4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • nyirog
    #2649
    Hu, azt én is megköszönném ha átírnád nekem is a nevemet :)
  • xxxpaulxxx
    #2648
    Köszi szépen:)
  • Prince23
    #2647
    Amúgy autolog nevem:

    bishoplogan
  • gduck
    #2646
    Felvettelek
  • wollnerd #2645
    Én is megvettem a gamet. Autolog nickname: Wollnerd
  • High end PC #2644
    Tokos verziót nem szereted annyira? Csak mert azt olyan jó fogni, meg szagolni a friss kézikönyvet :D
  • Prince23
    #2643
    Mondjuk :D
  • JethroHUN
    #2642
    Most törlöm le kb 1 óra játék után, de örülök h nem adtam pénzt ezért a kritikán aluli vacakért. Ez még az nfs ek szintjét is alul múlja.. kivéve Shift és MW előttiekét. Azok jók voltak. De ez.... Wii-re különb játékot adnak ki pedig azok tényleg ritka igénytelenek... h lehet ezért 12e Ft kérni??? még az 1000 Ft-s classic kiadás sem kellene. Teszem is fel újra a Dirt 2-t vagy a Shiftet... mert a ez a HP gagyi.
    Irányítás elég rossz. Ez a karrier mód egy vicc? ez max quick race módnak felelne meg. Minek vannak ott a kocsi árai ha pénzt sem kell gyűjtened? az is elég szánalmas h nfs létére csak szint lehet változtatni. Röhej.
    Ezzel a Criterion stúdióval nem tudom mint akar azt EA olcsók vagy mi? Akinek ez tetszik az tényleg 10 éves sem lehet, semmi lényege nincs a játéknak.
  • Stockbauer33 #2641
    Ment privát

    #2640 Kap6ok én is ugyanezzel a nickel?
  • pxxl
    #2640
    így gondoltad? :)
  • gduck
    #2639
    Végre megvan a játék (és itthon is vagyok)

  • pxxl
    #2638
    jó kérdés :D ha adtok nevet akkor sztem ki tudom iratni az sg-s név után hogy pl "Prince23    ~    Autolog: PrinceHUN" vagy ilyesmi.
  • MauroN
    #2637
    Ennek a játéknak nagyon nagy hangulata van. Végre ismét érzem a régi nfs-hangulatot.
    Ezzel a játékkal viszont van egy nagy bajom: A test drive-nak nem lesz ilyen hangulata sztem. Atarinak a Criterion feladta a leckét. Remélem azért, hogy a test drive-nak is lesz ilyen hangulata....
  • nyirog
    #2636
    Én max majd este tudok csak benne lenni, am tök szar h az autolognak nincsen saját üzenetküldő rendszere vagy valami élő chat felület, megkönnyíteni a baráti meccsek szervezését :\
  • peti71
    #2635
    Hú ha nem vagy semmi, 15 év múlva is akarsz vele játszani,agyba főbe dicséred,mennyi sört ital ma.
  • High end PC #2634
    Jó, de nekem az a rémálmom, hogy idővel lesz olyan NFS, amit már sehogy se tudok elindítani nosztalgiázni. NFS1 nagyon nagy szopás, de meg tudtam csinálni. Teljesen más tészta, ha fizikailag lehetetlen egy részt elindítani.
    NFS World-nél is ettől rettegek, jó, jó, de meddig? MCO-ót is lelőtték a szervereknél 2 év után, és megszűnt létezni.
  • [HUN]FaTaL
    #2633
    Úgy beszélsz mintha egy mai gépen gond nélkül elindulna az NFS1.
  • Prince23
    #2632
    10 év múlva az új HP-t a Codies fgja megcsináni :D
  • BoneDragon
    #2631
    15 év múlva is ezzel akarsz játszani? :D Lehet majd az akkori gépek nem visznek majd ilyen "gagyi" grafikájú játékot! :)
  • High end PC #2630
    Autolog az mihez csatlakozik?
    Szóval 10 év múlva lehet már nem tudunk játszani a játékkal, mert addigra már nem lesz NFS HP szerver, amihez csatlakozzon?
    Vagy ez csak az EA accountomhoz csatlakozik, ami tök más szerveren van, és 15 év múlva is rá tudok majd csatlakozni?
    Nekem ez fontos :D
  • Prince23
    #2629
    Egyébként ez az Autolog nagyon jó, s Steamet odaveri :D (természetesen csak barátlista kérdésben:))
  • nyirog
    #2628
    Újaknak mondom újra h Nyirog néven megtalálható vagyok autologban, keressük egymást skacok :P
  • Stockbauer33 #2627
    Aki küldött barátmeghívót légyszives küldjön még 1x mert a fasz fejemmel nemfogadtam el.Kiskokóra emléxem meg volt még vki.Amúgy privátba jelezzétek mert holnap szombaton 3kor egy közös krúzt összekéne hozni.Mind a két részben a 9-es szinten vok de gurul6unk a kis lovakkal is
  • Prince23
    #2626
    Pixxel!

