4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Prince23
    #2568
    A Multi miatt szerintem érdemes megvenni. csak ugye ha most veszed meg, te már nem kapsz Fifát...:S
  • pxxl
    #2567
    ha ilyen grafikája lenne, vagy csak ilyen izgalmas lenne, mint ez a trailer, már venném is meg :) jó lett ez a kis film :)
  • Prince23
    #2566
    Kb ilyen hangulata van a multipalyernek, hogy a SP résznek miért nincs meg ez a feeling, gőzöm sincs :S



  • Prince23
    #2565
    Lambo vs Pagani
  • Diezel
    #2564
    Hááát gyerekek... itt untam meg..... nem értem miért kellett ennyi indokolatlan mennyiségű sz*ros k*baszott idegesítő időmérő sz*rt belerakni (mindegyiknek más a neve), a 3/4-ed játék időmérős küldikből áll. Ráadásul ez a 2 mp-es büntetés.... nemtom valaki a Corvettes rendőrös "gyors reagálásos" időmérős fost tudta hozni aranyra? abszoult elkerülhetetlen minden kanyarban a kerítésnek csapódás pedig már majd az ujjam kitört.... ahelyett hogy élvezném hogy üldözök versenyautókat meg versenyezek ellenfelek ellen, mindig csak Tesztvezetés, Gyors reagálás, Időmérés, Harc az idővel, Időgép, Sprint idő, Időjárás ......
  • IMYke2.0.0.0
    #2563
    Részemről mindenképp.
  • pxxl
    #2562
    éééés itt a vége :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2561
    Egyrészt: aláírásom.
    Másrészt: úgy sejtem, nem olvastad el az első, ebben a témában íródott hozzászólásomat - közöltem, hogy az ITT, EBBEN A TOPIKBAN, valamint más, angol nyelvű helyeken leírt JÁTÉKOSOK véleményét, írásait olvastam, és rögzítettem listára.
    S természetesen, ahogy Te is nagy bölcsen véleményt alkotsz másról, másokról [jelesül most rólam] úgy, hogy nem ismered a tényeket, a személyt, úgy alkottam én is MAGÁNVÉLEMÉNYT, és vontam le tendenciózus következtetést arról, amit - hozzá teszem: szerencsére - nem magamnak kellett megtapasztalnom, csalódottan átélnem.

    Szóval, nem kellene osztogatnod a fölényes beszólásokat.
  • pxxl
    #2560
    hát nem én nyertem :( brühühü
  • xxxpaulxxx
    #2559
    Az, hogy nyomatod itt egyfolytába a szubjektív véleményed... mikor láthatod, hogy megoszlanak az érzések a játékkal kapcsolatban... inkább írd azt, hogy SZERINTED szar... mert pl SZERINTEM jó... nem a legjobb, de úgy, hogy nem vettem meg egy panaszom nem lehet, szerintem neked se:)
  • IMYke2.0.0.0
    #2557
    Hát, a játék mély, tartalmas történetéről, hibátlan játékmenetéről [gameplay maker - úristen, eszembe jutott!], tökéletes grafikájáról, és széleskörű testreszabhatóságáról, a minden vezérlőhardvert azonnal és hibátlanul felismerő konfigról, a lebilincselő és hosszú távra lekötő autómegszerzési létráról nem beszélhetünk...
    :)

    Segítek: irónia...

  • user2009
    #2556
    nem, megvárom még befagy :D egész jól elchatelgetünk itt :D
  • pxxl
    #2555
    tudod hol vannak a cölöpök? :D
  • user2009
    #2554
    ó, én tudok vízen is menni :D
  • user2009
    #2553
    kipróbálom, köszönöm a tanácsot
  • pxxl
    #2552
    jah ahol volt út :D
  • user2009
    #2551
    az irányításra értettem, hogy arra megyek amerre akarok
  • pxxl
    #2550
    usb-n csatalkoznak
  • IMYke2.0.0.0
    #2549
    Semmi :)
    Vezérlő mindkettő.
  • bgabor
    #2548
    Mi köze a joystickoknak a gamepadokhoz?
  • IMYke2.0.0.0
    #2547
    Hát, rohadtul marketing-szagú sorok halmaza - elég volt belefutni egy-egy bekezdésbe.
  • bgabor
    #2546
    Rakd fel a Shiftet, at volt a legjobb az újkori NFS-ek közül.

