesleges pénze van az EA-nak
  • Laci82
    #2505
    Az biza,a Gridet imádtam,az sokáig lekötött és lehet,hogy az új F1 nem egy szimulátor,de az is nagyobb játékélmény mint ez az unalomhegy.
  • sgteam
    #2504
    nembaj srácok majd a grid2 és dirt3 majd odabasz legalábbis remélem
  • Laci82
    #2503
    Én is leszedtem ma,semmi kihívás nincs benne,unalmas az egész.
  • bruna #2502
    Szerintetek lessz olyan patch vagy pack ami tartalmaz majd olyat ,hogy belehet állítani részletesebben a grafikát meg lehet majd sebességet váltani meg egyéb hiányosságok... ?
  • fery02
    #2501
    Elmaradt ma is a sorsolás? Az az NFS-es nyereményjáték, amiben 48 fő vesz részt állítólag. :)
  • Krisztiam #2500
    nah nekem uninstall..
  • JethroHUN
    #2499
    Nincs sehol menüben ezeknek a hülyeségeknek kikapcs gomb? rásegítés és egyebek, vagy vmi config fáljban aki ért azokhoz.
  • sgteam
    #2498
    játszom is velük de még az r-factorral is meg a gtr-rel is sőt még a forma1 99-02-vel is!!!
  • BoneDragon
    #2497
    Na ezért nem szabad előrendelni semmilyen játékot se. Ki tudja mi lesz belőle...:D
  • LeWyTy
    #2496
    Azért kétlem hogy ugyanazt tudja egy bill mint pl egy x360 gamepad.
  • Rage47
    #2495
    bill. ugyanaz...
    gamepaddal miért jobb irányitani?
  • LeWyTy
    #2494
    Előfordulhat-e hogy nekik készült!!???
  • xxxpaulxxx
    #2493
    Játszál Gridet, Dirt 2-t, vagy Shiftet és meg van oldva hatalmas problémád:)
  • sgteam
    #2492
    mi ez az elfuserált szar játék ???
    2002-óta játszok autós játékokkal de így elkúrni egy játékot!!! (főleg egy nfs-t)
    kormány rásegítés kanyarodásnál (idióta aki ezt bele rakta)
    hol a manuális váltó???? (idióta aki nem rakta bele)
    de legalább a gyerekeim élvezik (8-10 éves nekik való pont)
    gratulálok EA és Criterion!!!!!!!!!!
  • tomo05
    #2491
    Hali mindenki! Az a kérdésem, hogy a game dx11-es?Köszi a választ!
  • xxxpaulxxx
    #2490
    Miért kell baromságokat beszélni?:S
  • Csokis
    #2489
    Egyébként van még két "pack" az NFS Store-ban, amiben +2-2 autó van, egyenként 1.99 fontért (PS3-on)!
  • High end PC #2488
    Látom nem ismersz te engem.