    nem lehetne valahogy úgy megoldani, hogy aki megvette a játékot, a EA-s nevünket megjelenítsük a sg-s nevünknél, amikor am kurzort vagyis az egeret rá visszük x egyénekre?
    és akkor Autologba megtaláljuk egymást pl.
  • High end PC #2625
    áááá, ráadásul NFS Hot Pursuit vásárlóként megkaptam az NFS World-be 3 day rentalra a POLICE kinézetű Audi R8-ast, király ez az átfedés a két játék közt :DDDDD
  • modelcar
    #2624
    Na megjött a játék:)

    Tetszik, bár a szabad kóborlás kicsit unalmas. Hangulat az megvan, autók hangjai fenomenálisak, irányítás szerintem tűrhető. Megyek is vissza játszani:)
  • BoneDragon
    #2623
    Igen..:) Amúgy hogy legyen még több pozitív hozzászólás, nekem tetszik az irányítás és ne kövezzetek meg :)
  • [HUN]FaTaL
    #2622
    Ő biztos nem, az összes nfst megvette.
  • fery02
    #2621
    Ki nyert? Vagy inkább hol van az eredményhirdetés?
  • High end PC #2620
    Valakivel összekeversz.
  • High end PC #2619
    A free drive is mennyire hangulatos, úgy éreztem magam, mint egy kisgyerek, mint amikor az NFS II-őt toltam, ahogy rámsötétedett, azok a hegyek a háttérben, a HP2-őt idéző (National Forest pálya) hatalmas erős utak, meg a zene alatta, 9.5/10-et adok a játékra gyerekek, nem tudom hány éve nyerte el tetszésem ennyire NFS, hatttalmas :DDDDD
  • BoneDragon
    #2618
    Nem te mondtad, hogy nem veszed meg? Amúgy örülök, hogy tetszik, szerintem is jó! Csak sok a bug
  • High end PC #2617
    Áááá, igazad volt, a multi rendőrösditől egyenesen sikítok :DDDD
  • Lack
    #2616
    Nekem is tetszik, egyáltalán nem rossz játék ez. Sokan biztosan a szimulátorokat kedvelik jobban + ilyen időket élünk, amikor az a menő, hogy fikáznak, leszólják a dolgokat, vagy a másik embert. Ez van. Akinek nem inge.....
  • Prince23
    #2615
    Nekem amúgy a Criterionnal és a grafikai engine-nel van kiber nagy gondom. nekem nem jön be.
    ja és a kocsik STERILEK!!!!! DE nagyon! am 8.5 pont a 10-ből, nekem.
  • High end PC #2614
    Áhh a zsaru mód is bejövős, azt is elég élvezhetőre csinálták, nem hiszem el, hogy ez az NFS nem tetszik annyi mindenkinek.
  • Prince23
    #2613
    Hát... szerintem akkor a multiplayertől meg elájulsz :DDDD

    ha bejön ennyire az SP
  • High end PC #2612
    Ááá, ez a játék baszott szép mozgás közben, ezek az útlevágások is milyen hangulatos helyek :D
  • High end PC #2611
    Nah most hogy megy rendesen az 16xAA is, és nem fagy ki, a kezdeti 10 perc nehézség után a játékélmény nagyon felugrott.
    Ez egy marha jó NFS lett. Nem tudom mi a bajotok vele, baszott hangulatos, annyi, hogy kanyar bemeneti ívén elfordítom, befékezek, és egész jól beveszi a kanyart, a víz effekt meg az út valami gyönyörű, a táj és a zene is fantasztikus, fél óra alatt egész sok autót unlock-oltam, nekem nagyon bejön a feeling, végre egy normálisabb NFS az ilyen Carbon meg Undercover bukások után...
  • sgteam
    #2610
    te miről beszélsz?

    mi tölthető meg honnan?