    A MW csak egy a sokból.
  • Muttley
    #2545
    A tegnapihoz képest parányit erős kontraszt hatású Gamespot-teszt :)
  • Blum
    #2544
    "de a játék élvezhető volt, tudtál menni az autóval (ráadásul arra, amerre te akartál)"

    Ebben is tudsz. Amikor a térképet nézed,akkor J CTRL-t nyomsz és mehetsz is freerideba.
    A többivel egyetértek.
  • user2009
    #2543
    a most wanted sem volt egy túl nagy élmény térkép szempontjából, de a játék élvezhető volt, tudtál menni az autóval (ráadásul arra, amerre te akartál), volt elmosódás (nem kicsit), ha esett az eső, nem hogy azt láttad, hogy esik, még esőcseppek is jöttek a "kamerára", nagyon jól meg lett csinálva. írta itt valaki a lassítást. igen, az kár, hogy kimaradt, amellett, hogy szép volt, tényleg hasznos is egyben az útzárak miatt. ez meg, hogy mint versenyző dobáljam a szögesdrótot... gáz! én vezetni akarok, és a kézifék, meg a nitro mellé nem kell más. lassan ott tartunk, hogy az autós játékokat is 20 billentyűvel kell játszani?! én is letöröltem a játékot, visszatettem a most wanted-et inkább, azzal még játszani is lehet. bár, sajnos már vagy ötödször fogom kijátszani, mert mindig csak jönnek és jönnek az újabb NFS-ek, de mindig csak szarabbak és szarabbak. :( ennek a játéknak amúgy Need For Speed - Majd az autód tudja 2010-nak kéne lennie, mert hát valljuk be, túl sok közünk nincs az irányításhoz sok esetben.
  • IMYke2.0.0.0
    #2542
    Miért kell puffogtatnod, konkrétumok nélkül?
    Inkább írd le, mi az ami "baromság" szerinted...
  • xxxpaulxxx
    #2541
    jön az a patch nemsoká:)
  • samsung123
    #2540
    beszarok..az egyik versenyen amikor az időjárás esős(esőfelhő három cseppel ikon) nem esik az eső de hangja van! DE mikor lehjtottam a földútra arra 100m szakaszra megjöttek az eső csíkok, utána eltüntek

    azóta se láttam se elötte se utána...
  • fatallerror
    #2539
    de basszus ha azt mondják h támogatja a dual actiont akkor támogassa, meg a kormányokat is :D de ez 1 javítható dolog és remélem hamarosan javítják is és kiradírozom a fekete pontot :]
  • [HUN]FaTaL
    #2538
    Azt hogy nem két állapot van (full gáz - nincs gáz, full fék - nincs fék, kanyarodásnál ugyanez) hanem vannak köztes állapotok.
  • Waczkor
    #2537
    Mert míg billentyűzeten nem lehet se gázt,se féket,se kormányzást adagolni,addig gamepadnél lehet.
    Bill-en vagy full gázt adsz,fékezel,jobbra,balra mész vagy nem.Nincs köztes állapot.
  • Rage47
    #2536
    az mit jelent?
  • Rage47
    #2535
    neked nem hiszek:)
  • TothLaci
    #2534


  • TothLaci
    #2533
    Nos sikerült letesztelnem a játékot.... Hát... mit is mondjak... Nem rossz, de amint bejön az újabb, lehet, hogy felejtősebb lesz, mint a klasszikus HP.

    De reméljük, hogy ezentúl csak jobb lesz.
  • The Protector
    #2532
    :)Jah.Mert nekem 1600x1200ban fut a game,21 colos monitoron és eléggé récés távolról az útzár h meglássam h hol lehet átbújni.De 90%ban a legszélén is át tudsz osonni,kivétel ha nem.
  • DarkSector
    #2531
    a sima pc-s joy-ok nagy szarok úgy általában.
  • Krisztiam #2530
    hát jah konzol biztos jó, de pc-n... :(
  • BoneDragon
    #2529
    Hmm, rájöttem mi hiányzik. Az időlassítás jól jönne útzár előtt :) Legalábbis látványos lenne.
  • fatallerror
    #2528
    leszedtem a dll-t bemásoltam a system32be ahogy kell de továbbra is hiányolja úgyhogy kapja be a játék :D akkor állítgathatom minden egyes indításkor ezt a szar gamepadot, vagy amíg nem javítja ezt az ea tolom a dirt 2őt :D már mikor mondták h nem lesz pc-s demo már akkor tudtam h leszarják ezt a játékot pc-n, olyan is lett :/